Relais des Cimes **

Reunion

Turisticky oblíbená destinace

Osobně
jsme
bydleli

Hotel Relais des Cimes **

Hodnocení 8.8 Hodnotí 2 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Reunion, La Plaine des Cafres | Zobrazit mapu
Strava Snídaně, Polopenze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Autentický a tradiční hotel Na úpatí vyhaslé sopky Piton des Neiges Oblíbené místo pro turistiku
Specialisté, kteří
v hotelu bydleli

Popis hotelu Relais des Cimes ** Reunion

Na úpatí majestátní sopky Piton des Neiges, ve vesnici Hell-Bourge se nachází hotel Le Relais de Cimes, který spojuje autentičnost, tradici a pohostinnost. Ve svěžím zeleném prostředí Cirque of Salazie pocítíte nádech přírody ve spojení s historií. V minulosti se zde nacházely například termální lázně a kreolské domy.
Hotel nabízí 29 pohodlných pokojů s vlastním sociálním zázemím a dalším vybavením. Hlavní budova hotelu reprezentuje kreolskou architekturu. V 19. století byla skutečným kreolským bydlištěm, které bylo zrekonstruováno.
Hotel je také domovem skvělé restaurace, kde si pochutnáte na místních specialitách.

 

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Gastronomie a hotelové restaurace

Příjemná restaurace zdejšího hotelu nabízí kvalitní místní pokrmy a lahodné speciality. Objevte chuť pečlivě vyuzeného tuňáka, ochutnejte s láskou připravené „carris“ podle tajemství „Mamie Javel“ nebo si dejte vanilkový crème brûlée či jemnou hořkou čokoládu.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 
Specialista na Reunion – cestovní kancelář Deluxea

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Reunion se specializujeme od našeho založení v roce 1995 a ostrov známe dokonale. Již více než 20 let vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Reunion opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Kategorie a vybavení pokojů Relais des Cimes

Tento hotel nabízí v hlavní budově 29 komfortních pokojů s koupelnou, která je zařízena vanou, k dispozici budete mít i televizi a telefon. Právě hlavní budova je jedinečným zobrazením kreolské kultury a architektury a v 19. století byla skutečnou kreolskou rezidencí. Jeden pokoj je bezbariérově upraven.

Nabídka pokojů

Pláž a moře

Hotel Le Relais des Cimes se nachází v zeleném prostředí Salazie cirque, nemá proto vlastní přístup k pobřeží.

Online cena a slevy Relais des Cimes **

Profi foto hotelu Relais des Cimes **

Gastronomie a hotelové restaurace Relais des Cimes

Příjemná restaurace zdejšího hotelu nabízí kvalitní místní pokrmy a lahodné speciality. Objevte chuť pečlivě vyuzeného tuňáka, ochutnejte s láskou připravené „carris“ podle tajemství „Mamie Javel“ nebo si dejte vanilkový crème brûlée či jemnou hořkou čokoládu.

Sport a wellness hotelu Relais des Cimes **

Oblast, ve které se hotel nachází, nabízí mnoho turistických stezek nedotčenou přírodou plnou vodopádů, pralesů s neobyčejnou faunou i flórou a mnohé další přírodní atraktivity. Pro návštěvníky, kteří hledají sportovní vyžití, nabízejí někteří horští průvodci kanoistiku či horolezectví.

Mapa - Relais des Cimes **

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Reunion do hotelu Relais des Cimes **

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Relais des Cimes **, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
 
Bc. Petra Melková
Bc. Petra Melková 724 065 777

Recenze hotelu Relais des Cimes **

Podobný hotel

Letová spojení na Reunion

Ing. Martina Melková
Relais des Cimes
„Im Hotel habe ich übernachtet.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.