Franschhoek Country House & Villas *****

Jihoafrická republika

5 hvězdičkový hotel v srdci údolí Franschhoek

Osobně
jsme
bydleli

Hotel Franschhoek Country House & Villas *****

Lokalita Jihoafrická republika | Zobrazit mapu
Specialisté, kteří
v hotelu bydleli

Popis hotelu Franschhoek Country House & Villas ***** Jihoafrická republika

Franschhoek Country House & Villas je pětihvězdičkový hotel, který se nachází v srdci údolí Franschhoek, jen 45 minut jízdy od Kapského Města a mezinárodního letiště. Obklopen je majestátními horami a krásnými vinicemi. Malé městečko Franschhoek si vybudovalo jméno jako hlavní město jídla a vína.

Menší malebný hotel nabízí pouhých 14 pokojů, z toho 6 pokojů Standard, 5 pokojů Luxury a 2 chaty. Všechny pokoje jsou luxusně vybavené, prostorné, plné denního světla. Pro nejnáročnější hosty je k dispozici 12 luxusních Villa Suites.

Stravování zajišťuje elegantní restaurace Monneaux s vnitřními i venkovními prostory ke stolování.

Pobyt v hotelu Franschhoek Country House & Villas si zamilují všichni vyznavači dobrého jídla a pití. V okolí hotelu se ale nachází i řada přírodních a kulturních památek. Milovníci golfu si také přijdou na své díky několika golfovým hřištím, která se nacházejí v blízkosti hotelu.

Výhodou je také blízkost Kapského Města, které rozhodně stojí za návštěvu.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Villa Suites

Villa Suites (100 m², celkem 10) jsou určené těm nejnáročnějším hostům. Zahrnují oddělený obývací pokoj, ložnici, koupelnu a dva soukromé balkony...

Standard Rooms

Standard Rooms (35 m², celkem 6) jsou umístěny v kouzelném domě z roku 1890. Jedná se o zrekonstruované pokoje, které poskytují veškeré luxusní vybavení...

Luxury Rooms

Luxury Rooms (48 m², celkem 5) nabízejí více prostoru a privátnější umístnění. Většina z nich má vlastní terasu nebo balkon s výhledem na zahrady s levandulí a fontánami. ..

Garden Cottages

Garden Cottages (60 m², celkem 2) představují dvoupodlažní chaty s ložnicí v přízemí a obývacím pokojem v patře. Mají také vlastní terasu a zahradu...

Gastronomie a hotelové restaurace

Slavná restaurace Monneaux je hodnocená napříč Jižní Afrikou jako jedna z nejlepších. Servírovaná jídla jsou inspirována současnou kuchyní stejně jako klasickými pokrmy. Oběd si vychutnáte u fontány na terase pod rozrostlým mátovníkem a večeře je pro změnu podávána v elegantní a příjemné jídelní hale v původním panském domě.

Dokonce i přesto, že údolí Franschhoek je hlavním městem jídla a vína a poskytuje vysokou kvalitu, tak je nevídaným úspěchem, že se restaurace Monneaux umístila 6 let po sobě v Top 100 nejlepších v zemi, dva roky byla i v Top 10 a je vítězem ocenění American Express Platinum za kvalitní pokrmy.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 
Specialista na Jihofrickou republiku - cestovní kancelář Deluxea

V cestovní kanceláři DELUXEA stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Jihoafrickou republiku se specializujeme od roku 2008 a destinaci známe dokonale. Již 18 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Jihoafrickou republiku opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Cenová ponuka, ktorú od nás obdržíte je konečná a kompletná – čiže žiadne prirážky a skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej obtiažnosti do 48 hodín. Po návrate Vám zavoláme ohľadom zhodnotenia poskytnutých služieb.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte je konečná a kompletní - tedy žádné přirážky a skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Kategorie a vybavení pokojů Franschhoek Country House & Villas

Hotel ubytovává své hosty ve 12 pokojích, 2 chatách nebo 12 vila suitách. Vybavení zahrnuje WiFi, mini-bar, individuálně nastavitelnou klimatizaci, trezor, TV, IDD telefon, příslušenství k přípravě čaje a kávy, stropní ventilátor a fén.

Nabídka pokojů

Villa Suites

Villa Suites (100 m², celkem 10) jsou určené těm nejnáročnějším hostům. Zahrnují oddělený obývací pokoj, ložnici, koupelnu a dva soukromé balkony. Obývací část je propojena s jídelnou a kromě televize nabízí také DVD přehrávač, hudební systém a krb. Balkony jsou vybaveny lehátky. Koupelna vás uchvátí svým perfektním rozložením v podobě vany, sprchového koutu, bidetu a dvou umyvadel. Podlahy jsou vytápěné.

Standard Rooms

Standard Rooms (35 m², celkem 6) jsou umístěny v kouzelném domě z roku 1890. Jedná se o zrekonstruované pokoje, které poskytují veškeré luxusní vybavení. Všechny mají vlastní koupelnu s vanou a sprchovým koutem, obývací pokoj a vlastní balkon.

Luxury Rooms

Luxury Rooms (48 m², celkem 5) nabízejí více prostoru a privátnější umístnění. Většina z nich má vlastní terasu nebo balkon s výhledem na zahrady s levandulí a fontánami.

Garden Cottages

Garden Cottages (60 m², celkem 2) představují dvoupodlažní chaty s ložnicí v přízemí a obývacím pokojem v patře. Mají také vlastní terasu a zahradu. Z patra je překrásný výhled na okolní vinice. Tyto chatky jsou vhodné i pro rodiny s dětmi, díky rozkládací pohovce v obývací části.

Online cena a slevy Franschhoek Country House & Villas *****

Profi foto hotelu Franschhoek Country House & Villas *****

Gastronomie a hotelové restaurace Franschhoek Country House & Villas

Slavná restaurace Monneaux je hodnocená napříč Jižní Afrikou jako jedna z nejlepších. Servírovaná jídla jsou inspirována současnou kuchyní stejně jako klasickými pokrmy. Oběd si vychutnáte u fontány na terase pod rozrostlým mátovníkem a večeře je pro změnu podávána v elegantní a příjemné jídelní hale v původním panském domě.

Dokonce i přesto, že údolí Franschhoek je hlavním městem jídla a vína a poskytuje vysokou kvalitu, tak je nevídaným úspěchem, že se restaurace Monneaux umístila 6 let po sobě v Top 100 nejlepších v zemi, dva roky byla i v Top 10 a je vítězem ocenění American Express Platinum za kvalitní pokrmy.

Sport a wellness hotelu Franschhoek Country House & Villas *****

V první řadě je to o jídle. Městečko Franschhoek nabízí ty nejlépe hodnocené restaurace společně s vynikajícími vinařstvími, to z něj dělá ideální místo z celé Jižní Afriky pro všechny milovníky jídla a pití. Udělejte si výlet mezi malebnými vinicemi a vydejte se po vinařských stezkách, až k vinným sklípkům, kde můžete ochutnat ta nejlepší vína.

Kromě jídla a pití nabízí Franschhoek také:

 • galerie
 • obchody se suvenýry a uměním
 • čokoládovou továrnu
 • Hugenot muzeum

V okolí tohoto půvabného městečka můžete prožít:

 • jízdu na koních
 • jízdu na horských kolech
 • túru v horách
 • let horkovzdušným balonem
 • návštěvu národní rezervace Hottentots Holland

V blízkosti hotelu se nachází také několik golfových hřišť:

 • Pearly Valley Golf Course
 • Boschenmeer Golf Estate
 • Stellenbosch Golf Club
 • Theewaterskloof Country Estate

Součástí hotelu jsou lázně, kde si můžete dopřát kompletní revitalizaci těla i duše. Dopřát si můžete aromatickou masáž, masáž krku, ramen a zad, reflexologii, peeling, obličejovou péči, manikúru a pedikúru, apod.

Děti v hotelu Franschhoek Country House & Villas *****

I pro děti se zde najde dostatek aktivit. Zažít mohou:

 • jízdu vinnou tramvají
 • návštěvu Motýlího Světa
 • návštěvu Krokodýlí farmy
 • nakrmit pštrosa nebo žirafu
 • rybařit
 • navštívit muzeum hraček a miniatur ve Stellenbosch
 • navštívit Opičí město v Somerset West

Mapa - Franschhoek Country House & Villas *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Jihoafrické republiky do hotelu Franschhoek Country House & Villas *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Franschhoek Country House & Villas *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

 
Bc. Petra Melková
Poslední inspekce hotelu
Bc. Petra Melková 724 065 777

Recenze hotelu Franschhoek Country House & Villas *****

Letová spojení do Jihoafrické republiky

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.