• Spiagge San Pietro


  Resort postavený v typickém středomořském stylu 

  Spiagge San Pietro
 • Spiagge San Pietro

  V oblasti s okouzlující krajinou 

  Spiagge San Pietro
 • Spiagge San Pietro

  Křišťálově čisté moře s dlouhými písečnými plážemi 

  Spiagge San Pietro

Spiagge San Pietro **** Itálie

Komplex se nachází na jihovýchodním pobřeží Sardinie v oblasti s okouzlující krajinou, křišťálově čistým mořem a dlouhými písečnými plážemi, s pískem přecházejícím od bílé až po narůžovělou barvu. Hotel Spiagge San Pietro je postaven v typickém středomořském stylu, vyznačující se pastelovými barvami.

Lokalita: Itálie, SardínieMapa

Vnitrozemí nabízí nádherné lesy plné dubů, stoletých jalovců, oleandrů a myrty. Nejbližšími městy jsou asi 7 km vzdálené letovisko Costa Rei a 10 km vzdálené městečko Villasimius, kde naleznete restaurace, kavárny, cukrárny, obchody a veškeré další služby.

Hotel disponuje uvítací halou s recepcí, barem, butikem, za poplatek možnostmi masáží a kosmetických kúr, restauracemi nebo bary. Využít můžete také hlavního hotelového bazénu nebo dětského bazénu i různých sportovních aktivit. 

 

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám zájezd připravíme na klíč

 

Každý zájezd do Evropy je vytvořen speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby klienta.

Termín, délka pobytu, místo nebo styl ubytování, vše bude sestaveno podle Vašich přání. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připraven i zájezd pro Vás.

Stačí jen zavolat na mobil +420 724 730 016, +420 724 730 013 nebo +420 724 730 012 nebo napsat svou představu a požadované parametry dovolené na náš email zajezdy@deluxea.cz. Vypracujeme Vám nabídku na míru a doporučíme pro Vás to nejlepší na základě osobní zkušenosti s hotely, které jsme navštvili. 

Zvolit si můžete odletové letiště: Praha, Vídeň, případně jiná evropská metropole, typ transferu do hotelu, délku pobytu, termín i kombinaci různých destinací či hotelů.

Nebo nám jen napište, co od dovolené očekáváte, jaké jsou Vaše přání a sny a ostatní nechte na nás. 

Kategorie a vybavení pokojů Spiagge San Pietro

Hotel disponuje 114 elegantně a prakticky zařízenými pokoji, které jsou umístěny v přízemí a disponují teráskou s přístupem na nádvoří nebo pokoji v prvním patře, které disponují balkónem. Všechny pokoje jsou vybaveny telefonem, TV/Sat, klimatizací, minibarem, trezorem, koupelnou se sprchovým koutem a fénem.

Dítě do 2 let ve vlastní postýlce nebo na lůžku s rodiči zdarma. Žádný z pokojů nemá výhled na moře. Zvířata nejsou v hotelu akceptována.

Plánek hotelu

 
Plánek hotelu

Nabídka pokojů

Classic Room

Classic Room

Dvou lůžkové pokoje v přízemí nebo v prvním patře s možností přistýlky pro třetí osobu mladší 14 let. Na vyžádání je k dispozici dětská postýlka.

Family Room

Family Room

Pokoje Family se skládají ze dvou průchozích pokojů a koupelny. Tyto pokoje jsou pouze na vyžádání.

Junior Suite

Junior Suite

Pouze na vyžádání. Maximální obsaditelnost: 5 dospělých osob.

Pláž a moře

Písečná pláž se nachází 300 m od centrální budovy a maximálně 500 m od pokojů, jedná se o dlouhou pláž s jemným pískem chráněnou eukalypty a kaktusy. Lehátka, slunečníky jsou v rámci klubové karty zdarma - vždy 1 slunečník a 2 lehátka na pokoj, na pláži je také beachvolejbalové hřiště. Plážové osušky na kauci a za poplatek € 2,5 na den za denní výměnu.

Online cena a slevy Spiagge San Pietro ****

Garance nejlepší ceny

Profi foto hotelu Spiagge San Pietro ****

Naše foto hotelu Spiagge San Pietro ****

Gastronomie a hotelové restaurace Spiagge San Pietro

Hotelová restaurace nabízí skvělý bufet regionálních i národních jídel, které si můžete vychutnat v klimatizované vnitřní místnosti nebo na venkovní terase. 

All Inclusive

 

Zahrnuje plnou penzi formou bufetu včetně nápojů pouze v době oběda a večeře (1/2 l vody, 1/4 l stolního vína, 1 nealkoholický nápoj nebo sklenici čepovaného piva). Nealkoholické nápoje z postmixu k dispozici po celý den. Snack - malé občerstvení od 11:30-12:30 a od 16:30-17:30 hod. Kuchyně je zaměřena na regionální a národní speciality.

V restauraci je vyhrazena zóna pro matky s dětmi s mikrovlnnou troubou, ohřívačem kojeneckých lahví a sterilizátorem.

Za příplatek je možný HARD ALL INCLUSIVE: zahrnuje od 11:00-23:00 hod. stolní víno, čepované pivo, nealkoholické nápoje z postmixu, místní likér mirto, místní grappa, long drinks, espresso, cappuccino a čaj, kopečkovou zmrzlinu.
Příplatek za hard all inclusive se platí vždy za všechny osoby v pokoji včetně dětí.

Je možné objednat i pouze polopenzi s nápoji.

Sport a wellness hotelu Spiagge San Pietro ****

Hotel disponuje bazénem se soláriem, dvěma tenisovými kurty a fotbalovým hřištěm s možností nočního osvětlení (za příplatek). Animace - v italském jazyce (26/5–14/9) zahrnují: plážový volejbal, tenis, plavání, fotbal, šipky a lukostřelbu. Pro večerní zábavu je zde kabaret, piano bar a divadlo (všechny programy pouze v italštině). Na vyžádání a za poplatek lze zajistit pronájem kol, nafukovacích člunů, windsurfing, kánoí, vodních šlapadel, vodních lyží, potápění. Možnost projížďky na koních v centru cca 3 km od hotelu.

Děti v hotelu Spiagge San Pietro ****

Dětem je k dispozici dětský bazén vybavený lehátky a slunečníky, mini klub (4 - 12 let) a junior klub (12 - 16 let), včetně zábavy a sportovních aktivit.

Mapa - Spiagge San Pietro ****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů Itálie do hotelu Spiagge San Pietro ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Spiagge San Pietro ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Spiagge San Pietro ****

Hodnocení poskytli naši zákazníci po ukončení pobytu v hotelu Spiagge San Pietro ****

Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení

Ohlasy klientů DELUXEA

Podobný hotel

Letová spojení Itálie

Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Poskytujeme
Mezinárodní standard
kvality cestovních služeb
Více info
Ing. Jana Höferová (Tóthová)
Spiagge San Pietro
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.