Caesars Palace Bluewaters Dubai *****

Dubaj

Stylová rezidence kousek od Dubai Eye

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel Caesars Palace Bluewaters Dubai *****

Hodnocení 9.5 Hodnotí 1 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Dubaj, Dubaj, Jumeirah | Zobrazit mapu
Tipy specialistů Nový moderní hotel u pláže Poblíž Dubai Eye Prostorné rezidence s více ložnicemi

Popis hotelu Caesars Palace Bluewaters Dubai ***** Dubaj

Caesars Bluewaters v Dubaji je hotel umístěný na bohatém ostrově Bluewaters, hned vedle ikonické pláže Jumeirah. Je rozdělený na dvě části, Caesars Palace a Caesars Resort.

Caesars Palace Bluewaters nabízí stylové pokoje a apartmá, které vám dopřejí uvolnění a příjemný požitek z dovolené. Nechte se rozmazlit v restauracích, v barech i saloncích a zregenerujte tělo i mysl v lázních Qua. Dále jsou k dispozici 2 venkovní bazény, soukromá pláž a plážový klub.

Ubytování v pokojích Caesars Palace je kombinací domova a luxusního hotelového prostředí. V rezidenci budete jen pár kroků od skvělého jídla a volnočasových aktivit umístěných jak v Caesars Palace, tak v Caesars Resort. Ať už je váš pobyt krátkodobý nebo dlouhodobý, užijete si pohodlí pokojů s jednou, dvěma, třemi nebo čtyřmi ložnicemi s plně vybavenou kuchyní a prádelnou.

Hosté ubytovaní v rezidenci mají přístup ke službám poskytovaných v Caesars Palace. Ty zahrnují pokojovou službu, praní se sušením, služby limuzíny, lázně a údržbu pokoje (může být zpoplatněna).

Jako host budete mít přístup k bazénům, nedotčené soukromé pláži, fitness studiu a business centru..

Pro stravování bude k dispozici 12 restaurací, barů a salónků umístěných v Caesars Palace a Caesars  Resort.

V Caesars Resort Bluewaters vás čeká zábava a zážitek na každém rohu. Luxusní vybavení vytváří skvělé zázemí pro vaši dovolenou. Resort nabízí dětský klub, sál s kapacitou 400 hostů, či výhled a přístup na věhlasné ruské kolo Dubai Eye, ze kterého uvidíte celý ostrov.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

King Rooms

King Rooms

Prostorný pokoj o rozloze 54 m2. Je plný světla, které je doplněno moderním designem, vybavením a výhledem na zahrady resortu a každodenní život lidí, co bydlí na ostrově Bluewaters...

Twin Rooms

Twin Rooms

Moderní a prostorný pokoj o rozloze 54 m2 laděný do moderního designu s francouzskými okny. To zaručuje ideální dávku denního světla a velký výhled na Perský záliv...

One Bedroom Ocean Suite

One Bedroom Ocean Suite

Útulná a prostorná suita o rozloze 110 m2 s jednou ložnicí a nezapomenutelným výhledem na Perský záliv...

Gastronomie a hotelové restaurace

Caesars Palace disponuje mnoha restauracemi, kde naleznete jídla, koktejly a teplé nápoje z celého světa.

Alici

Alici je restaurace, kde si pochutnáte na mořských plodech připravovaných podle receptur z jižní Itálie. Při konzumaci jídla si užijete nejen vytříbenou chuť ale také výhled na moře.

Hell's Kitchen

Hell’s Kitchen je restaurace se zaměřením na evropská jídla. Převážně si zde můžete pochutnat na specialitách z Velké Británie.

Casa Madera

V restauraci Casa Madera si vyberete z širokého menu, které obsahuje moderní mexickou kuchyni a kalifornskou fúzi.

Neptune

Jak název napovídá, restaurace Neptune je umístěna u bazénu. Objednáte si zde jídla z různých kontinentů.

Zhen Wei

V restauraci Zhen Wei připravují jídla z rozmanité nabídky asijského kontinentu. Pochutnáte si na známých pochutinách, jako jsou například knedlíčky Dim Sum.

Laurel Bar

V Laurel baru si můžete vybrat ze široké nabídky koktejlů a lehkých jídel ke svačině.

Roman Lounge

V salónku Roman Lounge se podávají chutné jednohubky, sladké pečivo a odpolední svačiny s čajem.

Ketch Up

Ketch Up je restaurace specializující se na americkou kuchyni. Můžete tady tak ochutnat barevné burgery, ke kterým jsou podávány svěží saláty.

Tete

V této restauraci si pochutnáte na libanonské kuchyni, která je servírována v brazislkém stylu.

Sah El Nom

Pokud hledáte tu pravou arabskou kuchyni, je Sah El Nom tím pravým místem pro vás.

 

Stravování v Caesars Resort zajišťuje 6 restaurací. Najdete zde například místní arabská jídla, pochutiny od Středozemního moře nebo japonské speciality.

Bacchanal

Bacchanal je restaurace se zaměřením na mezinárodní jídla. Převážně si zde můžete pochutnat na specialitách z Arabského světa.

Cleo's Table

Cleo’s table je restaurace se zaměřením na jídlo z oblasti Středozemního moře.

The Sandbar

V restauraci Sandbar si můžete objednat ze široké nabídky mořských plodů a ryb připravovaných na grilu.

Paru

V restauraci Paru připravují jídla z rozmanité nabídky Japonska a Koreje se špetkou americké kuchyně.

Fortuna & Venus

Restaurace Fortuna & Venus je umístěna u bazénu, ze širokého menu si vybere každý host.

The Piazza

V salónku The Piazza se podávají chutné jednohubky, sladké pečivo a odpolední svačiny s čajem.

 

Pokud jste ubytovaní v rezidenci v Caesars Palace, máte přístup ke dvěma restauracím v Caesars Palace (Hell's Kitchen a Casa Madera) a třem restauracím v Caesars Resort (Cleo's Table, Bacchanal a Paru).

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Dubaj jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo v Dubaji. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše v Dubaji vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Kategorie a vybavení pokojů Caesars Palace Bluewaters Dubai

Ubytování v pokojích Caesars Palace je kombinací domova a luxusního hotelového prostředí. Skvělé jídlo a volnočasové aktivity, jak v Caesars Palace tak v Caesars Resort, jsou jen pár kroků od vašeho ubytování. Ať už je váš pobyt krátkého, či dlouhého trvání, užijete si pohodlí pokojů s jednou, dvěma, třemi nebo čtyřmi ložnicemi s plně vybavenou kuchyní a prádelnou.

Hosté ubytovaní v rezidenci mají přístup ke službám poskytovaných v Caesars Palace, ty zahrnují pokojovou službu, praní se sušením, služby limuzíny, lázně a údržbu pokoje (může být zpoplatněna).

Jako host budete mít přístup k bazénům, nedotčené soukromé pláži, fitness studiu a business centru pro lidi trávící svou dovolenou pracovně.

Pro stravování bude k dispozici 12 restaurací, barů a salónků umístěných v Caesars Palace a Caesars  Resort.

Caesars Palace vám dopřeje odpočinek v pokojích kategorie King Rooms, Twin Rooms, One Bedroom Ocean Suite, Two Bedroom Ocean Suite, Presidential Suite, Julius Suite, One Bed Residence, Two Bed Residence, Three Bed Residence, Four Bed Residence a Four Bedroom Ocean Residence.

Caesars Resort vám naopak nabídne pokoje v kategoriích King Rooms, Twin Rooms, Disabled, Ocean King Suite, Premium King Suite a Presidential Suite.

 

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

King Rooms

King Rooms foto

Prostorný pokoj o rozloze 54 m2. Je plný světla, které je doplněno moderním designem, vybavením a výhledem na zahrady resortu a každodenní život lidí, co bydlí na ostrově Bluewaters. Ložnice zahrnují postel o velikosti King.

Twin Rooms

Twin Rooms foto

Moderní a prostorný pokoj o rozloze 54 m2 laděný do moderního designu s francouzskými okny. To zaručuje ideální dávku denního světla a velký výhled na Perský záliv. V ložnici najdete dvě oddělené postele.

One Bedroom Ocean Suite

One Bedroom Ocean Suite foto

Útulná a prostorná suita o rozloze 110 m2 s jednou ložnicí a nezapomenutelným výhledem na Perský záliv. Zvolený design je moderní, a díky francouzským oknům si plnými doušky vychutnáte výhled na oceán.

Two Bedroom Ocean Suite

Two Bedroom Ocean Suite foto

Luxusní suita o rozloze 180 m2 se dvěma ložnicemi a výhledem na Perský záliv je perfektní ubytování pro rodinu i skupinu přátel. Suita je postavena s důrazem na moderní prvky. Najdete zde prostorné obývací a jídelní místnosti, francouzská okna a soukromou terasu s vířivkou Jacuzzi.

Presidential Suite

Presidential Suite foto

Jedna z nejlepších suit v Caesars Palace. Chlubí se rozlohou 225 m2, moderním designem, prostornou obývací a jídelní místností, francouzskými okny a soukromou terasou s vířivkou Jacuzzi.

Julius Suite

Julius Suite foto

Suita, hodna svého názvu, vám díky svému umístění v nejvyšším patře poskytne ze všech nabízených pokojů nejlepší výhled na pláž a Perský záliv. Překrásný západ slunce budete moci pozorovat každý večer. Design suity je inspirován a záměrně postaven ve stylu prostorů hlavní recepce, hosté tak mají při vstupu pocit de ja vu. Dále se můžete těšit na pocit volnosti a neomezenosti díky rozloze 315 m2.

One Bed Residence

One Bed Residence foto

Luxusní ubytování o rozloze 76 m2 obsahující jednu ložnici a poskytující výhledy na bazén a resort. Pokoj je v moderním designu, naleznete zde prostorné obývací a jídelní místnosti, francouzská okna a soukromý balkón.

Two Bed Residence

Two Bed Residence foto

Luxusní ubytování o rozloze 120 m2 se dvěma ložnicemi. Výhled je mířen na resort a ikonické ruské kolo. Pokoj je v moderním designu, naleznete zde prostorné obývací a jídelní místnosti, francouzská okna a soukromý balkón.

Three Bed Residence

Three Bed Residence foto

Luxusní ubytování o rozloze 155 m2 se třemi ložnicemi. Výhled je mířen buď na resort a bazén, nebo na ikonické ruské kolo. Pokoj je v moderním designu, naleznete zde prostorné obývací a jídelní místnosti, francouzská okna a soukromý balkón.

Four Bed Residence

Four Bed Residence foto

Luxusní ubytování o rozloze 220 m2 se čtyřmi ložnicemi. Výhled je mířen na plážový klub. Pokoj je v moderním designu, naleznete zde prostorné obývací a jídelní místnosti, francouzská okna a soukromý balkón. K apartmánu také patří místnost pro pokojovou službu.

Four Bedroom Ocean Residence

Four Bedroom Ocean Residence foto

Rezidence Four Bedroom Ocean se od předešlé Four Bed Residence liší především výhledem. Ten je směřován na tyrkysové vody oceánu.

King Rooms (Caesars Resort)

King Rooms (Caesars Resort) foto

Pokoj o rozloze 40 m2 je prosvícený přirozeným světlem a chlubí se mdoerním designem a výhledem na zahrady a celý ostrov Bluewaters. Jeho vybavenost vás potěší především svou obsáhlostí, moderností a obecně sladěnou výzdobou. Pokoj je vhodný pro hosty užívající si dovolenou nebo ty, kteří tráví svou návštěvu pracovně. Ložnice obsahuje postel o velikosti king.

Twin Rooms (Caesars Resort)

Twin Rooms (Caesars Resort) foto

Pokoj o rozloze 40 m2 je plný světla a pyšní se moderním designem a výhledem na Perský záliv. Jeho vybavenost vás potěší zejména svou obsáhlostí, moderností a obecně sladěnou výzdobou. Pokoj je vhodný pro hosty užívající si dovolenou nebo ty, kteří tráví svou návštěvu pracovně. V ložnici najdete dvě oddělené postele.

Disabled (Caesars Resort)

Disabled (Caesars Resort) foto

Pokoje s označením disabled o rozloze 40 m2 jsou speciálně upravené, aby usnadnily osobám s handicapem život na dovolené.

Ocean King Suite (Caesars Resort)

Ocean King Suite (Caesars Resort) foto

Útulná suita o rozloze 68 m2 s jednou ložnicí zahrnující postel o velikosti king a výhledem na celý ostrov Bluewaters. Vybavenost suity vás potěší svou obsáhlostí, moderností a obecně sladěnou výzdobou. Je vhodná pro hosty užívající si dovolenou nebo ty, kteří tráví svou návštěvu pracovně.

Premium King Suite (Caesars Resort)

Premium King Suite (Caesars Resort) foto

Prostorná suita o rozloze 85 m2 s jednou ložnicí zahrnující postel o velikosti king a výhledem na okolní krajinu Perského zálivu. Vybavenost odpovídá moderním trendům. Skvělý výhled vám zaručí francouzské okna.

Presidential Suite (Caesars Resort)

Presidential Suite (Caesars Resort) foto

Prostorná suita o rozloze 162 m2 s jednou ložnicí a výhledem na krajinu obklopující Perský záliv. Vybavenost odpovídá moderním trendům. Skvělý výhled vám zaručí francouzské okna i soukromý balkón.

Pláž a moře

Hotel se nachází přímo na pobřeží a má vlastní písečnou pláž s pohodlnými lehátky a stany. Při koupání si navíc užijete krásný výhled na ostrov s ruským kolem.

Online cena a slevy Caesars Palace Bluewaters Dubai *****

Profi foto hotelu Caesars Palace Bluewaters Dubai *****

Gastronomie a hotelové restaurace Caesars Palace Bluewaters Dubai

Caesars Palace disponuje mnoha restauracemi, kde naleznete jídla, koktejly a teplé nápoje z celého světa.

Alici

Alici je restaurace, kde si pochutnáte na mořských plodech připravovaných podle receptur z jižní Itálie. Při konzumaci jídla si užijete nejen vytříbenou chuť ale také výhled na moře.

Hell's Kitchen

Hell’s Kitchen je restaurace se zaměřením na evropská jídla. Převážně si zde můžete pochutnat na specialitách z Velké Británie.

Casa Madera

V restauraci Casa Madera si vyberete z širokého menu, které obsahuje moderní mexickou kuchyni a kalifornskou fúzi.

Neptune

Jak název napovídá, restaurace Neptune je umístěna u bazénu. Objednáte si zde jídla z různých kontinentů.

Zhen Wei

V restauraci Zhen Wei připravují jídla z rozmanité nabídky asijského kontinentu. Pochutnáte si na známých pochutinách, jako jsou například knedlíčky Dim Sum.

Laurel Bar

V Laurel baru si můžete vybrat ze široké nabídky koktejlů a lehkých jídel ke svačině.

Roman Lounge

V salónku Roman Lounge se podávají chutné jednohubky, sladké pečivo a odpolední svačiny s čajem.

Ketch Up

Ketch Up je restaurace specializující se na americkou kuchyni. Můžete tady tak ochutnat barevné burgery, ke kterým jsou podávány svěží saláty.

Tete

V této restauraci si pochutnáte na libanonské kuchyni, která je servírována v brazislkém stylu.

Sah El Nom

Pokud hledáte tu pravou arabskou kuchyni, je Sah El Nom tím pravým místem pro vás.

 

Stravování v Caesars Resort zajišťuje 6 restaurací. Najdete zde například místní arabská jídla, pochutiny od Středozemního moře nebo japonské speciality.

Bacchanal

Bacchanal je restaurace se zaměřením na mezinárodní jídla. Převážně si zde můžete pochutnat na specialitách z Arabského světa.

Cleo's Table

Cleo’s table je restaurace se zaměřením na jídlo z oblasti Středozemního moře.

The Sandbar

V restauraci Sandbar si můžete objednat ze široké nabídky mořských plodů a ryb připravovaných na grilu.

Paru

V restauraci Paru připravují jídla z rozmanité nabídky Japonska a Koreje se špetkou americké kuchyně.

Fortuna & Venus

Restaurace Fortuna & Venus je umístěna u bazénu, ze širokého menu si vybere každý host.

The Piazza

V salónku The Piazza se podávají chutné jednohubky, sladké pečivo a odpolední svačiny s čajem.

 

Pokud jste ubytovaní v rezidenci v Caesars Palace, máte přístup ke dvěma restauracím v Caesars Palace (Hell's Kitchen a Casa Madera) a třem restauracím v Caesars Resort (Cleo's Table, Bacchanal a Paru).

Aktivity

Caesars Palace

V místních bazénech si odpočinete a znovu naberete energii. Stálí hosté mají přístup k soukromému bazénu. Dále jsou k dispozici kúry ve vyhlášených lázních Qua, kde zažijete opravdový relax.

Hosty s úmyslem strávit dovolenou pracovně čekají skvěle vybavené prostory. Najdete zde sál, business centrum a tři zasedací místnosti. Caesars Palace nabízí vše, co budete potřebovat pro úspěšné zvládnutí pracovních schůzek. Velký sál je připojený soukromým vstupem ke konferenčnímu centru a sálu o velikosti 850 m2.

Caesars Resort

Caesars Resort je perfektní místo pro opalování a další zábavné aktivity na slunci. Dva venkovní bazény utváří ideální atmosféru na trávení dovolené se svými blízkými. Pokud hledáte způsob, jak se uvolnit, tak jsou tu pro vás lázně Qua, mezi jejichž nabízenými procedurami si určitě vyberete. Milovníci fitness mohou navštívit místní prostory vybavené víceúčelovým nářadím od společnosti Techno GYM.

Hotel nabízí tři zasedací místnosti, business centrum a velký sál o rozloze 850 m2, proto je zde jednoduché naplánovat pracovní schůzku. Prostory a podpora je plně přizpůsobená každé skupině.

Caesars Beach Club Bluewaters Dubai

Od momentu kdy dorazíte, bude zřejmé, že tohle místo je speciální. V plážovém klubu najdete vše, co můžete na dovolené potřebovat - od široké nabídky jídel po velké množství obchodů.

Sport a wellness hotelu Caesars Palace Bluewaters Dubai *****

Wellness

Hotel Caesars Palace nabízí lázně Qua, z jejichž nabídky procedur si dozajista vybere každý host.

Fitness

Milovníci fitness mohou navštívit místní prostory vybavené víceúčelovým nářadím od společnosti Techno GYM.

 

Děti v hotelu Caesars Palace Bluewaters Dubai *****

Pro mladé hosty je v Caesars Palace připravený dětský klub. Tento dětský klub je plný aktivit a můžete se spolehnout, že si vaše děti užijí spoustu zábavy.

Mapa - Caesars Palace Bluewaters Dubai *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Dubaje do hotelu Caesars Palace Bluewaters Dubai *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Caesars Palace Bluewaters Dubai *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Caesars Palace Bluewaters Dubai *****

Letová spojení do Dubaje

Ing. Jindřiška Jelínková
Caesars Palace Bluewaters Dubai
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Hotel za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.