Manga Soa Lodge ****

Madagaskar

Prestižní lodges u pláže v klidné lokalitě exotického ostrova

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel Manga Soa Lodge ****

Hodnocení 9 Hodnotí 1 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Madagaskar | Zobrazit mapu

Popis hotelu Manga Soa Lodge **** Madagaskar

Hotel Manga Soa Lodge je autentickou a luxusní destinací na ostrově Nosy Be. Ubytování v podobě pěti prestižních lodges a jedné suity je rozptýleno v přírodě v blízkosti pláže Befefika s výhledem na tyrkysové moře. Hotel se pyšní dekoracemi a výbavou v duchu kulturního mixu z Madagaskaru, tradičních dílen v Hell-Ville či Dzamanjary a některé artefakty jsou dovezené až z Indonésie.

Toto místo představuje naprosté sladění tropických přírodních podmínek, které vytváří romantickou atmosféru s nádechem magie. Hosté toužící po komfortu jistě ocení pouze několikaminutový transfer z mezinárodního letiště na Nosy Be.

Resort obklopují prastaré stromy a nedotčená pláž daleko od shonu a ruchu velkoměsta. Zdejší odlehlé prostředí dává návštěvníkům pocit, že jsou prvními objeviteli této kouzelné oblasti.

Čeká zde na vás spousta aktivit od plavby v tradiční piroze přes výlety na moře ze zálivu Befefika až po rybaření, potápění a návštěvu okolních ostrovů. Pokud přeci jen chcete poznat místní městský život, cesta do města trvá pouhých 20 minut. Ostrovní vnitrozemí pak nabízí také skvělé zážitky při objevování velkých jezer, vodopádů či hory Passot.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Lodge Prestige Océan

Lodge Prestige Océan (celkem 5) jsou celé ze dřeva a tak dokonale zapadají do okolní tropické přírody. Ložnici vévodí velká manželská postel s nebesy...

Suite Lodge Océan

La Suite Lodge Océan (celkem 1) se nachází v nejvyšším bodě resortu a proto poskytuje nádherný výhled na záliv Befefika...

Gastronomie a hotelové restaurace

V resortu Manga Soa Lodge na vás čeká ohromný prostor restaurace, která je vyzdobena podle asijských i evropských vlivů a tvoří elegantní prostředí k relaxaci a vychutnání gurmánských jídel s výhledem na okolní exotickou krásu.

Le restaurant Arthur disponuje útulnou terasou s výhledem na krásnou zátoku Befefika. Je navržena tak, aby na ní mohlo stolovat až 60 hostů. Strávníci mají výhled také do otevřené kuchyně, kde šéfkuchař se svým týmem připravuje pokrmy ze sezónní zeleniny, místních bylinek a exotického ovoce. Již od 6:30 se zde podává vydatná kontinentální snídaně plná vitaminů. Obědy a večeře se zde servírují formou menu á la carte.

Le Bar Achille přiléhá k recepci hotelu a je místem k setkávání a relaxaci. Dekor baru připomíná doby minulé. Výhled se otevírá na kouzelnou botanickou zahradu.

Kategorie a vybavení pokojů Manga Soa Lodge

Jakmile vstoupíte do velkého obývacího pokoje vaší lodge, ohromí vás přírodní krása interiérů s vůní tropických květů a úžasné výhledy na moře. Pocítíte radost z odpočinku na své vlastní terase a budete moci využívat vybavení, jako je minibar, televize a zařízení k přípravě čaje a kávy. Elegantní manželskou postel chrání před hmyzem bělostná síť.

Nabídka pokojů

Lodge Prestige Océan

Lodge Prestige Océan (celkem 5) jsou celé ze dřeva a tak dokonale zapadají do okolní tropické přírody. Ložnici vévodí velká manželská postel s nebesy. Přímo naproti posteli se nachází velké okno s okenicemi, ze kterého budete mít výhled na exotické zázemí resortu. Nechybí ani obývací část a prostorná koupelna. Ze soukromé terasy si užijete výhled na moře.

Suite Lodge Océan

La Suite Lodge Océan (celkem 1) se nachází v nejvyšším bodě resortu a proto poskytuje nádherný výhled na záliv Befefika. Suita je určena všem, co hledají dokonalé soukromí, ať už se jedná o zamilované páry nebo o rodiny. K dispozici budete mít velký obývací pokoj, soukromou terasu a ložnici s manželskou postelí s nebesy. Koupelna je plně v souladu s požadavkem na soukromí a ekologický přístup resortu.

Pláž a moře

Soukromá hotelová pláž představuje pás korálové písku, který je obklopen černými skalami kam v období dešťů směřují mořské želvy. Na jemném písku můžete poslouchat vlny Indického oceánu a nechat se obklopit vnitřním klidem a harmonií. Po sestoupení ze schodů v blízkosti restaurace se můžete vykoupat v čisté a vyhřáté vodě.

Pro vaše pohodlí hotel poskytuje plážové osušky, tradiční podložku a pantofle.

Online cena a slevy Manga Soa Lodge ****

Garance nejlepší ceny

Profi foto hotelu Manga Soa Lodge ****

Gastronomie a hotelové restaurace Manga Soa Lodge

V resortu Manga Soa Lodge na vás čeká ohromný prostor restaurace, která je vyzdobena podle asijských i evropských vlivů a tvoří elegantní prostředí k relaxaci a vychutnání gurmánských jídel s výhledem na okolní exotickou krásu.

Le restaurant Arthur disponuje útulnou terasou s výhledem na krásnou zátoku Befefika. Je navržena tak, aby na ní mohlo stolovat až 60 hostů. Strávníci mají výhled také do otevřené kuchyně, kde šéfkuchař se svým týmem připravuje pokrmy ze sezónní zeleniny, místních bylinek a exotického ovoce. Již od 6:30 se zde podává vydatná kontinentální snídaně plná vitaminů. Obědy a večeře se zde servírují formou menu á la carte.

Le Bar Achille přiléhá k recepci hotelu a je místem k setkávání a relaxaci. Dekor baru připomíná doby minulé. Výhled se otevírá na kouzelnou botanickou zahradu.

All Inclusive

Prestižní balíček All Inclusive zahrnuje služby a vybavení jako:

 • stravování včetně aperitivů a nápojů k pokrmům,
 • minibar s perlivými vodami, piv a minerální vodou,
 • káva nebo čaj v baru od 16 do 17 hod,
 • bezplatné připojení v hlavní budově,
 • bezplatná prádelna a žehlení a
 • letištní transfer.

Aktivity zahrnuté v balíčku All Inclusive:

 • přelet helikoptérou nad ostrovem Nosy Be,
 • 10minutové potápění na ostrově Nosy Komba,
 • noční procházka parkem Lokobe s pozorování lemurů a denní prohlídka fauny a flóry Madagaskaru,
 • návštěva ostrova Nosy Faly (nebo-li ostrova Sainte) za objevením hrobky princů z této oblasti,
 • šnorchlování v okolí Manga Soa Lodge (vybavení zapůjčené z hotelu),
 • návštěva města na Nosy Be – tržiště, posvátný strom a koloniální dům v zálivu Hell Ville a
 • hodinová masáž pro jednu osobu.

Nezahrnuje:

 • mezinárodní lety a
 • pojištění hostů.

Sport a wellness hotelu Manga Soa Lodge ****

Západně od Madagaskaru skýtá ostrov Nosy Be a jeho okolí nespočet příležitostí pro objevování přírody, místních obyvatel a autentického způsobu života. Personál na recepci Vám pomůže naplánovat výlety a sportovní aktivity dle Vašich požadavků. K tomu slouží také partnerské společnosti, které výlety zaštiťují.

Mnoho turistických okruhů začíná u hotelu, což umožňuje hostům jezdit na prohlídky okolních vesnic či do přírodní rezervace Lokobe. Zvolte si vlastní tempo, abyste se stihli kochat okolím.

Pozemní výlety a aktivity

Během jízdy autem nebo na čtyřkolce budete mít možnost objevit posvátné stromy Nosy Be, které jsou využívány pro tradiční rituály či úchvatné vodopády v severní části ostrova. Vždy se řiďte pokyny průvodce s ohledem na dodržení místních zvyků a způsobu života místních lidí. Patří zde výlety jako:

 • přelet vrtulníkem nad ostrovem Nosy Be s panoramatickými výhledy
 • výstup na nejvyšší horu ostrova – Mont Passot (329 m n. m.) – úchvatné výhledy na západ slunce, zelené plochy, krátery obydlené krokodýly a další
 • návštěva parku Lemuria Land s rozmanitou faunou a flórou Madagaskaru v podobě lemurů, vzácných orchidejí, endemických želv a chameleonů
 • exkurze nejen do palíren ale také návštěva kakaových plantáží Ambanja, řemeslné vesnice Nosy Komba a dalších míst
 • pozorování noční oblohy s hvězdami

 

Mořské výlety a aktivity

Nosy Be je obklopen rajskými ostrovy, které otevírají možnosti pro báječné výlety skrze mořské vlny a jemný vánek. Ponton v Manga Soa Lodge je ideálním výchozím bodem pro takové aktivity.
K mořským aktivitám a výletům patří:

 • návštěva mořského národního parku Nosy Tanykely s ideálními podmínkami pro pobyt v přírodě, slunění na pláži, šnorchlování a potápění
 • návštěva ostrova lemurů Nosy Komba nebo skalnatý Ambarovato s vrcholem ve výšce 622 m, tradiční vesnicí Tam-Tam, řemesly na severu a krásnými plážemi v okolí vesnice Anjiabe
 • návštěva želvího ostrova Nosy Iranja s mělkými vodami a úchvatnými plážemi
 • výlety do souostroví Mitsio, do zátoky Russes, Kalakajoro, atd.
 • hlubokomořský rybolov poblíž nedalekého souostroví Mitsio s jedinečnými podmínkami pro rybolov
 • tradiční rybolov u rybářské vesnice Malagasy a
 • potápění s partnerskou potápěčskou společností u korálových útesů s neuvěřitelným podmořským světem

Masáže s esenciálními oleji z Madagaskaru

Ten nejlepší způsob jak ještě vylepšit svůj pobyt na Madagaskaru je svěřit své tělo do odborných rukou profesionálních masérů. V Manga Soa Lodge se můžete těšit na potěšení spojené s relaxací v lázeňském prostředí s výhledem na oceán. Můžete si vybrat esenciální olej podle svých preferencí. Dozvíte se vše o účincích masáží. Neopouštějte Nosy Be bez toho, aniž byste vyzkoušeli relaxační proceduru v hotelu Manga Soa Lodge.

Mapa - Manga Soa Lodge ****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Madagaskar do hotelu Manga Soa Lodge ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Manga Soa Lodge ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Manga Soa Lodge ****

Letová spojení na Madagaskar

Ing. Jindřiška Jelínková
Manga Soa Lodge
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.