The Wakaya Club & Spa *****

Jedinečný soukromý luxus

Osobně
jsme
bydleli
Osobně
jsme
bydleli
Lokalita Fidži, Outer Islands, Wakaya Island | Zobrazit mapu
Strava Polopenze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Přílet ostrovním soukromým letadlem Absolutní klid Krásné laguny a korálové útesy

Popis hotelu The Wakaya Club & Spa ***** Fidži

Wakaya je soukromý ostrovní resort, který nenajdete nikde jinde na světě. Nabízí velkorysé ubytování, vytříbenou kuchyni a unikátní příležitosti ke trávení volného času v jednom z nejvzdálenějších a nejzachovalejších koutů světa.

Resort se nachází na soukromém ostrově o rozloze 2 200 akrů, který spolu s dalšími 333 ostrovy tvoří souostroví Fidži. Ostrov je obklopen korálovým útesem a pyšní se několika lagunami, majestátními útesy a bílými písečnými plážemi. Od příletu ostrovním soukromým letadlem a vřelého přivítání personálem budete zcela pohlceni tichem a klidem ostrovního života.

Jakmile vystoupíte z letadla na mezinárodním letišti Nadi, ujme se vás zástupce resortu Wakaya a doprovodí vás k letu na ostrov, který trvá 40 minut.

 

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám zájezd připravíme na klíč

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Fidži se specializujeme od roku 2007. Již 17 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Fidži navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Každý zájezd na Fidži vytvoříme speciálně s ohledem na Vaše individuální přání a potřeby. Termín, délka pobytu, kombinace míst nebo kvalita ubytování – všechno bude sestaveno podle Vašich představ. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připravena dovolená na Fidži pro Vás s možností odletu z Prahy i Vídně.

V cestovní kanceláři Deluxea se již od roku 1995 specializujeme na prodej individuálních zájezdů. Chápeme, že plánujete cestu na místa, kde jste nikdy nebyli a oceníte pomoc od odborníků.

Nevíte, jak nejlépe prožít svoji dovolenou, co dělat a jak trávit volný čas? Naši zaměstnanci Fidžii opakovaně osobně navštívili a podají Vám podrobné informace.

Každému návštěvníkovi souostroví Fidži se dostává osobní pozornosti. Ihned po příletu začíná dokonalá péče o Vaši osobu. Na letišti Vás čeká srdečné přivítání místním delegátem. Do hotelu, který jste si vybrali po individuální konzultaci s námi, Vás dopraví mikrobus, osobní auto, loď, letadlo nebo vrtulník. Za každým úsměvem se skrývá příslib luxusní dovolené, kterou nezažijete nikde jinde.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Postup při objednání individuálního zájezdu

Prosím, sdělte nám:

1. Místo odletu (Praha, Vídeň, Mnichov, Frankfurt, ev. jiné) letovou třídu (business či ekonomy) a leteckou společnost (máte-li svoji oblíbenou).
2. Kolik nocí si přejete v cílové destinaci strávit (nejdůležitější údaj) a datum, kdy nejdříve můžete odletět resp. kdy nejpozději musíte být zpět.
3. Zajímá nás, zda je pro Vás důležitější termín cesty dle Vaší představy nebo naopak cena letenky (někdy může být o pár dní dříve/později cena jiná než ve Vámi přesně požadovaném termínu).
4. Přesná jména všech cestujících osob, u dětí do 12 let a mládežníků rovněž datum narození pro slevu na letenku. Celá jména jsou nezbytná k ověření volných míst v letadlech, bez jmen není možné rezervovat individuální letenky. Poskytnutím jmen se nezavazujete ke koupi zájezdu.
5. Představu o kvalitě hotelu a službách na místě nebo shlédli jste-li naše webové stránky, i jméno hotelu a kategorii pokoje, případně rozsah stravy a další individuální požadavky.

Postup ze strany naší cestovní kanceláře:

1. Na základě Vaší poptávky ověříme kapacitu v letadlech a uděláme nezávaznou rezervaci letenek, která je pro Vás zdarma. Pokud Vám nabídka nebude vyhovovat, společně ji upravíme nebo zdarma zrušíme.
2. Kontaktujeme Vás emailem nebo telefonem, zda Vám termín a cena letenky vyhovuje.
3. Poradíme Vám s výběrem ubytování dle vlastních zkušeností.

Všechny destinace a naprostou většinu hotelů jsme osobně navštívili a podáme Vám osobní rady.

1. Ověříme volnou kapacitu ve Vámi zvoleném hotelu a v odsouhlaseném termínu.
2. Zašleme Vám přesnou kalkulaci všech služeb.
3. Po Vašem potvrzení se dohodneme na termínu úhrady a zašleme Vám fakturu.
4. Po úhradě plné ceny pro Vás připravíme odbavení (letenky, vouchery, informace před cestou, mapu atd), buď v některé naší kanceláři nebo Vám jej zašleme službou EMS na Vaši adresu.
5. V průběhu Vašeho pobytu v zahraničí jsme stále na mobilním telefonu pro případ nečekané události.
6. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme, abychom si prověřili, zda vše proběhlo podle Vašich představ a dovolená se Vám líbila.

Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb. Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.

Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb.

Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Ocean View Bure

Ocean View Bures jsou zařízeny veškerým výše zmíněným vybavením. Ze dvou teras budete mít krásné výhledy na oceán...

Garden View Bure

Garden View Bure se od předchozí kategorie odlišuje výhledem do zahrady...

Governor´s Bure

Governor’s Bure vám také nabídne dvě terasy a zahrádku s vodopádem. Koupelna má navíc vanu jacuzzi. V obývacím pokoji budete mít k dispozici televizi s DVD přehrávačem a sbírku DVD filmů...

Ambassador´s Bure

Ambassador’s Bure se pyšní největší rozlohou a dvěma ložnicemi, které ubytují dva páry nebo čtyři osoby. Chloubou této bure je soukromý bazén...

Gastronomie a hotelové restaurace

Na ostrově Wakaya se jídla připravují z místních produktů ekologického zemědělství. Oblíbené jsou bylinky, saláty, lilek, čínské zelí, avokádo, papája, citrusy, citrony, guava a především fidžijský zázvor, který proslul jako ten nejlepší zázvor na světě. Kuchaři se inspirují i Tichým oceánem, ze kterého pocházejí mořské plody, jako jsou krevety, krabi, tuňák, apod.

Wakaya navíc funguje jako „all-inclusive“ resort, a tak jsou jídla a nápoje zahrnuty v ceně pobytu.

V resortu Wakaya můžete stolovat, kde chcete. Funguje zde sice restaurace Palm Grove Restaurant, není ale žádným pravidlem, že musíte stolovat právě zde. Delikátní pokrmy si můžete nechat naservírovat ve vaší bure nebo na pláži. Velice oblíbené jsou plážové pikniky. V případě soukromého pikniku pro dva budete odvezeni na opuštěnou pláž spolu s piknikovým košem plným vynikajícího jídla, nápojů dle vašeho výběru a vysílačkou. Personál vás vyzvedne až tehdy, kdy budete sami chtít.

Kategorie a vybavení pokojů The Wakaya Club & Spa

Wakaya Club & Spa se skládá z deseti volně stojících fidžijských „bures“ (chat). Ty zahrnují sedm Ocean View Bures, jednu Garden View Bure, jednu Governor’s Bure a jednu Ambassador’s Bure. Každá bure je luxusním útočištěm, které se nachází jen pár kroků od Tichého oceánu. Rozloha činí 150 m².

Výbava zahrnuje zahradu a dvě terasy, ložnici s dostatkem úložného prostoru a postelí king s nebesy. Koupelna je zařízena velkou vanou, dvěma umyvadly, bidetem, oddělenou toaletou a otevřenou tropickou sprchou. Obývací pokoj nabízí bar, CD přehrávač, výběr CD a připojení k iPodu. K dispozici budete mít i stropní ventilátory, klimatizaci a houpací síť mezi kokosovými palmami.

Ocean View Bures a Garden View Bure nemají televize, ani telefony. Vysokorychlostní internet je dostupný ve všech kategoriích ubytování.

 

Nabídka pokojů

Ocean View Bure

Ocean View Bures jsou zařízeny veškerým výše zmíněným vybavením. Ze dvou teras budete mít krásné výhledy na oceán.

Garden View Bure

Garden View Bure se od předchozí kategorie odlišuje výhledem do zahrady.

Governor´s Bure

Governor’s Bure vám také nabídne dvě terasy a zahrádku s vodopádem. Koupelna má navíc vanu jacuzzi. V obývacím pokoji budete mít k dispozici televizi s DVD přehrávačem a sbírku DVD filmů.

Ambassador´s Bure

Ambassador’s Bure se pyšní největší rozlohou a dvěma ložnicemi, které ubytují dva páry nebo čtyři osoby. Chloubou této bure je soukromý bazén. Vnitřní prostory vám nabídnou i plně vybavenou kuchyň s jídelnou, kde může stolovat až šest osob. Tato kategorie ubytování má také své vlastní lázně, které zahrnují dvě místnosti a relaxační část.

Pláž a moře

Podél resortu se táhne krásná pláž se zářivým světlým pískem. Vody Tichého oceánu tvoří kolem ostrova laguny bohaté na podmořský život.

Online cena a slevy The Wakaya Club & Spa *****

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

Vylepšete svůj zájezd - možnosti rozšíření

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Profi foto hotelu The Wakaya Club & Spa *****

Gastronomie a hotelové restaurace The Wakaya Club & Spa

Na ostrově Wakaya se jídla připravují z místních produktů ekologického zemědělství. Oblíbené jsou bylinky, saláty, lilek, čínské zelí, avokádo, papája, citrusy, citrony, guava a především fidžijský zázvor, který proslul jako ten nejlepší zázvor na světě. Kuchaři se inspirují i Tichým oceánem, ze kterého pocházejí mořské plody, jako jsou krevety, krabi, tuňák, apod.

Wakaya navíc funguje jako „all-inclusive“ resort, a tak jsou jídla a nápoje zahrnuty v ceně pobytu.

V resortu Wakaya můžete stolovat, kde chcete. Funguje zde sice restaurace Palm Grove Restaurant, není ale žádným pravidlem, že musíte stolovat právě zde. Delikátní pokrmy si můžete nechat naservírovat ve vaší bure nebo na pláži. Velice oblíbené jsou plážové pikniky. V případě soukromého pikniku pro dva budete odvezeni na opuštěnou pláž spolu s piknikovým košem plným vynikajícího jídla, nápojů dle vašeho výběru a vysílačkou. Personál vás vyzvedne až tehdy, kdy budete sami chtít.

Sport a wellness hotelu The Wakaya Club & Spa *****

Na vodě, či na zemi, nabídka aktivit v resortu Wakaya je vskutku bohatá a potěší všechny milovníky aktivně strávené dovolené. Na své si přijdou i ti, co touží po klidu a odpočinku a to díky místním lázním.

Vodní aktivity zahrnují:

 • potápění a šnorchlování
 • rybaření a plavání
 • kajaky
 • šlapadla

Pozemní aktivity zahrnují:

 • procházky, výšlapy a jogging
 • golf, tenis a kroket
 • plážový volejbal
 • kulečník
 • pozorování ptáků
 • kurzy vaření
 • kurzy tradičního tance
 • nedělní službu v kostele

Místem, kde v resortu načerpáte nejvíce sil a pojedete zpět domů s pocitem vyrovnanosti, jsou lázně Breeze. Jsou exkluzivním útočištěm pro tělo i duši, přírodním prostředím, kde při každém nadýchnutí pocítíte, jak vaše tělo opouští stres. Součástí lázní je shiatsu bazén se slanou vodou a teplotou okolo 37 °C, ze kterého je výhled na azurovou lagunu. Lázně nabízí ty nejúžasnější masáže, které jsou spojením švédské techniky a shiatsu.

Mapa - The Wakaya Club & Spa

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů Fidži do hotelu The Wakaya Club & Spa *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem The Wakaya Club & Spa *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu The Wakaya Club & Spa *****

Hodnocení poskytli naši zákazníci po ukončení pobytu v hotelu The Wakaya Club & Spa *****

Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení

Ohlasy klientů DELUXEA

Podobný hotel

Letová spojení Fidži

Ing. Monika Tůmová
The Wakaya Club & Spa
„Hotely znám osobně.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.