Sonaisali Island Resort ****

Poklidný ráj na dosah ruky

Sonaisali Island Resort
Fidži, Nadi, Sonaisali Island

Sonaisali Island Resort **** Fidži

Sonaisali je tropické ostrovní útočiště v jižním Pacifiku, které je součástí souostroví Fidži. Nachází se pouhé tři minuty lodí od hlavního ostrova Viti Levu, kde se nachází mezinárodní letiště Nadi. Na letiště se dostanete po 25 minutách jízdy autem.

Lokalita: Fidži, Nadi, Sonaisali IslandMapa

Resort Sonaisali se nachází přímo na pobřeží a kromě výhledů na pláž a oceán nabízí ubytování ve 123 pokojích a bungalovech, které jsou vhodné jak pro páry, tak pro rodiny.

Areál resortu poskytuje také bazén, jacuzzi, lázně, čtyři restaurace a tři bary. Rodiny s dětmi mohou využívat služby dětského klubu a hlídání dětí.

Resort je vhodný i k pořádání meetingů díky své konferenční místnosti, business centru a dalším zařízením.

 

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám zájezd připravíme na klíč

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Fidži se specializujeme od roku 2007. Již 17 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Fidži navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Každý zájezd na Fidži vytvoříme speciálně s ohledem na Vaše individuální přání a potřeby. Termín, délka pobytu, kombinace míst nebo kvalita ubytování – všechno bude sestaveno podle Vašich představ. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připravena dovolená na Fidži pro Vás s možností odletu z Prahy i Vídně.

V cestovní kanceláři Deluxea se již od roku 1995 specializujeme na prodej individuálních zájezdů. Chápeme, že plánujete cestu na místa, kde jste nikdy nebyli a oceníte pomoc od odborníků.

Nevíte, jak nejlépe prožít svoji dovolenou, co dělat a jak trávit volný čas? Naši zaměstnanci Fidžii opakovaně osobně navštívili a podají Vám podrobné informace.

Každému návštěvníkovi souostroví Fidži se dostává osobní pozornosti. Ihned po příletu začíná dokonalá péče o Vaši osobu. Na letišti Vás čeká srdečné přivítání místním delegátem. Do hotelu, který jste si vybrali po individuální konzultaci s námi, Vás dopraví mikrobus, osobní auto, loď, letadlo nebo vrtulník. Za každým úsměvem se skrývá příslib luxusní dovolené, kterou nezažijete nikde jinde.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Postup při objednání individuálního zájezdu

Prosím, sdělte nám:

1. Místo odletu (Praha, Vídeň, Mnichov, Frankfurt, ev. jiné) letovou třídu (business či ekonomy) a leteckou společnost (máte-li svoji oblíbenou).
2. Kolik nocí si přejete v cílové destinaci strávit (nejdůležitější údaj) a datum, kdy nejdříve můžete odletět resp. kdy nejpozději musíte být zpět.
3. Zajímá nás, zda je pro Vás důležitější termín cesty dle Vaší představy nebo naopak cena letenky (někdy může být o pár dní dříve/později cena jiná než ve Vámi přesně požadovaném termínu).
4. Přesná jména všech cestujících osob, u dětí do 12 let a mládežníků rovněž datum narození pro slevu na letenku. Celá jména jsou nezbytná k ověření volných míst v letadlech, bez jmen není možné rezervovat individuální letenky. Poskytnutím jmen se nezavazujete ke koupi zájezdu.
5. Představu o kvalitě hotelu a službách na místě nebo shlédli jste-li naše webové stránky, i jméno hotelu a kategorii pokoje, případně rozsah stravy a další individuální požadavky.

Postup ze strany naší cestovní kanceláře:

1. Na základě Vaší poptávky ověříme kapacitu v letadlech a uděláme nezávaznou rezervaci letenek, která je pro Vás zdarma. Pokud Vám nabídka nebude vyhovovat, společně ji upravíme nebo zdarma zrušíme.
2. Kontaktujeme Vás emailem nebo telefonem, zda Vám termín a cena letenky vyhovuje.
3. Poradíme Vám s výběrem ubytování dle vlastních zkušeností.

Všechny destinace a naprostou většinu hotelů jsme osobně navštívili a podáme Vám osobní rady.

1. Ověříme volnou kapacitu ve Vámi zvoleném hotelu a v odsouhlaseném termínu.
2. Zašleme Vám přesnou kalkulaci všech služeb.
3. Po Vašem potvrzení se dohodneme na termínu úhrady a zašleme Vám fakturu.
4. Po úhradě plné ceny pro Vás připravíme odbavení (letenky, vouchery, informace před cestou, mapu atd), buď v některé naší kanceláři nebo Vám jej zašleme službou EMS na Vaši adresu.
5. V průběhu Vašeho pobytu v zahraničí jsme stále na mobilním telefonu pro případ nečekané události.
6. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme, abychom si prověřili, zda vše proběhlo podle Vašich představ a dovolená se Vám líbila.

Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb. Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.

Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb.

Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.

Kategorie a vybavení pokojů Sonaisali Island Resort

Všech 123 pokojů a bungalovů nabízí úžasné výhledy na oceán a výběr z několika kategorií, od pokojů na pobřeží, přes lázeňské bungalovy až po rodinné bungalovy se dvěma ložnicemi.

Vybavení zahrnuje klimatizaci, TV a DVD přehrávač, příslušenství k přípravě čaje a kávy, fén, žehličku a žehlicí prkno, ledničku s mini-barem, rádio-budík, IDD telefon a trezor.

Nabídka pokojů

Beachfront Hotel Room

Beachfront Hotel Rooms (celkem 32) vám poskytnou privátní balkon s výhledem na oceán. Koupelna je vybavena dvojitými umyvadly a oddělenou vanou a sprchou. Nacházejí se v blízkosti hlavního komplexu resortu.

Oceanview Bures

Oceanview Bures se pyšní vysokými klenutými stropy a výhledem na oceán z široké verandy. Koupelna je vybavena vanou a dvojitými umyvadly.

Beachfront Spa Bures

Beachfront Spa Bures vám nabídnou také verandu s výhledem na oceán a navíc privátní lázeňskou terasu.

Beachfront Family Bures

Beachfront Family Bures mají dvě ložnice, koupelnu s vanou, oddělený obývací prostor a velkou terasu s výhledy na oceán. Tyto rodinné bungalovy se nacházejí v blízkosti hlavního komplexu a dětského klubu.

Pláž a moře

Písčité pláže a tyrkysová laguna jsou přirozenou součástí tohoto tropického ráje. Resort poskytuje hostům dostatek aktivit, díky kterým si užijí vodu, slunce i písek.

Online cena a slevy Sonaisali Island Resort ****

Profi foto hotelu Sonaisali Island Resort ****

Naše foto hotelu Sonaisali Island Resort ****

Gastronomie a hotelové restaurace Sonaisali Island Resort

V Sonaisali je kladen důraz na pestré a nezapomenutelné menu ovlivněné Asií, Pacifikem, Indií i Evropou. Resort se chlubí čtyřmi restauracemi a třemi bary. Mnoho ingrediencí pochází přímo z ostrova. V areálu se nachází zeleninová farma, bylinkové zahrady, ovocné sady i tropické hydroponické farmy.

Hlavní restaurace Sunset Restaurant shlíží na velký bazén. Podává snídaně formou tropického bufetu, menu á la carte a speciální tematické bufety. V nabídce najdete úžasný výběr kvalitních jídel, která v dané cenové hladině představují to nejlepší. Stravování lze zakoupit buď před příjezdem, nebo na recepci.

Tale Bar je pohodlným, sofistikovaný místem s velkým výběrem nápojů. Navíc se pyšní nabídkou tabáku a doutníků. Každý večer je zde živá zábava a kapela.

The Grill Restaurant nabízí to nejlepší ze stolování pod širým nebem. Je situován vedle baru, v místě vysypaném jemným pískem. Můžete zde získat alternativu k obědovému nebo večernímu menu. Často obměňovaná nabídka jídel zahrnuje třeba grilované burgery ze svíčkové, kuřecí špízy Teriyaki, Rib Eye steaky nebo steaky z ryb. Večer si můžete vybírat za dvou druhů příloh.

Pool Bar představuje uvolněné a zábavné místo jako stvořené pro setkání nad drinkem a poslech fidžijské i moderní hudby. Bar je díky své poloze ideální také pro sledování západu slunce nad ostrovy Mamanuca a popíjení vynikajícího koktejlu z naší široké nabídky.

The Plantation Restaurant nabízí pouze omezený počet míst k sezení. Hosté si mohou vybrat z jídelního lístku nebo vyzkoušet devíti chodové degustační menu v komfortním klimatizovaném prostředí. Obsáhlý vinný lístek a doutníkový bar jsou známkou výtečného servisu a uvolněné atmosféry v podniku. Výzdoba ve stylu plantáží a historické tisky s komentáři připomínají koloniální minulost Fidži.

Sport a wellness hotelu Sonaisali Island Resort ****

V Sonaisali vám nabídnou širokou škálu aktivit na souši i na vodě. Vyzkoušet můžete třeba potápění, vodní lyžování, surfování, paintball, sportovní rybaření i další vodní sporty. Privátní jachta vás zaveze na magické ostrovy Mamanuca a vy si užijete dostatek panenských pláží, džunglí i tyrkysových lagun.

Pokud patříte mezi milovníky tropické flóry, nezapomeňte navštívit zahradu orchidejí, kterou založil herec Raymond Burr v roce 1977 jako svou soukromou sbírku těchto pozoruhodných květin.

Fidži je domovem pro více než 1000 druhů ryb a více než 300 druhů korálů. Ať už se potápíte nebo jen šnorchlujete, tato podmořská krása by vám neměla zůstat ukryta. V resortu vám také budou k dispozici kurzy potápění, které začínají v hotelovém bazénu.

Na své si přijdou i hosté toužící po relaxaci. Hotelové lázně Frangipani Spa nabízejí řadu ošetření a péče z přírodních fidžijských rostlinných výtažků, nebeské masáže a zábaly. Dopřát si můžete i luxusní manikúru a pedikúru. Lázně mají dvě relaxační místnosti, terasu, tropickou dešťovou sprchu a jacuzzi.

Děti v hotelu Sonaisali Island Resort ****

Sonaisali’s Kids Club je místem, kde dětská fantazie nezná hranice. Klub je otevřen pro malé hosty od 4 do 12 let. Mladší děti musí mít dospělý doprovod. Děti si vyzkouší mnoho zábavných aktivit, jako je malování na obličej, ochutnávka kokosů, závody v kajacích, krmení ryb, vyprávění příběhů, stavění hradů z písku, sbírání mušlí, apod. Klub je otevřen od 8:00 do 21:00.

 

 

Mapa - Sonaisali Island Resort

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů Fidži do hotelu Sonaisali Island Resort ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Sonaisali Island Resort ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Sonaisali Island Resort ****

Hodnocení poskytli naši zákazníci po ukončení pobytu v hotelu Sonaisali Island Resort ****

Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení

Ohlasy klientů DELUXEA

Podobný hotel

Letová spojení Fidži

Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Poskytujeme
Mezinárodní standard
kvality cestovních služeb
Více info
Ing. Ondřej Světlík
Sonaisali Island Resort
„Hotely znám osobně.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.