Vida Creek Harbour ****

Dubaj

Perla přístavu Creek Marina

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel Vida Creek Harbour ****

Lokalita Dubaj, Dubaj, Dubai Festival City | Zobrazit mapu
Strava Snídaně | Více o gastronomii
Tipy specialistů U přístavu Creek Marina 10 minut jízdy od centra Dubaje Výhled na Dubai Creek Tower

Popis hotelu Vida Creek Harbour **** Dubaj

Resort Vida Creek Harbour je nově postaveným hotelem v rámci projektu rozvoje ikonické čtvrti Dubai Creek. Komplex se nachází deset minut jízdy autem od městského centra a nabízí výjimečný výhled na městské panorama a přístav Creek Marina.
Cesta z letiště do hotelu je také krátká, díky čemuž budete již za pár chvil od přistání hodovat v prvotřídních restauracích, cvičit v moderně vybavené posilovně a plavat v bazénu s nekonečným okrajem.
Hotel Vida Creek Harbour je navíc v těsné blízkosti známých čtvrtí jako je Downtown Dubai, Dubai Festival City, Nad Al Sheba či Ras Al Khor.

Vydejte se za dobrodružstvím do přístavu Creek Marina a užijte si výhled na záliv. Vaši pozornost si jistě zaslouží výjimečná věž Dubai Creek Tower, která nastavila laťku hodně vysoko, co se týče designových městských staveb v celé Dubaji. Ať už se na prohlídku města vydáte hned z rána nebo při západu slunce, vytvoříte si nezapomenutelné vzpomínky.

Staňte se součástí místního životního stylu a vydejte se například na plavbu jachtou, nebo si udělejte hezkou procházku po promenádě lemované restauracemi, malými obchody a zábavnými atrakcemi.

Nechte se ohromit polohou u moře a opravdovou přírodní krásou v okolí. V okolí hotelu je mnohem více věcí k vidění, než byste si kdy mohli představit. Ať už je vaše dovolená sportovního či odpočinkového rázu, v resortu Vida Creek Harbour si přijdete na své.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Deluxe Rooms

Deluxe Rooms

Pokoje Deluxe Rooms o rozloze 32 m2 nabízejí odpočinkové a kreativně zařízené prostory s panoramatickým výhledem na město...

Deluxe Marina View Room

Deluxe Marina View Room

Pokoje Deluxe Marina View o rozloze 35 m2 se od předchozího ubytování liší především výhledem. Výhled je totiž situován na samotné město a ohromující přístav Creek Marina...

Premier Suite Marina View

Premier Suite Marina View

Hosté s vyššími nároky na prostor se mohou ubytovat v suitách Premier Marina View o rozloze 65 m2...

Premier Suite Corner Marina View

Premier Suite Corner Marina View

Suity Premier Corner Marina View o rozloze 75 m2 se pyšní ohromujícím výhledem na přístav, městské mrakodrapy i unikátní dubajskou věž Creek Tower...

Gastronomie a hotelové restaurace

Stage2

Restaurace Stage2 nabízí útulné prostředí a terasu s výhledem na přístav Creek Marina. Přijďte si zde pochutnat na snídani, obědě či večeři a vyberte si některou specialitu z pečlivě připraveného menu.

Snídaně se podávají od 7:00 do 12:00 a celodenní menu je dostupné od 7:00 do 01:00.

The Courtyard

Restaurace The Courtyard si zakládá na moderní výzdobě, energické atmosféře a malebném výhledu na dubajské panorama. Vyzkoušejte speciality z menu inspirovaného moderní arabskou kuchyní společně s vodní dýmkou a chuťově vyváženými drinky.

Restaurace je otevřena od 6:30 do 02:00. Jídlo si zde můžete objednat do půlnoci, nápoje a vodní dýmku do 01:30 a šťastná hodinka probíhá od 17:00 do 19:00.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Dubaj jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo v Dubaji. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše v Dubaji vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Kategorie a vybavení pokojů Vida Creek Harbour

Nabídka pokojů

Deluxe Rooms

Deluxe Rooms foto

Pokoje Deluxe Rooms o rozloze 32 m2 nabízejí odpočinkové a kreativně zařízené prostory s panoramatickým výhledem na město. Těšit se můžete na moderně zařízenou koupelnu s oddělenou sprchou, balkón, bezplatné připojení na internet, interaktivní televizi a Apple TV. V ložnici na vás čeká postel o velikosti king či dvě oddělená lůžka. Vybavení zahrnuje zařízení pro přípravu čaje a kávy, žehličku s žehlicím prknem, bezpečnostní sejf, fén a minibar.

Deluxe Marina View Room

Deluxe Marina View Room foto

Pokoje Deluxe Marina View o rozloze 35 m2 se od předchozího ubytování liší především výhledem. Výhled je totiž situován na samotné město a ohromující přístav Creek Marina. Tento výhled si budete moci vychutnat ze soukromého balkónu. Vybavení zahrnuje zařízení pro přípravu čaje a kávy, žehličku s žehlicím prknem, bezpečnostní sejf, fén a minibar.

Premier Suite Marina View

Premier Suite Marina View foto

Hosté s vyššími nároky na prostor se mohou ubytovat v suitách Premier Marina View o rozloze 65 m2. V ložnici najdete postel o velikosti king, zatímco moderně zařízená koupelna se pyšní oddělenou sprchou. Výhled je pak směřován na městské panorama či dubajskou věž Creek Tower. Vybavení zahrnuje bezplatné připojení na vysokorychlostní internet, interaktivní plochou televizi, Apple TV, snídani zdarma, zařízení pro přípravu čaje a kávy, žehličku a žehlicí prkno, bezpečnostní sejf, fén a minibar.

Premier Suite Corner Marina View

Premier Suite Corner Marina View foto

Suity Premier Corner Marina View o rozloze 75 m2 se pyšní ohromujícím výhledem na přístav, městské mrakodrapy i unikátní dubajskou věž Creek Tower. Každá suita disponuje ohromnými prostory a je vhodná až pro tři dospělé osoby a jedno dítě do 12 let. V ložnici se nachází postel o velikosti king a koupelna je navržena s důrazem na moderní trendy. Vybavení zahrnuje bezplatné připojení na vysokorychlostní internet, interaktivní plochou televizi, Apple TV, snídani zdarma, zařízení pro přípravu čaje a kávy, žehličku a žehlicí prkno, bezpečnostní sejf, fén a minibar.

Executive Suite Marina View

Executive Suite Marina View foto

Vyberte si ty nejlepší suity v resortu! Ty nejlepší nesou název Executive Suite Marina View a pyšní se rozlohou 95 m2. Najdete v nich rohový balkón s výhledem na malebný bazén a ohromný přístav. K dispozici vám bude také soukromá kuchyňka, koupelna s oddělenou sprchou a ložnice s postelí o velikosti king. Vybavení zahrnuje bezplatné připojení na vysokorychlostní internet, interaktivní plochou televizi, Apple TV, snídani zdarma, zařízení pro přípravu čaje a kávy, žehličku a žehlicí prkno, bezpečnostní sejf, fén a minibar.

Online cena a slevy Vida Creek Harbour ****

Profi foto hotelu Vida Creek Harbour ****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Vida Creek Harbour

Stage2

Restaurace Stage2 nabízí útulné prostředí a terasu s výhledem na přístav Creek Marina. Přijďte si zde pochutnat na snídani, obědě či večeři a vyberte si některou specialitu z pečlivě připraveného menu.

Snídaně se podávají od 7:00 do 12:00 a celodenní menu je dostupné od 7:00 do 01:00.

The Courtyard

Restaurace The Courtyard si zakládá na moderní výzdobě, energické atmosféře a malebném výhledu na dubajské panorama. Vyzkoušejte speciality z menu inspirovaného moderní arabskou kuchyní společně s vodní dýmkou a chuťově vyváženými drinky.

Restaurace je otevřena od 6:30 do 02:00. Jídlo si zde můžete objednat do půlnoci, nápoje a vodní dýmku do 01:30 a šťastná hodinka probíhá od 17:00 do 19:00.

Golf v hotelu Vida Creek Harbour

Golfoví nadšenci mohou v okolí hotelu navštívit hned dvě golfová hřiště, jako je Arabian Ranches Golf Club či Dubai Hills Golf Club.

Aktivity

V okolí resortu Vida Creek Harbour se můžete těšit na širokou škálu zábavních, odpočinkových či sportovních aktivit. Například golfoví nadšenci mohou navštívit hned dvě golfová hřiště, jako je Arabian Ranches Golf Club či Dubai Hills Golf Club. Dále zde najdete také jezdecký a jachtařský klub.

Dubaj je známá především pro svou velkou nabídku nákupních center. Vydejte se do víru velkoměsta a navštivte například The Dubai Mall, tržnici Souk Al Bahar nebo Dubai Marina Mall.

Neomezenou zábavu v Dubaji nabízí Opera, kino či akvárium, zatímco speciální a unikátní způsob zábavy se skrývá v parku s virtuální realitou, ledovém kluzišti nebo v podvodní zoo.

Málo věcí na světě se svou klidnou atmosférou vyrovná městským parkům, kterých je v Dubaji nespočet. Těšit se můžete například na park Zabeel, osvícenou zahradu Dubai Garden Glow, plážový park Al Mamzar, přírodní rezervaci Ras Al Khor a mnoho dalších.

Důvod, proč si svou dovolenou na tomto místě budete pamatovat do konce života, je zkrátka fakt, že se hotel postará o každý detail tak, abyste nemuseli na nic myslet a jen si užili zasloužený odpočinek a krásné dlouhé pláže.

Vybavení resortu je prvotřídní a té nejvyšší kvality, což vám umožní soustředit se přesně na to, co potřebujete. Ať už to pro vás znamená práci v klidném prostředí, aktivní trávení dovolené či opalování se na pláži. Zůstaňte ve spojení se svými kolegy, přáteli a rodinou s bezplatným vysokorychlostním internetem.

Místnosti pro zasedání a události

Cruise

Vytvořte si ideální atmosféru v krásné zasedací místnosti Cruise, která se pyšní výhledem na bazén a přístav Creek Marina. Díky modernímu vybavení a prvotřídní technologii bude vaše práce rychlejší a lepší.

Tato místnost o rozloze 90 m2 se pyšní spoustou denního světa, funkčními prostory a schopností pojmout až dvanáct lidí.

Navigate

Zasedací místnost Navigate o rozloze 90 m2 nabízí příjemné prostředí s velkým množstvím denního světla až pro 12 osob. Těšit se můžete na inspirující výhled na dubajský přístav Creek Marina a třpytící se vody bazénu.

Dip

Vysoce přizpůsobitelná místnost Dip o rozloze 90 m2 potěší především ty, kteří si rádi dělají věci po svém. Sdílejte pracovní nasazení se svými kolegy, přitom si užívejte výhled na překrásný přístav Dubai Creek Marina a využijte nejmodernější technologie společně s prvotřídním vybavením.

Port

Konferenční místnost Port o rozloze 70 m2 nabízí útulné prostory, ve kterých nápady lehce přicházejí. Tato místnost je schopná pojmout až osm osob a nabízí velké množství přírodního světla společně s moderním vybavením a prvotřídními technologiemi.

Sport a wellness hotelu Vida Creek Harbour ****

Fitness centrum

Milovníci aktivního trávení dovolené se mohou těšit na fitness centrum o rozloze 177 m2. Fitness centrum se pyšní nejnovějšími kardio přístroji, činkami a cvičebními stroji, které vám pomohou zůstat ve formě i na dovolené.

Mapa - Vida Creek Harbour ****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Dubaje do hotelu Vida Creek Harbour ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Vida Creek Harbour ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Vida Creek Harbour ****

Letová spojení do Dubaje

Ing. Jana Paseková
Vida Creek Harbour
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Hotel za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.