Zájezd: DELUXEA - Kombinace luxusních resortů Shandrani Resort & Spa a Trou aux Biches

DELUXEA - Kombinace luxusních resortů Shandrani Resort & Spa a Trou aux Biches Vybrat termín

DELUXEA - Kombinace luxusních resortů Shandrani Resort & Spa a Trou aux Biches

 

 1.den přílet na Maurícius v ranních hodinách a transfer do hotelu Shandrani

 1. den - 5. den - pobyt v Shandrani Resort & Spa (se snídaní/polopenzí/All Inclusive dle výběru) 

5. den - transfer do hotelu Trou aux Biches, po cestě možnost výletu 

 5. - 10. den -  pobyt v  Trou aux Biches (se snídaní/polopenzí/plná penze dle výběru) 

 10. den - transfer na letiště ve večerních hodinách

Shandrani Beachcomber Resort & Spa - Osobně jsme navštívili a poradíme Vám

Resort Shandrani, z hotelového řetězce Beachcomber, je postaven v jihovýchodní části ostrova Mauritius. Tato oblast je lidskou rukou téměř nedotčena. Resort je obklopen tropickou zahradou a pyšní se přístupem na tři nádherné pláže.

Jedná se o příjemný, luxusní hotel s velmi živou atmosférou, v zátoce Blue Bay Marine Park, která je proslulá svým bohatým podmořským životem. Šnorchlovací vybavení s sebou!

Krásný čas zde prožijí rodiny, milovníci přírody i vyznavači aktivní dovolené. Dokonalý servis vám zaručí program All inclusive, díky kterému bude postaráno o každé vaše přání.

Naše doporučení

Resort Shandrani si snadno zamilujete. Jedná se o poměrně velký hotel, který se rozkládá podél celé laguny Blue Bay. Nachází se kousek od letiště, a tak jsou vidět i slyšet letadla.

Všechny pokoje mají výhled na moře, některé jsou v přízemí s terasou, jiné v patře s balkonem. 

Pláže jsou tu skutečně krásné a moře vybízí ke šnorchlování i plavání. Můžete zde také vyzkoušet široký výběr vodních sportů.

V programu All inclusive jsou zahrnuty i aktivity jako je tenis či golf – Shandrani disponuje devíti jamkovým golfovým hřištěm.

Čekají tu na vás i luxusní gastronomické zážitky a All Inclusive zahrnuje všechny restaurace, ve kterých se podává italská, francouzská, thajská i mezinárodní kuchyně.

 

Kategorie a vybavení pokojů

Luxusní hotel je ideální pro milovníky aktivní dovolené. Resort tvoří budovy maximálně třípodlažní s doškovou střechou. Tyto vily jsou rozmístěné v tropické zahradě, která se vine podél členitého pobřeží zálivu s křišťálově čistou vodou. Všech 327 pokojů má výhled na moře

Pláž a moře

Tato část ostrova nabízí hned tři pláže, některé z nich jsou dokonalou součástí okolní přírody, které se lidské ruka nedotkla. Pokryté jsou bělostným jemným pískem. Moře, omývající jih ostrova, nabízí pestrý podmořský svět a skvělé sportovní vyžití. 

Gastronomie a hotelové restaurace

Jestli v některém hotelu platí plné využití programu All inclusive, pak je to v hotelu Shandrani. Výhody můžete čerpat od okamžiku příjezdu do okamžiku opuštění hotelu bez ohledu na check in/out. Program zahrnuje přepychové bufetové stoly a á la carte večeře ve čtyřech hotelových restauracích, neomezené množství vín a známých alkoholických značek. Dále servis na pláži a u bazénu, mini-bar, neomezené vodní lyžování, ,neomezený vstup na  devíti jamkové „pitch & putt" golfové hřiště, mini-club pro děti ve věku od 3 do 12 let  a sporty, jako je volejbal, fotbal, horská kola, jóga, windsurfing, jachting, kajaky a tenis.             

Shandrani Resort nabízí celkem 4 úžasné restaurace, které podpoří vaši dokonalou dovolenou a pozvednou ji do nebeských sfér.

Restaurace Le Grand Port nabízí mezinárodní kuchyni podávanou v sofistikovaném stylu. Podávají se zde snídaně a obědy i večeře formou bufetu.

Italské a středomořské kuchyni je zasvěcena restaurace Porto Vechio, kam si můžete zajít na oběd i na večeři. Pokrmy jsou zde servírovány formou menu á la carte.

Přímo na pláži se nachází Le Sirius. Nabízí stolování pod širým nebem, v obklopení tropických palem. Na lístku najdete mezinárodní pokrmy. Podávají se zde i snídaně, obědy i večeře.

Poslední restaurací hotelu je Teak Elephant. Tuto restauraci si prostě zamilujete. Vzduchem se nese vůně Thajska. Podávají se zde pouze večeře s denní nabídkou 5ti chodového menu thajské kuchyně.

Hotel disponuje i dvěma bary, jeden nese název Blue Bay Bar, otevřen je od jedenácté dopolední do půl dvanácté večerní. Druhý bar se jmenuje Sirius Bar a nabízí posezení do desáté hodiny večerní.

Klienti hotelu Shandrani s programem All inclusive Platinum mohou vyzkoušet i restaurace i v ostatních hotelech řetězce Beachcomber na ostrově – Le Canonnier, Le Mauricia a Le Victoria. 

Doprava do hotelu

Transfer z letiště do hotelu Shandrani 10min až 15min. Dopravní situace může ovlivnit dobu cesty. Vybrat si můžete klimatizované osobní auto, SUV/terénní vůz, limuzínu, helikoptéru, případně klimatizovaný bus/minibus spolu s dalšími turisty, který však může cestou stavět až ve 3 hotelech. 

Trou aux Biches Beachcomber Golf Resort & Spa - Osobně jsme navštívili a poradíme Vám

Trou aux Biches je jedním z nejromantičtějších resortů na Mauríciu. Leží na severozápadním pobřeží ostrova a pyšní se nádhernou dlouhou pláží s bílým pískem. 

Ubytovat se můžete v luxusních suitách s vlastním bazénkem přímo u moře, nebo v prostorných pokojích obklopených zelení. Zdejší zahrada je nejkrásnější na ostrově. Mezi bujnou vegetací zde najdete několik poklidných bazénů, které budete mít často jen sami pro sebe. Na samém konci zahrady stojí prostorné rodinné vily poskytující maximum soukromí. Naopak v těsné blízkosti moře najdete obrovský bazén o rozloze 126 m². V areálu resortu nechybí ani sportoviště a přepychové lázně s 20 kabinami. Zárukou výjimečných zážitků je šest restaurací: L'Oasis, La Caravelle, Le Deck, Blue Ginger, Mahiya a Il Corallo. Připravované pokrmy jsou gurmánskou cestou z daleké Asie až po pobřeží Středozemního moře.

Naše doporučení

Trou aux Biches zaujímá perfektní polohu uprostřed stejnojmenné vesnice. Jedná se o kompletně nově vystavěný resort na místě starého hotelu, který byl na Mauríciu postaven jako jeden z prvních. Díky tomu se Trou aux Biches nachází v blízkosti jedné z nejlepších pláží. 

Hotelová pláž je užší, ale čistá, zcela bez řas. Vstup do vody rychle klesá a skvěle si tu zaplavete.

Výhled na moře nabízí pokoje Beachfront Pool Suite a Beachfront Senior Pool Suite, ostatní pokoje jsou s výhledem na bazén a zahradu. Doporučit můžeme pokoj Tropical Junior Suite s vlastní venkovní sprchou.

Snídaně se podávají v restauraci na pláži a celkový exotický dojem dokresluje mnoho vodních ploch, jako jsou bazény i samotný oceán.

 

Kategorie a vybavení pokojů

Po rekonstrukci hotelu byla zachována původní atmosféra a uspořádání jednotlivých vilek a pavilónů v tropické zahradě. Kategorie pokojů Vám tak poskytnou nenahraditelné soukromí a klid ve stylu malebné vesničky s nádechem luxusu.

Součástí hotelu jsou samostatné vily. Aby se zabezpečilo soukromí, jednotlivé vily jsou rozmístěné v bujných tropických zahradách. Vybavení suit a vil skýtá trezor, televizi, mini bar, příslušenství k přípravě čaje a kávy, individuálně nastavitelnou klimatizaci, sprchový kout, vanu, oddělenou toaletu, žehličku, žehlicí prkno a samozřejmostí je přístup k internetu. 

Pláž a moře

Krásná pláž vhodná pro každého! Milovníci sportu si ji zamilují pro ideální podmínky na jogging a širokou nabídku vodních sportů. Těm, co raději relaxují, se zajisté zalíbí pohodlná a luxusní lehátka krytá doškovými slunečníky. Celá pláž je lemována hustým palmovým sadem a zelenou trávou.

Gastronomie a hotelové restaurace

Trou aux Biches nabízí výběr z šesti skvělých restaurací. Čtyři se nacházejí v centru zábavy, v blízkosti největšího hotelového bazénu, další dvě restaurace se ukrývají poblíž pláže a moře. Všechny restaurace Trou aux Biches nabízí kulinářské zážitky, které hosty přenesou daleko za hranice ostrova – do Asie a Evropy.

La Caravelle je elegantní restaurace, která se nachází na okraji resortu, v blízkosti bělostné pláže. Podává mezinárodní kuchyni. Na jedné straně restauraci lemuje dřevěná promenáda, na druhé bazény. Najdete zde vnitřní i venkovní prostory zastřešené šindelovou střechou.

V restauraci Il Corallo se podávají pouze večeře. Servíruje se tu středomořská i místní kuchyně. I tato restaurace se ukrývá pod šindelovou střechou a slibuje výhledy na moře.

Na snídaně a večeře si zajděte do L’Oasis, hlavní restaurace a baru resortu. Je vybudována na okraji hlavního bazénu a poskytuje nádherné výhledy na moře.

Na obědy a večeře se otevírá restaurace Le Deck. Nachází se na dřevěné terase v blízkosti moře, na kterou vrhají stíny kokosové palmy.

Thajskou kulturu vyznává Blue Ginger. Tato restaurace Vás uchvátí už svou architekturou, je postavena ve stylu typické dřevěné pagody. Atmosféra je zde ve stylu Zen.

Poslední, neméně úžasnou hotelovou restaurací, je Mahiya. Nádherně vyzdobená, s intimní atmosférou. Ve vzduchu voní Indie. Ženy při vstupu obdrží tradiční indickou ozdobu, která se umisťuje na čelo.

V resortu najdete samozřejmě i bary. V La Caravelle Bar jsou dveře otevřeny od desíti do půlnoci, v druhém baru L’Oasis Bar si posedíte o hodinku déle.

Doprava do hotelu

Transfer z letiště do hotelu Trou aux Biches trvá 1hod 15min až 1hod 25min. Dopravní situace může ovlivnit dobu cesty. Vybrat si můžete klimatizované osobní auto, SUV/terénní vůz, limuzínu, helikoptéru, případně klimatizovaný bus/minibus spolu s dalšími turisty, který však může cestou stavět až ve 3 hotelech. 

Transfer je sjednáván při výběru zájezdu a můžete volit mezi standardním autem (Nissan, Hyundai, Chevrolet, SUV Nissan X-trail), standardním rodinným autem a klimatizovaným busem (společně s dalšími klienty). Pro náročnější klienty zajistíme deluxe auto (Mercedes, BMW, Jaguar XF), limuzínu nebo vrtulník. Ihned po příletu Vás čeká uvítání zástupcem partnerské cestovní kanceláře Emotions s cedulkou s Vaším jménem (při dopravě do hotelu autem), dále obdržíte informační brožuru (přehled exkursí v A, F, N jazyce) s menší mapou. Máte-li odvoz do hotelu mikrobusem, v letištní hale se dostavte ke stánku Emotions (stánek označený číslem 6). Za příplatek si můžete objednat přivítání na letišti od české delegátky, VIP Concierge balíček a YU salonek servis, který nabízí rychlé odbavení, pohodlí v luxusním salonku a privátní transfer. Po Vašem příjezdu na hotel Vás kontaktuje naše česká delegátka, která si s Vámi sjedná informační schůzku, kde Vás obeznámí o výletech a doporučí Vám zajímavé místa na Mauríciu. I během Vašeho celého pobytu Vám bude k dispozici na telefonu.

Garance nejlepší ceny

U zájezdu na Maledivy, Maurícius a Seychely Vám garantujeme tu nejlepší možnou cenu platnou v okamžiku rezervace. Pokud stejnou nabídku najdete na jiné webové stránce nebo ji obdržíte od jiné cestovní kanceláře levněji, ihned nás kontaktujte. Pro mnoho hotelů máme právo kontrolovat ceny a podmínky nabízené agenturami na území ČR a SR. Poskytneme Vám rezervaci za cenu, kterou jste našli jinde.

Stačí, aby byly splněny tyto podmínky:

1) Spojíte se s námi okamžitě po uskutečnění rezervace a poskytnete nám informace o „druhé nabídce“, tj. nabídku samotnou nebo odkaz na nabídku na webu a její přesnou cenu.

2) „Druhá nabídka“ je aktuálně rezervovatelná on-line,  je k dispozici i v čase naší kontroly, cena v ní uvedená musí být konečná a nabízené letenky i ubytování musí být prokazatelně dostupné.

3) „Druhá nabídka“ zahrnuje identické podmínky s těmi, pro které máte kalkulované od naší cestovní kanceláře a musí se jednat o:

stejný hotel,

stejný typ pokoje, apartmánu, vily apod.,

stejný termín,

stejné podmínky jako stravu, zrušení rezervace apod.

- stejná letecká společnost a stejné podmínky tarifu

4) Druhá nabídka nám musí být předložena ve formátu, kde není možné přepisovat ceny (např. PDF nabídky konkurenční CK)

5) Vzhledem k tomu, že většina letů do exotických destinací je přes noc, CK Deluxea pro přehlednost vždy ve svých nabídkách uvádí přesný počet nocí v hotelu. Z konkurenční nabídky tedy musí být patrné, že se jedná o stejný počet nocí v hotelu.

6) Podmínky Vaší rezervace u naší cestovní kanceláře stále povolují bezplatné zrušení rezervace a její úpravy.

7) Vyhrazujeme si právo pro dorovnání konkurenční nabídky vyžádat s klientem osobní schůzku v prostorách CK Deluxea.

 

Nejlepší možnou cenu nemůžeme garantovat, pokud:

1) Nabízené ubytování či letenky již nejsou dostupné.

2 ) Webová stránka, na které jste našli levnější nabídku, neukazuje, o jaký typ pokoje nebo apartmánu jde, dokud neprovedete jeho rezervaci.

3) Máte nárok na:

speciální nebo členské ceny, nebo

ceny pro opakované zákazníky, nebo

věrnostní body, nebo

účast v programu odměn či na speciální akce poskytovatele letecké dopravy nebo ubytování.

4) Kontaktujete nás až po podepsání cestovní smlouvy nebo uhrazení zálohy resp. celé ceny pobytu.

5) Pokud by dorovnání ceny znamenalo porušení smluvních podmínek mezi Deluxea a dodavatelem.

I pokud nemůžeme snížit cenu z důvodu nedodržení některé z výše uvedených podmínek, Vaše rezervace zůstává i nadále platná, a stejné zůstávají i podmínky jejího zrušení.

 

Profi foto

Naše foto

Mapa - Shandrani Beachcomber Resort & Spa

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Maurícius

Recenze hotelu Shandrani Beachcomber *****

Hodnocení poskytli naši zákazníci po ukončení pobytu v hotelu Shandrani Beachcomber *****

Pláž
9.4
Ubytování
9.5
Strava
9.5
Poloha
9.5
Cena / Kvalita
9.1
Služby Deluxea
9.8
Průměrné hodnocení
9.5
96 hodnocení
Pláž
9.5
Ubytování
9.5
Strava
9.4
Poloha
9.6
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
9.8
Průměrné hodnocení
9.5
40 hodnocení
Pláž
9.5
Ubytování
9.6
Strava
9.7
Poloha
9.6
Cena / Kvalita
9.4
Služby Deluxea
9.6
Průměrné hodnocení
9.6
23 hodnocení
Pláž
9.3
Ubytování
9.4
Strava
9.3
Poloha
9.7
Cena / Kvalita
8.5
Služby Deluxea
9.8
Průměrné hodnocení
9.3
10 hodnocení
Pláž
9.2
Ubytování
9.4
Strava
9.6
Poloha
9.3
Cena / Kvalita
9.2
Služby Deluxea
9.9
Průměrné hodnocení
9.4
23 hodnocení
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Rodina s dětmi
Brno
Datum pobytu:
01. 07. - 15. 07. 2018
Byla to naše první dovolená do exotiky a vrátili jsme se domů nadšení. Resort i jeho služby byly vynikající, v ceně all inclusive bylo mnoho aktivit nejen pro našeho devítiletého syna. Ostrov jsme poznali díky čtyřem výletům, které jsme si domluvili s českou delegátkou Míšou a partnerskou agenturou Emotions. Vše bylo výborně zorganizováno, určitě to nebyla naše poslední dovolení s CK Deluxea.
Nic negativního jsme nenašli.
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Rodina s dětmi
Datum pobytu:
10. 03. - 18. 03. 2018
Úžasná dovolená s dětmi. Skvělý hotel v blízkosti letiště. Perfektní služby, dokonalá čistota, výborné jídlo a super koupání jak moři (laguna ideální pro děti) tak i v bazéně.
9.8
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Starší dvojice
Ostopovice
Datum pobytu:
23. 02. - 05. 03. 2018
Nevšední dovolena v ráji.Uzasna příroda,usměvavý a ochotný personal na kterém je vidět,ze si klientu váží.Pozdravi vás jak manazer,tak i zahradnik.Celodenni udržování pořádku v celém areálů.V restauraci vás usadí,zeptají se na praní a to je promtne splněno.Vymena ručníků denně a bez ptaní,minibar vždy doplněn.Vse jak ma byt.A velice příjemná a ochotna paní Renata z Emotion.Dovca snu. Diky
Žádnou nemám. Jen jsem měl v tom ráji byt delší dobu,ale teď už to vím,takže příště.Moje Škoda
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Novomanželé
Teplice
Datum pobytu:
15. 01. - 27. 01. 2018
Srdečně děkujeme kanceláři Deluxea za doporučení hotelu pro rodiny s dětmi a za zprostředkování naší pohádkové svatby na míru . To co jsme si zaplatili stálo opravdu za to. Jídlo bylo špičkové, masáže luxusní, zážitků je na tom to ostrově opravdu mnoho, když chce člověk poznávat svět a ne jen ležet na pláži, pak je určitě Maurícius správná volba, jelikož je to opravdový ráj do slova a do písmene! Ještě jednou děkujeme za vše a Deluxeu vřele dopor
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Novomanželé
Chomutov
Datum pobytu:
07. 11. - 19. 11. 2017
Hotel Shandrani nás uchvátil. Služby, personál, restaurace v areálu byly perfektní, nad očekávání. Hotel byl čistý, voňavý. Svatba a svatební služby byly perfektně zorganizované, samotný obřad byl moc dojemný, fotograf odvedl parádní práci. Pláže a areál hotelu byly vždy uklizené. Záporně bych hodnotila akorát ceny výletů a taxi služby. Dále nám nepřálo počasí, ale i tak jsme prožili nezapomenutelnou dovolenou! Děkujeme.

Ohlasy klientů DELUXEA

Rodinná dovolená na Mauríciu, únor 2017

Maurícius

Dobry den.

Dovolena se vydarila, vse probihala bez problemu a dekuji za organizaci. Jak uz jsem napsal v hodnoceni, na letisti nas cekalo mile privitani a doprava do hotelu 10min je opravdu velka vyhoda. Poloha u letiste byla spise zpestreni, protoze jsem koukali na letadla :-) (hluk nevadil)
Hotel i pokoj pekny, s klimatizaci v noci jsem si poradil viz hodnoceni
Restaurace, bary a celkovy servis na vysoke urovni a vse v poradku. Velke pozitivum nabidka vina v ramci all inclusive. Bohaty vyber a dobra kvalita.
Tri plaze jsou velkou vyhodou a radi jsme vyuzili vsechny tri.
Jelikoz to byla nase druha navsteva ostrova, navstivili jsme jen farmu/zoo se zelvami v La Vanille - moc pekne pro deti.
 
Jeste jednou dekuji za organizaci a celkovy servis, vse bylo naprosto v poradku a dle domluvy. Doufam, ze v budoucnu na tuto spolupraci navazeme :-)
 
Preji hezky den a dekuji
Zobrazit více

Trou aux Biches 2016

Maurícius

Dobrý den, paní Mlejnská,

ještě teď si užíváme vzpomínky na krásnou dovolenou. Opravdu velice elegantní a luxusní hotel, myslím, že ve větším pokoji než Junior Suite bychom se už nenašli. Vše klaplo skvěle, i sekt na pokoji měl ideální teplotu :-)
Děkujeme za výbornou organizaci, na místě byli na nás připraveni a velice pozorní. Rádi Vaši kancelář doporučíme dál.
Zobrazit více

Factsheet

Letová spojení na Maurícius

Termíny a cena zájezdu DELUXEA - Kombinace luxusních resortů Shandrani Resort & Spa a Trou aux Biches

NAHORU
Termín Nocí v hotelu Strava Odlet Cena za osobu Detail zájezdu
Načítám vhodné zájezdy...
Termín Nocí v hotelu Strava Odlet Cena za osobu Detail zájezdu

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.