Al Yamm Villa Resort *****

Abu Dhabí

Luxusní vily v arabském stylu mezi pláží a divočinou.

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel Al Yamm Villa Resort *****

Lokalita Abu Dhabí, Abú Dhabí, Sir Bani Yas | Zobrazit mapu
Strava Snídaně | Více o gastronomii
Tipy specialistů Naprosté soukromí Divoká příroda, safari Luxusní vilky v arabském stylu

Popis hotelu Al Yamm Villa Resort ***** Abu Dhabí

Poušť, kterou můžete projít pěšky, nabízí vzácné druhy živočichů skutečně téměř na každém kroku. Při potápění objevíte úžasnou krásu Arabského zálivu. Je to skoro jako byste se dívali do kaleidoskopu. Anantara Sir Bani Yas Island Al Yamm Villa Resort je oázou klidu uprostřed prostředí přírody s tisíce volně žijícími živočichy.

Příjemné sluneční záření zahřívá kůži, zatímco vás oslní nekonečné třpytivé moře, které pozorujete z krásné bílé písčité pláže na březích ostrova Sir Bani Yas. Vydejte se na ranní pozorování přírody a spatřete život elegantních plameňáků, kteří žijí v laguně lemované mangrovníky.

Při pobytu ve vile Vám garantujeme naprosté soukromí a klid. Liduprázdná pláž přímo před Vašimi dveřmi je dlouhá několik kilometrů. Nedaleko rostou zelené mangrovníky. A vy můžete celou tu krásu sledovat ze stinné verandy, z privátního bazénku nebo ze střešní terasy své vily. K večeru přijde vhod pohodlné venkovní patio, kde si můžete nerušeně povídat až do pozdních hodin.

K Anantara Al Yamm Villa Resort patří:

 • 30 luxusních vil otočených na pláž nebo k mangrovníkům
 • Olio – klidná restaurace inspirována Itálií, kde si můžete dopřát snídani, oběd i večeři
 • Moderní bazén a přístup na pláž
 • Mangrovová laguna se slanou vodou
 • Společenská hala
 • Zařízení pro mítinky a obchodní cesty
 • Zařízení pro svatby
 • Plně vybavená posilovna s výhledem na moře
 • Vila s lázněmi

Na ostrově můžete dále využít (s bezplatným transferem):

 • Dalších pět stravovacích zařízení v sesterských resortech
 • Lázně Anantara
 • Posilovna a fitness
 • Tenisové kurty
 • Centrum vodních sportů
 • Centrum sportů a pozemních aktivit
 • Stáje
Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

One Bedroom Villa

Velikost obytných prostor ve vile je 50m2, terasa má 18m2 Vila je vhodná k ubytování 2 dospělých osob Výhled na moře nebo lagunu Bezplatné internetové připojení WiFi Individuálně ovlada..

One Bedroom Pool Villa

Velikost obytných prostor ve vile je 76m2/ Terasa má 20m2 Soukromý bazén zapuštěný do terasy Výhled na moře nebo sladkovodní lagunu Vila je vhodná k ubytování 2 dospělých osob Obývací..

Two Bedroom Anantara Pool Villa

Největší požitek z pobytu na tomto krásném ostrově zažijete při ubytování ve vile typu Two Bedroom Anantara Pool Villa, která nabízí neuvěřitelných 150m2 klidu pro rodiny a přátele...

Gastronomie a hotelové restaurace

Sdílejte zážitky a vynikající jídlo se svými blízkými v restauraci s italskou kuchyní, která je považována za jednu z nejkrásnějších restaurací v celém Abú Dhabí. Nebo si zajeďte na jídlo do dvou sesterských resortů. Výběr je obrovský a restaurace nabízí téměř vše, od italské kuchyně, grilované speciality, čerstvé mořské plody, až po výrazná africká jídla. Je jen na vás, co si vyberete.

Olio

Klidná restaurace v italském stylu s panoramatickým výhledem na moře, kde si můžete vychutnat snídaně, obědy i večeře. Bohatá nabídka salátu, dezertů, ale i hlavních jídel.

Kategorie a vybavení pokojů Al Yamm Villa Resort

Nabídka pokojů

One Bedroom Villa

Velikost obytných prostor ve vile je 50m2, terasa má 18m2 Vila je vhodná k ubytování 2 dospělých osob Výhled na moře nebo lagunu Bezplatné internetové připojení WiFi Individuálně ovladatelná klimatizace Trezor ve vile Minibar a skříň s občerstvením Posezení u oken a na terase Televize s plochou obrazovkou Sprchový kout a samostatně stojící vana Koupelnové vybavení Anantara Moderní kávovar značky Lavazza Pracovna

One Bedroom Pool Villa

Velikost obytných prostor ve vile je 76m2/ Terasa má 20m2 Soukromý bazén zapuštěný do terasy Výhled na moře nebo sladkovodní lagunu Vila je vhodná k ubytování 2 dospělých osob Obývací prostory a ložnice jsou odděleny jídelnou Bezplatné internetové připojení WiFi Individuálně ovladatelná klimatizace Trezor ve vile Minibar a skříň s občerstvením Posezení u oken nebo na terase Televize s plochou obrazovkou Sprchový kout a samostatně stojící vana Koupelnové vybavení Anantara Moderní kávovar značky Lavazza Pracovna

Two Bedroom Anantara Pool Villa

Největší požitek z pobytu na tomto krásném ostrově zažijete při ubytování ve vile typu Two Bedroom Anantara Pool Villa, která nabízí neuvěřitelných 150m2 klidu pro rodiny a přátele. Užijte si dech beroucí výhled na Arabský záliv a lagunu v pohodlí vaší vily, která má obrovskou terasu a soukromý bazén. Unikátní design, který odráží přírodní scenérie, půvabné dřevěné prvky jsou v tónech vody, zelené a pískově zlaté barvy. Velikost obytných prostor ve vile je 159m2/ Terasa má 70m2 Soukromý bazén zapuštěný do terasy Výhled na moře nebo sladkovodní lagunu Vila je vhodná k ubytování až 4 dospělých, 1 dítě ve věku nad 12 let Obývací prostory a ložnice jsou odděleny jídelnou Bezplatné internetové připojení WiFi Individuálně ovladatelná klimatizace Trezor ve vile Minibar a skříň s občerstvením Sedadla u oken Televize s plochou obrazovkou Sprchový kout a samostatně stojící vana Koupelnové vybavení Anantara Moderní kávovar značky Lavazza Pracoviště

Online cena a slevy Al Yamm Villa Resort *****

Profi foto hotelu Al Yamm Villa Resort *****

Naše foto hotelu Al Yamm Villa Resort *****

Gastronomie a hotelové restaurace Al Yamm Villa Resort

Sdílejte zážitky a vynikající jídlo se svými blízkými v restauraci s italskou kuchyní, která je považována za jednu z nejkrásnějších restaurací v celém Abú Dhabí. Nebo si zajeďte na jídlo do dvou sesterských resortů. Výběr je obrovský a restaurace nabízí téměř vše, od italské kuchyně, grilované speciality, čerstvé mořské plody, až po výrazná africká jídla. Je jen na vás, co si vyberete.

Olio

Klidná restaurace v italském stylu s panoramatickým výhledem na moře, kde si můžete vychutnat snídaně, obědy i večeře. Bohatá nabídka salátu, dezertů, ale i hlavních jídel.

Sport a wellness hotelu Al Yamm Villa Resort *****

Lukostřelba

Střelecké cíle jsou zasazeny mezi skalnatá údolí řek a je možno si je zarezervovat před příjezdem do hotelu. Vhodné pro páry, nebo větší skupiny jako součást teambuildingových aktivit.

Vhodné pro děti od šesti let a výše.

Kajaky

V závislosti na přílivu jsou v nabídce i výlety na kajaku po lagunách nebo mezi mangrovými porosty, kde se neohrožení návštěvníci setkají s nádherou členité přírodní rezervace Sir Bani Yas. Vznášejte se tiše nad vodou, zatímco vás průvodce seznámí s druhy stěhovavých ptáků nebo vás upozorní na gazelu přicházející ke břehu. A samozřejmě dejte pozor na plameňáky umístěné ve zdejší rezervaci.

Vhodné pro děti od osmi let a výše.

Projížďky přírodou a divočinou

Sir Bani Yas Island nabízí úžasné možnosti, jak se setkat s ohroženými zvířaty tváří v tvář a prozkoumat dechberoucí různorodost zdejší krajiny. Zveme vás nahlédnout o krok blíže do zákulisí, a získat tak jedinečný pohled na práci, ve které jde o to, postarat se o tisíce divokých zvířat, pro něž je Arabian Wildlife Park domovem. Za doprovodu průvodce, který vám při cestě na každém kroku předává své znalosti, budete procházet scénickým. Průvodce udělá všechno proto, vás dostal do blízkého kontaktu s volně žijícími zvířaty včetně gepardů, žiraf a hyen pruhovaných. To vše samozřejmě také s ohledem na vaši bezpečnost. Vhodné pro děti od jednoho roku a výše.

Na ostrově je plno dalších aktivit, jako například:

 • Jízda na horských kolech
 • Vodní sporty
 • Procházky přírodou
 • Šnorchlování
 • Stáje
 • Posilovna
 • Modlitebna
 • Bazén
 • A mnoho dalšího
Anantara Spa (lázně)

Exotický požitek uprostřed svěží pouštní oázy. Léčebné techniky inspirované starobylými beduínskými pouštními rituály. Tradiční terapeutické ingredience pocházející z místního prostředí. Dopřejte si denně moderní lázeňské procedury pro kompletní pohodu těla, mysli i duše.

Písky časů (135 minut)

Pociťte léčivou sílu písku, zbavujícího napětí, vytvářejícího energii a vyvolávajícího pocit duševní obnovy. Terapie hloubkových tkání zklidňuje bolavé svaly, zatímco písečný zábal zmírňuje napětí a podporuje krevní oběh, což způsobí celkové zklidnění, kompletní uvolnění a pocit vnitřní pohody.

Sprcha – květinový rituál pro nohy – sportovní masáž – písečný zábal – občerstvení

Arabská masáž (90 minut)

Procedura zahrnuje masáž tlakových bodů celého těla pomocí dlaní a loktů a užití tlaku ke stimulaci krevního oběhu, uvolnění svalů a posílení energetické hladiny celého těla.

Sprcha – květinový rituál pro nohy – Arabská masáž – občerstvení

Mapa - Al Yamm Villa Resort *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Abu Dhabí do hotelu Al Yamm Villa Resort *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Al Yamm Villa Resort *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Al Yamm Villa Resort *****

Letová spojení do Abu Dhabí

Ing. Martina Melková
Al Yamm Villa Resort
„Die Hotels kenne ich persönlich.“
Odlet
Nocí
Strava
Hotel za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.