Eskaya Beach Resort & Spa *****

Filipíny

Komfortní ubytování a blahodárné lázně v rozmanité krajině s bílou písčitou pláží

Osobně
jsme
navštívili

Hotel Eskaya Beach Resort & Spa *****

Lokalita Filipíny, Visayas, Bohol | Zobrazit mapu
Strava Snídaně, Polopenze, Plná penze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Komfortní ubytování Resort butikového typu Ubytování v moderních vilách
Specialisté, kteří
hotel navštívili

Popis hotelu Eskaya Beach Resort & Spa ***** Filipíny

Eskaya Beach Resort & Spa je překrásným výtvorem s komfortním ubytováním a lázněmi na ostrově Panglao, který leží u jižního cípu ostrova Bohol. Resort se nachází přímo na pobřeží prostřední části Panglao a poskytuje výhledy na tyrkysové Boholské moře. Celkově resort zaujímá plochu 16 hektarů rozmanité krajiny, která zahrnuje útesy, roviny, rokli či jeskyně. Výše nad resortem se rozprostírají kopce s bujnou a svěží vegetací.

Resort je butikového typu a vyznačuje se výjimečnou exkluzivitou. Architektura budov je filipínského rázu a zahrnuje nemálo moderních prvků a zařízení. Samostatné vily, neboli „balai“ v místním dialektu, disponují doškovými střechami a jsou vystavěny z pevných materiálů, z nichž mnoho má zdejší původ a zahrnuje například bambus nebo dřevo. Většina vil má vlastní bazén.

Centrem resortu je velký bazén, jehož okraj splývá s tyrkysovým mořem. Prostorná restaurace nabízí stinné útočiště před horkým sluncem a láká k posezení s výhledem na bazén a moře. V resortu mohou hosté stolovat i na pláži, u bazénu nebo na zahradě.

Filipínskou pohostinnost pocítíte mimo jiné i v lázních, které jsou umístěny v kopci s úžasným výhledem na Boholské moře.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Naše doporučení k Eskaya Beach Resort & Spa

Centrem resortu je bazén s nekonečným okrajem, který jako kdyby splýval s modří moře. Prostorná restaurace Vám dopřeje osvěžující prostředí, báječnou atmosféru a překrásné výhledy na moře a na bazén. Stolovat můžete také pod širým nebem na pláži, u bazénu či v zahradě.

Ochotný personál také přispěje k tomu, aby byl Váš pobyt nezapomenutelný. Díky jejich péči a elegantnímu jednání se budete cítit pohodlně a uvolněně. Zdejší krajina oplývá přirozenou krásou a součástí pobytu v Eskaya Beach Resort & Spa by proto měly být také obohacující výlety do okolí Boholu.

Resort nabízí plno zajímavých výletů do svého okolí, abyste mohli poznat úchvatnou krajinu Bohol se všemi božskými krásami. K dispozici jsou říční plavby, návštěva historických kostelů, místních svěžích lesů, pozorování motýlů, návštěva tajuplných jeskyní, mořského muzea, farmy s ústřicemi, pozorování delfínů, šnorchlování, krmení ryb, absolvování plavby k jednotlivým ostrovům, plavby při západu slunce, návštěva vodopádů a mnohé další.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
 
Ing. Radka Holasová
Ing. Radka Holasová 724 730 013

Nabídka pokojů

Deluxe Villa

Deluxe Villa

Deluxe Villa (90 m2) mají dřevěné podlahy, dřevěný nábytek a velkou manželskou postel s nebesy. Interiéry jsou vyzdobeny čistě v přírodních tónech s akcenty modré...

Deluxe Villa Garden View or Creek View

Deluxe Villa Garden View or Creek View

Deluxe Villa Garden View or Creek View (90 m2)) představuje krásný tropický příbytek s terasou a vlastním bazénem. Vilu obklopuje tropická zahrada. Ubytovat je možné max. 2 osoby. ..

Infinity Pool Villa

Infinity Pool Villa

Infinity Pool Villa (90 m2) potěší terasou s lehátky a bazénem, který tvoří samotný okraj venkovních prostor. Obyvatelé této vily si užijí krásné výhledy na moře...

Grand Villa

Grand Villa

Grand Villa (200 m2) nabízí ubytování v prostorných vilách s bazénem a lehátky pro denní relaxaci u bazénu. Dále je k dispozici i jacuzzi vana...

Gastronomie a hotelové restaurace

Stolování v resortu Eskaya je jedním velkým potěšením. Příjemnou večeři můžete zažít za svitu měsíce pod hvězdnou oblohou či v příjemném prostředí restaurace Lantawan. Vychutnat si můžete speciality tradičních boholských a filipínských pokrmů, ale také rozmanitou nabídku mezinárodních jídel. 

Tato elegantní restaurace poskytuje výhled na moře a bazén s nekonečným okrajem. K dispozici je také opékání na ohni a barbecue na pláži. Dalšími možnostmi ke stolování je soukromá terasa s výhledem na moře, pláž s jemným pískem, prostory u bazénu a ničím neobvyklým není ani koktejl v blízkosti mořské hladiny. Snídani si ideálně vychutnáte ve svěžích zahradách a na kulinářských pokrmech je možné si pochutnat také v prostředí vlastní vily.

Kategorie a vybavení pokojů Eskaya Beach Resort & Spa

Svůj tropický domov najdete ve vilách několika kategorií, které se vyznačují přírodním designem a doškovými střechami. K dispozici jsou rodinné vily i vily s vlastním bazénem a výhledem na moře. Na příchozí hosty čeká uvítací košík s ovocem, denní snídaně (americká, kontinentální nebo filipínská)
a využití golfového vozítka, horských kol, kajaků, šlapadel, stolních her a DVD. Součástí pobytu je také transfer z letiště a přístavu do hotelu.

Nabídka pokojů

Deluxe Villa

Deluxe Villa foto

Deluxe Villa (90 m2) mají dřevěné podlahy, dřevěný nábytek a velkou manželskou postel s nebesy. Interiéry jsou vyzdobeny čistě v přírodních tónech s akcenty modré. Hlavní místnost kromě postele nabízí také posezení a televizi. Výhledy se otevírají na moře. Ubytovat je možné max. 2 osoby.

Deluxe Villa Garden View or Creek View

Deluxe Villa Garden View or Creek View foto

Deluxe Villa Garden View or Creek View (90 m2)) představuje krásný tropický příbytek s terasou a vlastním bazénem. Vilu obklopuje tropická zahrada. Ubytovat je možné max. 2 osoby.

Infinity Pool Villa

Infinity Pool Villa foto

Infinity Pool Villa (90 m2) potěší terasou s lehátky a bazénem, který tvoří samotný okraj venkovních prostor. Obyvatelé této vily si užijí krásné výhledy na moře. Ubytovat je možné max. 2 osoby.

Grand Villa

Grand Villa foto

Grand Villa (200 m2) nabízí ubytování v prostorných vilách s bazénem a lehátky pro denní relaxaci u bazénu. Dále je k dispozici i jacuzzi vana. Na výběr je villa s výhledem do zahrady nebo na moře. Ubytovat je možné max 6 osob.

Balai Banai Family Villa

Balai Banai Family Villa foto

Balai Banai Family Villa (150 m2) je také vybavena privátním bazénem. Navíc mají velký obývací pokoj s posezením a pohovkou. K výhodám zmíněným výše si mohou hosté denně vychutnat koktejl v Lantawan Restaurant nebo Common Poolside nebo Sea View Deck od 15:30 do 17:30 hodin. Ubytovat je možné zde 6 osob.

Balai Banai 2 Family Villa with Loft

Balai Banai 2 Family Villa with Loft foto

Balai Banai 2 Family Villa with Loft (400 m2) je také vybavena privátním bazénem. Navíc mají velký obývací pokoj s posezením a pohovkou. K dispozici je navíc i konferenční místnost. K výhodám zmíněným výše si mohou hosté denně vychutnat koktejl v Lantawan Restaurant nebo Common Poolside nebo Sea View Deck od 15:30 do 17:30 hodin. Ubytovat je možné zde 10 osob.

Balai Datu Presidential Villa

Balai Datu Presidential Villa foto

Balai Datu Presidential (250 m2) se nachází přímo na pobřeží a má vlastní bazén. Výhody k ubytování navíc nabízejí koktejl pro šest osob od 15:30 do 17:30 hodin a Bohol Countryside Tour.

Pláž a moře

Pláž představuje dlouhý úsek bílého písku (až 5 kilometrů), přičemž 600 metrů je vyhrazeno přímo resortu Eskaya Beach. V okolí je mnoho vyhlášených lokalit pro potápění. Krásné podmořské prostředí s nespočtem korálů představuje ideální místo k prozkoumávání. Zdejší vody jsou mimo jiné domovem pro barakudy, ploskozubce či chobotnice a sépie. Samozřejmou součástí zdejší podmořské fauny jsou také mořské jehly a mnozí další živočichové.

 

Online cena a slevy Eskaya Beach Resort & Spa *****

Garance nejlepší ceny Garance nejlepší ceny

Profi foto hotelu Eskaya Beach *****

Naše foto hotelu Eskaya Beach *****

Gastronomie a hotelové restaurace Eskaya Beach Resort & Spa

Stolování v resortu Eskaya je jedním velkým potěšením. Příjemnou večeři můžete zažít za svitu měsíce pod hvězdnou oblohou či v příjemném prostředí restaurace Lantawan. Vychutnat si můžete speciality tradičních boholských a filipínských pokrmů, ale také rozmanitou nabídku mezinárodních jídel. 

Tato elegantní restaurace poskytuje výhled na moře a bazén s nekonečným okrajem. K dispozici je také opékání na ohni a barbecue na pláži. Dalšími možnostmi ke stolování je soukromá terasa s výhledem na moře, pláž s jemným pískem, prostory u bazénu a ničím neobvyklým není ani koktejl v blízkosti mořské hladiny. Snídani si ideálně vychutnáte ve svěžích zahradách a na kulinářských pokrmech je možné si pochutnat také v prostředí vlastní vily.

Sport a wellness hotelu Eskaya Beach *****

Lázně resortu Eskaya se nachází na vrcholku kopce s výhledem na rozsáhlé Boholské moře. Zažijte pečující a blahodárné účinky filipínských a asijských procedur společně s bohatými lázeňskými rituály v kombinaci s příjemnou hudbou a působivými terapiemi.

Resort také hostům poskytuje nabídku exkurzí a výletů po okolí. Zažijte a prozkoumejte ostrov Bohol proslulý kopcemi Chocolate Hills,  úžasnou plavbou po řece Loboc spojenou s exkluzivním obědem nebo navštivte přírodní rezervaci chránící nejmenší opičky na světě, Nártouna filipínského. Navštivte některé z nejstarších kostelů v zemi, poznejte podmořský svět okolo ostrova Bohol a Panglao,, vydejte se lodí na výlet spojený s pozorováním delfínů.

Doprava do hotelu Eskaya Beach Resort & Spa

Z hlavního města Manily místní leteckou linkou do města Tagbilaran na ostrově Bohol. Let trvá asi 40 minut. Na letišti Vás přivítá reprezentant a doprovodí Vás k automobilu. Řidič Vás zavaze privátním automobilem do resortu, cesta trvá asi 25 minut.

Mapa - Eskaya Beach Resort & Spa *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Filipíny do hotelu Eskaya Beach Resort & Spa *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Eskaya Beach Resort & Spa *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
 
Ing. Radka Holasová
Ing. Radka Holasová 724 730 013

Recenze hotelu Eskaya Beach Resort & Spa *****

Letová spojení na Filipíny

Ing. Radka Holasová
Eskaya Beach Resort & Spa
„Hotel jsem osobně navštívila.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.