Relais des Cimes **

Reunion

Turisticky oblíbená destinace

We
personally
stayed at the hotel

Hotel Relais des Cimes **

Rating 8 Rated by 1 clients
Detailed evaluation
Location Reunion, La Plaine des Cafres | Show map
Meal Breakfast, Half board | More about gastronomy
Specialist tips Autentický a tradiční hotel Na úpatí vyhaslé sopky Piton des Neiges Oblíbené místo pro turistiku
Specialists who
stayed in the hotel

Description of Relais des Cimes ** Reunion

Na úpatí majestátní sopky Piton des Neiges, ve vesnici Hell-Bourge se nachází hotel Le Relais de Cimes, který spojuje autentičnost, tradici a pohostinnost. Ve svěžím zeleném prostředí Cirque of Salazie pocítíte nádech přírody ve spojení s historií. V minulosti se zde nacházely například termální lázně a kreolské domy.
Hotel nabízí 29 pohodlných pokojů s vlastním sociálním zázemím a dalším vybavením. Hlavní budova hotelu reprezentuje kreolskou architekturu. V 19. století byla skutečným kreolským bydlištěm, které bylo zrekonstruováno.
Hotel je také domovem skvělé restaurace, kde si pochutnáte na místních specialitách.

 

Read more  Make an enquiry

Gastronomy and hotel restaurants

Příjemná restaurace zdejšího hotelu nabízí kvalitní místní pokrmy a lahodné speciality. Objevte chuť pečlivě vyuzeného tuňáka, ochutnejte s láskou připravené „carris“ podle tajemství „Mamie Javel“ nebo si dejte vanilkový crème brûlée či jemnou hořkou čokoládu.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 
Specialista na Reunion – cestovní kancelář Deluxea

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Reunion se specializujeme od našeho založení v roce 1995 a ostrov známe dokonale. Již více než 20 let vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Reunion opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Room categories and equipment of Relais des Cimes

Tento hotel nabízí v hlavní budově 29 komfortních pokojů s koupelnou, která je zařízena vanou, k dispozici budete mít i televizi a telefon. Právě hlavní budova je jedinečným zobrazením kreolské kultury a architektury a v 19. století byla skutečnou kreolskou rezidencí. Jeden pokoj je bezbariérově upraven.

Room types

Beach

Hotel Le Relais des Cimes se nachází v zeleném prostředí Salazie cirque, nemá proto vlastní přístup k pobřeží.

Online price and discounts of Relais des Cimes **

Professional photo of Relais des Cimes **

Gastronomy and hotel restaurants Relais des Cimes

Příjemná restaurace zdejšího hotelu nabízí kvalitní místní pokrmy a lahodné speciality. Objevte chuť pečlivě vyuzeného tuňáka, ochutnejte s láskou připravené „carris“ podle tajemství „Mamie Javel“ nebo si dejte vanilkový crème brûlée či jemnou hořkou čokoládu.

Sport and wellness Relais des Cimes **

Oblast, ve které se hotel nachází, nabízí mnoho turistických stezek nedotčenou přírodou plnou vodopádů, pralesů s neobyčejnou faunou i flórou a mnohé další přírodní atraktivity. Pro návštěvníky, kteří hledají sportovní vyžití, nabízejí někteří horští průvodci kanoistiku či horolezectví.

Map - Relais des Cimes **

Personal advice from DELUXEA na Reunion to the hotel Relais des Cimes **

In DELUXEA travel agency, we a personal advice to our clients. The DELUXEA's specialists travel around the world and visit hotels to advise our clients in the smallest details. Choose an expert who will advise you with the Relais des Cimes **, prepare a perfect holiday and who will take care of you.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
 
Ing. Martina Melková
Ing. Martina Melková +420 724 730 002

Hotel reviews Relais des Cimes **

Podobný hotel

Flight connections na Reunion

Bc. Petra Melková
Relais des Cimes
„I have stayed at the hotel.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

We traveled the world. We will give you our personal advice.