Mana Island Resort & Spa ****

Fiji

Tropický ostrovní resort s báječnými a rozmanitými možnostmi

Destination
personally
visited the hotel

Hotel Mana Island Resort & Spa ****

Location Fiji, Mamanuca Islands, Mana Island | Show map
Meal Half board | More about gastronomy
Specialist tips Uvolněná ostrovní atmosféra Rozmanité kategorie ubytování Dvě krásné dlouhé pláže

Description of Mana Island Resort & Spa **** Fiji

Mana Island Resort & Spa je situován v srdci souostroví Mamanuca, kde najdete tyrkysové vody oceánu, korálové zahrady pod mořskou hladinou a bílé písčité pláže. Resort se pyšní celou řadou možností pro ubytování – vybírat můžete jak z tradičních ostrovních bure s venkovní střechou, tak také ze oceánských suit s výhledem na jižní pláž ostrova. Náročnější pak jistě ocení prémiové plážové bure s vlastním bazénem. Na své si přijdou rodiny s dětmi i páry na romantické dovolené a o gastronomické požitky se postará vícero kvalitních restaurací a barů.

Během dovolené poznáte místní kulturu, prožijete spoustu zábavy během nejrůznějších aktivit nebo se můžete oddat nekonečné relaxaci u dvou hotelových bazénů, na plážích lemovaných palmami nebo lázních Mana Spa. K dispozici je i potápěčské centrum, centrum vodních sportů, tenisové kurty či dětský klub.

Zároveň přátelský hotelový personál je jedním z hlavních důvodů, proč se hosté rádi a opakovaně vracejí. Toto skryté útočiště je opravdu vyladěnou kombinací moderního a nedotčeného světa a vytváří atmosféru, o které sní i nejnáročnější hosté.

Mana Island Resort & Spa je rozmanitým místem, kde máte na dosah úžasné pláže, křišťálově čisté vody, svěží tropickou vegetaci i zelenající se kopečky rozeseté po ostrůvku. Resort se nachází přibližně 30 km západně od Nadi s mezinárodním letištěm, odkud je možné využít transfer lodí, water taxi, hydroplánem či helikoptérou.

Read more  Make an enquiry

Hotel plan and offer of rooms

Hotel plan

Hotel plan

Click to enlarge the hotel plan.

Island Bure

Island Bure

V tropické zahradě mezi palmami najdete tyto Island Bure, které jako by připomínaly fijijskou vesničku. Nacházejí se uprostřed ostrova, odkud je dobrý přístup k jižní i severní pláži...

Ocean View Bure

Ocean View Bure

Jen pár kroků od oceánu najdete tyto Ocean View Bure, které nabízejí výhledy směrem k pobřeží a představují ubytování s velkorysým obývacím prostorem...

Deluxe Ocean View Bure

Deluxe Ocean View Bure

U klidné severní pláže najdete Deluxe Ocean View Bure, které nabízejí klidné prostředí v podobě samostatných vilek či duplex vilek...

Gastronomy and hotel restaurants

Ať už se jedná o bezstarostné stolování nebo prvotřídní večeři, v resortu Mana Island si vždy budete moci vybrat. Dvě hotelové restaurace nabízí různé kulinářské zážitky. South Beach Restaurant je částečně formální restaurací a servíruje smíšenou „haute“ kuchyni. Mamanuca Restaurant je naopak neformální místem pro stolování s nabídkou pokrmů formou bufetu a s mezinárodními tematickými bufety každý večer v týdnu.

Obohaťte si svůj pobyt o chlazený drink v jednom z hotelových barů. Každý z nich má v nabídce řadu místních i mezinárodních piv, vín, lihovin a osvěžujících tropických koktejlů. Mimo to si můžete dopřát také gurmánskou kávu.

South Beach Restaurant

U jižní hotelové pláže naleznete tuto restauraci s romantickými výhledy na oceán a několik dalších ostrovů. Je to ideální místo nejenom pro jedinečné příležitosti. Fusion kuchyně zahrnuje italské, francouzské, pacifické a japonské vlivy, což následně poskytuje kouzelné kulinářské zážitky. Večeře jsou částečně formální záležitostí s menu o třech chodech. Během dne se pak můžete těšit na burgery, kávu či sendviče.

Mamanuca Restaurant

Severní pláž Vám nabídne možnost stolování formou bufetu s americkou snídaní. Můžete si vychutnat barbecue oběd a tematické večeře v evropském, fidžijském, indickém či asijském stylu.

Pokojová služba

Pokojová služba resortu je k dispozici každý den od poledne až do 21 hod večer a nabízí lehké občerstvení v podobě hranolek, pizzy a dalších pokrmů, které je možné si dopřát v pohodlí svého pokoje.

Voli Voli Café

U rodinného bazénu můžete posedět v kavárně s výborným občerstvením, skvělými koktejly, teplou i ledovou kávou a s čerstvým pečivem. Je to skvělé místo pro svačinku a odpočinek během dne.

Mamanuca Lounge Bar

Tento bar nabízí ideální prostředí pro skleničku před večeří nebo relaxaci po lahodném jídle. Nachází se ve vnitřních prostorách hotelu vedle restaurace Mamanuca a poskytuje pohodlné posezení pro každého.

Waisavu Swim-Up Pool Bar

Vychutnejte si osvěžující koktejl během skotačení v bazénu či opalování se na lehátku. Tento bar se nachází u rodinného bazénu a umožňuje hostům dopřát si osvěžení v příjemném prostředí s altánky u severní pláže. V nabídce jsou lahodné koktejly a nespočet dalších nápojů, které potěší Vaše chuťové buňky.

South Beach Lounge

U jižní pláže najdete south Beach Lounge s nabídkou pečlivě připravených drinků. Nachází se u restaurace South Beach.

Vonu Bar

Uhaste svou žízeň po plavání či šnorchlování u jižní pláže. Můžete si odpočinout při jemném oceánském vánku a vychutnat si ledovou margaritu či další koktejly i nealkoholické nápoje.

We will prepare a Tailor-made holiday for you.

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Fidži se specializujeme od roku 2007. Již 17 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Fidži navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Každý zájezd na Fidži vytvoříme speciálně s ohledem na Vaše individuální přání a potřeby. Termín, délka pobytu, kombinace míst nebo kvalita ubytování – všechno bude sestaveno podle Vašich představ. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připravena dovolená na Fidži pro Vás s možností odletu z Prahy i Vídně.

V cestovní kanceláři Deluxea se již od roku 1995 specializujeme na prodej individuálních zájezdů. Chápeme, že plánujete cestu na místa, kde jste nikdy nebyli a oceníte pomoc od odborníků.

Nevíte, jak nejlépe prožít svoji dovolenou, co dělat a jak trávit volný čas? Naši zaměstnanci Fidžii opakovaně osobně navštívili a podají Vám podrobné informace.

Každému návštěvníkovi souostroví Fidži se dostává osobní pozornosti. Ihned po příletu začíná dokonalá péče o Vaši osobu. Na letišti Vás čeká srdečné přivítání místním delegátem. Do hotelu, který jste si vybrali po individuální konzultaci s námi, Vás dopraví mikrobus, osobní auto, loď, letadlo nebo vrtulník. Za každým úsměvem se skrývá příslib luxusní dovolené, kterou nezažijete nikde jinde.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Postup při objednání individuálního zájezdu

Prosím, sdělte nám:

1. Místo odletu (Praha, Vídeň, Mnichov, Frankfurt, ev. jiné) letovou třídu (business či ekonomy) a leteckou společnost (máte-li svoji oblíbenou).
2. Kolik nocí si přejete v cílové destinaci strávit (nejdůležitější údaj) a datum, kdy nejdříve můžete odletět resp. kdy nejpozději musíte být zpět.
3. Zajímá nás, zda je pro Vás důležitější termín cesty dle Vaší představy nebo naopak cena letenky (někdy může být o pár dní dříve/později cena jiná než ve Vámi přesně požadovaném termínu).
4. Přesná jména všech cestujících osob, u dětí do 12 let a mládežníků rovněž datum narození pro slevu na letenku. Celá jména jsou nezbytná k ověření volných míst v letadlech, bez jmen není možné rezervovat individuální letenky. Poskytnutím jmen se nezavazujete ke koupi zájezdu.
5. Představu o kvalitě hotelu a službách na místě nebo shlédli jste-li naše webové stránky, i jméno hotelu a kategorii pokoje, případně rozsah stravy a další individuální požadavky.

Postup ze strany naší cestovní kanceláře:

1. Na základě Vaší poptávky ověříme kapacitu v letadlech a uděláme nezávaznou rezervaci letenek, která je pro Vás zdarma. Pokud Vám nabídka nebude vyhovovat, společně ji upravíme nebo zdarma zrušíme.
2. Kontaktujeme Vás emailem nebo telefonem, zda Vám termín a cena letenky vyhovuje.
3. Poradíme Vám s výběrem ubytování dle vlastních zkušeností.

Všechny destinace a naprostou většinu hotelů jsme osobně navštívili a podáme Vám osobní rady.

1. Ověříme volnou kapacitu ve Vámi zvoleném hotelu a v odsouhlaseném termínu.
2. Zašleme Vám přesnou kalkulaci všech služeb.
3. Po Vašem potvrzení se dohodneme na termínu úhrady a zašleme Vám fakturu.
4. Po úhradě plné ceny pro Vás připravíme odbavení (letenky, vouchery, informace před cestou, mapu atd), buď v některé naší kanceláři nebo Vám jej zašleme službou EMS na Vaši adresu.
5. V průběhu Vašeho pobytu v zahraničí jsme stále na mobilním telefonu pro případ nečekané události.
6. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme, abychom si prověřili, zda vše proběhlo podle Vašich představ a dovolená se Vám líbila.

Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb. Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.

Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb.

Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.

Room categories and equipment of Mana Island Resort & Spa

Představte si 6 různých kategorií ubytování, z nichž každá má svou vlastní atmosféru a prostředí. Díky tomu si budete moci vybrat podle svých preferencí a potřeb, ať už cestujete v páru, sami, s rodinou či s přáteli.

Hotel plan and offer of rooms

Hotel plan

Hotel plan

Click to enlarge the hotel plan.

Island Bure

Island Bure

V tropické zahradě mezi palmami najdete tyto Island Bure, které jako by připomínaly fijijskou vesničku. Nacházejí se uprostřed ostrova, odkud je dobrý přístup k jižní i severní pláži. Za příjemnou cenu si tak užijete krásnou dovolenou v páru či s rodinou. Do vybavení patří venkovní sprcha, klimatizace, stropní ventilátor, dřevěná terasa, WiFi, lednice, vysoušeč vlasů, žehlička a žehlící prkno. Je zde možnost i propojitelných pokojů.

Ocean View Bure

Ocean View Bure

Jen pár kroků od oceánu najdete tyto Ocean View Bure, které nabízejí výhledy směrem k pobřeží a představují ubytování s velkorysým obývacím prostorem. To poslouží ideálně rodinám s dětmi. Bure jsou umístěny nedaleko hlavních hotelových zařízení a vyznačují se fijijskými rysy v kombinaci s moderními prvky. Do vybavení patří klimatizace, stropní ventilátor (pouze u pokojů v patře), dřevěná terasa, WiFi, lednice, vysoušeč vlasů, žehlička a žehlící prkno.

Deluxe Ocean View Bure

Deluxe Ocean View Bure

U klidné severní pláže najdete Deluxe Ocean View Bure, které nabízejí klidné prostředí v podobě samostatných vilek či duplex vilek. Dopřejte si výhledy na oceán z privátní terasy a užijte si dovolenou v tropické romantické atmosféře, kde najdou útočiště páry i rodiny. Do vybavení patří vana, klimatizace, stropní ventilátor, dřevěná terasa, zařízení na přípravu kávy a čaje, WiFi, lednice, sprcha, vysoušeč vlasů, žehlička a žehlící prkno. K dispozici je i možnost propojení pokojů.

Oceanfront Suite

Oceanfront Suite

Pokud cestujete ve větším počtu osob s rodinou či přáteli, tak je Oceanfront Suite tím pravým řešením. Dvoupatrové suity jsou elegantně vybaveny moderními a tradičními prvky. K dispozici vám bude mezzaninová ložnice a salonek v přízemí. Samostatné koupelny najdete v každém patře. Do vybavení patří klimatizace, stropní ventilátor, terasa, WiFi, lednice, vysoušeč vlasů, žehlička a žehlící prkno. Některé pokoje je možné propojit.

Beachfront Bure

Beachfront Bure

Milovníci plážového ubytování si nemohou nechat ujít dovolenou v Beachfront Bure, která se nachází jen pár metrů od severní pláže a pouze kousek od bazénu pro dospělé. Můžete se kochat výhledy na azurové vody a užít relaxaci ve vlastním jacuzzi či na terase. Do vybavení patří klimatizace, venkovní sprcha, jacuzzi, minibar, balkon, WiFi, lednice, vysoušeč vlasů, CD přehrávač, a další. K dispozici jsou i propojitelné pokoje.

Premium Beach Bure

Premium Beach Bure

Nově zrenovované a skvěle vybavené Premium Beach Bure jsou situovány u jižní pláže a představují to nejlepší pro romantickou dovolenou u moře. Jsou od hlavní části resortu odděleny a dopřejí Vám tak porci soukromí navíc. Sofistikovaně zařízené vilky nabízejí luxus a eleganci s tropickým šarmem. Do vybavení patří jacuzzi, klimatizace, venkovní sprcha, minibar, balkon, WiFi, lednice, vysoušeč vlasů, CD přehrávač a mnohé další. Je zde i možnost propojitelných vilek.

Beach

K resortu patří dvě bílé písčité pláže, které jsou omývany křišťálově čistými vodami oceánu. K dispozici je severní a jižní pláž, přičemž každá nabízí zázemí s restaurací a barem. Využít můžete také nabídky motorizovaných a nemotorizovaných aktivit pro zpestření volného času při tropické dovolené. Zde si užijete obrovské množství zábavy i relaxace.

Online price and discounts of Mana Island Resort & Spa ****

Professional photo of Mana Island Resort ****

Gastronomy and hotel restaurants Mana Island Resort & Spa

Ať už se jedná o bezstarostné stolování nebo prvotřídní večeři, v resortu Mana Island si vždy budete moci vybrat. Dvě hotelové restaurace nabízí různé kulinářské zážitky. South Beach Restaurant je částečně formální restaurací a servíruje smíšenou „haute“ kuchyni. Mamanuca Restaurant je naopak neformální místem pro stolování s nabídkou pokrmů formou bufetu a s mezinárodními tematickými bufety každý večer v týdnu.

Obohaťte si svůj pobyt o chlazený drink v jednom z hotelových barů. Každý z nich má v nabídce řadu místních i mezinárodních piv, vín, lihovin a osvěžujících tropických koktejlů. Mimo to si můžete dopřát také gurmánskou kávu.

South Beach Restaurant

U jižní hotelové pláže naleznete tuto restauraci s romantickými výhledy na oceán a několik dalších ostrovů. Je to ideální místo nejenom pro jedinečné příležitosti. Fusion kuchyně zahrnuje italské, francouzské, pacifické a japonské vlivy, což následně poskytuje kouzelné kulinářské zážitky. Večeře jsou částečně formální záležitostí s menu o třech chodech. Během dne se pak můžete těšit na burgery, kávu či sendviče.

Mamanuca Restaurant

Severní pláž Vám nabídne možnost stolování formou bufetu s americkou snídaní. Můžete si vychutnat barbecue oběd a tematické večeře v evropském, fidžijském, indickém či asijském stylu.

Pokojová služba

Pokojová služba resortu je k dispozici každý den od poledne až do 21 hod večer a nabízí lehké občerstvení v podobě hranolek, pizzy a dalších pokrmů, které je možné si dopřát v pohodlí svého pokoje.

Voli Voli Café

U rodinného bazénu můžete posedět v kavárně s výborným občerstvením, skvělými koktejly, teplou i ledovou kávou a s čerstvým pečivem. Je to skvělé místo pro svačinku a odpočinek během dne.

Mamanuca Lounge Bar

Tento bar nabízí ideální prostředí pro skleničku před večeří nebo relaxaci po lahodném jídle. Nachází se ve vnitřních prostorách hotelu vedle restaurace Mamanuca a poskytuje pohodlné posezení pro každého.

Waisavu Swim-Up Pool Bar

Vychutnejte si osvěžující koktejl během skotačení v bazénu či opalování se na lehátku. Tento bar se nachází u rodinného bazénu a umožňuje hostům dopřát si osvěžení v příjemném prostředí s altánky u severní pláže. V nabídce jsou lahodné koktejly a nespočet dalších nápojů, které potěší Vaše chuťové buňky.

South Beach Lounge

U jižní pláže najdete south Beach Lounge s nabídkou pečlivě připravených drinků. Nachází se u restaurace South Beach.

Vonu Bar

Uhaste svou žízeň po plavání či šnorchlování u jižní pláže. Můžete si odpočinout při jemném oceánském vánku a vychutnat si ledovou margaritu či další koktejly i nealkoholické nápoje.

Activity

Na prozkoumání všech aktivit v resortu Mana Island je týden opravdu málo. Resort nabízí nepřeberné množství možností, které můžete během dovolené vyzkoušet. Každý den se nabízí něco jiného a nudit se určitě nebudete. Poznejte místní kulturu, naučte se uplést tradiční košíky či klobouk nebo se zapojte do ochrany přírodního prostředí ostrova. Večery jsou pak věnovány živé zábavě.

Butik - s nabídkou potřeb pro dovolenou, módních doplňků, ostrovních šperků, pohlednic, magazínů, suvenýrů a mnohého dalšího.

Vyhlídka – nad resortem se nachází vyhlídkové místo, kam se opravdu vyplatí vyjít. Nabídnou se Vám dech beroucí výhledy na okolní ostrovy a modré vody oceánu. romantická atmosféra pak panuje během západů slunce.

Fijijské bure – Zúčastněte se tradičního ceremoniálu pití kavy nebo si zkuste uplést vlastní klobouk či košík. Místní personál Vám odhalí tradice a zvyky fijijské kultury.

Sport and wellness Mana Island Resort ****

Pokud i během dovolené chcete zůstat aktivní, můžete využít rozmanitého sportovního zázemí resortu Mana Island, kde najdete jak hotelové bazény či posilovnu, tak také tenisové kurty či nabídku vodních sportů.

Bazény – K dispozici jsou dva bazény, z nichž jeden je určen pouze pro dospělé, zatímco druhý zejména pro rodiny a nabízí bar u bazénu.

Posilovna – Abyste se udrželi ve formě, můžete využít zázemí skvělé vybavené posilovny s možností silového tréninku i kardio cvičení. Ostrov navíc nabízí nespočet stezek pro běhání i procházky.

Vodní sporty – K dispozici je centrum vodních sportů s nabídkou šnorchlování, paddleboardů, bananaboat, vodních skútrů, sirfování, windsurfingu a mnohých dalších sportů.

Tenis – Pro milovníky tenisů se v hotelu nacházejí dva tenisové kurty s osvětlením. Zahrajte si oddechovou hru nebo dramatický zápas. Rakety a míčky jsou k dispozici k zapůjčení.

Lázně

Navštivte při své dovolené na Fiji tyto úžasné ostrovní lázně Mana Spa, které díky profesionálnímu holistickému přístupu vytvářejí lákavou nabídku jedinečných služeb. Ty pomohou regenerovat a oživit Vaše tělo, mysl i ducha. Navíc budete moci nasát naprosto uklidňující atmosféru zdejšího prostředí.

Lázně zahrnují čtyři pokoje pro procedury, kde jeden pokoj je suitou pro páry, bure s jacuzzi, bure s denními válendami, bure sprchami a luxusní butik. Zkušení terapeuti Vám poskytnou takové služby, které budete potřebovat.

V lázních poznáte opravdový význam slova relaxace. Zdejší procedury a rituály jsou autentické a představují zcela jedinečný přístup. Mana Spa Vám dá pocit hýčkání, co se týče osobní péče a nadčasovosti. Dopřejte svým smyslům opravdovou wellness péči, uklidněte své tělo a oživte svého ducha.

Children in the hotel Mana Island Resort ****

Pro děti ve věku do 12 let je v hotelu k dispozici dětský klub, který je otevřen dopoledne, odpoledne i večer na určitou dobu. Děti se budou moci zabavit během aktivit jako stavění hradů z písku, sběr kokosů nebo šnorchlování s průvodcem. Dětský klub zahrnuje také venkovní hřiště s vybavením a vnitřní prostory pro hry. Večer mohou děti relaxovat u filmu nebo se vydat za pozorováním krabů a žab.

Transfer Mana Island Resort & Spa

Resort se nachází přibližně 30 km západně od Nadi s mezinárodním letištěm, odkud je možné využít transfer lodí, water taxi, hydroplánem či helikoptérou.

Map - Mana Island Resort & Spa ****

Personal advice from DELUXEA na Fidži to the hotel Mana Island Resort & Spa ****

In DELUXEA travel agency, we a personal advice to our clients. The DELUXEA's specialists travel around the world and visit hotels to advise our clients in the smallest details. Choose an expert who will advise you with the Mana Island Resort & Spa ****, prepare a perfect holiday and who will take care of you.

Hotel reviews Mana Island Resort & Spa ****

Podobný hotel

Flight connections na Fidži

Bc. Petra Melková
Mana Island Resort & Spa
„I traveled the world.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

We traveled the world. We will give you our personal advice.