Koronavirus

Cestovní kancelář DELUXEA a.s.

Cestovní kancelář DELUXEA a.s. měla v červnu 2020 slavit 25. let činnosti. Oslavy jsme zrušili, ale fungovat budeme samozřejmě i dále. Práce nás baví. Většině z Vás klientů dělá naše dovolená na míru radost. Cestovat se bude méně, ale třeba pobyty se prodlouží. Zasloužený odpočinek bude stále součástí života. Majitelé cestovní kanceláře si nebudou rozdělovat zisk z roku 2019 a budou investovat vydělané peníze do chodu DELUXEA a.s. tak, aby se našim opakovaným, ale i novým klientům dostalo nejlepší dovolené pod sluncem.

Otevírání destinací v exotice

Do kterých destinací v exotice je možné cestovat nejdříve? Již od 6.6. jsou pro české turisty otevřené hranice Zanzibaru. Maledivy jsou otevřené od 15.7. a Maurícius bude pro české turisty otevřený od 1.9, Dubaj je otevřená 7.7. U Kataru je plánované znovuotevření na 15.9.

DELUXEA a.s. a Beachcomber Hotely říkají "Děkujeme Vám zdravotníci"

Cestovní kancelář DELUXEA a.s. a hotelový řetězec Beachcomber Hotels děkují zdravotníkům z České republiky a Slovenska za pomoc v náročném boji s koronavirem v nemocnicích. Děkujeme Vám zdravotníci a máme pro Vás speciální akci na všechny Beachcomber hotely na ostrově Maurícius: sleva 40% na pobyt (stravu i ubytování), které mohou využít výhradně lékaři a zdravotnický personál nemocnic, kteří bojovali proti koronaviru. Jakmile se situace uklidní, rezervujte si nejpozději 30. září 2020 Vaši dovolenou za zvýhodněných podmínek. Akce platí pro pobyty až do 31. května 2021! Navíc na tyto pobyty platí možnost zrušení zájezdu zdarma kdykoliv před cestou. Akce je platná i pro nejužší rodinu zdravotníků při rezervaci maximálně 2 pokojů/rodina.

Převod současných cestovních smluv na nové či na poukazy

Všechny uzavřené cestovní smlouvy a všechny platby, které byly ze strany klientů uhrazeny jsou pojištěny proti úpadku cestovní kanceláře do 100% výše a do extrémně vysokého limitu 87 500 000 Kč, který má DELUXEA a.s. uzavřený ERV Evropská pojišťovna, a.s. (více zde).

Cestovní kancelář DELUXEA a.s. převádí současné cestovní smlouvy, které nelze realizovat kvůli nouzovému stavu, na nové v termínu, ke kterému dojdeme vzájemným jednáním. Pokud klient ještě neví, v jakém termínu by rád cestoval, dostane POUKAZ a nový termín si může navrhnout později (před potvrzením nové cestovní smlouvy budeme muset ověřit volná místa v hotelu i letadle). V cestovní kancelář DELUXEA a.s. platí refundace zaplacené Dovolené na míru, u nichž klient odstoupil od smlouvy, protože nebylo možné zájezd realizovat z důvodu nouzového stavu. Cestovní kancelář poskytuje klientům POUKAZ na budoucí zájezd (resp. pobyt v hotelu či letenku) ve 100% hodnotě zájezdu (resp. 100% aktuálně uhrazené zálohy za pobyt v hotelu či letenku), který si klient zaplatil a to s možností vyčerpání do 12 měsíců po dni začátku uhrazeného zájezdu, nejpozději do 31. 8. 2021. Pokud do této doby klient poukaz nevyužije, cestovní kancelář vrátí peníze dobropisem na jeho účet. U seniorů a osob s hendikepem vracíme uhrazenou částku ihned. Poukaz je pojištěný proti úpadku cestovní kanceláře do 100% hodnoty poukazu.

*/ aktuálně jedinou výjimkou jsou letenky Smartwings/ČSA, u kterých je možnost vyčerpání poukazu (tedy proletění) omezena do 31.12.2020. Se zvažovaným vstupem státu do léto letecké společnosti je pravděpodobné, že i tato doba se může prodloužit na 12 měsíců.

Děkujeme našim klientům za jejich trpělivost a shovívavost. Naši specialisté se snaží vyjít vstříc všem našim klientům. Jsme Vám vděčni, že chápete současnou situaci a jste ochotni podpořit cestovní kancelář DELUXEA a.s. využitím poukazu. 

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.