Le Méridien Bora Bora *****

Polynesia

Resort v nádherném prostředí, kde si každý najde své

Hotel Le Méridien Bora Bora *****

Rating 9.7 Rated by 1 clients
Detailed evaluation
Location Polynesia, Bora Bora | Show map
Meal Breakfast, Half board, Full board, All Inclusive | More about gastronomy
Specialist tips Beautiful view at Otemanu The most beautiful beach of Pacific ocean Complete privacy
Specialisté, kteří
v hotelu bydleli

Description of Le Méridien Bora Bora ***** Polynesia

Le Méridien Bora Bora je polynéský ráj, který nabízí mimořádné výhledy na ostrov, světoznámou horu Otemanu a zdejší laguny. Nachází se na jedné z nejkrásnějších pláží jižního Pacifiku a je ideálním útočištěm pro každého, kdo hledá naprosté soukromí. Nejsou zde žádné silnice a ani žádný provoz, jen klid, pohoda a oku lahodící tropická krása.

Bora Bora je krásný a starý ostrov s kokosovými háji a barevnými vesničkami. Je obklopen kilometry jemných bílých pláží a křišťálově čistou vodou kam oko dohlédne. Jedním z nejoriginálnějších a nejzajímavějších resortů na ostrově je právě Le Méridien Bora Bora, který se nachází na jižní straně Motu Piti Aau, což je desetikilometrový ostrůvek na korálovém útesu.

Le Méridien se nachází 20 minut soukromou lodí od letiště a pět minut od hlavního ostrova.

Read more  Make an enquiry

Hotel plan and offer of rooms

Hotel plan

Hotel plan

Click to enlarge the hotel plan.

Lagoon Overwater Bungalow

Lagoon Overwater Bungalow

Lagoon Overwater Bungalows (50 m²) se nacházejí na dvou velkých pontonech a disponují velkou částí prosklené podlahy pro pozorování mořského života...

Premium Lagoon Overwater Bungalow

Premium Lagoon Overwater Bungalow

Premium Lagoon Overwater Bungalows (55 m²) jsou umístěny nad vodní hladinou a představují ideální volbu pro cestovatele, kteří hledají romantiku a soukromí...

Beach Bungalow

Beach Bungalow

Beach Bungalows (50 m²) představují 10 plážových bungalovů, které jsou dokonale umístěny kolem laguny a poskytují hostům vřelá přivítání...

Gastronomy and hotel restaurants

Le Tipiane je hotelová mezinárodní restaurace, která nabízí lahodné menu formou bufetu ke snídani a večeři. Tematické večeře, čerstvé tropické ovoce a atmosféra při svíčkách v tomto kouzelném prostředí pozvednou vaši náladu.

HAPPAINA Wine Bar je otevřen každý úterý - sobotu od 17:00 do 22:00 hodin. Nabízí bohatý výběr z výborných sýrů, občerstvení a francouzských i zahraničních vín. Každou sobotu večer si můžete užít sushi night. 

Le Te Ava se nachází u bazénu a nabízí čerstvé polední možnosti stravování a cru (tahitský salát). Můžete nechat nohy ponořené do písku a užívat si uvolněné atmosféry. Tato plážová restaurace připomíná tradiční tahitskou vesnici s dokonalým prostředím pro romantické obědy.

Miki Miki Bar je navržen jako příď lodi směřující k hoře Otemanu. Je to unikátní místo, v němž si můžete vychutnat domácí koktejly při sledování ohromujícího západu slunce za obzor laguny.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na souostroví Polynésie se specializujeme již po mnoho let a ostrovy známe dokonale. Již 15 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Polynésii opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Jsme specialisté na zájezdy na klíč. Každý takový zájezd do Francouzské Polynésie je individuálně připraven na míru dle jednotlivých požadavků klienta. Na začátku se snažíme zjistit, co od své zasloužené dovolené očekáváte. Jednáme s Vámi individuálně, protože každý náš zákazník má jiné požadavky na délku pobytu, kombinaci míst nebo kvalitu ubytování.Pečlivě se věnujeme všem detailům spojeným s cestováním do exotických destinací. Chápeme, že plánujete cestu na místa, kde jste nikdy nebyli a oceníte pomoc od odborníků. Od roku 1995 se specializujeme na prodej individuálních zájezdů. Proto nabízíme různé služby, které učiní koupi Vašeho zájezdu od naší cestovní kanceláře stejně příjemnou, jako bude následující pobyt.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Room categories and equipment of Le Méridien Bora Bora

Le Méridien Bora Bora nabízí šest odlišných kategorií bungalovů. Nároční hosté si budou libovat v autentické polynéské atmosféře, zatímco budou oceňovat moderní prvky jako IDD telefon, trezor, TV s plochou obrazovkou, minibar a zařízení na přípravu kávy a čaje. Prostorné a klimatizované bungalovy mají výměru o zhruba 60 m². I když není možné přidat přistýlku, může třetí osoba pro přenocování využít rozkládací gauč, který najdete ve všech bungalovech. Koupelny jsou vybaveny celou řadou prvků a navíc oddělenou vanou a sprchovým koutem.

Hotel plan and offer of rooms

Hotel plan

Hotel plan

Click to enlarge the hotel plan.

Lagoon Overwater Bungalow

Lagoon Overwater Bungalow

Lagoon Overwater Bungalows (50 m²) se nacházejí na dvou velkých pontonech a disponují velkou částí prosklené podlahy pro pozorování mořského života. Najdete zde velkou soukromou terasu, která je ideální místem pro čtení či pozorování západu slunce. Slézt po žebříku z terasy přímo do vody je ideální způsob, jak se rychle a příjemně osvěžit.

Premium Lagoon Overwater Bungalow

Premium Lagoon Overwater Bungalow

Premium Lagoon Overwater Bungalows (55 m²) jsou umístěny nad vodní hladinou a představují ideální volbu pro cestovatele, kteří hledají romantiku a soukromí. S horou Otemanu v pozadí se mohou chlubit tím nejkrásnějším výhledem v celém resortu. Terasa, která je zde k dispozici, je větší než terasa v Overwater Bungalows.

Beach Bungalow

Beach Bungalow

Beach Bungalows (50 m²) představují 10 plážových bungalovů, které jsou dokonale umístěny kolem laguny a poskytují hostům vřelá přivítání. Každý bungalov nabízí vlastní pláž s lehátky a houpacími sítěmi. K dispozici je buď manželská postel, nebo dvě oddělená lůžka.

One Bedroom Pool Beach Villa

One Bedroom Pool Beach Villa

One Bedroom Pool Beach Villas (157 m²) jsou rozšířením Beach Bungalows. Nabízí oddělenou ložnici, velký obývací pokoj, úžasnou terasu a vlastní bazén s nekonečným okrajem. Vily jsou umístěny podél okraje laguny a mohou ubytovat až 5 osob (2 dospělé a 3 děti). Pro bezpečnost dětí může být bazén zakrytý.

Two Bedroom Pool Beach Villa

Two Bedroom Pool Beach Villa

Two Bedroom Pool Beach Villas (207 m²) jsou vhodné pro rodiny a skupiny přátel. Naleznete zde dvě oddělené ložnice, obrovský obývací pokoj, soukromou terasu a bazén s nekonečným okrajem. Nachází se podél okraje laguny jen pár kroků od želví rezervace. Maximální kapacita je až 8 hostů (4 dospělí a 4 děti). Pro bezpečnost dětí může být bazén zakrytý.

Classic Bungalow

Classic Bungalow

Classic Bungalow (50 m²) prošel nedávnou rekonstrukcí a je umístěn na samém začátku mola. Tento krásný bungalov nedisponuje přímým vstupem do vody, nabízí ale nádherný výhled na hlavní ostrov Bora Bora a vše objímající lagunu.

Beach

Pokud si svou dovolenou neumíte představit bez pláží s bělostným pískem a tyrkysových vod moře, pak jste na správné adrese. Le Méridien poskytuje svým hostům skutečné zázraky exotiky. Laguna je bohatým zdrojem podmořského života, vidět můžete pestré korály, barevné rybky i mořské želvy. Místní pláž je skutečným skvostem. Na tomto místě snadno zapomenete na svůj předchozí život a budete si užívat vzácných přítomných okamžiků.

 

Online price and discounts of Le Méridien Bora Bora *****

Informace o dalších pokojích jsou bohužel nedostupné.

Nights for free in Bora Bora, Le Meridien

V termíne 01.04.2013 - 31.03.2014 zaplaťte 4 noci a dostanete 2 noci zdarma. Možno kumulovať ako 8=12 atď. Možné kombinovať s akciou na svadobnú cestu, s oslavou výročia alebo s pobytom objednaným minimálne 95 dní pred zahájením.

V termíne 01.04.2013 - 31.03.2014 zaplaťte 3 noci a dostanete 1 noc + 5 000 xpf/izba zdarma. Možno kumulovať ako 6=8 + 10 000 xpf kredit atď.Možné kombinovať s akciou na svadobnú cestu, s oslavou výročia alebo s pobytom objednaným minimálne 95 dní pred zahájením.

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

V termíne 01.04.2013 - 31.03.2014 ponúkame pre mladomanželov a páry oslavujúce výročie sobáša fľašu šampanského zdarma (platí pre svadobné cesty do 12 mesiacov od termínu sobáša a páry 3 mesiace pred alebo po oslave výročia sobáša).

V termíne 01.04.2013 - 31.03.2014 10% zľava pre mladomanželov na izbu (platí pre svadobné cesty do 12 mesiacov od termínu sobáša). Akcia platí aj pre páry oslavujúce výročie sobáša (3 mesiace pred alebo po oslave výročia sobáša).

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu.

Svatební cesta = pobyt v hotelu do 12 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv.

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

Osobní poradenství - v hotelech jsme bydleli
Zpáteční letenku (z Prahy, Vídně či jiného letiště dle kalkulace) vč. letištních tax v uvedené cestovní třídě
Ubytování na vybraný počet nocí
Stravování dle uvedené kalkulace výše
Zpáteční transfer dle kalkulace z letiště přímo do hotelu
Help desk naší cestovní kanceláře v České republice 24h/7d
Cestovní kancelář DELUXEA a.s. získala prodloužení pojištění proti úpadku do 27.01.2022. Náš limit pojistného plnění je extrémně vysoký, 70.000.000 CZK (více zde)
Informace před cestou na zájezd s naší cestovní kanceláří
"Průvodce Tahiti a Francouzská Polynésie" - kniha z edice Lonely Planet v češtině
SLUŽBY NEKUPUJEME U ŽÁDNÉ NĚMECKÉ CESTOVNÍ KANCELÁŘE A PŘI CESTOVÁNÍ NEBUDETE ČLENY NĚMECKÉ SKUPINY. ZÁJEZD OBJEDNÁVÁ NAŠE CESTOVNÍ KANCELÁŘ PŘÍMO VE FRANCOUZSKÉ POLYNÉSII. PŘÍPADNÉ ZMĚNY VYŘÍDÍME RYCHLE

Podmínky a zvýhodnění pro rodiny s dětmi

V termíne 01.04.2013 - 31.03.2014 zľava 50% na druhú izbu. Pri objednaní druhej izby pre rodinu (1 izba pre rodičov a 1 izba pre 3 deti do 15 rokov). Možné kombinovať s akciou na svadobnú cestu, s oslavou výročia alebo s pobytom objednaným minimálne 95 dní pred zahájením.

Vylepšete svůj zájezd - možnosti rozšíření

Travel insurance

Choose the optimal variant of travel insurance and we will take it out for you.
Packed - complete protection for a trip or Multi Trip - year-round insurance..


Professional photo of Le Méridien Bora Bora *****

Video

Gastronomy and hotel restaurants Le Méridien Bora Bora

Le Tipiane je hotelová mezinárodní restaurace, která nabízí lahodné menu formou bufetu ke snídani a večeři. Tematické večeře, čerstvé tropické ovoce a atmosféra při svíčkách v tomto kouzelném prostředí pozvednou vaši náladu.

HAPPAINA Wine Bar je otevřen každý úterý - sobotu od 17:00 do 22:00 hodin. Nabízí bohatý výběr z výborných sýrů, občerstvení a francouzských i zahraničních vín. Každou sobotu večer si můžete užít sushi night. 

Le Te Ava se nachází u bazénu a nabízí čerstvé polední možnosti stravování a cru (tahitský salát). Můžete nechat nohy ponořené do písku a užívat si uvolněné atmosféry. Tato plážová restaurace připomíná tradiční tahitskou vesnici s dokonalým prostředím pro romantické obědy.

Miki Miki Bar je navržen jako příď lodi směřující k hoře Otemanu. Je to unikátní místo, v němž si můžete vychutnat domácí koktejly při sledování ohromujícího západu slunce za obzor laguny.

Sport and wellness Le Méridien Bora Bora *****

K dispozici je široký výběr aktivit. Zdarma můžete využívat dva bazény s nekonečným okrajem, vybavení pro šnorchlování (ploutve, masky), kajaky/ kánoe, šlapadla, ping pong, biliár, plážový volejbal, paddleboardy a kyvadlovou dopravu na Anau.

Le Méridien Bora Bora rovněž nabízí návštěvu želví rezervace, což pro vás představuje jedinečnou příležitost potkat se s těmito tvory v přirozeném prostředí a dozvědět se o jejich životě něco víc. Můžete tu sledovat jejich chování a poznáte, jakým způsobem je o ně postaráno. Resort se aktivně podílí na ochraně mořský a zelených želv s cílem zajistit budoucnost těchto živočichů. V koordinaci s Ministerstvem a Delegací životního prostředí Bora Bora je v této oblasti věnováno ochraně přírody značné úsilí.

The Vaimere Kanu je unikátem resortu Le Méridien Bora Bora. Tento hotel jako první znovu zavedl tradici francouzsko-polynéských lodí. Hosté mohou zažít dobrodružné výlety či tradiční plavby polynéskou kánoí. Užijte si vlny a lehký vítr při objevování laguny. Právě tímto způsobem poznáte jedno z pravých dědictví Polynésie.

Za poplatek mohou hosté využít řadu dalších aktivit, mezi které patří jízda na skútru, katamaránové plavby, lagunárium, parasailing, vodní lyžování, krmení žraloků a rejnoků, hlubokomořský rybolov, aqua safari, atd.

Pro dokonalý pocit relaxace se nechejte hýčkat ve wellness centru Manahau s léčebnými procedurami, masážemi a péči o nohy a ruce. Můžete si tu také zacvičit jógu nebo taiči.

Children in the hotel Le Méridien Bora Bora *****

Zdejší dětské aktivity zahrnují dětské hřiště, dětské prkno pro windsurfing a vybavení ke šnorchlování pro děti od 2 let.

Map - Le Méridien Bora Bora *****

Personal advice from DELUXEA Francouzské Polynésie to the hotel Le Méridien Bora Bora *****

In DELUXEA travel agency, we a personal advice to our clients. The DELUXEA's specialists travel around the world and visit hotels to advise our clients in the smallest details. Choose an expert who will advise you with the Le Méridien Bora Bora *****, prepare a perfect holiday and who will take care of you.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
 
Mgr. Zuzana Zjavková
Mgr. Zuzana Zjavková +421 915 647 333

Hotel reviews Le Méridien Bora Bora *****

Pláž
10
Ubytování
10
Strava
8
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Average rating
9.7
1 rating
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
8
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Average rating
9.7
1 rating
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Average rating
0
0 rating
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Average rating
0
0 rating
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Average rating
0
0 rating
Rodina s dětmi
Bratislava
Datum recenze:
08. 12. 2019
Date of stay:
31. 10. - 13. 11. 2019
Average
9.7
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
8
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10

Ohlasy klientů DELUXEA

Francouzská Polynésie - Le Meridien Bora Bora říjen 2012

Polynesia , hodnocení ze dne 18. 10. 2012

Vážená paní Kapounová,

 

Dovoluji si navázat na náš rozhovor, ve kterém jsem již sice mé upřímné poděkování za organizaci i za celý průběh dovolené, kterou jste nám vypracovala zmínil, přesto si dovolím poděkovat ještě touto formou.

Ze začátku jsem byl totiž i díky mnoha dalekým cestám (a znalosti složitosti jejich organizace ) k vaší cestovní kanceláři trošku nedůvěřivý, ale po čase jsem se ujistil, že jednám s profesionály a to především díky Vašemu osobnímu přístupu.

Abych nezdržoval. Cesta, která započala odjezdem z Brna na letiště Praha a skončila po 40 hodinách na ostrově Bora Bora, byla perfektně zorganizovaná, lety navazovaly a vše proběhlo i díky Vašim radám, naprosto bez nejmenších problémů a k naší maximální spokojenosti.

Totéž lze říci i o celém pobytu a cestě zpátky.

Z výše uvedeného bych však chtěl zmínit fakt, že Vámi vybraný překladatel p. Syrový byl naprosto perfektní a přispěl k násobku spokojenosti s naším pobytem, stejně tak i obsluha hotelu a kvalita ubytování, se kterou jsme se setkali. Z tohoto setkání bych také rád s přítelkyní ( teď již vlastně manželkou ) zmínil nejenom pana Syrového, ale i vyzvedl z celého personálu zaměstnankyni jménem Matira, jež svým osobním přístupem, který se naprosto vymykal od ostatních zaměstnanců, nás každým setkáním naplňovala velice příjemným dojmem a to i přes jazykovou bariéru.

Paní Matira, o které se zmiňuji, je opravdu velice příjemný člověk, který svým přístupem (a ochotou udělat cokoliv pro náš příjemný pobyt), byla pro nás opravdu takovým příjemným překvapením, že bych byl moc rád, když by se Vám podařilo toto mé / naše poděkování přetlumočit i manažerce hotelu Le Meridien, jíž služeb jsme k naprosté spokojenosti po dobu pobytu využívali.

Ještě jednou Vám opravdu moc děkujeme za nevšední zážitky, perfektní dovolenou a případné plánování další exotické dovolené určitě s důvěrou svěříme znovu Vám.

 

S pozdravem

 

Luděk K.

 

View more

Podobný hotel

Flight connections Francouzské Polynésie

Mgr. Zuzana Zjavková
Le Méridien Bora Bora
„I have stayed at the hotel.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

We traveled the destination. We will provide you with personal advice.