Bab Al Qasr Hotel *****

Abu Dhabí

Jedna z největších soukromých pláží

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel Bab Al Qasr Hotel *****

Hodnocení 8.4 Hodnotí 2 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Abu Dhabí | Zobrazit mapu

Popis hotelu Bab Al Qasr Hotel ***** Abu Dhabí

Hotel Bab Al Qasr se pyšní především ikonickou architekturou a exkluzivním umístěním u pobřežní stezky Corniche. Čekají na vás luxusní pokoje, suity i rezidence nabízející prémiový komfort, vybavení a jedna z největších soukromých pláží hlavního města společně s bohatými lázněmi poskytující neomezené možnosti k odpočinku. Hotelové restaurace a kavárny vám umožní zažít autentickou arabskou atmosféru, zatímco ohromující sály vám poskytnou speciální prostory pro akce a oslavy. V neposlední řadě se můžete těšit také na věhlasnou arabskou pohostinnost, na kterou nikdy nezapomenete.

Zažijte moderní arabskou pohádku a ubytujte se v místě legend, tradice a nestárnoucího ducha. Důraz se zde klade na dobrodružství, požitek, ctění arabské pohostinnosti a respekt k minulosti, která je vepsaná v každém kameni a v každé látce. Tento hotel kombinuje tradiční umění s pohodlím moderního světa a vytváří tak velmi bohatou zkušenost. Dovolená v hotelu Bab Al Qasr znamená poznání pravé podstaty arabského světa.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Superior One King Bed

Superior One King Bed

V resortu se můžete těšit na 91 pokojů typu Superior One King Bed o rozloze 41 m2. Uvnitř najdete moderní výzdobu s arabskými a marockými prvky...

Superior Twin Bed

Superior Twin Bed

Pokoje Superior Twin Bed, kterých je celkově 81, se oproti předešlému ubytování liší především dvěma oddělenými postelemi...

Deluxe One King Bed

Deluxe One King Bed

Všech 30 pokojů Deluxe Rooms o rozloze 56 m2 nabízí barvité výhledy na arabské moře a ostrovy Abu Dhabi...

Premier One King Bed

Premier One King Bed

Výhledy na legendární cestu Corniche a půvabné Arabské moře si můžete užít z jednoho ze 40 pokojů s názvem Premier One King Bed o rozloze 43 m2...

Gastronomie a hotelové restaurace

Limo Restaurant

Limo je více než restaurace, je to místo plné zážitků a skvělé atmosféry. Výzdoba ladí s moderním menu, ve kterém najdete grilované ryby a masa připravovaná dle receptů z Peru a Jižní Ameriky.

Limo Bar

Limo Bar je místo se skvělými koktejly a odpočinkovou latinskoamerickou hudbou. Ideální čas pro návštěvu je například před večeří, nebo v pozdních hodinách s přáteli.

Artisan Kitchen

Restaurace Artisan Kitchen nabízí menu plné mezinárodních pochutin. Přijít sem můžete na snídani formou bohatého bufetu, oběd či večeři.

Fresh Basil

Fresh Basil je moderní butik, ve kterém najdete delikatesy jedinečných chutí z celého světa.

Morjana Lounge

Pokud hledáte perfektní místo na odpočinek s výhledem na uklidňující hudební fontány, tak jej najdete v salónku Morjana Lounge. Můžete se těšit na rozmanité nápoje, které si užijete ve stínu palmových stromů a při poslechu tradičního arabského hudebního nástroje Oud.

Loop

Loop je hotelový bar u bazénu, v němž si dáte osvěžující nápoj servírovaný přímo do vody.

Kategorie a vybavení pokojů Bab Al Qasr Hotel

Hotelové pokoje

V hotelu se můžete těšit na 412 pokojů, které jsou zdobeny v moderním stylu s arabskými a marockými prvky.

Vybavení

Bezplatné připojení na Wi-Fi, žehlička s žehlicím prknem, možnost propojení místností, pokoje s úpravami pro hosty s tělesným handicapem, trezor, zařízení pro přípravu kávy a čaje, exkluzivní koupelnové přípravky, župany a pantofle, lahvová voda, klimatizace a internetová televize.

Rezidence

Dále se zde nachází 265 rezidencí, které jsou postaveny s důrazem na komfort a moderní vybavení. Jejich výzdoba hraje všemi barvami, především zemními odstíny.

Vybavení

Oddělený salónek a 24 hodin přístupná recepce, bezplatná Wi-Fi, plně vybavená kuchyně obsahující lednici, keramický sporák, mikrovlnku, porcelánové nádobí a příbory, myčku/sušičku a kávovar, žehlička s žehlicím prknem, trezor, fén, šatní skříň, úložné prostory, keramické podlahy, soukromé místo pro parkování, exkluzivní koupelnové produkty, župany a pantofle, láhvová voda, klimatizace a internetová televize.

Nabídka pokojů

Superior One King Bed

Superior One King Bed foto

V resortu se můžete těšit na 91 pokojů typu Superior One King Bed o rozloze 41 m2. Uvnitř najdete moderní výzdobu s arabskými a marockými prvky. Ložnice je vybavena postelí o velikosti king, zatímco mramorová koupelna skrývá oddělenou dešťovou sprchu a vanu. Dech beroucí výhledy na městské panorama vám poskytnou francouzská okna. Ubytování je vhodné pro maximálně tři hosty.

Superior Twin Bed

Superior Twin Bed foto

Pokoje Superior Twin Bed, kterých je celkově 81, se oproti předešlému ubytování liší především dvěma oddělenými postelemi.

Deluxe One King Bed

Deluxe One King Bed foto

Všech 30 pokojů Deluxe Rooms o rozloze 56 m2 nabízí barvité výhledy na arabské moře a ostrovy Abu Dhabi. Výzdoba se nese v duchu teplých barev a vynikajících látek inspirovaných zdejší regionální kulturou. Těšit se můžete na ložnici s postelí o velikosti king, prostorný salónek, pracovní prostory a velkou mramorovou koupelnu s oddělenou dešťovou sprchou a vanou. Deluxe One King Bed jsou vhodné až pro čtyři osoby.

Premier One King Bed

Premier One King Bed

Výhledy na legendární cestu Corniche a půvabné Arabské moře si můžete užít z jednoho ze 40 pokojů s názvem Premier One King Bed o rozloze 43 m2. Najdete v nich ložnici s postelí o velikosti king, odpočinkový salónek, pracovní prostory a mramorovou koupelnu se sprchou a vanou. Výzdoba je řešena v moderním stylu a obsahuje arabské a marocké architektonické prvky.

Club One King Bed

Club One King Bed

V devátém a desátém patře najdete pokoje Club One King Bed o rozloze 41 m2. Těchto 22 pokojů nabízí postel o velikosti king a rozmanitá privilegia jako je například přímý vstup do klubového salónku Executive Club Lounge. Výzdoba se nese v moderním stylu s arabskými prvky a doteky Maroka. Těšit se můžete také na mramorovou koupelnu s dešťovou sprchou a vanou. Výhledy jsou situované na město a azurové moře.

Junior One King Bed

Junior One King Bed

Pokoje Junior One King Bed o rozloze 66 m2 nabízejí moderní výzdobu s arabskými a marockými prvky, postel o velikosti king a mramorovou koupelnu s oddělenou sprchou a vanou. Dále se zde nachází salónek, pracovní prostory a francouzská okna, která poskytují výhledy na malebné městské panorama. Maximální obsazení tohoto pokoje jsou čtyři osoby.

Deluxe Suite One King Bed

Deluxe Suite One King Bed

Vyberte si jednu ze 70 suit s názvem Deluxe a oddejte se pohodlí v barvitě zdobené ložnici s postelí o velikosti king či v odděleném a prostorném obývacím pokoji. Těšit se můžete také na stolovací a pracovní prostory, mramorovou koupelnu s oddělenou vanou a dešťovou sprchou a na speciální klubová privilegia. Unikátním prvkem jsou francouzská okna, jež poskytují výhledy na městské panorama směřující na prezidentský palác, přístav a ostrovy Abu Dhabi.

Executive Suite One King Bed

Executive Suite One King Bed foto

Zažijte opravdový luxus v jedné ze 13 suit s názvem Executive o rozloze 120 m2. Uvnitř na vás čeká stylová výzdoba a pohodlný nábytek, včetně postele o velikosti king. Dále zde najdete oddělenou šatnu, velkou mramorovou koupelnu se sprchou a vanou, otevřený obývací pokoj, prostory pro stolování, koupelnu pro hosty a pracovnu s malebnými výhledy na moře. V rámci ubytování se vám dostane také klubových privilegií.

Studio Deluxe One King Bed

Studio Deluxe One King Bed

Studio Deluxe One King Bed je útulné ubytování o rozloze 58 m2. Výzdoba využívá množství zemních barev, nese se v moderním duchu a vytváří atmosféru klidu. Najdete v nich ložnici s postelí o velikosti king, salónek, plně vybavenou kuchyni a velkou mramorovou koupelnu se sprchou a vanou. Poskytnuté výhledy směřují na městské stavby a moře.

One Bedroom Deluxe Residence

One Bedroom Deluxe Residence foto

Rezidence One Bedroom Deluxe o rozloze 94 m2 se pyšní moderním nábytkem a elegantní výzdobou. Můžete se v nich těšit na působivé obývací a stolovací prostory, vedlejší ložnici s postelí o velikosti king, velkou mramorovou koupelnu se sprchou a vanou a dech beroucí panoramatické výhledy na Perský záliv i prezidentský palác.

One Bedroom Residence

One Bedroom Residence foto

Užijte si dovolenou v jedné ze 109 rezidencí One Bedroom o rozloze 63 m2. Čeká vás elegantní design a luxusní vybavení. V ložnici najdete postel o velikosti king, zatímco v koupelně se můžete těšit na sprchu s vanou. Dále se zde nachází oddělený obývací pokoj, stolovací prostory a plně vybavená kuchyně. Nabízené výhledy směřují na městské panorama a azurové moře.

Two Bedroom Residence

Two Bedroom Residence foto

Rezidence Two Bedroom o rozloze 140 m2 poskytují pohodlné ubytování s osobitým, avšak funkčním stylem, a výhledy na malebné městské panorama. Najdete v nich velký obývací pokoj, jídelnu, plně vybavenou kuchyni, hlavní ložnici s postelí o velikosti king, vedlejší ložnici se dvěma oddělenými postelemi a mramorovou koupelnu se sprchou a vanou.

Three Bedroom Residences

Three Bedroom Residences foto

V rezidencích Three Bedroom o rozloze 170 m2 se můžete těšit na soukromí pro každého hosta, pohodlí a výhledy na Perský záliv. Čeká vás prostorný obývací pokoj, oddělené prostory na stolování, plně vybavená kuchyň a tři mramorové koupelny s oddělenou vanou a dešťovou sprchou. Najdete zde také hlavní ložnici s postelí o velikosti king a dvě vedlejší ložnice s jednou postelí queen a dvěma oddělenými postelemi.

Online cena a slevy Bab Al Qasr Hotel *****

Profi foto hotelu Bab Al Qasr *****

Gastronomie a hotelové restaurace Bab Al Qasr Hotel

Limo Restaurant

Limo je více než restaurace, je to místo plné zážitků a skvělé atmosféry. Výzdoba ladí s moderním menu, ve kterém najdete grilované ryby a masa připravovaná dle receptů z Peru a Jižní Ameriky.

Limo Bar

Limo Bar je místo se skvělými koktejly a odpočinkovou latinskoamerickou hudbou. Ideální čas pro návštěvu je například před večeří, nebo v pozdních hodinách s přáteli.

Artisan Kitchen

Restaurace Artisan Kitchen nabízí menu plné mezinárodních pochutin. Přijít sem můžete na snídani formou bohatého bufetu, oběd či večeři.

Fresh Basil

Fresh Basil je moderní butik, ve kterém najdete delikatesy jedinečných chutí z celého světa.

Morjana Lounge

Pokud hledáte perfektní místo na odpočinek s výhledem na uklidňující hudební fontány, tak jej najdete v salónku Morjana Lounge. Můžete se těšit na rozmanité nápoje, které si užijete ve stínu palmových stromů a při poslechu tradičního arabského hudebního nástroje Oud.

Loop

Loop je hotelový bar u bazénu, v němž si dáte osvěžující nápoj servírovaný přímo do vody.

Aktivity

V resortu se můžete těšit na velké množství aktivit jako je například nekonečný bazén s krystalově čistou vodou a 140 metrů dlouhá soukromá pláž s panensky bílým pískem. Odpočinek na dovolené nabere nových rozměrů a vám se nebude chtít odjíždět.

Hosté si mohou bezplatně zapůjčit lehátka různých velikostí společně s ručníky.

Prostory pro události

Chcete uspořádat pracovní setkání nebo jinou slavnostní událost? Hotel Bab Al Qasr nabízí moderně vybavené prostory o rozloze více než 3000 m2. Najdete zde 15 konferenčních místností, velký sál a různorodé venkovní prostory. Vyberte si výhledy na palác nebo moře a užijte si den v prostorech zdobených podle marockých tradic. Ať už je vaše událost představení nového produktu, umělecká sešlost či svatba, zažijete zde ty nejlepší chvíle a vytvoříte si vzpomínky na celý život.

Allure vlasový salón

Vlasový salón Allure najdete na úrovni vstupní haly. Můžete se těšit na širokou nabídku služeb pro muže i ženy jako je stříhání, styling, barvení, prodloužení a péče o vlasy, make-up, péče o kůži, manikúra a pedikúra.

Výlety

Zažijte nezapomenutelné, adrenalinem nasycené výlety do pouště, nebo poklidné prohlídky města z autobusu či z lodě. V nabídce dále najdete lístky do světa Ferrari, vodního světa Yas a do dubajských parků.

Pro výlety je v hotelu připraven autobus Yas Express, který vás vezme z hotelu na ostrov Yas a všechny jeho zajímavosti. Je zde připravena tzv. Pink Route, která začíná v hotelu a končí v nákupním centru Yas. Během této cesty autobus zastavuje ve vodním světě Yas Waterworld Abu Dhabi, studiu Warner Bros. World Abu Dhabi a muzeu Ferrari World Abu Dhabi. Autobus od hotelu i všech míst odjíždí v pravidelných intervalech.

Klubový salónek

Výhody klubového salónku zahrnují 24 hodinový přístup, sekretářské a ‚concierge‘ služby, tři plně vybavené konferenční místnosti, expresní žehlení až dvou kusu oblečení a výběr novin a magazínů. V rámci dostupnosti bezplatného alkoholu je vstup dětem zakázán. Hosté bez členství mohou být pozvání členem (za poplatek). Odpolední čaj – dostupný denně od 15:00 do 17:00, zahrnuje sušenky, pečivo, čerstvé ovoce, limonády, čaj, kávu, křupky, sýry, krekry, sušené ovoce a sendviče. Šťastná hodinka (happy hour) – každý večer od 18:00 do 20:00, zahrnuje kanapky (teplé a studené mořské plody), sýry, krekry, sušené ovoce, sezónní ovoce, koláčky, sušenky, arabské sladkosti, čokolády, rozlévané víno a lihoviny.

Kde nakupovat

Dubaj jako město je z části známá i pro svá velká nákupní centra, ve kterých se prodává například oblečení světových značek či šperky. Ve středu města na vás čeká jedno z největších nákupních středisek Al Wahda Mall. Největší nákupní centrum se skrývá pod názvem Yas Mall, zatímco 100 metrů vysokou rozhlednu, ledové kluziště či hudební fontány najdete v centru Marina Mall. Dále se zde nachází Nation Towers obsahující jedinečné obchody, kino a dětské centrum, Abu Dhabi Mall, ve kterém najdete více než 200 obchodů včetně velkého výběru jídla a nápojů a Galleria Mall, což je jedno z nejprestižnějších nákupních center v Abu Dhabi.

Co navštívit

Dubaj je centrem světového dění, a proto není divu, že je zde vždy co dělat. Milovníci formulí ocení okruh Yas Marina Circuit nebo svět Ferrari, nadšenci přírody ocení největší nemocnici pro sokoly a příznivci památek se mohou podívat na třetí největší mešitu na světě Sheikh Zayed Grand Mosque. Vodní dobrodružství si užijete ve vodním světě Yas Waterworld, který je jediný svého druhu ve Spojených Arabských Emirátech. Hrad Qasr Al Hosn je první a nejstarší budovou v Abu Dhabi postavenou v roce 1793. Sloužil jako pozorovací stanoviště pro kmen Bani Yas. Corniche Beach je osm kilometrů dlouhá stezka podél pláže vhodná pro cyklistiku, běhání či rodinnou vycházku. Překlad názvu Manarat al Saadiyat znamená místo osvícení, což perfektně vystihuje toto populární místo plné umění a kulturních exhibicí. V zachovalé vesničce Heritage Village najdete tradiční oázu ukazující autentický život obyvatel pouště. Milovníci golfu se mohou těšit na hřiště s 27 jamkami, které patří mezi ty nejluxusnější na Středním Východu. Za návštěvu stojí také národní výstaviště Abu Dhabi National Exhibition Centre a tradiční trhy Mina Fish, Fruit and Vegetable Market.

Sport a wellness hotelu Bab Al Qasr *****

Lázně Ayana

Oáza klidu, starobylé arabské techniky, léčivé rostliny a organické přísady, to vše charakterizuje lázně Ayana. Najdete v nich šest terapeutických místností, saunu, místnost s párou, vířivku Jacuzzi a nabídku procedur zahrnující masáže, péči o tvář a tělo a spousty dalších, na míru šitých ošetření. Ayana Spa je zkrátka perfektní místo pro odpočinek a obnovení veškerých vašich vnitřních energií.

Ayana fitness centrum

Milovníci aktivního trávení dovolené ocení plně vybavené fitness centrum s ohromujícím výhledem na prezidentský palác. Uvnitř se můžete těšit na moderní vybavení a osobní trenéry, kteří vám vždy dodají dostatek motivace a postrčí vás dále k vaší vysněné formě. Osobní trenér vám může pomoct s dietním a tréninkovým plánem šitým na míru. Dostupné jsou také balíčky obsahující 12 nebo 25 lekcí. Se správným členstvím získáte přístup z fitness centra přímo do sauny, místnosti s párou či do vířivky.

Mapa - Bab Al Qasr Hotel *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Abu Dhabí do hotelu Bab Al Qasr Hotel *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Bab Al Qasr Hotel *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Bab Al Qasr Hotel *****

Letová spojení do Abu Dhabí

Ing. Pavlína Zbořilová
Bab Al Qasr Hotel
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Hotel za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.