Eastern Mangroves Hotel & Spa by Anantara *****

Abu Dhabí
Destinaci
jsme
navštívili

Hotel Eastern Mangroves Hotel & Spa by Anantara *****

Lokalita Abu Dhabí, Abú Dhabí | Zobrazit mapu
Tipy specialistů Hotel, přístav i obchodní centrum Ideální pro poznávání Abu Dhabí Stylové interiéry

Popis hotelu Eastern Mangroves Hotel & Spa by Anantara ***** Abu Dhabí

Eastern Mangroves Hotel & Spa by Anantara je majestátně umístěn na pobřeží a představuje přírodní ráj na okraji městského života. Je součástí komplexu tvořeného hotelem, přístavem a obchodní a rezidenční destinací, přičemž jeho poloha nabízí hostům jedinečný zážitek z Abu Dhabi.

Exotická krása vzácných mangrovů je ideálním zázemím pro bohaté kulturní tradice, které se promítají také do impozantní architektury hotelu. Objevte způsob luxusního ubytování v městské části Emirátů a vychutnejte si přirozený šarm resortu Eastern Mangroves by Anantara.

Projděte velkolepé haly a chodby s přehlídkou arabského designu, grandiózními průchody a klenutými stropy. V této hotelové svatyni budete chráněni od hluku a shonu velkoměsta. Na výběr je více než 200 pokojů, které představují komfortní a elegantní styl s prvky místní kultury.

Užijte si vytříbenou a čerstvou kuchyni v restauraci Paychaylen nebo relaxujte při drinku v salonku Impressions s výhledem na mangrovy. Síly naberte ve smyslných lázních Anantara Spa, zatímco moderní posilovna vás udrží ve formě i na dovolené. Skvělým místem pro odpočinek je altánek u bazénu. Pro podnikání a zábavu je zde k dispozici kvalitní zázemí.

Resort je vzdálen patnáct minut jízdy od Mezinárodního letiště v Abu Dhabi.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Deluxe Balcony Room

Deluxe Balcony Rooms (57 m²) nabízejí harmonii elegantního designu a elitního komfortu. Užijte si výhled na město ze svého soukromého balkonu s nábytkem pro stolování...

Deluxe Mangroves Balcony Room

Deluxe Mangroves Balcony Rooms (57 m²) vstupte na vlastní balkon se stolem, židlemi a nádhernými výhledy na mangrovy. Takové pohledy si můžete vychutnat i s interiérů díky velkým oknům...

Kasara Executive Balcony Rooms

Kasara Executive Balcony Rooms (57 m²) jsou prestižně umístěny v pátém a šestém patře a nabízejí soukromý balkon s vybavením pro stolování, aby hosté mohli relaxovat s výhledy na mě..

Kasara Executive Mangroves Balcony Rooms

Kasara Executive Mangroves Balcony Rooms (57 m²) vám umožní obdivovat mangrovové vodní cesty z výšky pátého a šestého patra, a to buď z vlastního balkonu s nábytkem pro stolování, ane..

Gastronomie a hotelové restaurace

S řadou restaurací a stolovacích možností resortu Eastern Mangroves Hotel & Spa by Anantara zažijete výjimečné kulinářské okamžiky. Střešní salonky, elegantní prostředí a chutě z celého světa můžete poznat ve čtyřech hotelových stravovacích zařízeních.

Salonek Mangroves Lounge poskytuje klidné a krásné prostředí pro vychutnání osvěžujících nápojů přímo v srdci hotelu. Užijte si výhledy na bazén a okolní laguny během relaxování s drinkem v podobě koktejlu. Tento útulný mezonetový salonek ideálně mísí západní vlivy s arabskou kulturou.

Restaurace Ingredients nabízí kulinářské speciality z celého světa. Je považována za jednu z nejlepších restaurací v Abu Dhabi. Čerstvě upečený chléb, jedinečný sushi bar, snídaně, obědy a večeře pěti různých kuchyní. Vyberte si z rozsáhlého výběru organických pokrmů uprostřed elegantní atmosféry se dvěma al fresco terasami a hřejivými kamennými interiéry. Interiéry jsou ideálně doladěny barevnými uměleckými díly, která podtrhují eklektickou živost celého prostoru.

Pachaylen je elegantní a intimní místo pro vychutnání thajské kuchyně. V otevřené kuchyni vám připraví aromatické kari speciality a kořeněné saláty. V těchto interiérech si budete připadat jako v půvabném východním království. Zlaté a fialové tóny zdobí zdejší prostory, zatímco bohaté závěsy a pobronzovaná dekorace vytváří ideální zázemí pro rodinné stolování s královským dotekem.

V Impressions zažijete sofistikovaný noční život v nebi. Posaďte se do pohodlných gaučů v tomto hotelovém střešním salonku s výhledem na mangrovy a s výběrem exkluzivních doutníků, vín a sýrů. Mosazné panely a moderní dekorace s luxusními prvky je naplněna unikátním dotekem místní regionální kuchyně. Dynamické osvětlení a proměnlivé barevné schéma završí celkový dojem.

Pool Deck (terasa u bazénu) vám umožní nasát atmosféru mangrovů v bazénovém prostředí inspirovaném řeckou mytologií. Velkorysé a luxusní posezení zajišťuje, aby si každý host mohl odpočinout při kouzelném výhledu. Menu nabízí osvěžující koktejly a lehké, Řeckem inspirované, pokrmy. K dokonalé relaxaci vám poslouží jacuzzi doprovázené exkluzivním menu Aphrodite a relaxační masáží ramen od jednoho z hotelových profesionálních terapeutů.

Kategorie a vybavení pokojů Eastern Mangroves Hotel & Spa by Anantara

Elegantně zařízené pokoje s malebným výhledem na lagunu mangrovů a město poskytují ideální útočiště pro všechny hosty pobývající v Abu Dhabi. Interiéry jsou navrženy v zemitých odstínech, s autentickými arabskými uměleckými díly, jsou intimní a pohodlné, s paletami připomínajícími krásu pouště a řek v tomto arabském regionu.

Pokoje jsou zařízeny manželskou postelí velikosti king nebo dvěma oddělenými lůžky. Najdete zde i mini-bar, trezor, pracovní stůl, zařízení k přípravě čaje a kávovar Lavazza, zábavní systém s TV a individuálně nastavitelnou klimatizaci. Koupelna je vybavena luxusními přípravky Anantara.

Nabídka pokojů

Deluxe Balcony Room

Deluxe Balcony Rooms (57 m²) nabízejí harmonii elegantního designu a elitního komfortu. Užijte si výhled na město ze svého soukromého balkonu s nábytkem pro stolování. Krásný výhled si můžete vychutnat také skrze velká okna. Moderní styl čerpá z přírodních a arabských vlivů. Klasické zemité tóny jsou doplněny tyrkysovými polštářky, které ztotožňují pobřežní atmosféru. Interiéry se pyšní také bohatými textiliemi a příjemným osvětlením. Moderní interpretace mangrovů je odrážena v designu koberců, vestavěna v čelech postelí a zobrazena na mléčném skle v koupelně, která je vybavena dešťovou sprchou a vanou.

Deluxe Mangroves Balcony Room

Deluxe Mangroves Balcony Rooms (57 m²) vstupte na vlastní balkon se stolem, židlemi a nádhernými výhledy na mangrovy. Takové pohledy si můžete vychutnat i s interiérů díky velkým oknům. Užijte si pohodlí manželské postele nebo oddělených lůžek s nejlepším ložním prádlem a osvěžte se v elegantní koupelně s dešťovou sprchou a prostornou vanou. Koberec, čela postelí a mléčné sklo zahrnují moderní prvky s vyobrazením mangrovů, které jsou pro tento resort tak typické.

Kasara Executive Balcony Rooms

Kasara Executive Balcony Rooms (57 m²) jsou prestižně umístěny v pátém a šestém patře a nabízejí soukromý balkon s vybavením pro stolování, aby hosté mohli relaxovat s výhledy na město. Moderní dekorace a stylový nábytek je význačným rysem těchto pokojů. S okolním světem zůstanete v kontaktu díky bezplatnému připojení WiFi. Užijte si exkluzivní přístup do salonku Kasara, kde se vám dostane mnoha výhod v podobě check-inu, snídaní, koktejlů a večerních kanapek. Můžete využít také zasedací místnost (v závislosti na dostupnosti), služby recepce Kasara, prádelnu a žehlení dvou oděvů.

Kasara Executive Mangroves Balcony Rooms

Kasara Executive Mangroves Balcony Rooms (57 m²) vám umožní obdivovat mangrovové vodní cesty z výšky pátého a šestého patra, a to buď z vlastního balkonu s nábytkem pro stolování, anebo z interiérů skrze velká okna. Relaxujte ve velké vaně nebo se osvěžte pod dešťovou sprchou luxusní koupelny. Pro práci vám je k dispozici pracovní stůl a bezplatná WiFi. Užijte si exkluzivní přístup do salonku Kasara, kde se vám dostane mnoho výhod zmíněných výše.

Kasara Mangroves Suite

Kasara Mangroves Suites (180 m²) jesouelegantně navrženy tak, aby vám poskytly největší pohodlí a luxus v Abu Dhabi. Prostorné suity jsou doplněny o venkovní prostory se soukromým bazénem a výhledem na mangrovy. Jemné tóny s dekadentním nábytkem a vznešenost těchto suit odráží přirozenou krásu mangrovů.

Anantara Mangroves Pool Suite

Anantara Mangroves Pool Suite (180 m²) se nacházejí v přízemí ve čtyřech samostatných jednotkách. Interiéry přirozeně přecházejí v exteriéry, v podobě obytného prostoru a soukromého bazénu. Koupelna je zařízena vanou a dešťovou sprchou.

Royal Mangroves Residence

Royal Mangroves Residence (1355 – 2455 m²) připomíná skvostný palác, který nabízí vrchol elegance a přepychu v Abu Dhabi. Po dni stráveném na slunci si můžete užít relaxaci v soukromém bazénu s nekonečným okrajem nebo si vychutnat drink ve vlastním baru u bazénu. Následně se můžete kochat hvězdnou oblohou z pohodlí soukromé střešní zahrady. Je zde vše potřebné pro moderní život. Royal Mangroves Residence je maximální zážitkem v tomto resortu.

Pláž a moře

Oblast Corniche je symbolem Abu Dhabi a je domovem nedotčené dvoukilometrové veřejné pláže se spoustou restaurací, barů a zařízením pro volný čas na pláži. Udělejte si procházku po tomto místě a užívejte si výhledů na tyrkysový Perský záliv. V okolních zahradách si můžete vychutnat lahodný piknik, zatímco si Vaše děti mohou hrát na jednom z četných dětských hřišť.

 

Online cena a slevy Eastern Mangroves Hotel & Spa by Anantara *****

Profi foto hotelu Eastern Mangroves Hotel & Spa *****

Gastronomie a hotelové restaurace Eastern Mangroves Hotel & Spa by Anantara

S řadou restaurací a stolovacích možností resortu Eastern Mangroves Hotel & Spa by Anantara zažijete výjimečné kulinářské okamžiky. Střešní salonky, elegantní prostředí a chutě z celého světa můžete poznat ve čtyřech hotelových stravovacích zařízeních.

Salonek Mangroves Lounge poskytuje klidné a krásné prostředí pro vychutnání osvěžujících nápojů přímo v srdci hotelu. Užijte si výhledy na bazén a okolní laguny během relaxování s drinkem v podobě koktejlu. Tento útulný mezonetový salonek ideálně mísí západní vlivy s arabskou kulturou.

Restaurace Ingredients nabízí kulinářské speciality z celého světa. Je považována za jednu z nejlepších restaurací v Abu Dhabi. Čerstvě upečený chléb, jedinečný sushi bar, snídaně, obědy a večeře pěti různých kuchyní. Vyberte si z rozsáhlého výběru organických pokrmů uprostřed elegantní atmosféry se dvěma al fresco terasami a hřejivými kamennými interiéry. Interiéry jsou ideálně doladěny barevnými uměleckými díly, která podtrhují eklektickou živost celého prostoru.

Pachaylen je elegantní a intimní místo pro vychutnání thajské kuchyně. V otevřené kuchyni vám připraví aromatické kari speciality a kořeněné saláty. V těchto interiérech si budete připadat jako v půvabném východním království. Zlaté a fialové tóny zdobí zdejší prostory, zatímco bohaté závěsy a pobronzovaná dekorace vytváří ideální zázemí pro rodinné stolování s královským dotekem.

V Impressions zažijete sofistikovaný noční život v nebi. Posaďte se do pohodlných gaučů v tomto hotelovém střešním salonku s výhledem na mangrovy a s výběrem exkluzivních doutníků, vín a sýrů. Mosazné panely a moderní dekorace s luxusními prvky je naplněna unikátním dotekem místní regionální kuchyně. Dynamické osvětlení a proměnlivé barevné schéma završí celkový dojem.

Pool Deck (terasa u bazénu) vám umožní nasát atmosféru mangrovů v bazénovém prostředí inspirovaném řeckou mytologií. Velkorysé a luxusní posezení zajišťuje, aby si každý host mohl odpočinout při kouzelném výhledu. Menu nabízí osvěžující koktejly a lehké, Řeckem inspirované, pokrmy. K dokonalé relaxaci vám poslouží jacuzzi doprovázené exkluzivním menu Aphrodite a relaxační masáží ramen od jednoho z hotelových profesionálních terapeutů.

Sport a wellness hotelu Eastern Mangroves Hotel & Spa *****

Eastern Mangroves Hotel & Spa by Anantara nabízí mnoho aktivních i relaxačních činností. Pobřežní oáza ve městě a kouzelné prostředí mangrovů – tento luxusní hotel dává svým hostům možnosti poznat krásy obou těchto světů. Přístaviště umožňuje přístup k populárním kanálům, které jsou ideální pro plachtění, jízdy na kajaku, pozorování ptactva a pro mnoho dalších aktivit. Tento hotel je také ideální pro rodiny s dětmi díky široké nabídce výletů a vzrušujících volnočasových aktivit.

Aktivity a zařízení v resortu:

Bazén a terasa. Bazén s nekonečným okrajem a terasou je ideálně umístěn mezi vysokými palmami a představuje vhodné prostředí pro relaxaci a fitness. Můžete lenošit v pohodlných lehátkách nebo si odpočinout v jacuzzi, a to s výhledem na řeku a mangrovy. K jídlu si můžete dát občerstvení v baru na terase a využít stínek k pohodovému strávení dne.

Posilovna. Prostorná posilovna nabízí pestrou škálu kurzů spolu s kardiovaskulárním vybavením a zařízením pro posilování. K dispozici jsou oddělené prostory pro ženy ve stejném patře, nejmodernější vybavení, audiovizuální zařízení a bar s džusy a občerstvením při pauze od cvičení.

Sál se šesti salonky. Prostory až pro 350 hostů Vám umožní uspořádat památné události a nezapomenutelné večírky. Sál je vybaven tím nejmodernějším vybavením umožňujícím sofistikované prezentace a promítání. Budete mít k dispozici vše, co je pro takové akce potřeba.

Majlis. Tradiční Majlis je vyzdobeno arabskou dekorací a moderními prvky. Nachází se hned vedle sálu a maximální kapacita je 30–45 osob. K dispozici je high-tech zařízení včetně TV s plochou obrazovkou.

Modlitebna. Dámská i pánská modlitebna v resortu poskytuje hostům prostor pro náboženské rituály.

Obchodní centrum. Je vybaveno vším, co potřebujete, abyste zůstali v kontaktu s okolním světem. Tisk, fax, pošta, kurýr, stejně jako konferenční hovory jsou k dispozici.

Obchod. Hotelový butikový obchod nabízí suvenýry a dárky, ale také toaletní potřeby a jiné důležité zboží.

Výlety a aktivity v okolí:

Abu Dhabi je fascinující moderní metropole, která zahrnuje vysoké budovy a bulváry lemované stromy, stejně jako krásné pláže a pouštní krajinu. Objevte mnoho aktivit a výletů a poznejte zdejší životní styl. Personál resortu je vám k dispozici, aby zařídil vše, co budete ohledně výletů a aktivit potřebovat.

Navštívit můžete řadu významných muzeí, důležitých mešit, archeologické zahrady, přístav Dhouw a můžete také poznat Ferrari World. Dále pak se můžete vydat na ostrov Yas, což je zábavní destinace plná života, prozkoumat město při City Tour, vydat se na pouštní safari, do ZOO, akvária či na velbloudí trh. Zajímavým zážitkem je také jízda na koni v Abu Dhabi Equestrian Club.

Abu Dhabi nabízí nesčetné možnosti nakupování prakticky jakéhokoliv zboží od luxusního oblečení a šperků přes kosmetiku a elektroniku až po ručně vyráběné místní výrobky a umělecká díla v mnoha nákupních centrech či na tržištích.

Golf:

Abu Dhabi Golf Club. Zahrajte si na tomto oceňovaném hřišti s nádherným výhledem na jezera se slanou vodou v Abu Dhabi. Je to oáza uprostřed pouštní krajiny a na 162 hektarech půdy nabízí 27 mistrovských jamek.

Abu Dhabi Golf & Equestrian Club. Toto golfové hřiště se nachází mezi svůdnou zelení a jezery v srdci Abu Dhabi. Procvičte své golfové dovednosti na dvou devíti jamkových hřištích a prozkoumejte dědictví britských průkopníků golfu z 60. let. Milovníci jezdectví zde mohou také pozorovat vzrušující dostihy.

Al Ghazal Golf Club. Golfové hřiště vedle mezinárodního letiště je ideální, pokud jste v Abu Dhabi jen na krátkou chvíli a nechcete si nechat ujít světovou hru golfu. Osmnácti jamkové písečné hřiště je považováno za přední pouštní golfové hřiště na světě.

Saadiyat Beach Golf Club. Saadiyat Beach Golf Club je fascinující golfovou destinací, která je lemovaná nedotčenými plážemi s bílým pískem. Je to ideální místo jak pro milovníky golfu, tak i pro plážové nadšence. Pusťte se do hry na tomto mistrovském hřišti s nádhernou divokou přírodou a třpytivým mořem.

Yas Links. Vydejte se si zahrát golf do unikátního prostředí Yas Links. Nachází se na ostrově Yas a nabízí osmnácti jamkové hřiště spojené s devíti jamkovým akademickým hřištěm, klubovnou, golfovou akademií a umělým osvětlením. Cesta trvá 15 minut z centra Abu Dhabi.

Vodní sporty:

Kite Surfing. Vyzkoušejte sílu větru v Perském zálivu při kite surfingu. Je zde několik „škol“ s kvalifikovanými instruktory, které nabízejí lekce kite surfingu pro všechny úrovně. Pokud jste zkušený kite surfař, je možné si vybavení pronajmout.

Potápění. Pod hladinou zdejších vod je k vidění neuvěřitelně pestrý podmořský svět, který čeká na prozkoumání. V Abu Dhabi je několik potápěčských center, jež nabízejí kurzy a vybavení pro začátečníky i zkušené potápěče. Perský záliv má pro Vás přichystaná mnohá překvapení.

Jízda na kajaku. Je to zábavný způsob, jak prozkoumat vody Perského zálivu společně s krásnou okolní krajinou. Na recepci Vám ochotně poradí ohledně rozmanitých kajakových výletů.

Lázně:

Anantara Spa nabízí moderní variace na turecké lázně v podobě Anantara procedur, parních kabin, saun a oddělených dámských a pánských prostorů. Zažijte klid a pohodu díky terapeutické moudrosti v dekadentních prostorách pro procedury a v relaxačních saloncích s možností výběru vnitřních nebo venkovních zařízení. Bude o vás pečováno dávnými praktikami, které jsou obohaceny o moderní lázeňské poznatky ve fascinujícím prostředí luxusu Abu Dhabi. Využít můžete také péči o nehty v podobě manikúry a pedikúry.

Děti v hotelu Eastern Mangroves Hotel & Spa *****

V resortu Eastern Mangroves si užijete úžasnou dovolenou i se svými ratolestmi. Díky bohatému výběru aktivit se nebudete nikdy nudit a zažijete skvělá dobrodružství, na která budete vzpomínat celý život.

Mapa - Eastern Mangroves Hotel & Spa by Anantara *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Abu Dhabí do hotelu Eastern Mangroves Hotel & Spa by Anantara *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Eastern Mangroves Hotel & Spa by Anantara *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Eastern Mangroves Hotel & Spa by Anantara *****

Letová spojení do Abu Dhabí

Kateřina Marečková
Eastern Mangroves Hotel & Spa by
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Hotel za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.