One&Only Hayman Island *****

Ohromující krása mořského světa

One&Only Hayman Island

One&Only Hayman Island ***** Austrálie

Resort Hayman Island, součást luxusního hotelového řetězce One & Only, zaujme cestovatele nejen svým přepychovým zázemím, ale především unikátním umístěním v srdci Velkého bariérového útesu. Je situován na stejnojmenném ostrově, nejsevernějším ze souostroví Whitesunday, které naleznete u pobřeží Queenslandu. 

Řetězec: One and Only Resorts, Lokalita: AustrálieMapa

Ostrovní resort kombinuje stylovou eleganci s přírodní nádherou Korálového moře. Pokoje, suity a vily jsou rozmístěny mezi bazény, zahradami a dvěma kilometry panenské pláže s bílým pískem. 

 

Kategorie a vybavení pokojů One&Only Hayman Island

Hayman Island nabízí rozmanité ubytování v podobě elegantních pokojů a suit rozdělených do tří křídel: Hayman Wing, Pool Wing a Beach Wing. Prvotřnídní luxus na vás čeká v Hayman Penthouses, což jsou suity s více ložnicemi a dechberoucími výhledy. Pokoje a suity jsou zařízeny krásnými koupelnami s vanou, odděleným sprchovým koutem, nechybí ani privátní balkon nebo terasa. Výhledy se otevírají do zahrady nebo na moře. Některé kategorie ubytování nabízejí vlastní bazén. Hosté mají k dospizici bezplatné připojení k internetu a LCD televizi. 

Nabídka pokojů

Hayman Lagoon Rooms

Hayman Lagoon Rooms

Hayman Lagoon Rooms (54 m²) nabízí jednu ložnici, prostornou koupelnu s vanou, odděleným sprchovým koutem a dvojitými umyvadly. Z privátního balkonu si hosté užijí výhled na lagunu.

Hayman Ocean View Rooms

Hayman Ocean View Rooms (54 m²) se nacházejí na úrovni 1,2 a 3 v křídle Hayman. Součástí těchto pokojů je prostorná šatna, luxusní koupelna a balkon s výhledy na pláž a moře.

Hayman Premium Ocean View Rooms

Hayman Premium Ocean View Rooms

Hayman Premium Ocean View Rooms (54 m²) poskytují překrásný výhled na oceán. Vybavení je stejné, jako u předchozích pokojů.

Hayman Suites

Hayman Suites

Hayman Suites (90 m²) jsou pohodlné a krásně zařízené s pohádkovými výhledy na lagunu, pláž a zahrady resortu. Kromě ložnice mají hosté k dispozici i obývací pokoj.

Hayman Family Rooms

Hayman Family Rooms (54 m²) jsou jako stvořené pro rodiny s dětmi. Skládají se ze dvou ložnic, které spojuje obývací prostor. Nechybí balkon s překrásnými výhledy na lagunu a do zahrady.

Hayman Family Suites

Hayman Family Suites

Hayman Family Suites (90 m²) poskytuje hostům dvě ložnice, každou s vlastním balkonem. Interiéry dále zahrnují obývací prostor a luxusní koupelnu s šatnou.

One Bedroom Pool Suites

One Bedroom Pool Suites

One Bedroom Pool Suites (75 m²) nabízí vzdušné prostory plné světla a krásných dekorací. Každá suita má velkou ložnici, obývací prostor, jídelnu, koupelnu s vanou a sprchou a dvojitý balkon.

One Bedroom Direct Pool Access

One Bedroom Direct Pool Access

One Bedroom Direct Pool Access (75 m²) poskytuje hostům přímý přístup k bazénu přes soukromou terasu. Kromě ložnice tyto prostory zahrnují jídelnu, obývací pokoj a luxusní koupelnu s vanou, oddělenou sprchou a dvojitými umyvadly.

Two Bedroom Pool Suites

Two Bedroom Pool Suites

Two Bedroom Pool Suites (113 m²) se skládá ze dvou ložnic. Potěší zejména dechberoucím výhledem na bazén a tyrkysové moře. Samozřejmostí je velký balkon a prostorná koupelna s vanou a odděleným sprchovým koutem.

Beach Villa with Pool

Beach Villa with Pool

Beach Villa with Pool (120 m²) se nacházejí přímo na pobřeží a nadchnou díky soukromému bazénku. Relaxaci si ale užijete také v přepychové koupelně s volně stojící vanou.

Beach Villa with Pool and Retreat Rooms

Beach Villa with Pool and Retreat Rooms

Beach Villa with Pool and Retreat Rooms (158 m²) představují nádherné tropické zázemí s ložnicí a obývacím prostorem v krémových tónech. Hosté se mohou těšit na privátní bazén, volně stojící vanu i tropickou sprchu.

Beach House

Beach House

Beach House (90 m²) jedná se o volně stojící vilku, která se nachází přímo na pláži, v bezprostřední blízkosti moře. Interiéry zahrnují prostorný obývací pokoj, ložnici, privátní zahradu a otevřenou koupelnu s volně stojící vanou a sprchou.

One and Two Bedroom Penthouses

One and Two Bedroom Penthouses

One and Two Bedroom Penthouses (75-92 m²) mají ložnici, oddělený obývací pokoj, šatnu a koupelnu s vanou. Nechybí velký balkon.

Two Bedroom DVF Penthouse

Two Bedroom DVF Penthouse

Two Bedroom DVF Penthouse (160 m²) představují krásné prostory navržené světoznámou návrhářkou Diane von Furstenberg. Dvě ložnice, dvě koupelny, rozlehlé balkony a prvotřídní design.

Three Bedroom Owner's Penthouse

Three Bedroom Owner's Penthouse

Three Bedroom Owner's Penthouse (195 m²) zahrnuje ohromný prostor se třemi ložnicemi, třemi koupelnami, kuchyňkou, barem, velkým obývacím pokojem a soukromým balkonem.

Pláž a moře

Blue Pearl Bay láká na jednu z nejkrásnějších pláží na ostrově, která nese název Coconut Beach. Panensky bílý písek, tyrkysové moře, skvělé podmínky pro šnorchlování a magické západy slunce. Na to vše se můžete těšit, pokud navštívíte resort Hayman Island. 

Online cena a slevy One&Only Hayman Island *****

Profi foto hotelu One&Only Hayman Island *****

Gastronomie a hotelové restaurace One&Only Hayman Island

Restaurace a bary se vyznačují nápaditými kuchyněmi a těmi nejlepšími jídly z celého světa. Pochutnejte si na pokrmech od moderní Asie, před pravou Itálii, až po soudobou Austrálii. K dispozici jsou také soukromé kulinářské zážitky u bazénu, v tropické zahradě nebo na pláži.

Hlavní restaurací resortu je Fire, kde se servíruje "haute cuisine" s australskými vlivy. 

Pacific je celodenní restaurace, která svůj název nese podle výhledu na tyrkysovou hladinu Tichého oceánu, který omývá Hayman Island. Den zde začíná tropickou snídaní, pokračuje servírovaným obědem a končí stylovou večeří v blízkosti pláže.

Amici si oblíbí všichni milovníci italské kuchyně. Panuje zde přátelská atmosféra a hosté si zde mohou užít večeři od 18:00 do 22:00.

Bamboo vás naláká na perfektní panasijskou kuchyni, která je ovlivněna Thajskem, Koreou, Indií a Čínou. Bamboo servíruje pouze večeře.

Aquazure nabízí pohodlné posezení u bazénu. Užijte si otevřený prostor s výhledy na moře a dopřejte si zde oběd nebo večeři s celou rodinou. Pochutnáte si na středomořských specialitách, k dispozici je i zmrlinový bar, odpolední čaj a večerní koktejly.

Součástí resortu jse také gril bar On the Rocks a Aquazure Beach Bar.

Sport a wellness hotelu One&Only Hayman Island *****

Resort Hayman Island obklopuje divoká přírodní krása, která přímo vybízí k aktivně strávenému času. Nejoblíbenější aktivitou je bezpochyby potápění, neboť se resort nachází v srdci Velkého korálového útesu. Ten je tak obrovský, že je vidět dokonce z vesmíru! Resort proto nabízí široký výběr potápěčských a šnorchlovacích dobrodružství, včetně kurzů PADI, které jsou vhodné pro začátečníky, pokročilé i děti.

Pokud toužíte po aktivně strávené dovolené, jistě vám přijde vhod i fitness centrum, dva tenisové kurty, kurt na basketbal, squash a lekce jógy a pilates. Součástí resortu jsou také tři bazény.

Úžasné zážitky si odnesete z golfového hřiště, které navrhl světoznámý golfista Peter Thomson. Na green vás z Hayman Island přepraví helikoptéra. Let trvá 15 minut a slibuje scénické výhledy.

Dokonalou dovolenou dotvářejí lázně One&Only Hayman Spa. Dopřejte si péči probouzející všechny smysly, která blahodárně působí na tělo i duši. 

Děti v hotelu One&Only Hayman Island *****

Děti všech věkových kategorií jsou vřele vítány v klubu KidsOnly, který se nachází v centru resortu. Jeho účelem je pobavit a vzdělávat malé hosty z celého světa. Primárně je určen dětem od 4 do 11 let.  K dispozici je také program teen pro mladé od 12 do 17 let. Rodiče mohou využít i službu hlídání dětí.

Mapa - One&Only Hayman Island *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů Austrálie do hotelu One&Only Hayman Island *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem One&Only Hayman Island *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu One&Only Hayman Island *****

Hodnocení poskytli naši zákazníci po ukončení pobytu v hotelu One&Only Hayman Island *****

Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení

Ohlasy klientů DELUXEA

Factsheet

Letová spojení Austrálie

Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Poskytujeme
Mezinárodní standard
kvality cestovních služeb
Více info
Ing. Jana Paseková
One&Only Hayman Island
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.