Kombinace tří ostrovů

To nejlepší ze Seychel individuálně přesně podle Vašich představ

Seychelské ostrovy zahrnují okolo 115 ostrovů dvou rozdílných skupin. Rozprostírají se v Indickém oceánu mezi rovníkem a 10. rovnoběžkou asi 1600 km od Afriky. Granitická skupina sestává z 41 ostrovů, z nichž hlavní je Mahé. Další obydlené jsou Praslin a la Digue. Vnější tzv. korálová skupina sestává ze 74 ostrovů a ostrůvků a většina z nich je pouze několik metrů nad hladinou moře.

My máme pro Vás nachystanou kombinaci tří hlavních ostrovů Mahé, Praslin a La Digue – délku pobytu či ubytování upravíme dle Vašich požadavků.

  • 1. den – přílet na letisko na Mahé, transfer na Praslin
  • 2. –5. den – pobyt na Praslinu
  • 5. den – krátky přesun rychlolodí na La Digue
  • 5. – 8.den – pobyt na La Digue
  • 8. den – přesun na hlavní ostrov Mahé
  • 8. – 12. den – pobyt na Mahé, odlet

Termíny, ceny a další informace o zájezdu připraveného podle tohoto itineráře naleznete zde

Mahé

Největší a nejrozvinutejší ze Seychelských ostrovů, leží zde hlavní město Victorie a žije asi 90% obyvatel země. Můžete si udělat výlet na nejvyšší bod ostrova – horu Le Morne ve výši 905 m. Na severu ostrova vás čeká „rušnejší“ část Beau Vallon, na jihozápadním pobřeží si najděte vlastní kousek ráje. Na notu ostrovanského života se naladíte průzkumem tržisť a procházkou pod palmami v botanické zahradě ve Victorii.

Praslin

Svůdný ostrov s mořem barvy ginu a neůspěchaným životním tempem. Leží cca 45 km od Mahé a polehky se sem dostanete lodí nebo letadlem společnosti Air Seychelles. Hlavním lákadlem kromě pláží je zajisté Valée de Mai a a unikátní coco de mer. Nenechte si ujít nejkrásnejší pláž na Praslinu – Anse Lazio s něuveřitelně modrou lagunou a třpytivě bílým pískem. Pokud Vás omrzí vyvalování na písku, můžete se bez problémů zabavit pěšími túrami, vyhlídkovými plavbami k okolním ostrovům nebo šnorchlováním.

La Digue

Ostrov La Digue je místem, kde získáte pocit, že se zastavil čas a kde jsou stále dodržovány pradávné tradice. Zažijte uvolněnou jízdu po nejkrásnějších místech ostrova a to vše v sedle místního nejoblíbenějšího dopravního prostředu – na kole! Nenechte si ujít výlet na jednu z nejkrásnějších pláží světa – Anse Source d' Argent, jejíž průzračné tyrkysové vody a ohromné granitové balvany jsou absolutně bezkonkurenční a Vy se budete moci pokochat krásou jednoho z nejkrásnějších míst na světě.

 

Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.