Regent Bali *****

Vytříbený resort s krásnou pláží a mnoha možnostmi pro exotický pobyt

Regent Bali

Regent Bali ***** Bali

Resort Regent Bali vyzývá své hosty k objevování prostoru o rozloze čtyř akrů, který je prostoupen krásnými tropickými zahradami a soukromou pláží. Oblast Sanur, v níž se resort nachází, se vyznačuje nádherným korálovým útesem s báječnou kulisou kymácejících se palem, písečných pláží a tyrkysových vod.

Řetězec: Regent Hotels & Resorts, Lokalita: Bali, SanurMapa

Ostrov je v překladu známý jako „Ostrov bohů“ či „Úsvit světa“, a to zejména díky své vzácné a omamující kráse. Bali je Bohaté na kulturu a místní přirozená pohostinnost z něj dělá jednu z nejvíce vyhledávaných turistických destinací na světě. Sanur je domovem pro resort Regent Bali a představuje originální plážovou destinaci, která je považována za velmi oblíbenou i pro náročnější cestovatele.

Regent nabízí bezkonkurenční služby a luxus společně s nádechem Asie. Díky tomuto komfortu a jedinečné nabídce v kombinaci s designem budete moci zažít neobyčejný plážový pobyt v exotice.

Resort Regent se nachází ve východní části balijského pobřeží, které je chráněno korálovým útesem. Z hotelu je to jen pár kroků na zlatavé pláže Sanur. Při pobytu si budete moci užívat 10 akrů tropických zahrad lemovaných 200 metry kouzelného pobřeží.

Oblast Sanur je mezi turisty známá především pro svou bohatou tradiční kulturu a zajímavé atraktivity. Historie se odráží v pradávných kamenných epigrafech, které odkazují na starý balijský jazyk a sanskrt, zatímco pláže, velkolepé východy slunce a prvotřídní možnosti aktivit jsou také náplní pobytu mnoha hostů.

Regent Bali se nachází 14 km (30 minut jízdy) od mezinárodního letiště Ngurah Rai International Airport.

 

Poslední inspekce hotelu zaměstnancem cestovní kanceláře DELUXEA:
Mgr. Zuzana Zjavková, 915 647 333,

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám zájezd připravíme na klíč

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Bali se specializujeme již mnoho let a ostrov známe dokonale. Již více než 20 let vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Bali opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání. Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Kategorie a vybavení pokojů Regent Bali

Suity

Mezi keři frangipani najdete tradiční balijský styl v 94 prostorných suitách, které symbolizují relaxaci a intimitu. Odráží zdejší přírodní prostředí a jsou tak skvělým místem pro strávení dovolené na Bali.

Vily

Bali je perfektní destinací pro rodinné dovolené a setkání. Resort nabízí řadu inspirujících dvou až tří-ložnicových vil, které symbolizují luxusní bydlení. To dále doplňuje Club House pro soukromé setkávání, dětský klub či Beach Club.

Vily jsou umístěné na samotě pro naprosté soukromí hostů během pobytu. K dispozici budete mít vlastního komorníka, soukromý bazén, plně vybavenou designovou kuchyň a komfortní řemeslně vyrobený nábytek. Vily resortu Regent Bali Vám vytvoří prostředí opravdového domova se službami připravenými na míru.

Nabídka pokojů

Deluxe Suite (90 m2)

53 suit tohoto typu disponuje dostatečným prostorem a výhledem na tropickou zahradu s vodními prvky. Dalších 25 suit nabízí výhledy na ostro Nusa Lembongan a nekonečný Indický oceán. Základní sazba zahrnuje: denně snídani, nealkoholický minibar, pravidelnou kyvadlovou dopravu v oblasti Sanur, půjčovnu jízdních kol (v závislosti na dostupnosti), WiFi, volný přístup do fitness centra a dětského klubu a 24hodinové služby komorníka na zavolání. Do vybavení patří: velká postel o velikosti King, moderní balijský obývací pokoj (32 m2), koupelna a šatna (30% z celkové plochy), speciální tlačítko k zavolání komorníka a další výhodné služby, velká HD LED televize, dokovací stanice pro iPod se systémem prostorového zvuku, luxusní toaletní potřeby l’Occitane a speciálně vyrobený řemeslný nábytek.

Premier Suite (136 m2)

4 prostorné suity disponují výhledem na tropické zahrady s vodními prvky a 4 další suity nabízejí výhledy na ostrov Nusa Lembongan a nekonečný Indický oceán. Základní sazba zahrnuje: denně snídani, nealkoholický minibar, pravidelnou kyvadlovou dopravu v oblasti Sanur, půjčovnu jízdních kol (v závislosti na dostupnosti), WiFi, volný přístup do fitness centra a dětského klubu a 24hodinové služby komorníka na zavolání. Do vybavení patří: velká postel o velikosti King, moderní balijský obývací pokoj (42 m2), koupelna a šatna (30% z celkové plochy), speciální tlačítko k zavolání komorníka a další výhodné služby, velká HD LED televize, dokovací stanice pro iPod se systémem prostorového zvuku, luxusní toaletní potřeby l’Occitane a speciálně vyrobený řemeslný nábytek.

Deluxe Spa Suite (157 m2)

2 lázeňské suity disponují výhledem na tropické zahrady s vodními prvky a 2 další suity nabízejí výhledy na ostrov Nusa Lembongan a nekonečný Indický oceán. Základní sazba zahrnuje: denně snídani, denně 75 min lázeňských procedur pro 2 osoby (včetně 15 min relexace), nealkoholický minibar, pravidelnou kyvadlovou dopravu v oblasti Sanur, půjčovnu jízdních kol (v závislosti na dostupnosti), WiFi, volný přístup do fitness centra a dětského klubu a 24hodinové služby komorníka na zavolání. Do vybavení patří: velká postel o velikosti King, soukromá lázeňská místnost (10 m2) pro procedury vedle luxusní koupelny, ložnice s vlastním obývacím pokojem a prostornou šatnou, denní válenda ve tvaru U v moderním balijském polovenkovním obývacím prostoru, speciální tlačítko k zavolání komorníka a další výhodné služby, velká HD LED televize, dokovací stanice pro iPod se systémem prostorového zvuku, luxusní toaletní potřeby l’Occitane a speciálně vyrobený řemeslný nábytek.

Premier Spa Suite (181 m2)

2 prémiové lázeňské suity disponují výhledem na tropické zahrady s vodními prvky a 2 další suity nabízejí výhledy na ostrov Nusa Lembongan a nekonečný Indický oceán. Základní sazba zahrnuje: denně snídani, denně 75 min lázeňských procedur pro 2 osoby (včetně 15 min relexace), nealkoholický minibar, pravidelnou kyvadlovou dopravu v oblasti Sanur, půjčovnu jízdních kol (v závislosti na dostupnosti), WiFi, volný přístup do fitness centra a dětského klubu a 24hodinové služby komorníka na zavolání. Do vybavení patří: velká postel o velikosti King, soukromá lázeňská místnost (25 m2) pro procedury vedle luxusní koupelny, ložnice (70 m2) s vlastním obývacím pokojem a prostornou šatnou, moderní polovenkovní balijský obývací pokoj (65 m2) se zábavním a jídelním prostorem až pro 8 osob, speciální tlačítko k zavolání komorníka a další výhodné služby, velká HD LED televize, dokovací stanice pro iPod se systémem prostorového zvuku, luxusní toaletní potřeby l’Occitane a speciálně vyrobený řemeslný nábytek.

Deluxe Two-bedroom Pool Villas (308–408 m2)

8 dvoupatrových vil disponuje vlastním bazénem (35 m2) a msítem pro automobil. Základní sazba zahrnuje: denně snídani, nealkoholický minibar, pravidelnou kyvadlovou dopravu v oblasti Sanur, půjčovnu jízdních kol (v závislosti na dostupnosti), WiFi, volný přístup do fitness centra a dětského klubu a služby komorníka. Do vybavení patří: velká postel o velikosti King v hlavní ložnici, oddělená lůžka ve druhé ložnici, vybavená kuchyň a spižírna, samostatný vstup pro komorníka, velká HD LED televize, dokovací stanice pro iPod se systémem prostorového zvuku a speciálně vyrobený řemeslný nábytek.

Premier Two-bedroom Pool Villas (460–580 m2)

4 dvoupatrové vily disponují vlastním bazénem (35 m2) a přístřeškem pro automobil. Základní sazba zahrnuje: denně snídani, nealkoholický minibar, pravidelnou kyvadlovou dopravu v oblasti Sanur, půjčovnu jízdních kol (v závislosti na dostupnosti), WiFi, volný přístup do fitness centra a dětského klubu a služby komorníka. Do vybavení patří: velká postel o velikosti King v hlavní ložnici, oddělená lůžka ve druhé ložnici, vybavená kuchyň a spižírna, samostatný vstup pro komorníka, velká HD LED televize, dokovací stanice pro iPod se systémem prostorového zvuku a speciálně vyrobený řemeslný nábytek.

Deluxe Three-bedroom Pool Villas (478–531 m2)

6 dvoupodlažních vil s vlastním bazénem (55 m2), parkovacím místem, pracovnou a samostatným obývacím pokojem a jídelnou. Základní sazba zahrnuje: denně snídani, nealkoholický minibar, pravidelnou kyvadlovou dopravu v oblasti Sanur, půjčovnu jízdních kol (v závislosti na dostupnosti), WiFi, volný přístup do fitness centra a dětského klubu a služby komorníka. Do vybavení patří: velká postel o velikosti King v hlavní a druhé ložnici, oddělená lůžka ve druhé ložnici, vybavená kuchyň a spižírna, samostatný vstup pro komorníka, velká HD LED televize, dokovací stanice pro iPod se systémem prostorového zvuku a speciálně vyrobený řemeslný nábytek.

Premier Three-bedroom Pool Villa (660 m2)

Největší hotelová dvoupodlažní vila disponuje prostorným bazénem (60 m2), vlastní pracovnou, samostatným obývacím a jídelním prostorem, vodními prvky, místem pro automobil, prostornou venkovní terasou, vbudovaným posezením s denní válendou a křesly. Základní sazba zahrnuje: denně snídani, nealkoholický minibar, pravidelnou kyvadlovou dopravu v oblasti Sanur, půjčovnu jízdních kol (v závislosti na dostupnosti), WiFi, volný přístup do fitness centra a dětského klubu a služby komorníka. Do vybavení patří: velká postel o velikosti King v hlavní a druhé ložnici, oddělená lůžka ve druhé ložnici, vybavená kuchyň a spižírna, samostatný vstup pro komorníka, velká HD LED televize, dokovací stanice pro iPod se systémem prostorového zvuku a speciálně vyrobený řemeslný nábytek.

Regent Beachfront Pool Villa (937 m2)

Exkluzivní vila resortu Regent nabízí špičkové vybavení v podobě vlastního bazénu (130 m2), jacuzzi, soukromé lázeňské místnosti pro procedury s parní místností pro dvě osoby (vedle bazénu), samostatná jídelní, obývací část a dvě luxusní koupelny (36 m2) s prostornou vanou. Vila je obklopena svěžími zahradami a poskytuje výhled na ostrov Nusa Lembongan a Indický oceán. Základní sazba zahrnuje: denně snídani, nealkoholický minibar, pravidelnou kyvadlovou dopravu v oblasti Sanur, půjčovnu jízdních kol (v závislosti na dostupnosti), WiFi, volný přístup do fitness centra a dětského klubu a služby komorníka. Do vybavení patří: velká postel o velikosti King v hlavní a druhé ložnici, oddělená lůžka ve druhé ložnici, vybavená kuchyň a spižírna, samostatný vstup pro komorníka, soukromá terasa s výhledem do zahrady, velká HD LED televize, dokovací stanice pro iPod se systémem prostorového zvuku a speciálně vyrobený řemeslný nábytek.

Online cena a slevy Regent Bali *****

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

Vylepšete svůj zájezd - možnosti rozšíření

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Profi foto hotelu Regent Bali *****

Gastronomie a hotelové restaurace Regent Bali

Prémiové možnosti stravování se Vám nabízí v tomto stylovém a elitním resortu s čerstvou balijskou kuchyní, stejně jako s pan-asijským či klasickým menu. Diskrétní a pozorný servis si můžete dopřát v každé hotelové restauraci či baru.

Layang Layang – Celodenní restaurace s autentickými indonéskými a klasickými pokrmy, stejně jako s pan-asijskými specialitami, je vytříbeným místem s rozsáhlým kulinářským menu a převážně místními produkty. Budete si moci vychutnat výrazné indonéské pokrmy v podobě Sop Buntut (indonéský vývar z hovězí oháňky) či Soto Ayam (indonéský kuřecí vývar) a také delikátní pan-asijská jídla jako singapurská Laksa, vietnamské Pho, indické kořeněné pečivo nebo výběr kari a čínských či japonských nudlí. K dispozici jsou také tradiční ledové dezerty. V nabídce figurují nápoje jako čaje, mezinárodní i místní káva, prémiová vína, šampaňské či lahodné koktejly.

Nyala Beach Club & Grill – Budou Vám servírovány čerstvé mořské úlovky mořských plodů a vytříbený výběr mezinárodních steaků na několik způsobů. To je doplněno o vynikající vinný lístek a koktejlové menu. Nyala Beach Club & Grill je skvělým neformálním, ale rafinovaným místem pro stravování. Užijete si také salátů, domácí zmrzliny a lahodných dezertů. K dispozici je taktéž čaj a mezinárodní či místní káva.

Lobby-Lounge – Dobře umístěný salonek Lobby Lounge poskytuje výhled na nádherné tropické zahrady či na oceán. Vychutnat si zde můžete čaje, lehké občerstvení a koktejly. Jedná se o klidné místo pro relaxaci či večerní drink s přáteli. V nabídce figurují nápoje jako mezinárodní i místní káva, prémiová vína či šampaňské.

Knihovna – Knihovna představuje ideální místo pro skleničku vína nebo šampaňského při čtení knihy ze zdejší obsáhlé sbírky. Témata sahají od filmu a divadla přes módu až po umění, historii, cestování či politiku. V nabídce figurují také nápoje jako čaje, mezinárodní i místní káva či koktejly.

Beachfront Cabana – Osm plážových altánků se nachází u přední části bazénu, která nabízí přímý přístup ke zlatavé pláži a k dispozici je také perfektní prostředí pro procedury v lázeňském altánku Spa Cabana. Smyslná relaxace, vnitřní harmonie a naprostá pohoda jsou na denním pořádku.

Club House – Speciální Club House je vyhrazen jen pro Regent Rezidence a je navržen tak, aby splňoval požadavky jakékoliv speciální události a shromáždění. Velkorysý klasický styl a plně vybavené recepční prostory s moderním zařízením jsou umístěny ve svěžích zahradách s propracovanými vodními prvky.

 

Sport a wellness hotelu Regent Bali *****

Bazén na pobřeží a bazénová terasa – 50metrový bazén s nekonečným okrajem a zapuštěnými vodními křesly po obou stranách se nachází doslova přímo na pláži u Nyala Beach Club & Grill. 8 plážových altánků je umístěno přímo před bazénem a má přímý přístup k pláži. Bazénová terasa se nachází v přední části Nyala Beach Club & Grill a podél bazénu. Nabízí kouzelné výhledy na pláž a oceán. Je to ideální místo k odpočinku během dne s možností zdravého občerstvení.

Tropické zahrady – Užijte si krásu zahrady v balijském stylu s tropickými rostlinami, svěží zelení a vodními prvky skrze celý resort. Zvuky vody dávají tomuto prostoru jedinečný pocit klidu a míru.

Lázně a wellness

Žádná cesta na Bali by nebyla kompletní bez nějakého fyzického i psychického hýčkání v podobě lázeňských služeb. Resort Regent Bali vytvořil opravdu výjimečné lázeňské zážitky, kdy se můžete ponořit do bazénu s nekonečným okrajem, využít celostní aromaterapii, shovívavou balijskou masáž, stimulující cvičení ve skvěle vybaveném fitness centru a večerní relaxování na pláži Sanur. Regent Bali garantuje odpočinek a potěšení Vašich smyslů.

Zdejší luxusní lázně nabízí revitalizující balijské a terapeutické masáže, stejně jako řadu potěšujících a vysoce efektivních lázeňských a kosmetických terapií. Nachází se zde 5 místností pro procedury pro jednotlivce a 2 místnosti pro páry. Dále pak je k dispozici salon krásy a soukromé lázeňské vybavení v podobě 4 samostatných suit, 4 suit pro páry a slavná Regent Villa.

Děti v hotelu Regent Bali *****

Dětský klub Regent Kids Club a bazén – Vytříbený dětský klub je pro nejmenší hosty rájem. Umění a řemesla, LEGO, plyšové hračky, dětské hřiště v podobě lodi, minikino, hry, TV prostor s PlayStationem, Wii a Xboxem, knihovna a dům na stromě – to je nabídka pro zabavení Vašich nejmenších. Hlídání dětí je k dispozici na vyžádání předem. Dětský bazén (49 m2 a hloubka 70 cm) se nachází po levé straně Nyala Beach Club & Grill a je navržen pro uspokojení vodních tužeb dětských hostů.

 

Mapa - Regent Bali *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů Bali do hotelu Regent Bali *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Regent Bali *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hotelu zaměstnancem cestovní kanceláře DELUXEA:
Mgr. Zuzana Zjavková, 915 647 333,

Recenze hotelu Regent Bali *****

Hodnocení poskytli naši zákazníci po ukončení pobytu v hotelu Regent Bali *****

Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení

Ohlasy klientů DELUXEA

Letová spojení Bali

Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Poskytujeme
Mezinárodní standard
kvality cestovních služeb
Více info
Ing. Vendula Pilátová
Regent Bali
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.