Angsana Ihuru *****

Maledivy

Resort, který bude rájem pro Vaše smysly

Osobně
jsme
bydleli

Hotel Angsana Ihuru *****

Hodnocení 9.7 Hodnotí 1 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Maledivy, North Male atoll | Zobrazit mapu
Strava Polopenze, All Inclusive, Plná penze, Snídaně | Více o gastronomii
Tipy specialistů Panenské krásy ostrova Krásná písečná pláž Výborné místo na šnorchlování a potápění
Specialisté, kteří
v hotelu bydleli

Popis hotelu Angsana Ihuru ***** Maledivy

Užijte si neskutečný pohled na tyrkysové laguny. Vydejte se do hlubin oceánu a sledujte tep jeho života. Dopřejte si přestávku od ruchu civilizace a prožijte pár dní na neobydleném ostrově. Probuďte své smysly a nadechněte se života v Angsana Ihuru.

Resort Angsana Ihuru se nachází v oblasti North Malé Atoll a je součástí maledivského souostroví. Z mezinárodního letiště se sem dostanete po dvaceti minutách plavby na člunu.

Úžasnou dovolenou si zde užijí jak romantické duše, tak milovníci dobrodružství, kteří mohou prozkoumávat panenské krásy ostrova, učit se umění maledivské kuchyně i spočinout do náruče lázní Angsana Spa.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Naše doporučení k Angsana Ihuru

Angsana Ihuru je synonymem neuvěřitelně živého podmořského světa, útulného malého ostrůvku, klidné bílé pláže a pohodlné soukromé vily – to vše jen pár minut od Malé. Z Angsany je možné přejet na sousední Banyan Tree několikkrát denně, což může být příjemným zpestřením. Nicméně korál kolem Angsana Ihuru vás zabaví na tolik hodin a dní, že případná návštěva nebude třeba.

Každá vila má vlastní terasu s pohodlným posezením, kde si můžete zavalení polštáři na pohovce nebo na houpačce s výhledem na moře konečně přečíst svou knihu, ke které jste se kvůli shonu každodenního života nemohli dostat.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
 
Ing. Jana Höferová (Tóthová)
Ing. Jana Höferová (Tóthová) 724 730 012

Video hotelu

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Beachfront Villa

Beachfront Villa

Beachfront Villa (57 m²) se nachází přímo na pláži a z verandy nabízí výhled na nekonečné dálky oceánu...

Beachfront Jet Pool Villa

Beachfront Jet Pool Villa

Beachfront Jet Pool Villa (68 m²) je taktéž situována přímo na pláži. V zadní části vilky, tj. v koupelně, se navíc nachází bazén s tryskami...

Gastronomie a hotelové restaurace

Vyberte si vámi preferovanou kuchyni a prostředí s ideální atmosférou. Od stolování na mělčině, až po večeře přímo ve vaší vile. Máte na výběr širokou plejádu kulinářských možností v podobě smíšené, asijské, středomořské a maledivské kuchyně.

Riveli je úžasná restaurace s vnitřním i venkovním prostorem. Užijete si tu asijskou, středomořskou i maledivskou kuchyni v krásné atmosféře nekonečného oceánu a zapadajícího slunce.

The Velaavani Bar (od 11:00 do 23:00) se nachází přímo na pobřeží a nabízí koktejly a menší občerstvení.

Pokud byste rádi oslavili něco speciálního nebo si jen dopřáli stolování v soukromí, můžete využít nabídky Destination Dining. Ta obsahuje: barbecue na pláži, sobotní večeři na pláži, kulinářskou cestu, lázeňské stolování i večeři s úžasnými panoramatickými výhledy.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Maledivy jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Jsou specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Maledivách. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Maledivách vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Kategorie a vybavení pokojů Angsana Ihuru

Na okraji ostrova se nachází 45 vil, které jsou situovány jen pár kroků od pláže s bílým pískem a křišťálově čistou vodou v oceánu. Každá vila se nachází přímo na pláži krásného korálového ostrova
a nabízí úchvatný výhled na šumivý Indický oceán z vlastní terasy. Venkovní koupelna uprostřed svěží zeleně představuje absolutní soukromí, zatímco v komfortní ložnici najdete útočiště pro váš odpočinek po aktivních dnech.

Vily jsou vybaveny: terasou s jídelním stolem a židlemi a venkovní houpačkou, venkovní pohovkou s polštáři, manželskou postelí, vnitřním salonkem s postelí navíc, vlastní zahradou a venkovní sprchou.

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Beachfront Villa

Beachfront Villa fotoBeachfront Villa

Beachfront Villa (57 m²) se nachází přímo na pláži a z verandy nabízí výhled na nekonečné dálky oceánu. Je uhnízděna uprostřed svěží zeleně a má venkovní koupelnu, jež poskytuje dokonalé soukromí. Ubytovat se zde mohou pohodlně až čtyři dospělé osoby. Vilka je velmi pečlivě oddělena od sousedních a soukromá terasa lemovaná zelení plynule přechází v pláž.

Beachfront Jet Pool Villa

Beachfront Jet Pool Villa fotoBeachfront Jet Pool Villa

Beachfront Jet Pool Villa (68 m²) je taktéž situována přímo na pláži. V zadní části vilky, tj. v koupelně, se navíc nachází bazén s tryskami. Ubytovat se zde pohodlně mohou až čtyři dospělé osoby.

Pláž a moře

Tento malý ostrůvek prstencovitého tvaru je obkroužen nádhernými plážemi s jemným bílým pískem. Pláže omývají tyrkysově modré vlny Indického oceánu. Užijete si tu jak dokonalou relaxaci pod slunečními paprsky, tak aktivní čas na vodě, i pod vodou. 

Online cena a slevy Angsana Ihuru *****

Cena zájezdu na vyžádání

Cenovou nabídku Vám rádi připravíme individuálně po zaslání nezávazné poptávky.

Nabídka nocí zdarma v hotelu Angsana Ihuru

Využijte nabídku čerpání nocí zdarma, která platí, pokud strávíte celou dobu pobytu v níže uvedených termínech:

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

Osobní poradenství - v hotelech jsme bydleli
Zpáteční letenku (z Prahy, Vídně či jiného letiště dle kalkulace) vč. letištních tax v uvedené cestovní třídě
Ubytování na vybraný počet nocí
Stravování kalkulace
Zpáteční transfer hydroplánem, rychlolodí nebo místní linkou z letiště přímo do hotelu
Na Maledivách česky mluvící delegát (v případě, že jej máte zahrnutého v kalkulaci)
Help desk naší cestovní kanceláře v České republice 24h/7d
Cestovní kancelář DELUXEA a.s. získala prodloužení pojištění proti úpadku do 27.01.2022. Náš limit pojistného plnění je extrémně vysoký, 70.000.000 Kč (více zde)
Informace před cestou na zájezd s naší cestovní kanceláří
knižní "Průvodce Maledivy" - kniha z edice Lonely Planet
SLUŽBY NEKUPUJEME U ŽÁDNÉ NĚMECKÉ CESTOVNÍ KANCELÁŘE A PŘI CESTOVÁNÍ NEBUDETE ČLENY NĚMECKÉ SKUPINY. ZÁJEZD OBJEDNÁVÁ NAŠE CESTOVNÍ KANCELÁŘ PŘÍMO NA MALEDIVÁCH. PŘÍPADNÉ ZMĚNY VYŘÍDÍME RYCHLE

Podmínky a zvýhodnění pro rodiny s dětmi

Dítě za zvýhodněnou cenou pouze pokud je ubytováno se 2 dospělými. Děti do 3,99 let mají ubytování, stravu a transfery zdarma (resp. od 01.11.2015 platí pouze místní daň ve výši 180 Kč/os./noc.).

V termínu 01.04.2017 - 30.09.2017 má jedno dítě ve věku 4 - 11 let ubytované se dvěma dospělými (bez speciální přistýlky) ubytování a stejnou stravu jako rodiče zdarma. Každé další dítě platí platí příplatky dle ceníku. Min.délka pobytu 4 noci. Tuto akci lze kombinovat se slevou za předstih a s nabídkou nocí zdarma.  

V termínu 01.11.2016 - 31.10.2017 při min. délkce pobytu 4 noci speciální nabídka na neomezené potápění 120 USD/osoba/den při objednání předem.

Vylepšete svůj zájezd - možnosti rozšíření

  • Oběd formouo švédských stolů na Banyan Tree: 75 USD / osobu,
  • Večeře formou švédských stolů na Banyan Tree: 90 USD / osobu, která má ubytování se snídaní, 30 USD / osobu, která má ubytování s polopenzí.

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Garance nejlepší ceny

Profi foto hotelu Angsana Ihuru *****

Naše foto hotelu Angsana Ihuru *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Angsana Ihuru

Vyberte si vámi preferovanou kuchyni a prostředí s ideální atmosférou. Od stolování na mělčině, až po večeře přímo ve vaší vile. Máte na výběr širokou plejádu kulinářských možností v podobě smíšené, asijské, středomořské a maledivské kuchyně.

Riveli je úžasná restaurace s vnitřním i venkovním prostorem. Užijete si tu asijskou, středomořskou i maledivskou kuchyni v krásné atmosféře nekonečného oceánu a zapadajícího slunce.

The Velaavani Bar (od 11:00 do 23:00) se nachází přímo na pobřeží a nabízí koktejly a menší občerstvení.

Pokud byste rádi oslavili něco speciálního nebo si jen dopřáli stolování v soukromí, můžete využít nabídky Destination Dining. Ta obsahuje: barbecue na pláži, sobotní večeři na pláži, kulinářskou cestu, lázeňské stolování i večeři s úžasnými panoramatickými výhledy.

Český / slovenský delegát a služby na Maledivách

Klienti cestovní kanceláře DELUXEA mohou během pobytu na Maledivách využívat služby českého delegáta -  paní Radka Kaiserová/pan Hynek Sláma. Na Maledivách žijí dlouhodobě a velmi dobře znají místní poměry, kulturu i zvyklosti. Kontakt na delegáta (v případě objednání jeho služby) získáte již před odletem na Vaši dovolenou (v rámci odbavení k dovolené v „Informacích před cestou“ či na voucherech), abyste je mohli kontaktovat v případě náhlých změn během Vaší cesty.

Po příletu na Maledivy Vás delegát osobně přivítá na letišti a doprovodí Vás na navazující transfer na resort. Během této schůzky se můžete delegáta zeptat na vše, co Vás zajímá a pro případ nouze dostanete na delegáta i číslo na mobil či whatsapp. Delegát vždy zůstává v Male a na okolní ostrůvky nepřelétává ani nepřejíždí.

Při odletu z Malediv Vám delegát bude v případě potřeby opět k dispozici na telefonu. Standardní služby českého nebo slovenského delegáta jsou jen za malý příplatek.

Navíc během celé dovolené jsme pro Vás na telefonu 24 hodin denně i my v cestovní kanceláři. Můžete nás požádat o asistenci nebo jenom poslat fotky, jak si užíváte moře či místní kuchyni.

Během pobytu na Maledivách Vám bude k dispozici delegát z naší partnerské cestovní kanceláře Colours of Maldives. Její služby po příletu, v průběhu pobytu a před odletem zahrnují:

  • Přivítání v příletové hale v českém jazyce od delegátů s cedulkou s logem DELUXEA
  • Asistenci během registrace na hotelovém stánku na letišti v Male a následně doprovod na místo, kde na Vás bude čekat navazující transfer do hotelu
  • Předání telefonního čísla delegáta jako kontakt v případě potřeby či nouze – český/slovenský delegát Vám bude během pobytu v hotelu k dispozici na telefonu či whatsappu
  • Pomoc při řešení případných problémů či poskytnutí osobních rad během pobytu v hotelu v češtině po telefonu
  • Telefonní asistenci po transferu z hotelu na letiště v Male a během odbavení před odletem z Malediv

Sport a wellness hotelu Angsana Ihuru *****

Angsana Ihuru nabízí pro každého něco. V úchvatném prostředí oceánu a korálového útesu budete mít zcela jistě z čeho vybírat.

Krásy zdejšího korálového útesu čekají na vaše prozkoumávání. Zdejší potápění je vhodné jak pro začátečníky, tak i pro zkušené potápěče. Využít můžete také služby v podobě školení s cílem zlepšení vašich potápěčských dovedností.

Oslnivý podmořský život, nacházející se jen pár kroků od vaší vily, láká ke šnorchlování.

Užít si můžete i vodní sporty, například windsurfing, rybaření, plavbu na katamaránech, wakeboarding, či jízdu na kruhu, který táhne člun nebo vodní skútr.

Krásami neoplývá jen oceán, ale i pevnina. Zkoumat ji můžete prostřednictvím pestré nabídky exkurzí. Vydat se můžete do hlavního města Malé, nebo navštívit okolní ostrovy.

Toužíte po dosažení celkového duševního, fyzického a duchovního blahobytu? Místní holistické terapie vám pomohou příjemně omládnout. V pozadí s plážemi lemovanými palmami a oceánem vás budou hýčkat zkušení terapeuti lázní Angsana Spa. Zklidněte svou mysl a nasávejte poklidnou okolní atmosféru. 

Děti v hotelu Angsana Ihuru *****

Malí dobrodruzi budou jistě uchváceni želví sanicí a možností nakrmit rejnoky. Na vlastní kůži se tak dozví něco o fauně a flóře tohoto tropického ráje. Celá rodina se může pobavit u ping pongu nebo u šnorchlování, které se nabízí jen pár metrů od břehu.

Pokoje mají ideální dispozici 2 + 2, a tak se tu pohodlně ubytujete i s dětmi. K vnitřním pokojům je navíc připojena soukromá zahrádka, kde si mohou děti hrát. 

Doprava do hotelu Angsana Ihuru

Resort Angsana Ihuru se nachází v oblasti North Malé Atoll a je součástí maledivského souostroví. Z mezinárodního letiště se sem dostanete po 20 minutách plavby na člunu. 

Mapa - Angsana Ihuru *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Maledivy do hotelu Angsana Ihuru *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Angsana Ihuru *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
 
Ing. Jana Höferová (Tóthová)
Ing. Jana Höferová (Tóthová) 724 730 012

Recenze hotelu Angsana Ihuru *****

Pláž
10
Ubytování
10
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Průměrné hodnocení
9.7
1 hodnocení
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Průměrné hodnocení
9.7
1 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Rodina s dětmi
Datum recenze:
07. 11. 2014
Datum pobytu:
23. 10. - 01. 11. 2014
Průměr
9.7
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Personál
10
Krásný ostrov jen dvacet minut od letiště. Fantastický korálový útes. Klid.

Ohlasy klientů DELUXEA

Podobný hotel

Letová spojení na Maledivy

Ing. Radka Holasová
Angsana Ihuru
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.