Wyndham Dubai Marina ****

Dubaj

Luxus uprostřed největšího přístavu

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel Wyndham Dubai Marina ****

Lokalita Dubaj | Zobrazit mapu

Popis hotelu Wyndham Dubai Marina **** Dubaj

Zažijte příjemnou atmosféru moderního hotelu Wyndham Dubai Marina. Hotel je obklopen největším, člověkem vytvořeným, přístavem a nabízí vřelou a energickou dovolenou se skvělým spojením odpočinku a pracovních konferencí. V pokojích a halách vás čeká moderní design doplněný přírodními materiály, jako je mramor či dřevo. Dubaj je známá pro své mnohočetné atrakce, díky kterým se nikdy nebudete nudit. V blízkosti se nachází známá místa jako je pláž Jumeirah, nákupní centrum Dubai Mall nebo nejvyšší mrakodrap světa Burj Khalifa.

Odpočiňte si v luxusních pokojích a suitách s ‚chic‘ designem, moderní výzdobou a ohromujícími výhledy na dubajský přístav a další stavební divy města. Užijte si mezinárodní kuchyni a dobře připravené steaky v místních restauracích a vychutnejte si výtečné koktejly v bazénovém baru. Obnovte svou energii ve fitness centru a lázních, nebo si jen zaplavte v bazénu na střeše, kde si zároveň můžete užít neuvěřitelný výhled. Hostům s pracovními úmysly jsou k dispozici moderní konferenční místnosti a business centrum. Inovativní design, teplé počasí a skvělé osobní služby dělají z dovolené v hotelu Wyndham Dubai Marina nezapomenutelný zážitek.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Superior Room

Superior Room

Nekuřácké pokoje Superior Room nabízí ložnici s postelí o velikosti king a prostornou koupelnu s oddělenou vanou...

Junior Suite

Junior Suite

Suity Junior o rozloze 35 m2 nabízí ložnici s luxusní postelí o velikosti king, oddělené obývací prostory s roztahovací pohovkou, prostornou koupelnu s vanou a velký pracovní stůl...

Grand Room

Grand Room

Pokoje Grand Room o rozloze 49 m2 nabízejí obývací pokoj, ložnici s luxusní postelí o velikosti king, prostornou koupelnu s oddělenou vanou a velký pracovní stůl...

Club Room

Club Room

Nekuřácké pokoje Club Room se pyšní především klubovými privilegii, díky kterým budete mít bezplatný přístup do klubového salónku s nápoji a svačinami zdarma...

Gastronomie a hotelové restaurace

Vyzkoušejte bohatý výběr pokrmů na dubajské jídelní scéně a oslavte tak úspěch pracovních konferencí či si jen vyjděte s rodinou do jedné z mnoha zdejších restaurací.

Alloro Ristorante

V restauraci Alloro Ristorante poznáte pravou podstatu toskánské kuchyně. Stylová, avšak jednoduchá jídla se zde servírují s vášní hodné Itálie. Nečekejte ovšem tradiční servírování pizzy. Podávají se zde speciality, jako je například ‚schiacciata‘, což je italský plochý chleba se šlehaným sýrem a marmeládou z červené cibule nebo s ricottou a balzamickými fíky.

Festi di Famiglia Friday Brunch je páteční pozdní oběd od 13:00 do 16:00, kde vás potěší množství dobrého jídla a ovoce.

The Blacksmith

The Blacksmith je první udírna ve Spojených Arabských Emirátech. Najdete zde na zakázku vyrobené udící zařízení, díky kterému jídlo získává autentickou chuť. K různorodým masným výrobkům si budete moci dát například ledový čaj či mražené drinky daiquiri. V rámci akcí se pak můžete těšit na středeční Wingin‘ Wednesdays, vulkánovou výzvu či páteční pozdní snídaně ITIS.

Chillz

Nechte o sebe pečovat v bazénovém baru Chillz, který svou výzdobou a elegantním designem odpovídá moderním trendům. Naberte energii na slunci s jemným vánkem v zádech a dejte si k tomu osvěžující koktejly, lehkou svačinu nebo studené nápoje. Zapojte se do bohatých sociálních událostí, nebo si jen v soukromí užijte pozorování města s drinkem v ruce.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Dubaj jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo v Dubaji. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše v Dubaji vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Kategorie a vybavení pokojů Wyndham Dubai Marina

Zažijte nekonečné bohatství města v módní části, kde se nachází Wyndham Dubai Marina. Prvotřídní vybavení vás přenese do světa stylu a pohodlí, které je umocněno ohromujícími výhledy na moře a přístav Dubai Marina. Ať už si chcete odpočinout, pobavit se nebo vysedávat na internetu, zdejší překrásné pokoje a suity vám to umožní v elegantním a moderním stylu kypící životem. V pokojích najdete například bezdrátový internet či LED televizi s úhlopříčkou 102 cm. Pro ještě lepší služby se můžete ubytovat v klubových pokojích a suitách, ke kterým dostane exkluzivní klubová privilegia, včetně snídaně a různorodých občerstvení. Díky nejnovějším technologiím a klidnému prostředí se pracuje či odpočívá velmi lehce.

Nabídka pokojů

Superior Room

Superior Room fotoSuperior Room

Nekuřácké pokoje Superior Room nabízí ložnici s postelí o velikosti king a prostornou koupelnu s oddělenou vanou. Dále zde najdete minibar, fén, trezor, bezdrátový internet, pracovní stůl, župan a televizi s úhlopříčkou 102 cm s internetovými programy, VCR přehrávač a zařízení pro přípravu kávy/čaje. Služby zahrnují uklizení pokoje, rozestýlku a časované buzení.

Junior Suite

Junior Suite fotoJunior Suite

Suity Junior o rozloze 35 m2 nabízí ložnici s luxusní postelí o velikosti king, oddělené obývací prostory s roztahovací pohovkou, prostornou koupelnu s vanou a velký pracovní stůl. Těšit se můžete na Wi-Fi, minibar, fén, televizi s úhlopříčkou 102 cm s HD programy a župan. Vybavení zahrnuje sejf, telefon, klimatizaci, žehličku s žehlicím prknem, koupelnové přípravky, větrák, pantofle, šatní skříně, rychlovarnou konvici, ručníky, povlečení, toaletní papír, zařízení pro přípravu čaje/kávy a DVD/VCR (na požádání) přehrávač. Služby zahrnují uklizení pokoje, rozestýlku a časované buzení.

Grand Room

Grand Room

Pokoje Grand Room o rozloze 49 m2 nabízejí obývací pokoj, ložnici s luxusní postelí o velikosti king, prostornou koupelnu s oddělenou vanou a velký pracovní stůl. Mezi vybavením najdete Wi-Fi, minibar, fén, televizi s úhlopříčkou 102 cm a rozmanitými programy, zařízení pro přípravu čaje a kávy, župan, trezor, telefon, klimatizaci, žehličku s žehlicím prknem, koupelnové přípravky, větrák, pantofle, pohovku, rychlovarnou konvici, šatní skříň, ručníky, povlečení a toaletní papír. Služby zahrnují uklizení pokoje, rozestýlku a časované buzení.

Club Room

Club Room

Nekuřácké pokoje Club Room se pyšní především klubovými privilegii, díky kterým budete mít bezplatný přístup do klubového salónku s nápoji a svačinami zdarma. Těšit se můžete na ložnici s postelí o velikosti king, koupelnu s kosmetickými přípravky, županem a výhledy na arabské moře či přístav Dubai Marina, prostorný pracovní stůl a minibar. Mezi vybavením dále najdete internet, televizi s HD programy, zařízení pro přípravu čaje a kávy a DVD a VCR přehrávač. Služby zahrnují uklizení pokoje, rozestýlku a časované buzení.

Club Junior Suite

Club Junior Suite fotoClub Junior Suite

Užijte si prostornou, avšak útulnou suitu Club Junior, která se chlubí především klubovým členstvím. To vám umožní vstup do klubového salónku, v němž najdete chutné snídaně, nápoje a svačiny. Těšit se můžete na ložnici s postelí o velikosti king, prostorný pracovní stůl, obývací pokoj a koupelnu se županem, koupelnovými přípravky a znamenitými výhledy na Arabské moře či přístav Dubai Marina. Vybavení zahrnuje zařízení pro přípravu čaje a kávy, DVD a VCR přehrávač, trezor, bezdrátový internet a televizi s úhlopříčkou 102 cm s různorodými programy. Služby zahrnují uklizení pokoje, rozestýlku a časované buzení.

Club Grand Room

Club Grand Room fotoClub Grand Room

Užijte si prostorné nekuřácké suity Club Grand Room, ve který na vás čekají obývací, odpočinkové a pracovní prostory, ložnice s postelí o velikosti king a koupelna s kosmetickými přípravky a okázalými výhledy na Arabské moře či přístav Dubai Marina. Jako hosté této suity budete mít k dispozici klubové členství, díky kterému můžete zdarma vstoupit do klubového salónku, v němž na vás budou čekat bohaté snídaně, svačiny i nápoje. Mezi vybavením najdete minibar, bezpečnostní schránku, televizi, telefon, klimatizaci, fén, župan, žehličku s žehlicím prknem, větrák, pantofle, pohovku, rychlovarnou konvici, šatní skříň, ručníky, povlečení a toaletní papír. Služby zahrnují uklizení pokoje, rozestýlku a časované buzení. Unikátním privilegiem je také přístup do salónku Executive.

Online cena a slevy Wyndham Dubai Marina ****

Cena zájezdu na vyžádání

Cenovou nabídku Vám rádi připravíme individuálně po zaslání nezávazné poptávky.

Profi foto hotelu Wyndham Dubai Marina ****

Gastronomie a hotelové restaurace Wyndham Dubai Marina

Vyzkoušejte bohatý výběr pokrmů na dubajské jídelní scéně a oslavte tak úspěch pracovních konferencí či si jen vyjděte s rodinou do jedné z mnoha zdejších restaurací.

Alloro Ristorante

V restauraci Alloro Ristorante poznáte pravou podstatu toskánské kuchyně. Stylová, avšak jednoduchá jídla se zde servírují s vášní hodné Itálie. Nečekejte ovšem tradiční servírování pizzy. Podávají se zde speciality, jako je například ‚schiacciata‘, což je italský plochý chleba se šlehaným sýrem a marmeládou z červené cibule nebo s ricottou a balzamickými fíky.

Festi di Famiglia Friday Brunch je páteční pozdní oběd od 13:00 do 16:00, kde vás potěší množství dobrého jídla a ovoce.

The Blacksmith

The Blacksmith je první udírna ve Spojených Arabských Emirátech. Najdete zde na zakázku vyrobené udící zařízení, díky kterému jídlo získává autentickou chuť. K různorodým masným výrobkům si budete moci dát například ledový čaj či mražené drinky daiquiri. V rámci akcí se pak můžete těšit na středeční Wingin‘ Wednesdays, vulkánovou výzvu či páteční pozdní snídaně ITIS.

Chillz

Nechte o sebe pečovat v bazénovém baru Chillz, který svou výzdobou a elegantním designem odpovídá moderním trendům. Naberte energii na slunci s jemným vánkem v zádech a dejte si k tomu osvěžující koktejly, lehkou svačinu nebo studené nápoje. Zapojte se do bohatých sociálních událostí, nebo si jen v soukromí užijte pozorování města s drinkem v ruce.

Aktivity

Co dělat v Dubaji

Dubaj je kosmopolitní oáza povznášející se nad okolní Arabskou poušť, ve které najdete brilantní architektonické prvky, bohatou kulturu a bujarý noční život. Objevte toto futuristické město a navštivte například nejvyšší budovu světa, největší fontány, rozlehlé umělé ostrovy a grandiózní květinové zahrady. Vydejte se za dobrodružstvím do pouště v rychlé bugině, odpočívejte na pláži Jumeirah, zalyžujte si na umělých svazích uprostřed léta nebo prozkoumejte všechny obchody na otevřených trzích. Dále se zde nachází vzrušující atrakce, golfová hřiště a bujarý obchodní život s nejmodernějšími módními prvky. Dubaj je zkrátka jedinečná destinace, kterou musíte zažít.

THE WALK AT JBR

Jumeirah Beach Residence (JBR) je cesta plná restaurací, barů, komediálních show, umění z recyklace, písečných soch a malých stánku prodávajících produkty řemesel i umělecké šperky.

MALL OF THE EMIRATES

Objevte stovky světoznámých značek, luxusních obchodů, restaurací, unikátních atrakcí a zábavy, které nákupní centrum Mall of the Emirates nabízí.

EMIRATES GOLF CLUB

Golfový klub Emirates Golf Club nabízí vše, na co si vzpomenete. Kromě samotného hřiště s unikátními jamkami si můžete zajít i do lázní, bazénu nebo posilovny.

PALM JUMEIRAH ISLAND

Člověkem vytvořený ostrov Palm Jumeirah Island skýtá možnost vyzkoušet prémiové stolování, ohromující noční život a kilometry panenských pláží.

WILD WADI WATERPARK

Zažijte neuvěřitelných 30 jízd na vodních skluzavkách a tobogánech či jiné vodní radovánky. V nabídce najdete například vodní pistolnickou bitvu, strmé skluzavky, bazény s vlnami či línou řeku.

JEBEL ALI FREE ZONE

Navštivte centrum obchodu Středního východu, kde vzkvétá business všech velikostí za pomoci světově největší a nejdůležitější zóny obchodu bez omezení.

IBN BATTUTA MALL

Poznejte světově největší tematické nákupní středisko. Setkávají se zde místní i mezinárodní prodejci, kteří udělají z jinak všední návštěvy zábavný a nezapomenutelný zážitek.

THE ADDRESS MONTGOMERIE DUBAI

Milovníci golfu ocení Montgomerie Dubai, což je unikátní kombinace pohostinství a mistrovského golfu po světě známá jako Troon Golf Experience.

SKI DUBAI

Příznivci zimních radovánek se mohou těšit na opravdu unikátní záležitost ve formě krytého lyžařského resortu Ski Dubai o rozloze 22 500 m2.

DUBAI MARINA MALL

Udělejte si den plný zábavy a módy v nákupním centru Dubai Marina Mall. Čeká na vás rozlehlé středisko obsahující mnoho restaurací a luxusních obchodů.

BURJ AL ARAB

Při návštěvě Dubaje nezapomeňte pohlédnout na Burj Al Arab, jenž je charakteristický svou siluetou ve tvaru plachet.

BURJ KHALIFA TOWER

To nejlepší přichází vždy na konec, a stejně tak je tomu u nejvyšší budovy světa Burj Khalifa Tower. Tento působivý 828 metrů vysoký mrakodrap se tyčí nad celým městem a kromě nezapomenutelných výhledů nabízí také premiérovou restauraci a park o rozloze 11 hektarů.

Sport a wellness hotelu Wyndham Dubai Marina ****

Posilovna

Příznivci aktivního trávení dovolené nemusí zoufat, že by na dovolené přišli o formu. Zdejší plně vybavené fitness centrum nabízí nejmodernější kardio přístroje i různorodé činky. Přijít sem můžete kdykoliv během celého dne a celé noci, jelikož je posilovnat otevřena 24 hodin denně.

Lázně BeWell

Nechte o sebe pečovat v luxusních lázních s nabídkou zahrnující masáže a velkou škálu zkrášlujících procedur. Otevřeno je od 9:00 do 21:00.

Mapa - Wyndham Dubai Marina ****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Dubaje do hotelu Wyndham Dubai Marina ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Wyndham Dubai Marina ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Wyndham Dubai Marina ****

Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení

Ohlasy klientů DELUXEA

Letová spojení do Dubaje

Kateřina Mackovičová
Wyndham Dubai Marina
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Hotel za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.