Windsor Atlantica *****
Windsor Atlantica *****

Lokalita: Brazílie, Rio de Janeiro | Mapa

Strava:

Nově otevřený nejstylovější hotel 5* umístěný přímo na pláži Copacabana

Copacabana Palace *****
Copacabana Palace *****

Lokalita: Brazílie, Rio de Janeiro | Mapa

Strava: Snídaně

Neznámější hotel v Riu na Copacabaně vítá bohémy a slavné hosty již od 1923.

Porto Bay Rio Internacional ****

Nabízí to nejlepší ze senzačního města a úchvatného výhledu na pláž ze střešního bazénu.

Porto Bay Rio Internacional
Brazílie, Rio de Janeiro

Porto Bay Rio Internacional **** Brazílie

Copacabana, byznys, pokoje s verandou, plážový servis, pohodlí, přátelský přístup, panoramatická střešní terasa, gastronomie, slavností chvíle, Rio,… to všechno jsou důvody, proč navštívit hotel Porto Bay Rio Internacional.

Lokalita: Brazílie, Rio de JaneiroMapa

Nachází se přímo na slavné pláži Copacabana, v úžasném dynamickém městě, Rio de Janeiro. Nabízí to nejlepší z obou světů – tepajícího města a prosluněných pláží.

Celkem 117 pokojů disponuje privátními verandami nebo velkými okny s panoramatickými výhledy na život na Copacabaně. Užijete si i zvuky moře a východy slunce nad oceánem. Zamilujete si také střešní bazén a terasu, které se nacházejí ve 20. patře a slibují výhledy na město, pláž a sochu Krista Spasitele v pozadí.

Hosté hotelu mají přístup i do masážní místnosti, dvou saun, fitness centra a baru u bazénu. Po celé budově hotelu se můžete připojit k bezplatné WiFi.

National Airport Santos Dumont je od hotelu vzdáleno 10 kilometrů, International Airport Galeao je vzdáleno 33 kilometrů. K nejbližší stanici metra to budete mít 450 metrů.

 

 

Kategorie a vybavení pokojů Porto Bay Rio Internacional

Pokoje v hotelu Porto Bay Rio Internacional jsou prostorné, pohodlné, plné světla a potěší vás úžasnými panoramatickými výhledy na pláž, moře i pobřežní promenádu. Sami si můžete vybrat, na co se budete chtít dívat. Všechny pokoje mají bezplatný přístup k WiFi.

Vybavení pokojů zahrnuje klimatizaci, mini-bar, koupelnu s Porto Bay koupelnovými přípravky, ručníky, pantofle, příslušenství k přípravě čaje a kávy, mini-bar, trezor, TV, telefon a 24 hodinovou pokojovou službu.

Nabídka pokojů

Superior Rooms

Superior Rooms (19 m²) mají ložnici s manželskou postelí nebo dvěma postelemi. Koupelna je vybavena sprchou nebo vanou, fénem a kosmetickým zrcadlem. Na soukromé verandě si můžete posedět a užít si krásné výhledy.

Deluxe Sea View

Deluxe Sea View (22 m²) vám nabídnou ložnici s postelí velikosti queen, obývací část s křesílky a stolem, televizi, DVD a CD přehrávač. Z vlastní verandy si užijete výhled na pláž.

Suite Sea View

Suite Sea View (41 m²) se pyšní ložnicí s postelí velikosti king, koupelnou s vanou, obývacím pokojem a verandou se stolem a židlemi.

Pláž a moře

Copacabana Beach je centrem aktivity ve dne i v noci. Pláž lemují vlnité černo-bílé mozaiky Avenue Atlantica, stánky, cyklistické stezky, restaurace, bary a luxusní hotely. Pokrývá ji jemný světlý písek, který je omýván oceánem. Na pláži Copacabana zažijete tep života v Riu.

Online cena a slevy Porto Bay Rio Internacional ****

Profi foto hotelu Porto Bay Rio Internacional ****

Gastronomie a hotelové restaurace Porto Bay Rio Internacional

Vaše chuťové buňky určitě okouzlí hotelová restaurace La Finestra, skvělé místo k relaxaci, s panoramatickým výhledem na pláž Copacabana, kde si můžete vychutnat lahůdky připravené šéfkuchařem. Snídaně je bufetovou formou, obědy a večeře à la carte, servíruje se zde i odpolední čaj. Rezervace je doporučována.

V baru Limone je ovzduší prosycené atmosférou Ria, hýčkat se můžete nechat caipirinhou a jedinečným prostředím k tanci či relaxaci.

Když se chcete potkat s přáteli nebo si na tomto fantastickém místě přečíst knihu, ideální je Bossa Lounge vedle střešního bazénu nad dvacátým poschodím. Osvěží vás ovocné džusy, tradiční brazilské drinky, bazén, zvuky bossa novy a okouzlí nezapomenutelné výhledy na Copacabanu, Corcovado a Pão-de-Açucar.

Sport a wellness hotelu Porto Bay Rio Internacional ****

Ve 20. patře hotelu se nachází posilovna, která je obehnaná prosklenými stěnami, a tak si tu při cvičení užijete úžasné výhledy na pláž.

Za zmínku rozhodně stojí střešní bazén, který se pyšní těmi nejkrásnějšími výhledy. Průměrná teplota vody je 23°C a zavítat sem můžete každý den od 8:00 do 20:00.

Na hotelové střeše si můžete také dopřát uklidňující masáže, nebo se uvolnit v sauně či páře.

Děti v hotelu Porto Bay Rio Internacional ****

Mapa - Porto Bay Rio Internacional

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů Brazílie do hotelu Porto Bay Rio Internacional ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Porto Bay Rio Internacional ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Porto Bay Rio Internacional ****

Hodnocení poskytli naši zákazníci po ukončení pobytu v hotelu Porto Bay Rio Internacional ****

Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení

Ohlasy klientů DELUXEA

Letová spojení Brazílie

Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Poskytujeme
Mezinárodní standard
kvality cestovních služeb
Více info
Ing. Lucie Rybová
Porto Bay Rio Internacional
„Hotely znám osobně.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.