Adaaran Prestige Vadoo Maldives *****

Ráj v podobě soukromého ostrova s podmořským životem

Cena zájezdu na vyžádání

Cenovou nabídku Vám rádi připravíme individuálně po zaslání nezávazné poptávky.

Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Osobně
jsme
bydleli

Hotel Adaaran Prestige Vadoo Maldives *****

Lokalita Maledivy, South Male atoll | Zobrazit mapu
Strava All Inclusive | Více o gastronomii
Tipy specialistů Nadvodní vily Malý ostrov Jen pro dospělé
Specialisté, kteří
v hotelu bydleli
Specialisté, kteří
hotel navštívili

Popis hotelu Adaaran Prestige Vadoo Maldives ***** Maledivy

Vítejte v Adaraan Prestige Vadoo, na místě, kde čas přestává ubíhat a kde hlas Indického oceánu láká ke svým břehům. Je to jako brána k jižním atolům. Ostrov Vadoo má svůj vlastní tropický útes hemžící se neuvěřitelnou podvodní faunou a flórou.

Po pouhých 15 minutách jízdy motorovým člunem z letiště se dostanete do tohoto exotického útočiště, které nabízí nejen nejlepší komfort, ale také prostředí korálového ostrova s jemným zlatým pískem, jenž se společně s hladinou oceánu třpytí pod září slunečních paprsků. Adaraan Prestige Vadoo byl oceněn jako přední světový resort s vodními vilami prostřednictvím World Travel Awards v roce 2010. Tento hotel vyniká i mezi těmi nejlepšími.

V tomto prostředí budete obohaceni o neuvěřitelné a krásné okamžiky. V podmanivé svěžesti okolí a se skvělou pohostinností si užijete nezapomenutelnou dovolenou na Maledivách.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Sunrise Willa

Letmý pohled na daleké město Male Vám umožní tyto překrásné vodní vily, které nabízí také překrásné výhledy na východ slunce...

Sunset Villa

Oceán všude kolem Vás. Je to místo, kde Vaše srdce bije jiným rytmem a duše nachází klid. Dary Matky přírody v okolí jsou natolik ryzí, že budete ohromeni nadčasovou přírodní krásou..

Honeymoon Villa

Oslavte svatební slib svému protějšku v jedinečném stylu při pobytu v elegantní líbánkové vile hotelu Adaraan...

Gastronomie a hotelové restaurace

Budete hýčkáni kulinářskými možnostmi v Adaaran Prestige Vadoo. Užijte si gurmánskou kuchyni, vytříbené restaurace a výborné služby v restauraci Farivalhu nebo ochutnejte lahodné japonské speciality a nejčerstvější mořské plody v restauraci Kithajima.

Hlavní bar hotelu se nachází nad vodní hladinou v blízkosti Water Villas. Je vybaven výraznou dřevěnou terasou o třech stranách, na které si můžete vychutnat různé nápoje jak pod modrou denní oblohou, tak také pod hvězdami a měsícem. Plážový bar je umístěn na vzdálenější straně atolu a nabízí vynikající polohu na jemném zlatém písku. Kochejte se pohledem na kouzelný západ slunce či na pohádkový měsíc a těšte se z koktejlů s přáteli a blízkými. Všechny pokrmy ve zdejších restauracích jsou připravovány podle předepsaných norem a na základě široké škály kulinářských stylů.

V souladu s uvolněnou atmosférou resortu si lze užívat gurmánských okamžiků také v prostředí vlastní vily. Tak se Vám dostane maximálního soukromí a klidu.

Farivalhu Restaurant – Objevte strhující kulinářské zážitky, které potěší Vaše chuťové pohárky mnoha lákavými chutěmi jak asijských specialit, tak lahůdek kuchyně fusion. Můžete si pochutnat také na čerstvých mořských plodech ze zdejších vod oceánu. Překážkou není humr ani šťavnaté ryby připravené zkušeným kuchařským týmem. Restaurace oplývá příjemnými interiéry s krásnými výhledy na oceán. Ve večerních hodinách zde hraje tlumená hudba, která v záři měsíce vytváří tradiční maledivskou atmosféru.

Kithajima Restaurant – Vychutnejte si japonské speciality! Pokud dostanete chuť na něco neobyčejného, pak zdejší sushi či tempura jsou tím ideální volbou. Personál restaurace má dlouholeté zkušenosti s japonskou kuchyní, a tak bude Váš pokrm připraven s naprostou grácií. Budete si moci pochutnat na mnoha autentických lahůdkách se speciálně vyrobenými omáčkami, které skvěle doplňují chutě zdejších pokrmů. Pouze nejčerstvější mořské plody a nejkvalitnější suroviny jsou základem vaření pro zdejší kuchaře. K dispozici je také mnoho japonských piv a saké. Interiéry restaurace se nesou v duchu moderní i tradiční architektury a vytváří vhodné intimní prostředí pro stolování.

Beach Bar – Na tomto místě můžete uhasit žízeň po dni stráveném na slunci či po různých aktivitách. Dejte si šálek kvalitního čaje, vychutnejte si lahodný koktejl nebo se osvěžte řadou ovocných šťáv a dalšími nealkoholickými nápoji. Při lenošení na pláži Vám bude k dispozici také lehké občerstvení tohoto baru. Při západu slunce za horizont Indického oceánu je pastvou pro oči pozorovat oblohu s růžovými, oranžovými a červenými odstíny. Se speciálními nápoji můžete být v jednotě s přírodou. Je to ideální místo pro odpočinek, povídání si s přáteli a poznávání nových lidí.

Main Bar – Navštivte prostředí baru nad vodní hladinou v blízkosti vil a vychutnejte si drink s přáteli či rodinou. Trojboká dřevěná terasa nabízí překrásné výhledy na nekonečný Indický oceán a představuje fascinující místo ve dne i v noci. Můžete zírat do uklidňující dálky oceánu a přitom si užívat pohody se skleničkou v ruce. K dispozici je celá řada vytříbených nápojů.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Maledivy jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Jsou specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Maledivách. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Maledivách vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Kategorie a vybavení pokojů Adaaran Prestige Vadoo Maldives

Vůně aromatických olejů se vznáší ve vzduchu a probouzí Vaše smysly, když vstupujete do hotelových vodních vil, které nabízí překrásné výhledy na oceán, jež Vás obklopuje.

Povězte svému komorníkovi, jak si představujete svůj pobyt a bude jeho potěšením, aby zajistil vše, co potřebujete. Každé ráno se můžete probudit do útulné oceánské atmosféry s tyrkysovými vodami, které oživí Vašeho ducha a vdechnou Vaší mysli nový život.

Užívejte si barev v honosných prostorách vil, kde můžete zažít jedinečný životní styl s tropickým nádechem. Všechny vily mají podlahy z týkového dřeva, velkoryse pohodlné postele, prostorné sluneční terasy a bazénky s výhledem na oceán a okolní ostrovy.

Pro novomanžele je k dispozici speciální líbánková vila s prémiovými službami, vybavením a výhodami, které jsou ještě víc nezapomenutelné.

Adaaran Prestige Vadoo nabízí celkově 50 vil, z nichž 6 je inspirováno elegantním japonským designem, který odráží elegantní jednoduchost ve spojení se sofistikovaným luxusem. Všechny vily se nacházejí nad hladinou oceánu a nabízí exkluzivní a neomezený přístup do vody.

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Sunrise Willa

Letmý pohled na daleké město Male Vám umožní tyto překrásné vodní vily, které nabízí také překrásné výhledy na východ slunce. Užijte si ryzí krásu nedotčeného přírodního prostředí. Týkové podlahy a postel s nebesy o velikosti King s jemným ložním prádlem na Vás čeká v tomto klidném prostředí, zatímco salonek Vaší koupelny nabízí prosklenou podlahu, abyste se mohli kochat mořským životem pod vámi. Manty, rejnoky, pyskouny vlnkované, želvy a mnohé další živočichy je možné zahlédnout z pohodlí Vaší vodní vily. Do vybavení Water Villas patří: Polštářové menu, terasa, minibar (za příplatek), telefon s přímou volbou, přístroj na přípravu kávy/čaje, televize se satelitním příjmem – ložnice, televize se satelitním příjmem – koupelna, 24 hodinové služby komorníka, domácí kino s DVD přehrávačem, šatna, soukromá jídelna na terase, trezor, klimatizace, 220/240 napětí, jacuzzi v koupelně, koupelnový salonek se skleněnou podlahou, bazén, dřevěný žebřík z terasy pro soukromý přístup (24 hodin denně) do oceánu a připojení k internetu (LAN).

Sunset Villa

Oceán všude kolem Vás. Je to místo, kde Vaše srdce bije jiným rytmem a duše nachází klid. Dary Matky přírody v okolí jsou natolik ryzí, že budete ohromeni nadčasovou přírodní krásou. Týkové podlahy a postel s nebesy o velikosti King s jemným ložním prádlem na Vás čeká v tomto klidném prostředí, zatímco salonek Vaší koupelny nabízí prosklenou podlahu, abyste se mohli kochat mořským životem pod vámi. Manty, rejnoky, pyskouny vlnkované, želvy a mnohé další živočichy je možné zahlédnout z pohodlí Vaší vodní vily.

Honeymoon Villa

Oslavte svatební slib svému protějšku v jedinečném stylu při pobytu v elegantní líbánkové vile hotelu Adaraan. Již od Vašeho příjezdu budete hýčkáni službami profesionálního personálu, abyste mohli využít všechny možnosti tohoto romantického útočiště. Užijte si vychlazené šampaňské při pohledu na západ slunce, přitulte se jeden ke druhému v posteli o velikosti king nebo relaxujte v elegantním bazénu. Tyto suity disponují dřevěnými podlahami a výzdobou doplněnou o tematické tropické ložní prádlo a doškovou střechu. Je to ideální místo pro trávení romantické dovolené u moře. Soukromé schodiště Vám umožní exkluzivní přístup do křišťálově čistých vod. K dispozici budete mít také terasu a denní válendu, která je ideální pro popíjení osvěžujícího drinku. Po západu slunce je terasa ideální pro romantický kulinářský zážitek. Do vybavení patří: Polštářové menu, terasa, minibar (za příplatek), telefon s přímou volbou, přístroj na přípravu kávy/čaje, satelitní TV, domácí kino s DVD přehrávačem, 24 hodinové služby komorníka, šatna, trezor, klimatizace, 220/240 napětí, jacuzzi v koupelně, koupelnový salonek se skleněnou podlahou, župan a pantofle, bazén, dřevěný žebřík z terasy pro soukromý přístup (24 hodin denně) do oceánu a připojení k internetu (LAN).

Online cena a slevy Adaaran Prestige Vadoo Maldives *****

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

Láhev šumivého a čokoládové bonbony.

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 0 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

Osobní poradenství - v hotelu jsme bydleli
Zpáteční letenku EMIRATES z Prahy či Vídně vč. letištních tax v nejnižší knihovací economy třídě
Ubytování na vybraný počet nocí
Stravování dle kalkulace
Zpáteční transfer hydroplánem, rychlolodí nebo místní linkou z letiště přímo do hotelu
Na Maledivách česky mluvící delegát
Help desk naší cestovní kanceláře v České republice 24h/7d
Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku
Informace před cestou na zájezd s naší cestovní kanceláří na 7 stran
"Průvodce Maledivy" kniha z edice Lonely Planet v češtině
SLUŽBY NEKUPUJEME U ŽÁDNÉ NĚMECKÉ CESTOVNÍ KANCELÁŘE A PŘI CESTOVÁNÍ NEBUDETE ČLENY NĚMECKÉ SKUPINY. ZÁJEZD OBJEDNÁVÁ NAŠE CESTOVNÍ KANCELÁŘ PŘÍMO NA MALEDIVÁCH. PŘÍPADNÉ ZMĚNY VYŘÍDÍME RYCHLE

Podmínky a zvýhodnění pro rodiny s dětmi

Děti nemohou být ubytovány v tomto resortu.

Vylepšete svůj zájezd - možnosti rozšíření

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Garance nejlepší ceny

Profi foto hotelu Adaaran Prestige Vadoo *****

Naše foto hotelu Adaaran Prestige Vadoo *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Adaaran Prestige Vadoo Maldives

Budete hýčkáni kulinářskými možnostmi v Adaaran Prestige Vadoo. Užijte si gurmánskou kuchyni, vytříbené restaurace a výborné služby v restauraci Farivalhu nebo ochutnejte lahodné japonské speciality a nejčerstvější mořské plody v restauraci Kithajima.

Hlavní bar hotelu se nachází nad vodní hladinou v blízkosti Water Villas. Je vybaven výraznou dřevěnou terasou o třech stranách, na které si můžete vychutnat různé nápoje jak pod modrou denní oblohou, tak také pod hvězdami a měsícem. Plážový bar je umístěn na vzdálenější straně atolu a nabízí vynikající polohu na jemném zlatém písku. Kochejte se pohledem na kouzelný západ slunce či na pohádkový měsíc a těšte se z koktejlů s přáteli a blízkými. Všechny pokrmy ve zdejších restauracích jsou připravovány podle předepsaných norem a na základě široké škály kulinářských stylů.

V souladu s uvolněnou atmosférou resortu si lze užívat gurmánských okamžiků také v prostředí vlastní vily. Tak se Vám dostane maximálního soukromí a klidu.

Farivalhu Restaurant – Objevte strhující kulinářské zážitky, které potěší Vaše chuťové pohárky mnoha lákavými chutěmi jak asijských specialit, tak lahůdek kuchyně fusion. Můžete si pochutnat také na čerstvých mořských plodech ze zdejších vod oceánu. Překážkou není humr ani šťavnaté ryby připravené zkušeným kuchařským týmem. Restaurace oplývá příjemnými interiéry s krásnými výhledy na oceán. Ve večerních hodinách zde hraje tlumená hudba, která v záři měsíce vytváří tradiční maledivskou atmosféru.

Kithajima Restaurant – Vychutnejte si japonské speciality! Pokud dostanete chuť na něco neobyčejného, pak zdejší sushi či tempura jsou tím ideální volbou. Personál restaurace má dlouholeté zkušenosti s japonskou kuchyní, a tak bude Váš pokrm připraven s naprostou grácií. Budete si moci pochutnat na mnoha autentických lahůdkách se speciálně vyrobenými omáčkami, které skvěle doplňují chutě zdejších pokrmů. Pouze nejčerstvější mořské plody a nejkvalitnější suroviny jsou základem vaření pro zdejší kuchaře. K dispozici je také mnoho japonských piv a saké. Interiéry restaurace se nesou v duchu moderní i tradiční architektury a vytváří vhodné intimní prostředí pro stolování.

Beach Bar – Na tomto místě můžete uhasit žízeň po dni stráveném na slunci či po různých aktivitách. Dejte si šálek kvalitního čaje, vychutnejte si lahodný koktejl nebo se osvěžte řadou ovocných šťáv a dalšími nealkoholickými nápoji. Při lenošení na pláži Vám bude k dispozici také lehké občerstvení tohoto baru. Při západu slunce za horizont Indického oceánu je pastvou pro oči pozorovat oblohu s růžovými, oranžovými a červenými odstíny. Se speciálními nápoji můžete být v jednotě s přírodou. Je to ideální místo pro odpočinek, povídání si s přáteli a poznávání nových lidí.

Main Bar – Navštivte prostředí baru nad vodní hladinou v blízkosti vil a vychutnejte si drink s přáteli či rodinou. Trojboká dřevěná terasa nabízí překrásné výhledy na nekonečný Indický oceán a představuje fascinující místo ve dne i v noci. Můžete zírat do uklidňující dálky oceánu a přitom si užívat pohody se skleničkou v ruce. K dispozici je celá řada vytříbených nápojů.

All Inclusive

Hotel Adaaran Prestige Vadoo v balíčku „all inclusive“ zahrnuje:

 • Snídaně (07:30–9:30), oběd (12:30–14:30) a večeře (19:30–21:30) servírovány formou á la carte menu v hlavní hotelové restauraci
 • Možnost zvolení večeře v japonské restauraci místo večeře v hlavní restauraci (v závislosti na předchozí rezervaci)
 • Možnost zvolení svačinového menu v Main Baru místo oběda v hlavní restauraci
 • Odpolední čaj, sušenky a jiné pochoutky jsou k dispozici v restauraci/vile v 17:00
 • Minibar (obsahuje nealko nápoje, pivo a minerální vodu) doplňován jednou denně
 • V Main Baru a Beach Baru podávány prémiové značky alkoholu (whiskey, brandy, gin, vodka, rum), pivo a likéry ve skle, víno (červené, bílé), nealkoholické nápoje, minerální voda, výběr z koktejlů
 • Zdarma vybavení pro šnorchlování
 • Zdarma Wi-Fi připojení ve vilách a restauracích
 • Zdarma námořní exkurze jednou za celý pobyt (požadována rezervace)
 • 25% sleva na jeden léčivý balíček v lázních jednou za celý pobyt
 • 20% sleva na jeden potápěcí balíček jednou za celý pobyt

Balíček platí od 1.11. 2015 do 30. 04. 2016.

Český / slovenský delegát a služby na Maledivách

Klienti cestovní kanceláře DELUXEA mohou během pobytu na Maledivách využívat služby českých nebo slovenských delegátů -paní Pavla Wolfová, pan Šimon Mihalčin nebo paní Jana Rodovská. Na Maledivách žijí dlouhodobě a velmi dobře znají místní poměry, kulturu i zvyklosti. Kontakt na naše delegáty získáte již před odletem na Vaši dovolenou (v rámci odbavení k dovolené v „Informacích před cestou“ či na voucherech), abyste je mohli kontaktovat v případě náhlých změn během Vaší cesty.

Po příletu na Maledivy Vás delegát osobně přivítá na letišti a doprovodí Vás na navazující transfer na resort. Během této schůzky se můžete delegáta zeptat na vše, co Vás zajímá a pro případ nouze dostanete na delegáta i číslo na mobil či whatsapp. Delegát vždy zůstává v Male a na okolní ostrůvky nepřelétává ani nepřejíždí.

Při odletu z Malediv Vás delegát opět doprovodí po transferu z hotelu k odbavení před odletem z Malediv. Standardní služby českého nebo slovenského delegáta jsou jen za malý příplatek.

Navíc během celé dovolené jsme pro Vás na telefonu 24 hodin denně i my v cestovní kanceláři. Můžete nás požádat o asistenci nebo jenom poslat fotky, jak si užíváte moře či místní kuchyni.

Během pobytu na Maledivách Vám bude k dispozici delegát z naší partnerské cestovní kanceláře HEWL. Její služby po příletu, v průběhu pobytu a před odletem zahrnují:

 • Přivítání v příletové hale v českém/slovenském jazyce od delegátů s cedulkou s logem DELUXEA
 • Asistenci během registrace na hotelovém stánku na letišti v Male a následně doprovod na místo, kde na Vás bude čekat navazující transfer do hotelu
 • Předání telefonního čísla delegáta jako kontakt v případě potřeby či nouze – český/slovenský delegát Vám bude během pobytu v hotelu k dispozici na telefonu či whatsappu
 • Pomoc při řešení případných problémů či poskytnutí osobních rad během pobytu v hotelu v češtině/slovenštině po telefonu
 • Asistenci po transferu z hotelu na letiště v Male a během odbavení před odletem z Malediv

Sport a wellness hotelu Adaaran Prestige Vadoo *****

Aby byla Vaše dovolená v resortu Adaaran Prestige Vadoo dovedena k dokonalosti, nabízí hotel pestré vybavení a služby, které jistě při pobytu oceníte. Pro poklidnou dovolenou jsou k dispozici kompletní lázeňské procedury, zatímco aktivní hosté mohou využít přítomnosti nejlepších potápěčských lokalit na Maledivách. K dispozici Vám bude vybavení bezkonkurenční kvality.

K vybavení resortu patří:

 • Stolní tenis
 • plážový volejbal,
 • bazén
 • výlety
 • obchody
 • šnorchlování
 • potápění
 • tělocvična a
 • bezplatné Wi-fi.
Potápění

Potápění v okolí hotelového útesu a na ostatních nedalekých místech Vás naprosto ohromí. Zdejší pestrobarevné korály, hejna malých korálových rybek spolu s elegantními rejnoky a žraloky potěší i potápěče s nejvyššími nároky. Prozkoumejte tento bohatý svět pod vodní hladinou a nechejte uklidnit své nitro, zatímco si budete užívat nádherných scén, které mohou být lepší než kterýkoliv film.

Můžete se také vydat na plavbu lodí se svým milovaným protějškem či si půjčit šnorchlovací vybavení a pozorovat podmořský svět. K dispozici je také mnoho kurzů včetně PADI.

Lázně

Nechejte tradiční lázeňské metody, aby přirozeně opečovávaly tělo i mysl a předaly Vám umocněný pocit relaxační atmosféry. Můžete podstoupit očišťující a omlazující procedury, které jsou nabízeny lázněmi Coconut Spa. Díky péči zkušených terapeutů zažijete jedinečný pocit klidu a pohody. Osvoboďte své smysly pomocí výjimečné škály nabízených masáží, které využívají několik tradičních terapeutických technik společně s terapiemi lávovými kameny, masážními terapiemi černými kameny, masážemi mořskými mušlemi a s mnohými dalšími.

K dispozici Vám také budou balijské masáže, masáže hlavy, zad a ramen, shiatsu, švédské masáže, reflexní terapie nohou i rukou, olejové masáže, shirodhara, vlasová péče a další.

Pro maximální lázeňský zážitek hotel disponuje také adekvátním zařízením v podobě:

 • Dvou klimatizovaných lázeňských místností pro páry,
 • dvou jednolůžkových lázeňských místností a
 • jednou místností pro manikúru a pedikúru.

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

Láhev šumivého a čokoládové bonbony.

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 0 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

Doprava do hotelu Adaaran Prestige Vadoo Maldives

Po pouhých 15 minutách jízdy motorovým člunem z letiště se dostanete do tohoto resortu.

Mapa - Adaaran Prestige Vadoo Maldives *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Maledivy do hotelu Adaaran Prestige Vadoo Maldives *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Adaaran Prestige Vadoo Maldives *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
 
Ing. Pavlína Zbořilová
Ing. Pavlína Zbořilová 724 730 003

Recenze hotelu Adaaran Prestige Vadoo Maldives *****

Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení

Ohlasy klientů DELUXEA

Factsheet

Podobný hotel

Letová spojení na Maledivy

Ing. Pavlína Zbořilová
Adaaran Prestige Vadoo Maldives
„Hotel jsem osobně navštívila.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.