Jarní prázdniny v exotice

Vydejte se o jarních prázdninách za exotikou

Jarní prázdniny v exotice

 

Nechce se Vám trávit dovolenou s dětmi o jarních prázdninách v chladném a lezavém počasí v Česku? Pak leťte s námi za exotikou! Tropické ostrovy Indického oceánu lákají na bílé písečné pláže a koupání v průzračně čistých vodách. Na Mauriciu a Seychelách se Vaše děti mohou na vlastní oči setkat s  želvou obrovskou, na Maledivách pak při šnorchlování obdivovat pestrobarevný život pod mořem. Mnoho resortů nabízí rodinám zvýhodněné ubytování, kdy děti až do věku 12 let jsou ubytované s rodiči zdarma. Vydejte se na jarní prázdniny například do resortu Constance Ephelia na Seychelách nebo Lily Beach na Maledivách, který takové výhody nabízí. Mezi rodinami, které cestují s CK Deluxea, je pak dlouhodobě nejoblíbenější resort LUX* Belle Mare na Mauriciu, či resort Atmosphere Kanifushi na Maledivách. Odpočívejte, zatímco Vaše děti si budou hrát a vzdělávat se v dětských klubech. Dopřejte jim možnost procvičit si cizí jazyk a poznat kamarády z celého světa. Tropický vzduch a slaná voda je také tím nejlepším balzámem pro zdraví Vás i Vašich dětí.

 stranky-novy-web-042.jpg
 

 

 stranky-novy-web-041.jpg

Zajistěte si jarní dovolenou s předstihem

Návštěva exotických destinací pro Vás již nemusí být jen snem. Vy i Vaše děti si dovolenou v exotice zamilujete. Nečekejte a zajistěte si exotickou dovolenou na jarní prázdniny již nyní. Únorové a březnové termíny se rychle plní, proto neváhejte co nejdříve kontaktovat naše Deluxea specialistky. Rádi Vám s výběrem zájezdu na jarní prázdniny osobně poradíme a připravíme dovolenou na míru včetně všech jarních slev.

stranky-novy-web-012.jpg 

Dovolenou připravíme dle Vašich představ

Cestovní kancelář DELUXEA a.s. působí na českém trhu již 20 let a je specialistou na přípravu zájezdů do exotiky. Mauricius, Maledivy, Seychely i další destinace jsme opakovaně navštívili a při výběru dovolené Vám rádi osobně poradíme. Všechny zájezdy připravujeme individuálně na klíč a při jejich sestavování vždy vycházíme z představ a přání klientů. Odlet je možný každý den a délka pobytu závisí také jen na Vás. Na výběr je řada plážových resortů poskytující nadstandardní služby a komfort, který si zasloužíte Vy i Vaše rodina.

 

 

Doporučené hotely na Mauríciu, Maledivách a Seychelských ostrovech

Constance Lémuria Resort *****
Constance Lémuria Resort *****

Cena od 11 755 os./noc

Lokalita: Seychely, Praslin, Anse Kerlan | Mapa

Strava: Polopenze, Snídaně

Inspekce: 2019, Kateřina Mackovičová, 724 730 018

Pokud jste někdy snili o ráji, jste na správném místě

9.5 / 10

ZOBRAZIT

Mám zájem o zájezd

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.