Mandala Spa & Resort Villas Boracay Island ****

Filipíny

Prvotřídní lázeňský resort na ostrově

Osobně
jsme
navštívili

Hotel Mandala Spa & Resort Villas Boracay Island ****

Lokalita Filipíny, Visayas, Boracay | Zobrazit mapu
Strava Snídaně, Polopenze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Kvalitní lázně Soukromé vily Denně lekce jógy zdarma
Specialisté, kteří
hotel navštívili

Popis hotelu Mandala Spa & Resort Villas Boracay Island **** Filipíny

Resort Mandala Spa & Villas poskytuje vřelé a kvalitní služby, které hostům zajistí nezapomenutelný pobyt. Je celosvětově uznáván jako jeden z nejlepších asijských ekologických resortů a jako poskytovatel kvalitní lázeňské značky na Filipínách. Nachází se na ostrově Boracay a snaží se dodržovat ekologické zásady a zasazovat se tak o trvale udržitelný rozvoj ostrova. Rozkládá se na 2,5 hektarovém pozemku, na kopci nad Angol v Barangay Manoc-Manoc.

Resort nabízí relaxační dovolenou, romantické zážitky a wellness péči. Pobyt v resortu je investicí do pohody a jedinečného životního stylu. Ještě po návratu domů pocítíte pozitivní vibrace.

Architektura a design resortu zajišťují dostatek soukromí a pocit osobního prostoru pro každého hosta. Celkem resort nabízí 13 vil, které jsou v dokonalém souladu s okolní tropickou přírodou. Každá vila má 100 m² a představuje únik od každodenního života.

Vzhledem k poklidné a relaxační atmosféře není v resortu povolen pobyt hostům mladším 15 let. Pro udržování zdravého životního stylu jsou alkoholické nápoje v hotelu limitovány pouze na šampaňské a vína, a to jen ve večerních hodinách.

 

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Naše doporučení k Mandala Spa & Resort Villas Boracay Island

Hotel je ideální pro páry, které vyznávají zdravý životní styl. Součástí ubytování je denní zdravá snídaně pro dva, lekce jógy pro dva a 10 procent sleva na lázeňské služby. Na přepážce s turistickými informacemi Vám školený personál rád pomůže zajistit výlety po ostrově i různé vodní sporty. 

Pro zajištění klidu na hotelu neubytují děti mladší 15 let. Pokud toužíte po odpočinkové dovolené, je toto místo to pravé.

Hotel nemá vlastní pláž, krásná pláž White Beach je od hotelu vzdálená necelých pět minut chůze.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
 
Ing. Radka Holasová
Ing. Radka Holasová 724 730 013

Video hotelu

Nabídka pokojů

Garden Villa

Garden Villa

Garden Villa se nachází na kopci, v obklopení tropické přírody. Je romantickým útočištěm s vekou manželskou postelí s nebesy, obývacím prostorem, koupelnou s vanou a venkovní terasou...

Digital Detox Villa

Digital Detox Villa

Digital Detox Villa stojí vysoko na útesu a shlíží na Jihočínské moře. Z velké verandy s vlastním bazénem si užijete vskutku úžasné výhledy na tyrkysové vody a bílý písek pláže...

Gastronomie a hotelové restaurace

Prana Restaurant vám umožní zažít nový druh kulinářského umění. Nabízí gastronomické dobrodružství se zdravou kuchyní a čerstvými ingrediencemi. Jídelní menu obsahuje také lehké pokrmy, které skvěle doplňují lázeňský pobyt.

Garden Café je otevřeno denně od 7:00 do 15:00 a od 18:00 do 21:00. Hosté si zde mohou dopřát snídani, oběd i večeři. Menu zahrnuje veganskou stravu a pokrmy vhodné pro bezlepkovou dietu. K dispozici je i speciální raw food menu, neboli syrová strava, která pročišťuje tělo od škodlivých látek.

Resort nabízí také pekárnu Tisinal Bakery a čajovnu Tea House.

Kategorie a vybavení pokojů Mandala Spa & Resort Villas Boracay Island

Hosté si mohou vybírat z 13 vil, které jsou rozmístěny na 2,5 hektarovém pozemku tropické nádhery. Každá vila se pyšní vybavením, které zahrnuje klimatizaci, privátní venkovní terasu, ledničku a minibar, deštníky a plážové tašky, trezor a koupelnu s vanou.

Součástí ubytování je denní zdravá snídaně pro dva, lekce jógy pro dva a 10 procent sleva na lázeňské služby.

Nabídka pokojů

Garden Villa

Garden Villa foto

Garden Villa se nachází na kopci, v obklopení tropické přírody. Je romantickým útočištěm s vekou manželskou postelí s nebesy, obývacím prostorem, koupelnou s vanou a venkovní terasou. Vila je situována méně než deset minut chůze od pláže.

Digital Detox Villa

Digital Detox Villa foto

Digital Detox Villa stojí vysoko na útesu a shlíží na Jihočínské moře. Z velké verandy s vlastním bazénem si užijete vskutku úžasné výhledy na tyrkysové vody a bílý písek pláže. Vila k vybavení nabízí navíc venkovní sprchu a jacuzzi.

Pláž a moře

Jen pár minut chůze od hotelu vás bude dělit od krásných pláží ostrova Boracay, které jsou proslulé svým jemným bílým pískem. Celkově na ostrově najdete šest velkých pláží.

Online cena a slevy Mandala Spa & Resort Villas Boracay Island ****

Garance nejlepší ceny Garance nejlepší ceny

Profi foto hotelu Mandala Spa & Resort Villas ****

Naše foto hotelu Mandala Spa & Resort Villas ****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Mandala Spa & Resort Villas Boracay Island

Prana Restaurant vám umožní zažít nový druh kulinářského umění. Nabízí gastronomické dobrodružství se zdravou kuchyní a čerstvými ingrediencemi. Jídelní menu obsahuje také lehké pokrmy, které skvěle doplňují lázeňský pobyt.

Garden Café je otevřeno denně od 7:00 do 15:00 a od 18:00 do 21:00. Hosté si zde mohou dopřát snídani, oběd i večeři. Menu zahrnuje veganskou stravu a pokrmy vhodné pro bezlepkovou dietu. K dispozici je i speciální raw food menu, neboli syrová strava, která pročišťuje tělo od škodlivých látek.

Resort nabízí také pekárnu Tisinal Bakery a čajovnu Tea House.

Sport a wellness hotelu Mandala Spa & Resort Villas ****

Od roku 2001 je Mandala Spa & Resort Villas průkopníkem inovativních lázeňských procedur a služeb. Mandala Spa jsou synonymem pro integritu, zkušenosti a vášeň, která pohání vpřed a pokračuje v lázeňských tradicích. Hosté tak mohou zažít jedinečný přístup a služby, které poskytují maximální relaxaci, omlazení a cestu k sebe-posílení.

Denní lázně nabízejí masáže, zábaly a peelingy, obličejovou a zkrášlující péči a lázeňské balíčky, které zahrnují 3 a půl hodiny trvající péči.

Lázně poskytují také léčebné umění, jako je reiki, watsu, koupele a lymfodrenáž.

Součástí lázní je také jógové studio. Hosté se mohou zúčastnit lekcí od klasické jógy přes lekce orientálního tance až po kurzy romantické tantra jógy pro páry.

Pokud toužíte po hlubší očistě, vyzkoušejte detox. Jedná se o osobitý přístup ke stravování a celkovému životnímu stylu. Detoxikace organismu funguje jako prevence k různým onemocněním, ale také posiluje postavení sebe sama a pomáhá při dosahování zdravějšího já. Pomocí jednoduchých technik ze sebe smyjete veškeré toxiny, které se ve vašem těle nahromadily a začnete tak nový, zdravější život.

Děti v hotelu Mandala Spa & Resort Villas ****

Vzhledem k poklidné a relaxační atmosféře není v resortu povolen pobyt hostům mladším 15 let. 

Doprava do hotelu Mandala Spa & Resort Villas Boracay Island

Z hlavního města Manila trvá transfer místní leteckou linkou na ostrov Caticlan asi 50 minut. Z letiště budete následně převezeni do přístavu, kde následuje plavba lodí asi 10 minut na ostrov Boracay a odtud je to již jen kousek do resortu, kam Vás odveze řidič privátním automobilem.

Mapa - Mandala Spa & Resort Villas Boracay Island ****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Filipíny do hotelu Mandala Spa & Resort Villas Boracay Island ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Mandala Spa & Resort Villas Boracay Island ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
 
Ing. Radka Holasová
Ing. Radka Holasová 724 730 013

Recenze hotelu Mandala Spa & Resort Villas Boracay Island ****

Letová spojení na Filipíny

Ing. Radka Holasová
Mandala Spa & Resort Villas Boracay
„Hotel jsem osobně navštívila.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.