Caesars Palace Bluewaters Dubai *****

Dubaj

Luxusní hotel v těsné blízkosti Ain Dubai

Osobně
jsme
navštívili

Hotel Caesars Palace Bluewaters Dubai *****

Hodnocení 9.6 Hodnotí 3 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Dubaj, Dubaj, Jumeirah | Zobrazit mapu
Tipy specialistů Nový moderní hotel u pláže V blízkosti Dubai Eye Prostorné rezidence s více ložnicemi
Specialisté, kteří
hotel navštívili

Popis hotelu Caesars Palace Bluewaters Dubai ***** Dubaj

Caesars Bluewaters v Dubaji je hotel umístěný na umělém ostrově Bluewaters, hned vedle ikonické pláže Jumeirah. Je rozdělený na dvě části, Caesars Palace a Caesars Resort.

Caesars Palace Bluewaters nabízí stylové pokoje a apartmá, které vám dopřejí uvolnění a příjemný požitek z dovolené. Nechte se rozmazlit v restauracích, v barech i saloncích a zregenerujte tělo i mysl v lázních Qua. Dále jsou k dispozici 2 venkovní bazény, soukromá pláž a plážový klub.

Ubytování v pokojích Caesars Palace je kombinací domova a luxusního hotelového prostředí. V rezidenci máte na dosah skvělé jídlo a volnočasové aktivit umístěné jak v Caesars Palace, tak v Caesars Resort. Ať už je váš pobyt krátkodobý nebo dlouhodobý, užijete si pohodlí pokojů s jednou, dvěma, třemi nebo čtyřmi ložnicemi s plně vybavenou kuchyní a prádelnou.

Hosté ubytovaní v rezidenci mají přístup ke službám poskytovaných v Caesars Palace. Ty zahrnují pokojovou službu, praní se sušením, služby limuzíny, lázně a údržbu pokoje (může být zpoplatněna).

Jako host budete mít přístup k bazénům, nedotčené soukromé pláži, fitness studiu a business centru..

Pro stravování bude k dispozici 12 restaurací, barů a salónků umístěných v Caesars Palace a Caesars  Resort.

V Caesars Resort Bluewaters vás čeká zábava a zážitek na každém rohu. Luxusní vybavení vytváří skvělé zázemí pro vaši dovolenou. Resort nabízí dětský klub, sál s kapacitou 400 hostů, či výhled a přístup na věhlasné ruské kolo Dubai Eye, ze kterého uvidíte celý ostrov.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Superior Room

Superior Room

Pokoj o rozloze 40 m2 se nachází v budově Julius. Jeho vybavenost vás potěší zejména svou obsáhlostí, moderností a obecně sladěnou výzdobou...

Premier Room

Premier Room

Prostorný pokoj o rozloze 54 m2. Je plný světla, které je doplněno moderním designem, vybavením a výhledem na zahrady resortu a každodenní život lidí, co bydlí na ostrově Bluewaters...

Deluxe Resort View Room

Deluxe Resort View Room

Pokoj o rozloze 40m2 se nachází v budově Julius. Je plný světla, které je doplněno moderním designem, vybavením a výhledem na moře nebo do zahrady resortu...

Gastronomie a hotelové restaurace

Caesars Palace disponuje mnoha restauracemi, kde naleznete jídla, koktejly a teplé nápoje z celého světa.

Alici

Alici je restaurace, kde si pochutnáte na mořských plodech připravovaných podle receptur z jižní Itálie. Při konzumaci jídla si užijete nejen vytříbenou chuť ale také výhled na moře.

Hell's Kitchen

Hell’s Kitchen je restaurace se zaměřením na evropská jídla. Převážně si zde můžete pochutnat na specialitách z Velké Británie.

Casa Madera

V restauraci Casa Madera si vyberete z širokého menu, které obsahuje moderní mexickou kuchyni a kalifornskou fúzi.

Neptune

Jak název napovídá, restaurace Neptune je umístěna u bazénu. Objednáte si zde jídla z různých kontinentů.

Zhen Wei

V restauraci Zhen Wei připravují jídla z rozmanité nabídky asijského kontinentu. Pochutnáte si na známých pochutinách, jako jsou například knedlíčky Dim Sum.

Laurel Bar

V Laurel baru si můžete vybrat ze široké nabídky koktejlů a lehkých jídel ke svačině.

Roman Lounge

V salónku Roman Lounge se podávají chutné jednohubky, sladké pečivo a odpolední svačiny s čajem.

Ketch Up

Ketch Up je restaurace specializující se na americkou kuchyni. Můžete tady tak ochutnat barevné burgery, ke kterým jsou podávány svěží saláty.

Tete

V této restauraci si pochutnáte na libanonské kuchyni, která je servírována v brazislkém stylu.

Sah El Nom

Pokud hledáte tu pravou arabskou kuchyni, je Sah El Nom tím pravým místem pro vás.

 

Stravování v Caesars Resort zajišťuje 6 restaurací. Najdete zde například místní arabská jídla, pochutiny od Středozemního moře nebo japonské speciality.

Bacchanal

Bacchanal je restaurace se zaměřením na mezinárodní jídla. Převážně si zde můžete pochutnat na specialitách z Arabského světa.

Cleo's Table

Cleo’s table je restaurace se zaměřením na jídlo z oblasti Středozemního moře.

The Sandbar

V restauraci Sandbar si můžete objednat ze široké nabídky mořských plodů a ryb připravovaných na grilu.

Paru

V restauraci Paru připravují jídla z rozmanité nabídky Japonska a Koreje se špetkou americké kuchyně.

Fortuna & Venus

Restaurace Fortuna & Venus je umístěna u bazénu, ze širokého menu si vybere každý host.

The Piazza

V salónku The Piazza se podávají chutné jednohubky, sladké pečivo a odpolední svačiny s čajem.

 

Pokud jste ubytovaní v rezidenci v Caesars Palace, máte přístup ke dvěma restauracím v Caesars Palace (Hell's Kitchen a Casa Madera) a třem restauracím v Caesars Resort (Cleo's Table, Bacchanal a Paru).

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Dubaj jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo v Dubaji. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše v Dubaji vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Kategorie a vybavení pokojů Caesars Palace Bluewaters Dubai

Ubytování v pokojích Caesars Palace je kombinací domova a luxusního hotelového prostředí. Skvělé jídlo a volnočasové aktivity, jak v Caesars Palace tak v Caesars Resort, jsou jen pár kroků od vašeho ubytování. Ať už je váš pobyt krátkého, či dlouhého trvání, užijete si pohodlí pokojů s jednou, dvěma, třemi nebo čtyřmi ložnicemi s plně vybavenou kuchyní a prádelnou.

Hosté ubytovaní v rezidenci mají přístup ke službám poskytovaných v Caesars Palace, ty zahrnují pokojovou službu, praní se sušením, služby limuzíny, lázně a údržbu pokoje (může být zpoplatněna).

Jako host budete mít přístup k bazénům, nedotčené soukromé pláži, fitness studiu a business centru pro lidi trávící svou dovolenou pracovně.

Pro stravování bude k dispozici 12 restaurací, barů a salónků umístěných v Caesars Palace a Caesars  Resort.

 

 

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Superior Room

Superior Room

Pokoj o rozloze 40 m2 se nachází v budově Julius. Jeho vybavenost vás potěší zejména svou obsáhlostí, moderností a obecně sladěnou výzdobou. Pokoj je vhodný pro hosty užívající si dovolenou nebo ty, kteří tráví svou návštěvu pracovně.

Premier Room

Premier Room

Prostorný pokoj o rozloze 54 m2. Je plný světla, které je doplněno moderním designem, vybavením a výhledem na zahrady resortu a každodenní život lidí, co bydlí na ostrově Bluewaters. Ložnice zahrnují postel o velikosti King.

Deluxe Resort View Room

Deluxe Resort View Room

Pokoj o rozloze 40m2 se nachází v budově Julius. Je plný světla, které je doplněno moderním designem, vybavením a výhledem na moře nebo do zahrady resortu.

Premier Resort View Room

Premier Resort View Room

Moderní a prostorný pokoj o rozloze 54 m2 laděný do moderního designu se nachází v budově Palce. Pokoj nabízí výhled do zahrady nebo na bazén.

Deluxe Beach Club Room

Deluxe Beach Club Room

Pokoj o rozloze 40 m2 je plný světla a pyšní se moderním designem a výhledem na Perský záliv. Jeho vybavenost vás potěší zejména svou obsáhlostí, moderností a obecně sladěnou výzdobou. Pokoj je vhodný pro hosty užívající si dovolenou nebo ty, kteří tráví svou návštěvu pracovně.

Premier Beach Club Room

Premier Beach Club Room

Prostorný pokoj o rozloze 54 m2 se nachází v budově Palce. Je plný světla, které je doplněno moderním designem.

Deluxe Sea View Room

Deluxe Sea View Room

Deluxe Sea View Room o rozloze 40 m2 se nachází v budově Julius. Pokoj se vybaven moderním nábytkem. Svým hostům nabízí výhled na Perský záliv.

Premier Sea View Room

Premier Sea View Room

Prostorný pokoj o rozloze 54 m2. Je plný světla, které je doplněno moderním designem, vybavením a výhledem na moře. Ložnice zahrnují postel o velikosti King nebo Twin Beds.

Stay Connected

Stay Connected

Moderní spojené pokoj o rozloze 80 m2 se nachází v budově Julius. Pokoje jsou ideální pro rodiny. Každý pokoj má svůj vlastní balkón a plně vybavenou koupelnu.

Deluxe Suite

Deluxe Suite

Deluxe Suite o rozloze 68-85 m2 se nachází v budově Julius. V suitě najdete ložnici, obývací pokoj, jídelní kout a balkón s výhledem na bazén nebo moře

Sea View Premier Suite

Sea View Premier Suite

Útulná a prostorná suita o rozloze 110 m2 s jednou ložnicí a nezapomenutelným výhledem na Perský záliv. Zvolený design je moderní, a díky francouzským oknům si plnými doušky vychutnáte výhled na oceán. Suita se nachází v Palace Building.

Sea Front Suite

Sea Front Suite

Útulná suita o rozloze 68 m2 s jednou ložnicí zahrnující postel o velikosti king a výhledem na moře. Vybavenost suity vás potěší svou obsáhlostí, moderností a obecně sladěnou výzdobou. Je vhodná pro hosty užívající si dovolenou nebo ty, kteří tráví svou návštěvu pracovně. Suita se nachází v Julius Building.

Two Bedroom Sea View Suite

Two Bedroom Sea View Suite

Prostorná suita o rozloze 162 m2 se dvěma ložnicemi a velkým obývacím pokojem s jídelním koutem. Vybavenost odpovídá moderním trendům. Skvělý výhled na Perský záliv i soukromý balkón.

Two Bedroom Presidential Suite

Two Bedroom Presidential Suite

Luxusní suita o rozloze 223 m2 se dvěma ložnicemi a výhledem na Perský záliv je perfektní ubytování pro rodinu i skupinu přátel. Suita je postavena s důrazem na moderní prvky. Najdete zde prostorné obývací a jídelní místnosti a soukromou terasu s vířivkou Jacuzzi.

Three Bedroom Presidential Suite

Three Bedroom Presidential Suite

Luxusní ubytování o rozloze 278 m2 se třemi ložnicemi. Výhled je mířen buď na moře. Pokoj je v moderním designu, naleznete zde jídelní místnosti a soukromý balkón s vířivkou.

Royal Suite

Royal Suite

Suita nabízí nejlepší výhled na pláž a Perský záliv. Překrásný západ slunce budete moci pozorovat každý večer. Design suity je inspirován a záměrně postaven ve stylu prostorů hlavní recepce, hosté tak mají při vstupu pocit de ja vu. Dále se můžete těšit na pocit volnosti a neomezenosti díky rozloze 315 m2. Pokoj nabízí tři velké ložnice a obývací pokoj.

One Bedroom Apartment

One Bedroom Apartment

Luxusní ubytování o rozloze 76 m2 obsahující jednu ložnici a poskytující výhledy na bazén a resort. Pokoj je v moderním designu, naleznete zde prostorné obývací a jídelní místnosti a soukromý balkón.

Two Bedroom Apartment

Two Bedroom Apartment

Luxusní ubytování o rozloze 120 m2 se dvěma ložnicemi. Výhled je mířen na resort a ikonické ruské kolo. Pokoj je v moderním designu, naleznete zde prostorné obývací a jídelní místnosti, francouzská okna a soukromý balkón.

Three Bedroom Apartment

Three Bedroom Apartment

Luxusní ubytování o rozloze 155 m2 se třemi ložnicemi. Výhled je mířen buď na resort a bazén, nebo na ikonické ruské kolo. Pokoj je v moderním designu, naleznete zde prostorné obývací a jídelní místnosti, francouzská okna a soukromý balkón.

Four Bedroom Apartment

Four Bedroom Apartment

Luxusní ubytování o rozloze 220 m2 se čtyřmi ložnicemi. Výhled je mířen na plážo, pláž a ruské kolo. Pokoj je v moderním designu, naleznete zde prostorné obývací a jídelní místnosti, francouzská okna a soukromý balkón. K apartmánu také patří místnost pro pokojovou službu.

Four Bedroom Apartment-Sea View

Four Bedroom Apartment-Sea View

Luxusní ubytování o rozloze 220 m2 se čtyřmi ložnicemi. Výhled je mířen na plážový klub. Pokoj je v moderním designu, naleznete zde prostorné obývací a jídelní místnosti, francouzská okna a soukromý balkón. K apartmánu také patří místnost pro pokojovou službu.

One Bedroom Residence

One Bedroom Residence

One Bedroom Residence o rozloze 76 m2 obsahující jednu ložnici a poskytující výhledy na Bluewaters Island. Pokoj je v moderním designu, naleznete zde prostorné obývací a jídelní místnosti, francouzská okna a soukromý balkón.

Two Bedroom Residence

Two Bedroom Residence

Two Bedroom Residence o rozloze 120 m2 se dvěma ložnicemi. Výhled je mířen na Bluewaters Island. Pokoj je v moderním designu, naleznete zde prostorné obývací a jídelní místnosti, francouzská okna a soukromý balkón.

Three Bedroom Residence

Three Bedroom Residence

Three Bedroom Residence o rozloze 155 m2 se třemi ložnicemi. Výhled je mířen na Bluewaters Island. Pokoj je v moderním designu, naleznete zde prostorné obývací a jídelní místnosti, francouzská okna a soukromý balkón.

Four Bedroom Residence

Four Bedroom Residence

Four Bedroom Residence o rozloze 220 m2 se čtyřmi ložnicemi. Výhled je mířen na Bluewaters Island. Pokoj je v moderním designu, naleznete zde prostorné obývací a jídelní místnosti, francouzská okna a soukromý balkón. K apartmánu také patří místnost pro pokojovou službu.

Four Bedroom Ocean Residence

Four Bedroom Ocean Residence

Four Bedroom Ocean Residence o rozloze 220 m2 se čtyřmi ložnicemi. Výhled je mířen na Perský záliv. Pokoj je v moderním designu, naleznete zde prostorné obývací a jídelní místnosti, francouzská okna a soukromý balkón. Ubytování se nachází v nejvyšších patrech.

Pláž a moře

Hotel se nachází přímo na pobřeží a má vlastní písečnou pláž s pohodlnými lehátky a stany. Při koupání si navíc užijete krásný výhled na ostrov s ruským kolem.

Online cena a slevy Caesars Palace Bluewaters Dubai *****

Profi foto hotelu Caesars Palace Bluewaters Dubai *****

Gastronomie a hotelové restaurace Caesars Palace Bluewaters Dubai

Caesars Palace disponuje mnoha restauracemi, kde naleznete jídla, koktejly a teplé nápoje z celého světa.

Alici

Alici je restaurace, kde si pochutnáte na mořských plodech připravovaných podle receptur z jižní Itálie. Při konzumaci jídla si užijete nejen vytříbenou chuť ale také výhled na moře.

Hell's Kitchen

Hell’s Kitchen je restaurace se zaměřením na evropská jídla. Převážně si zde můžete pochutnat na specialitách z Velké Británie.

Casa Madera

V restauraci Casa Madera si vyberete z širokého menu, které obsahuje moderní mexickou kuchyni a kalifornskou fúzi.

Neptune

Jak název napovídá, restaurace Neptune je umístěna u bazénu. Objednáte si zde jídla z různých kontinentů.

Zhen Wei

V restauraci Zhen Wei připravují jídla z rozmanité nabídky asijského kontinentu. Pochutnáte si na známých pochutinách, jako jsou například knedlíčky Dim Sum.

Laurel Bar

V Laurel baru si můžete vybrat ze široké nabídky koktejlů a lehkých jídel ke svačině.

Roman Lounge

V salónku Roman Lounge se podávají chutné jednohubky, sladké pečivo a odpolední svačiny s čajem.

Ketch Up

Ketch Up je restaurace specializující se na americkou kuchyni. Můžete tady tak ochutnat barevné burgery, ke kterým jsou podávány svěží saláty.

Tete

V této restauraci si pochutnáte na libanonské kuchyni, která je servírována v brazislkém stylu.

Sah El Nom

Pokud hledáte tu pravou arabskou kuchyni, je Sah El Nom tím pravým místem pro vás.

 

Stravování v Caesars Resort zajišťuje 6 restaurací. Najdete zde například místní arabská jídla, pochutiny od Středozemního moře nebo japonské speciality.

Bacchanal

Bacchanal je restaurace se zaměřením na mezinárodní jídla. Převážně si zde můžete pochutnat na specialitách z Arabského světa.

Cleo's Table

Cleo’s table je restaurace se zaměřením na jídlo z oblasti Středozemního moře.

The Sandbar

V restauraci Sandbar si můžete objednat ze široké nabídky mořských plodů a ryb připravovaných na grilu.

Paru

V restauraci Paru připravují jídla z rozmanité nabídky Japonska a Koreje se špetkou americké kuchyně.

Fortuna & Venus

Restaurace Fortuna & Venus je umístěna u bazénu, ze širokého menu si vybere každý host.

The Piazza

V salónku The Piazza se podávají chutné jednohubky, sladké pečivo a odpolední svačiny s čajem.

 

Pokud jste ubytovaní v rezidenci v Caesars Palace, máte přístup ke dvěma restauracím v Caesars Palace (Hell's Kitchen a Casa Madera) a třem restauracím v Caesars Resort (Cleo's Table, Bacchanal a Paru).

Aktivity

Caesars Palace

V místních bazénech si odpočinete a znovu naberete energii. Stálí hosté mají přístup k soukromému bazénu. Dále jsou k dispozici kúry ve vyhlášených lázních Qua, kde zažijete opravdový relax.

Hosty s úmyslem strávit dovolenou pracovně čekají skvěle vybavené prostory. Najdete zde sál, business centrum a tři zasedací místnosti. Caesars Palace nabízí vše, co budete potřebovat pro úspěšné zvládnutí pracovních schůzek. Velký sál je připojený soukromým vstupem ke konferenčnímu centru a sálu o velikosti 850 m2.

Caesars Resort

Caesars Resort je perfektní místo pro opalování a další zábavné aktivity na slunci. Dva venkovní bazény utváří ideální atmosféru na trávení dovolené se svými blízkými. Pokud hledáte způsob, jak se uvolnit, tak jsou tu pro vás lázně Qua, mezi jejichž nabízenými procedurami si určitě vyberete. Milovníci fitness mohou navštívit místní prostory vybavené víceúčelovým nářadím od společnosti Techno GYM.

Hotel nabízí tři zasedací místnosti, business centrum a velký sál o rozloze 850 m2, proto je zde jednoduché naplánovat pracovní schůzku. Prostory a podpora je plně přizpůsobená každé skupině.

Caesars Beach Club Bluewaters Dubai

Od momentu kdy dorazíte, bude zřejmé, že tohle místo je speciální. V plážovém klubu najdete vše, co můžete na dovolené potřebovat - od široké nabídky jídel po velké množství obchodů.

Sport a wellness hotelu Caesars Palace Bluewaters Dubai *****

Wellness

Hotel Caesars Palace nabízí lázně Qua, z jejichž nabídky procedur si dozajista vybere každý host.

Fitness

Milovníci fitness mohou navštívit místní prostory vybavené víceúčelovým nářadím od společnosti Techno GYM.

 

Děti v hotelu Caesars Palace Bluewaters Dubai *****

Pro mladé hosty je v Caesars Palace připravený dětský klub. Tento dětský klub je plný aktivit a můžete se spolehnout, že si vaše děti užijí spoustu zábavy.

Mapa - Caesars Palace Bluewaters Dubai *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Dubaje do hotelu Caesars Palace Bluewaters Dubai *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Caesars Palace Bluewaters Dubai *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
2022
Ing. Kateřina Mackovičová
Ing. Kateřina Mackovičová 724 730 018

Recenze hotelu Caesars Palace Bluewaters Dubai *****

Letová spojení do Dubaje

Ing. Kateřina Mackovičová
Caesars Palace Bluewaters Dubai
„Hotel jsem osobně navštívila.“
Odlet
Nocí
Strava
Hotel za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.