Hilton Garden Inn Dubai Al Muraqabat ****

Dubai

Vynikající poloha ve čtvrti Deira blízko mezinárodního letiště

We
personally
visited the hotel

Hotel Hilton Garden Inn Dubai Al Muraqabat ****

Rating 8.6 Rated by 2 clients
Detailed evaluation
Location Dubai, Dubaj, Deira City | Show map
Meal Breakfast, Half board, Full board | More about gastronomy
Specialist tips Moderní designové pokoje Vynikající poloha ve staré Dubaji a v blízkosti letiště Krásný bazén na střeše hotelu
Specialists who
visited the hotel

Description of Hilton Garden Inn Dubai Al Muraqabat **** Dubai

Hotel Hilton Garden Inn Dubai Al Muraqabat je ideálně umístěn v srdci čtvrti Deira v blízkosti mezinárodního letiště Dubaj (5 km) a je vhodný pro pracovní pobyt i dovolenou.

Hotel se nachází v těsné blízkosti zátoky Dubai Creek (3,3 km), historické vesnice (7,5 km), tržiště Gold Souk (4 km), tržiště Spice Souk (7 km) nebo pláže Jumeirah (5 km) a je v docházkové vzdálenosti od stanice metra.

 

Hlavní důvody, proč se ubytovat v tomto hotelu:
- Vynikající poloha ve čtvrti Deira
- Snadný přístup k centru města Dubaje, hlavním atrakcím i mezinárodnímu letišti
- Bezplatná wi-fi
- Restaurace s celodenním provozem a mezinárodní nabídkou, 24hodinová pokojová služba
- Bazén s kontrolovatelnou teplotou vody na střeše hotelu a fitness centrum otevřené non-stop
-Bezplatný kyvadlový autobus na pláž a k nákupnímu centru Dubai Mall

Read more  Make an enquiry

Room types

Guest Room

Guest Room

Pokoj o velikosti 27 metrů čtverečních nabízí variantu KING (velká manželská postel), anebo TWIN (dvě oddělená lůžka). Všechny pokoje jsou klimatizované...

One Bedroom Suite

One Bedroom Suite

Rozmazlete se v elegantní suitě o velikosti 57 metrů čtverečních ve svěžích a teplých interiérových barvách s nádherným výhledem na Dubaj...

Family Connecting Room

Family Connecting Room

Rodinné propojené pokoje jsou ideální variantou ubytování pro rodiny. Ubytování disponuje dvěma pokoji, v jedné místnosti se nachází velká manželská postel, ve druhém pokoji dvě odd..

Gastronomy and hotel restaurants

Odpočiňte si v hotelovém Garden baru a vychutnejte si koktejly, mocktejly a ostatní nabízené nápoje.   Užijte si příjemnou atmosféru, čerstvě připravená jídla při sledování vaší oblíbené sportovní akce.

Ochutnejte delikátní místní i mezinárodní kuchyni v restauraci The Garden Grille, kde je k dispozici otevřená kuchyně s kompletním servisem. Snídaně jsou nabízeny formou bufetu. K obědu a večeři si vyberte pokrmy z a la carte. Nabídka pokrmů je vždy svěží, plná nejlepších pokrmů sezony s výběrem z místních tradičních i mezinárodních jídel. 

We will prepare a Tailor-made holiday for you.

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Dubaj jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo v Dubaji. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše v Dubaji vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Room categories and equipment of Hilton Garden Inn Dubai Al Muraqabat

Designové pokoje poskytují místo k relaxaci i k práci. Vyspěte se skvěle v autentických inovativních postelích, užijte si dostatek zábavy u HD televize nebo na internetu díky bezplatné wifi.

Pro více místa využijte namísto pokojů suity s jednou ložnicí a odděleným obývacím pokojem disponujícím také rozkládací pohovkou. Každý pokoj disponuje také mini lednicí, nastavitelnou klimatizací a příslušenstvím k přípravě čaje nebo kávy.

Room types

Guest Room

Guest Room

Pokoj o velikosti 27 metrů čtverečních nabízí variantu KING (velká manželská postel), anebo TWIN (dvě oddělená lůžka). Všechny pokoje jsou klimatizované. Klidný noční spánek Vám zaručí postele Suite Dreams by SERTA. K práci je určen prostorný pracovní stůl s ergonomickou značkovou židlí Herman Miller. Vychutnejte si filmy na velké LCD televizi nebo surfujte po internetu díky bezplatné wifi. Pokoje disponují také mini lednicí, příslušenstvím k přípravě kávy a čaje, fénem a žehlícími potřebami.

One Bedroom Suite

One Bedroom Suite foto

Rozmazlete se v elegantní suitě o velikosti 57 metrů čtverečních ve svěžích a teplých interiérových barvách s nádherným výhledem na Dubaj. I suity disponují pracovním stolem s ergonomickou židlí a bezplatnou wifi. Relaxovat můžete v prostorném odděleném obývacím pokoji s velkou HD LCD televizí. V ložnici se nachází převážně velké pohodlné manželské postele. K vybavení patří mini lednice, příslušenství k přípravě kávy a čaje, fén a žehlící potřeby.

Family Connecting Room

Family Connecting Room

Rodinné propojené pokoje jsou ideální variantou ubytování pro rodiny. Ubytování disponuje dvěma pokoji, v jedné místnosti se nachází velká manželská postel, ve druhém pokoji dvě oddělená lůžka. Každý pokoj má svou koupelnu. K vybavení patří mini lednice, nastavitelnou klimatizaci, příslušenství k přípravě kávy a čaje, fén, trezor a žehlící potřeby. Maximální kapacita ubytování je 5 dospělých osob.

Online price and discounts of Hilton Garden Inn Dubai Al Muraqabat ****

Professional photo of Hilton Garden Inn Dubai Al Muraqabat ****

Gastronomy and hotel restaurants Hilton Garden Inn Dubai Al Muraqabat

Odpočiňte si v hotelovém Garden baru a vychutnejte si koktejly, mocktejly a ostatní nabízené nápoje.   Užijte si příjemnou atmosféru, čerstvě připravená jídla při sledování vaší oblíbené sportovní akce.

Ochutnejte delikátní místní i mezinárodní kuchyni v restauraci The Garden Grille, kde je k dispozici otevřená kuchyně s kompletním servisem. Snídaně jsou nabízeny formou bufetu. K obědu a večeři si vyberte pokrmy z a la carte. Nabídka pokrmů je vždy svěží, plná nejlepších pokrmů sezony s výběrem z místních tradičních i mezinárodních jídel. 

Activity

Objevte městskou část Deira, která je jednou z nejžádanějších obchodních a nákupních oblastí ve staré části Dubaje. Hlavní obchodní centra a mezinárodní letiště Dubaj jsou vzdáleny jen 10 minut. Nakupujte v legendárním Dubai Mall s nespočtem obchodů mezinárodních značek a kluzištěm.

Navštivte Dubai Museum s nejstarší budovou v Dubaji, anebo vyjeďte na nejvyšší budovu světa Burj Khalifu s mnoha restauracemi a vyhlídkovou věží. Vynechat byste neměli ani tradiční souky (tržiště) se zlatem a kořením, které jsou rovněž v hotelové blizkosti.

Sport and wellness Hilton Garden Inn Dubai Al Muraqabat ****

Osvěžit se můžete v hotelovém bazénu umístěném na střeše hotelu s nádherným výhledem na městskou část Deira, nebo si zacvičte v hotelové posilovně, která je otevřena pro hosty po celý den.

Map - Hilton Garden Inn Dubai Al Muraqabat ****

Personal advice from DELUXEA do Dubaje to the hotel Hilton Garden Inn Dubai Al Muraqabat ****

In DELUXEA travel agency, we a personal advice to our clients. The DELUXEA's specialists travel around the world and visit hotels to advise our clients in the smallest details. Choose an expert who will advise you with the Hilton Garden Inn Dubai Al Muraqabat ****, prepare a perfect holiday and who will take care of you.

The last inspectionof the hotel byDELUXEA specialist
 
Kateřina Marečková
Kateřina Marečková +420 724 730 019

Hotel reviews Hilton Garden Inn Dubai Al Muraqabat ****

Factsheet

Flight connections do Dubaje

Kateřina Marečková
Hilton Garden Inn Dubai Al Muraqabat
„I personally visited the hotel.“
Odlet
Nocí
Strava
Hotel za osobu
x

We traveled the world. We will give you our personal advice.