Dar Al Masyaf *****

klidný odpočinek v tradičních arabských atriových domech

Cena zájezdu na vyžádání

Cenovou nabídku Vám rádi připravíme individuálně po zaslání nezávazné poptávky.

Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Osobně
jsme
navštívili

Hotel Dar Al Masyaf *****

Lokalita Dubaj, Dubaj, Jumeirah | Zobrazit mapu
Strava Polopenze, Snídaně | Více o gastronomii
Tipy specialistů Luxusní domky v tradičním stylu Kousek od pláže Jumeirah Prostorné ubytování pro rodiny
Specialisté, kteří
hotel navštívili

Popis hotelu Dar Al Masyaf ***** Dubaj

Představte si horkou arabskou noc. Je vřelá, plná života. Chladné měsíční světlo se odráží v Arabském zálivu a vrhá odlesky. Vyjdete na balkon a rozhlédnete se kolem sebe. Vidíte město, které dýchá přepychem. Všechno je možné. Jakoby luxus neměl žádné hranice. Vidíte domy, v jejichž oknech plápolají světla, vodní plochy, které tvoří ulice a palmy, které tančí v jemném nočním vánku. Tohle není sen. Je to realita hotelu Dar Al Masyaf, který je součástí komplexu Madinat Jumeraih.

Dar Al Masyaf se inspiruje tradičním nádvořím altánů staré Arábie. Tvoří jej samostatné dvoupodlažní domy, které jsou přístupné po malebných vodních cestách. Vzhledem se až nápadně podobají klasickým atriovým domům s větrnými věži, takové naleznete ve staré části města u Creek. Celý prostor hotelu je navržen tak, aby byl prostorný, světlý a svěží, nachází se v prostředí zelených zahrad a romantických, klidných cest.

Madinat Jumeirah znamená v překladu „Město Jumeirah“. Jeden z nejvíce fascinujících resortů na světě s dvoukilometrovou písčitou pláží je tvořen dvěma boutique hotely, letními domy s dvory a vilami, čtyřiceti čtyřmi restauracemi, tradičním trhem souk, lázněmi Talise Spa, konferenčními a banketovými centry, Quay Health clubem a The Firts Group divadlem.

Komplex leží v jedinečné lokalitě podél prestižní pláže Jumeirah, blízko hojně poptávaných residencí, kde šetrné plány města zachovaly exkluzivně pouze nízké stavby. Po silnici je z hotelu snadný přístup ke všem místním zařízením, obchodním oblastem a je zde dobrá obslužnost taxi a hotelovými limuzínami.

Mezinárodní letiště Dubai je vzdálené 25 minut, blízko je Dubai Media City, Dubai Internet City, The Palm Jumeirah, atrakce pro volný čas i nákupy, Burj Al Arab, vodní park Wild Wadi a Jumeirah Beach Hotel. Nejbližší nákupní centrum je vzdáleno deset minut jízdy autobusem.

 

Poslední inspekce hotelu zaměstnancem cestovní kanceláře DELUXEA:
Bc. Petra Melková, 724 065 777,

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám zájezd připravíme na klíč

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Dubaj jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo v Dubaji. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše v Dubaji vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Arabian Summer House Twin

Arabian Summer House Twin (60 m²) je umístěn v nádherném klidném prostředí a disponuje vlastním přístupem na pláž. Venkovní prostory si užijete ze svého balkonu a terasy...

Arabian Summer House King

Arabian Summer House King (60 m²) se odlišuje postelí velikosti king, která vévodí ložnici. ..

Gulf Summer House Arabian Twin

Gulf Summer House Arabian Twin (60 m²) vám poskytne úžasný výhled na svěží zahrady, vodní stezky a tradiční arabské větrné věže. Ložnice obsahuje dvě oddělená lůžka...

Gulf Summer House Arabian King

Gulf Summer House Arabian King (60 m²) se odlišuje manželskou postelí velikosti king, která je dominantou luxusní ložnice...

Kategorie a vybavení pokojů Dar Al Masyaf

Dvoupodlažní domky ukrývají celkem 283 luxusních pokojů a suit. Vybírat můžete z devíti kategorií.

Samostatné dvoupodlažní domy s bazény jsou dosažitelné po vodních cestách nebo chodnících přes bohaté zahrady a mají skvělý přístup na pláž. Podle požadavků hostů se dá sestavit ubytování v jednom až třech pokojích, což je ideální pro menší skupiny nebo rodiny. K tomuto ubytování jsou poskytovány služby soukromého komorníka. Před večeří jsou v majilis každého domu podávány drinky. Uprostřed okouzlujícího zahradního nádvoří vítají bohatě zdobená velká vrata Arabian Summer Houses do prostor honosné kvality, okrových barev a vůní minulosti. V těchto domech naleznete následující kategorie pokojů a suit:

Nabídka pokojů

Arabian Summer House Twin

Arabian Summer House Twin (60 m²) je umístěn v nádherném klidném prostředí a disponuje vlastním přístupem na pláž. Venkovní prostory si užijete ze svého balkonu a terasy. K dispozici budete mít i Majlis a velkorysou mramorovou koupelnu. Ložnice nabízí dvě oddělená lůžka. O všechna vaše přání se postará váš komorník.

Arabian Summer House King

Arabian Summer House King (60 m²) se odlišuje postelí velikosti king, která vévodí ložnici.

Gulf Summer House Arabian Twin

Gulf Summer House Arabian Twin (60 m²) vám poskytne úžasný výhled na svěží zahrady, vodní stezky a tradiční arabské větrné věže. Ložnice obsahuje dvě oddělená lůžka. I zde si užijete balkon a terasu, majlis a mramorovou koupelnu.

Gulf Summer House Arabian King

Gulf Summer House Arabian King (60 m²) se odlišuje manželskou postelí velikosti king, která je dominantou luxusní ložnice.

Gulf Summer House Ocean Twin

Gulf Summer House Ocean Twin (60 m²) vám nabídne ohromující výhled na oceán z balkonu a prostorné terasy. V ložnici najdete dvě oddělená lůžka.

Gulf Summer House Ocean King

Gulf Summer House Ocean King (60 m²) se od předchozí kategorie odlišuje postelí velikosti king.

Arabian Summer House Arabian Suite

Arabian Summer House Arabian Suite (130 m²) nabízí harmonické rozvržení a styl Středního východu. Teplé odstíny a barevné dlaždice krásně kontrastují se starožitným nábytkem. Odpočiňte si v samostatném obývacím pokoji, poseďte v jídelním koutě nebo v bujné zahradě. Užijte si výhled z vlastní soukromé terasy a relaxujte v mramorové koupelně. V ložnici najdete postel velikosti king.

Gulf Summer House Arabian Suite

Gulf Summer House Arabian Suite (120 m²) se prezentuje chladnými modrými odstíny a bílým ložním prádlem. Interiéry zahrnují obývací část, majlis, soukromou spíž, ložnici a dvě terasy. K dispozici budete mít i luxusní koupelnu a šatník. Samozřejmostí jsou služby komorníka.

Gulf Summer House Ocean Suite

Gulf Summer House Ocean Suite (120 m²) vám navíc poskytne výhled na oceán.

Pláž a moře

Podél celého monumentálního komplexu Madinat Jumeirah se táhne slavná dubajská pláž Jumeirah, s jemným bílým pískem a úžasnou délkou, která láká k procházkám. Záliv skýtá skvělé osvěžení, podmořský život tu ale příliš pestrý není.

 

Online cena a slevy Dar Al Masyaf *****

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

Osobní poradenství
Zpáteční letenku EMIRATES z Prahy či Vídně vč. letištních tax v nejnižší knihovací economy třídě
Ubytování na vybraný počet nocí
Stravování dle kalkulace
Privátní zpáteční transfer klimatizovaným osobním vozem z letiště přímo do hotelu
Česky mluvící delegát
Help desk naší cestovní kanceláře v České republice 24h/7d
Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku
Informace před cestou na zájezd s naší cestovní kanceláří
Průvodce a mapa Dubaje
SLUŽBY NEKUPUJEME U ŽÁDNÉ NĚMECKÉ CESTOVNÍ KANCELÁŘE A PŘI CESTOVÁNÍ NEBUDETE ČLENY NĚMECKÉ SKUPINY. ZÁJEZD OBJEDNÁVÁ NAŠE CESTOVNÍ KANCELÁŘ PŘÍMO V EMIRÁTECH. PŘÍPADNÉ ZMĚNY VYŘÍDÍME RYCHLE

Vylepšete svůj zájezd - možnosti rozšíření

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Profi foto hotelu Dar Al Masyaf *****

Gastronomie a hotelové restaurace Dar Al Masyaf

Při výběru restaurace můžete zvolit z nabídky hotelu Al Qars nebo Mina A´Salam.

Sport a wellness hotelu Dar Al Masyaf *****

Široká paleta vodních sportů je nabízena na rozlehlé pláži Jumeirah. Obojí, pláž i venkovní bazény hlídají profesionální plavčíci. Bazény zavírají ve 22:00. Mezi vodními aktivitami naleznete windsurfing, plachtění, vodní lyžování, wakeboarding, kajaky, plavby lodí, banana rides a potápění. Vstup do úžasného vodního parku Wild Wadi Waterpark pro hosty hotelu zdarma.

Quay Healthclub nabízí hodiny fitness, které budou vyhovovat všem úrovním pokročilosti, vybaven nemodernější technologií – cardio vaskulární a resistance health. Dále disponuje 25 m vnitřním bazénem s kontrolou teploty, zasazeném do krásně vyzdobeného prostředí a obklopen obrovskými okny s výhledem na okolní kanály.

Talise Spa v Madinat Jumeirah jsou nejuznávanějšími lázněmi v okolí a využívají velké množství propojených zařízení, která vytváří perfektní prostředí klidných a obohacujících zážitků. Budete hýčkáni v jednom z 26 unikátních pokojů navržených jako souostroví, malých soukromých oázách uprostřed tropické krajiny, kde vám procházka zahradami pomůže zklidnit a uvolnit mysl. Krásné venkovní stany přináší procedury v souladu s přírodou. Do vybavení lázní patří deluxe pokoje, soukromá tělocvična s osobním trenérem, jóga studio, teplý a studený bazén, sauna a parní lázně, sprchy, mezinárodní majilis a dva dámské polosoukromé majilis obsluhované ženským personálem a lázeňská restaurace Magnolia. Dopřát si můžete ošetřující procedury, kosmetickou péči, terapie čínské medicíny a je pro vás připravena i konzultace s profesionály, kteří sestaví na míru cvičební program nebo ozdravný program.

Děti v hotelu Dar Al Masyaf *****

Pro nejmenší je připraven Sindibad’s Kids Club s velkým množstvím zábavných programů a zařízení. Otevřeno má každý den od osmé ranní do sedmé večerní. Pro zábavu dětí i dospělých v horkých dnech je lákavý Wild Wadi vodní park obřích rozměrů, který se nachází hned vedle resortu.

Mapa - Dar Al Masyaf *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Dubaje do hotelu Dar Al Masyaf *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Dar Al Masyaf *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hotelu zaměstnancem cestovní kanceláře DELUXEA:
Bc. Petra Melková, 724 065 777,

Recenze hotelu Dar Al Masyaf *****

Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení

Ohlasy klientů DELUXEA

Letová spojení do Dubaje

Mgr. Iveta Mlejnská
Dar Al Masyaf
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Hotel za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.