Aman Sveti Stefan *****

Černá Hora

Jedinečný luxus na historickém ostrově Sveti Stefan

Osobně
jsme
navštívili

Hotel Aman Sveti Stefan *****

Lokalita Černá Hora, Sveti Stefan | Zobrazit mapu
Strava Snídaně | Více o gastronomii
Tipy specialistů Největší suity na ostrově Svati Stefan Dlouhé písčité a oblázkové pláže Jedinečné lázně
Specialisté, kteří
hotel navštívili

Popis hotelu Aman Sveti Stefan ***** Černá Hora

Když se řekne Černá Hora, spoustě dobrodruhům se vybaví ikonická scenérie se starobylým opevněním na ostrově Sveti Stefan, jehož historie sahá do doby, kdy krystalicky čisté vody Jadranu brázdili piráti. Z ostrova vede cestička na pevninu, kde se hrdě tyčí vila Miločer - místo, kde odpočívaly královské rodiny. 

Resort Aman Sveti Stefan najdete na sluncem zalitým pobřeží Černé Hory, jihozápadně od hlavního města Podgorica. Z resortu budete mít na dosah ruky všechny atraktivity historického města Budva a zálivu Kotor, jež je zapsán na seznamu UNESCO. Resortu Aman Sveti Stefan se může pochlubit pozemkem o úctyhodné rozloze 4000 m2. V resortu se můžete těšit na dva kilometry pláží a lázně Aman.

Letiště Tivat se nachází 40 minut cesty autem a letiště Podgorica 60 minut autem. Resort Aman Sveti Stefan se těší velké oblibě u turistů z celé Evropy.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Village Room

Village Room

Pokud si chcete užít opravdové soukromí, vyberte si pokoje Village Room o rozloze 45-50 m2, které se pyšní stejnou vřelostí a útulností, jaká panuje v obydlí původních obyvatel...

Cottage

Cottage

Chatky Cottage o rozloze 50 až 60 m2 byly navrženy tak, aby kopírovaly autentický domov černohorských rybářů...

Deluxe Cottage

Deluxe Cottage

Chatky Deluxe Cottage o rozloze 60 až 100 m2 si opět zakládají na tom, aby kopírovaly původní architekturu domovů místních obyvatel. Chatka vám může nabídnout dostatek prostoru...

Grand Cottage

Grand Cottage

Chatky Grand Cottage o rozloze 110 m2 jsou největšími chatkami nejen v hotelu Aman Sveti Stefan, ale také na celém ostrově Sveti Stefan...

Gastronomie a hotelové restaurace

Všechny pokrmy podávané v resortu Aman Sveti Stefan jsou inspirované bohatou kulinářskou historií Černé Hory. Na ostrově Sveti Stefan najdete většinu restaurací, z nichž nejvyhlášenější je Arva, na náměstí. Ve vile Miločer si na místních specialitách můžete pochutnat v jídelně a v překrásné, vistáriemi porostlé, lodžii.

Arva

Restaurace Arva se pyšní dvouúrovňovými terasami a elegantně prostřenými stoly. Můžete se těšit na prvotřídní italské pokrmy, které jsou připravovány podle tradičních italských receptů. Pochutnat si tady tak budete moci na skvěle ochucených těstovinách, výtečných mořských plodech, excelentně připravené a dochucené zelenině či bohatých obložených talířích. Restaurace si pak zakládá na tom, že všechny pokrmy připravuje ze sezónních surovin. V restauraci platí, že ať budete usazeni k jakémukoliv stolu, vždy budete mít krásný výhled na třpytící se moře. Na vrchní terase pak navíc najdete bar Rakija, z něhož budete moci každý večer sledovat kouzelný západ slunce.

Restaurace je otevřena od května do října a přijít sem můžete na večeři.

Rakija Bar

Hledáte-li opravdu romantické místo, kde budete moci každý večer pozorvat slunce zapadající za moře a překrásně osvětlené město Budva, vydejte se do hlavního baru ostrova Sveti Stefan - Rakija. Bar Rakija je pak na ostrově vyhlášen svými výtečnými koktejly, kterých budete mít na výběr opravdu mnoho. Při návštěvě baru musíte rozhodně ochutnat tradiční ovocné brandy rakija, které je nejenom znamenité, ale navíc je po něm celý bar pojmenován (i to svědčí o tom, že bude skvělé).

Piazza

Do restaurace Piazza si můžete zajít na výtečnou snídani, oběd či večeři. Restaurace vás jistě na první pohled okouzlí svou útolností a výtečnými pokrmy. Není tedy divu, že se stala nejvyhledávanější restaurací všech návštěvníků resortu Aman Sveti Stefan. Restaurace Piazza je pak unikátní tím, že v ní najdete koktejlový bar, vinný sklípek (s lokálními víny), bar s předkrmy a zázemí tradiční řecké hospůdky.

Restaurace je otevřena od května do října a zajít si sem můžete na snídani, oběd a večeři.

Cliff Pool Bar

Bar Cliff Pool najdete hned vedle hlavního hotelového bazénu. V baru si můžete pochutnat na lehkých svačinách, které zaženou jakýkoliv hlad. Cliff Pool bar je obklopen borovicovými stromy a naskytne se vám z něj překrásný výhled na třpytící se Jadran a záliv Budva.

Queen’s Beach Grill

Plážový gril Queen’s Beach Grill si užijete v naprostém soukromí, neboť je otevřen pouze pro hosty resortu. V nabídce jídel najdete rozmanité čerstvé středomořské pokrmy, jako je pizza, čerstvé saláty, ryby a mořské plody. Tento gril je otevřen na obědy.

Villa Miločer Restaurant

Na vynikajících pokrmech si, v restauraci Miločer, můžete pochutnat buď přímo v interiéru restaurace či v lodžii (ve stylu al fresco), ze které budete mít krásný výhled na azurové moře. Samotné menu je pak založeno na plných chutích Jadranu a najdete v něm nejen klasické, ale i moderní pokrmy z černohorské kuchyně.

Restaurace Villa Miločer je otevřena po celý rok.

Kategorie a vybavení pokojů Aman Sveti Stefan

Hotel Aman Sveti Stefan, který se nachází na ostrově Sveti Stefan, se může pochlubit 51 pokoji, chatkami a suitami, které jsou mezi sebou propojeny kamennými schody a dlážděnými cestičkami. Tato nově zrestaurovaná obydlí se pyšní ručně zdobenými štukovými stěnami, opracovaným kamením a košatými duby.

Villa Milocer

Na pevnině se pak můžete těšit na ubytování ve vile Milocer. Vila Milocer byla postavena v roce 1934 a stala se letní rezidencí královny Mariji Karadjordjevic. Tato překrásná vila se pyšní nejen výhledem na Jadranské moře, ale také překrásnou, přímo královskou, pláží. Vilu najdete uprostřed překrásné přírody - přesněji mezi hustými cedrovými, borovicovými a olivovými lesy. Ve vile se můžete těšit na šest elegantních suit, prostorné společenské prostory, jedinečnou konferenční místnost a překrásnou historickou knihovnu. Ve vedlejší budově pak najdete dvě prostorné suity Queen Marija.

Nabídka pokojů

Village Room

Village Room fotoVillage Room

Pokud si chcete užít opravdové soukromí, vyberte si pokoje Village Room o rozloze 45-50 m2, které se pyšní stejnou vřelostí a útulností, jaká panuje v obydlí původních obyvatel. V každém pokoji najdete ložnici a koupelnu nebo místnost se sprchou (koupelna pouze se sprchou, nikoliv s vanou). Můžete se těšit na krásný výhled na autentické střechy, úzké uličky, chatky a malé náměstí resortu Aman Sveti Stefan.

Cottage

Cottage fotoCottage

Chatky Cottage o rozloze 50 až 60 m2 byly navrženy tak, aby kopírovaly autentický domov černohorských rybářů. Z chatek budete mít perfektní výhled na okolní střechy, uličky a hlavní náměstí ostrova. Samotná chatka se pak skládá z ložnice a koupelny, ovšem některé z nich mají také vstupní salónek, či šatnu. Každý chatka Cottage zkrátka nabízí unikátní zážitek.

Deluxe Cottage

Deluxe Cottage fotoDeluxe Cottage

Chatky Deluxe Cottage o rozloze 60 až 100 m2 si opět zakládají na tom, aby kopírovaly původní architekturu domovů místních obyvatel. Chatka vám může nabídnout dostatek prostoru. Oproti chatce Cottage je Deluxe Cottage rozhodně větší a navíc z ní budete mít krásný výhled na moře ze soukromého balkónu.

Grand Cottage

Grand Cottage fotoGrand Cottage

Chatky Grand Cottage o rozloze 110 m2 jsou největšími chatkami nejen v hotelu Aman Sveti Stefan, ale také na celém ostrově Sveti Stefan. Najdete v nich opravdu velkou ložnici, oddělený obývací pokoj a velkou koupelnu. Těšit se můžete také na výhled na vesnici a pláž.

St. Sava Cottage

St. Sava Cottage fotoSt. Sava Cottage

Z jedinečná chatky St. Sava Cottage o rozloze 130 m2 budete mít krásný výhled na pláž Sveti Stefan a záliv Miločer. Hlavní ložnice o velikosti 50 m2 s postelí o velkosti King je propojena s obývacím pokojem. Z ložnice, a tedy i obývacího pokoje, budete moci vyjít na soukromou terasu, která je situována na severní stranu. Druhá ložnice se může pochlubit rozlohou 18 m2 a také postelí o velikosti King. V chatce pak ještě najdete prostornou koupelnu a šatnu.

Two Bedroom Suite

Two Bedroom Suite fotoTwo Bedroom Suite

Předností suit Two Bedroom o rozloze 160 m2 je bezpochyby hlavní ložnice (o velikosti 35 m2) s postelí o velikosti King a vlastní koupelnou. V suitě najdete také vedlejší ložnici (o velikosti 28 m2) s postelí o velikosti King a vlastní koupelnou. Do obou ložnic vstoupíte z obývacího pokoje. Ze suity se vám naskytne výhled na překrásné pláže Sveti Stefan a Milocer. Suita je ideálním řešením pro rodiny, neboť se z druhé ložnice může stát pokoj pro děti.

Three Bedroom Village Cottage

Three Bedroom Village Cottage fotoThree Bedroom Village Cottage

Soukromé nádvoří spojuje dvě oddělené budovy, které společně tvoří dvě unikátní chatky - Three Bedroom Cottage o rozloze 170 m2. Z této chatky budete mít překrásný výhled na Jaderské moře. V první budově najdete v přízemí jeden velký obývací pokoj, hlavní ložnici o velikosti 39 m2 v prvním patře a koupelnu v nejvyšším patře. Druhá budova se může pochlubit dvěma ložnicemi, z nichž každá se nachází v samostatném patře. V prvním patře druhé budovy tak najdete ložnici o velikosti 18 m2 se dvěma oddělenými jednolůžky, vanu a sprchu. Ve druhém patře druhé budovy se pak nachází pokoj o velikosti 18 m2 s postelí o velikosti King. Tato chatka se může pochlubit třemi venkovními terasami, z nichž ze dvou budete mít krásný výhled na moře a pobřeží ostrova Sveti Stefan. Three Bedroom Village Cottage je ideální pro rodiny se staršími dětmi, jelikož nabízí opravdu dostatek prostoru.

Adriatic Suite

Adriatic Suite fotoAdriatic Suite

Suita Adriatic o rozloze 155 m2 je skvělou volbou pro rodiny s dětmi či skupinu přátel, a to z toho důvodu, jelikož v ní najdete hned dvě ložnice. Tyto elegantně navržené suity se mohou pochlubit krásným výhledem na Jadranské moře, který se vám naskytne ze tří velkých teras. Dále zde najdete velkou hlavní ložnici a koupelnu v prvním patře, oddělenou vedlejší ložnici s postelí o velikosti King a umyvadlem a velký obývací pokoj v patře druhém.

Sveti Stefan Suite

Sveti Stefan Suite fotoSveti Stefan Suite

Suita Sveti Stefan se může pochlubit úctyhodnou rozlohou 165 m2. Právě díky této rozloze je Sveti Stefan Suite největší suitou nejen v hotelu, ale i na ostrově Sveti Stefan. Předností suity je bezpochyby soukromý bazén a překrásná terasa s výhledem na Jadran. V suitě se můžete těšit na dvě prostorná patra. V druhém patře najdete hlavní zázemí, jako je hlavní ložnice, obývací pokoj s krbem či místnost s párou. V prvním patře je pak umístěna spíž a toaleta pro hosty.

Milocer Garden View Suite

Milocer Garden View Suite fotoMilocer Garden View Suite

V suitách Milocer Garden View o rozloze 70 m2 vás jistě jako první zaujme jedinečná, elegantní kombinace krémové a hnědé barvy s parketovými podlahami, koberci z vlny a krásným krbem (v obývacím pokoji). Obývací pokoj je vybaven pohodlnými koženými židlemi, které jsou ideální pro jakoukoliv formu odpočinku. Předností koupelen jsou nejen kamenné podlahy v antickém stylu, ale také volně stojící vana a prostorné dřevěné skříně. Ke každé z těchto suit náleží balkón s krásným výhledem do zelených zahrad.

Milocer Sea View Suite

Milocer Sea View Suite fotoMilocer Sea View Suite

Suity Milocer Sea View o rozloze 70 m2 se oproti Milocer Garden View můžou pochlubit především překrásným výhledem na otevřené moře. Těšit se opět můžete na jednu ložnici, obývací pokoj s krbem a balkón.

Queen Marija Suite

Queen Marija Suite fotoQueen Marija Suite

Speciální suity Queen Marija o rozloze 125 m2 najdete v oddělené budově, která stojí hned vedle vily Miločer. V těchto suitách najdete hned čtyři oddělené pokoje, a to ložnici, koupelnu, obývací pokoj a jídelnu. Dominantou nejen obývacího pokoje, ale i ložnic je překrásný krb. První ložnice se nachází v přízemí a pyšní se malou terasou, zatímco druhá ložnice vévodí prvnímu patru a budete z ní mít krásný výhled na moře (trochu omezený některými stromy v parku Miločer). Suity Queen Marija byly navrženy v moderním duchu a nabízí vám tak jedinečný zážitek z vaší dovolené.

Pláž a moře

Pláž Sveti Stefan

Jsme si jistí, že 170 metrů dlouhá pláž Sveti Stefan vás oslní hned, jak ji spatříte. Ptáte se proč? Odpověď je jednoduchá! Celá pláž je totiž poseta růžově zbarvenými oblázky. K odpočinku a opálení se budete moci využít minimálně jedno ze 40 opalovacích lehátek, které jsou připravena pouze pro vás. Všechna vaše přání vám navíc na pláži splní personál resortu Aman Sveti Stefan.

Pláž Queen

Pláž Queen se rozprostírá podél laguny, která bezesporu patří mezi nejkrásnější laguny Jadranu. Pláž Queen je přístupná pouze hostům resortu Aman Sveti Stefan, můžete si tak být jisti, že vás na pláži nebude nikdo rušit. Těšit se můžete na smaragdové moře a do růžova zbarvený písek. Pláž Queen je celkově dlouhá 130 metrů.

Pláž King

Pláž King se pyšní úctyhodnou délkou 280 metrů a najdete ji hned pod vilou Miločer. Tuto pláž lemují po stranách pláže Sveti Stefan a Queen.

Online cena a slevy Aman Sveti Stefan *****

Garance nejlepší ceny

Profi foto hotelu Aman Sveti Stefan *****

Gastronomie a hotelové restaurace Aman Sveti Stefan

Všechny pokrmy podávané v resortu Aman Sveti Stefan jsou inspirované bohatou kulinářskou historií Černé Hory. Na ostrově Sveti Stefan najdete většinu restaurací, z nichž nejvyhlášenější je Arva, na náměstí. Ve vile Miločer si na místních specialitách můžete pochutnat v jídelně a v překrásné, vistáriemi porostlé, lodžii.

Arva

Restaurace Arva se pyšní dvouúrovňovými terasami a elegantně prostřenými stoly. Můžete se těšit na prvotřídní italské pokrmy, které jsou připravovány podle tradičních italských receptů. Pochutnat si tady tak budete moci na skvěle ochucených těstovinách, výtečných mořských plodech, excelentně připravené a dochucené zelenině či bohatých obložených talířích. Restaurace si pak zakládá na tom, že všechny pokrmy připravuje ze sezónních surovin. V restauraci platí, že ať budete usazeni k jakémukoliv stolu, vždy budete mít krásný výhled na třpytící se moře. Na vrchní terase pak navíc najdete bar Rakija, z něhož budete moci každý večer sledovat kouzelný západ slunce.

Restaurace je otevřena od května do října a přijít sem můžete na večeři.

Rakija Bar

Hledáte-li opravdu romantické místo, kde budete moci každý večer pozorvat slunce zapadající za moře a překrásně osvětlené město Budva, vydejte se do hlavního baru ostrova Sveti Stefan - Rakija. Bar Rakija je pak na ostrově vyhlášen svými výtečnými koktejly, kterých budete mít na výběr opravdu mnoho. Při návštěvě baru musíte rozhodně ochutnat tradiční ovocné brandy rakija, které je nejenom znamenité, ale navíc je po něm celý bar pojmenován (i to svědčí o tom, že bude skvělé).

Piazza

Do restaurace Piazza si můžete zajít na výtečnou snídani, oběd či večeři. Restaurace vás jistě na první pohled okouzlí svou útolností a výtečnými pokrmy. Není tedy divu, že se stala nejvyhledávanější restaurací všech návštěvníků resortu Aman Sveti Stefan. Restaurace Piazza je pak unikátní tím, že v ní najdete koktejlový bar, vinný sklípek (s lokálními víny), bar s předkrmy a zázemí tradiční řecké hospůdky.

Restaurace je otevřena od května do října a zajít si sem můžete na snídani, oběd a večeři.

Cliff Pool Bar

Bar Cliff Pool najdete hned vedle hlavního hotelového bazénu. V baru si můžete pochutnat na lehkých svačinách, které zaženou jakýkoliv hlad. Cliff Pool bar je obklopen borovicovými stromy a naskytne se vám z něj překrásný výhled na třpytící se Jadran a záliv Budva.

Queen’s Beach Grill

Plážový gril Queen’s Beach Grill si užijete v naprostém soukromí, neboť je otevřen pouze pro hosty resortu. V nabídce jídel najdete rozmanité čerstvé středomořské pokrmy, jako je pizza, čerstvé saláty, ryby a mořské plody. Tento gril je otevřen na obědy.

Villa Miločer Restaurant

Na vynikajících pokrmech si, v restauraci Miločer, můžete pochutnat buď přímo v interiéru restaurace či v lodžii (ve stylu al fresco), ze které budete mít krásný výhled na azurové moře. Samotné menu je pak založeno na plných chutích Jadranu a najdete v něm nejen klasické, ale i moderní pokrmy z černohorské kuchyně.

Restaurace Villa Miločer je otevřena po celý rok.

Aktivity

Černá Hora patří mezi jedny z posledních míst v Evropě, kde najdete člověkem téměř nedotčenou přírodu. Tento maličký stát je skalnatá země plná hustých lesů, třpytivých jezer a skrytých zátok. Černá Hora je také ideálním výchozím bodem pro návštěvu sousedních zemí, neboť je to do všech opravdu kousek. My jsme ale pro vás vybrali ty nejlepší aktivity, které budete mít z hotelu Aman Sveti Stefan přímo na dosah ruky. 

Staré město Budva a Skadarské jezero

Město Budva se pyšní malebným vzhledem, okouzlující atmosférou a historií sahající až do pátého století před naším letopočtem. Město se nachází na malém poloostrově, zhruba 20 až 30 minut cesty autem od Skadarského jezera, které je největším jezerem na balkánském poloostrově a leží uprostřed jednoho ze čtyř černohorských národních parků. Národní park je pak domovem více než 280 druhů ptáků, a to dokonce i těch celosvětově ohrožených.

Kotor a Perast

Město Kotor je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO, a to pro své bohaté kulturní dědictví a přírodní krásu. Vesnice Perast se nachází hned vedle města Kotor a nic vám tak nebrání v jeden den navštívit obě destinace. Ve vesnici Perast najdete skvělé příklady jedinečné barokní architektury Středomoří. Město Kotor se nachází zhruba hodinu až hodinu a půl cesty autem od resortu Aman Sveti Stefan.

Město Cetinje, národní park Lovcen a mausoleum Njegos

Poznejte historii Černé Hory na procházce historickým městem Cetinje, které bylo v minulosti po dlouhá léta hlavním městem Černohorského království. Ve městě tak můžete navštívit opravdu velké množství muzeí. Po návštěvě města se můžete vydat do národního parku Lovcen, jehož dominantou je horský vrchol Jezerski Vrh (1 660 m). Pokud se vám nebude chtít šplhat na Jezerski Vrh, vydejte se do mausolea z 19. století, ve kterém je pohřben básník, filozof, princ a státník Petar II Petrovic Njegos (vyobrazený na 20 srbských dinárech).

Všechno toto můžete zažít už po hodinové cestě autem od resortu Aman Sveti Stefan.

Vesnice Virpazar

Vydejte se do vesnice Virpazar, která je po celé Evropě známá jako největší a nejlepší producent čenohorských vín. Rozhodně mustíte ochutnat místní červené víno Vranac Barrique, které je připravováno z hroznového vína, které ve zdejším regionu roste již po staletí. Všechna vína jsou vyráběna podle tradičních postupů a s respektem ke zdejší přírodě. Ve Virpazaru také navštivte statky Radevic, které si zakládají na tom, že vše vyrábí dle tradičních postupů. Vy tak můžete být svědky toho, jak se vyrábí víno dle černohorské tradice. 

Statky Radevic se nacházejí zhruba 75 minut cesty autem od resortu Aman Sveti Stefan.

Sport a wellness hotelu Aman Sveti Stefan *****

Lázně Aman

Z lázní Aman se vám naskytne krásný výhled nejen na třpytící se Jadran a zlatavý písek pláže Queen, ale také do překrásných zahrad vily Miločer. V lázních Aman se můžete těšit na opravdové soukromí a klid. Lázeňské procedury jsou inspirovány černohorskými tradičními procedurami a využívají více než 650 lékařských rostlin. V lázních si tak budete moci vybrat z rozmanitých tělesných procedur, hydroterapeutických procedur s očisťujícími rituály, tělesných zábalů a koupelí.  Hlavním klenotem lázní je bezesporu bazén, který začíná v krytých prostorách lázní a končí až venku. Interiér lázní je zdoben prvky břidlice a skla a ladí s výzdobou vily Miločer. V lázních najdete čtyři místnosti pro procedury (každá má svou šatnu), koupelnu se sprchou, lázeňské chatky, salóny pro manikúru, pedikúru a péči o vlasy a exkluzivní koupelnové produkty Aman.

Fitness centrum

Jste-li milovníkem aktivní dovolené, můžete se těšit na fitness centrum o rozloze 140 m2 vybavené moderními kardio přístroji značky Technogym a činkami. Osobní trenéři v resortu jsou připraveni vám sestavit tréninkové programy na míru. S osobními trenéry si také můžete užít soukromé lekce kickboxu, jógy a pilates.

Plavecké a hydroterapeutické bazény

V resortu Aman Sveti Stefan budete moci využít tři soukromé hydroterapeutické místnosti, místnosti s párou, sauny a osvěžující bazénky. Zaplavat si budete moci ve 24 metrů dlouhém krytém/venkovním bazénu, velkém bazénu (ideální pro rodiny s dětmi) a bazénu Cliff (určený pouze pro dospělé).

Mapa - Aman Sveti Stefan *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Černé Hory do hotelu Aman Sveti Stefan *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Aman Sveti Stefan *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
2021
Kateřina Marečková
Kateřina Marečková 724 730 019

Recenze hotelu Aman Sveti Stefan *****

Letová spojení do Černé Hory

Kateřina Marečková
Aman Sveti Stefan
„Hotel jsem osobně navštívila.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.