Hulhule Island Hotel **** Maledivy

Hulhule Island Hotel se nachází na ostrově s mezinárodním letištěm. Toto prostředí jej do velké míry určuje, a tak je vhodnější pro méně náročné klienty. Je vhodným místem jak pro trávení volného času, tak pro podnikání. Je to živé místo s mnoha klidnými zákoutími.

Lokalita: Maledivy, North Male atollMapa

Cesta z letiště do hotelu trvá okolo pěti minut a je zajištěna kyvadlovou dopravou. Nejbližší ostrov Malé je vzdálen asi deset minut jízdy lodí od letiště. Hulhule Island Hotel provozuje také pravidelnou dopravu právě do Malé a zpět trajektem a pro hosty hotelu je tato služba bezplatná. Na tomto místě si užijete zkrátka znamenité péče.

Na ostrově Malé pak najdete mnoho atraktivit jako kulturní památky či rušné místní tržiště a budete moci poznat zdejší způsob života.

 

Naše doporučení k Hulhule Island Hotel

 

Hulhule by se dal označit za letištní hotel, očekávejte tedy spíš jednoduchost a účelnost. V hotelu se ubytovávají hlavně posádky leteckých společností a hosté, kteří čekají na svůj let. Hulhule Island Hotel se tak může stát spíš dobrým výchozím místem pro poznávání Malediv. 

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám zájezd připravíme na klíč

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Maledivy jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Jsou specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Maledivách. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Maledivách vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Kategorie a vybavení pokojů Hulhule Island Hotel

Hulhule Island Hotel je známý svým jednoduchým ubytováním, které zahrnuje 136 pokojů a suit v několika kategoriích od 26 do 54 m². Všechny pokoje mají panoramatický výhled na exotický Indický oceán s měnícími se odstíny modré barvy.

Budete si moci užívat moderního a funkčního vybavení či zařízení na přípravu kávy a čaje a dalšího vybavení, ke kterému patří: žehlička, žehlicí prkno, fén, mini-bar, wi-fi internet, digitální trezor, IDD telefon, LCD televize a značkové vybavení koupelny.

Některé pokoje navíc nabízejí balkon, vanu s jacuzzi, DVD přehrávač a mini-vinotéku. 

Plánek hotelu

 
Plánek hotelu

Nabídka pokojů

Suite

Suites (54 m², celkem 3) jsou útulné a pečlivě navržené s postelemi o velikosti king a obývacím pokojem, ideální pro pohodlí hostů doplněné o krásné výhledy na oceán. Mimo jiné budete moci využívat iPod přehrávač, rádio, budík, DVD přehrávač, značkové vybavení koupelny, ovocnou mísu, šumivé víno, čokolády a službu rozestýlky pro maximální komfort.

Super Deluxe with Jacuzzi

Super Deluxe with Jacuzzi (45 m², celkem 3) mají postele velikosti king a balkon s úchvatným výhledem. Tato kategorie pokojů je velmi populární pro novomanžele na líbánkách. Využívat můžete stejné vybavení jako u předchozího typu suit.

Super Deluxe

Super Deluxe (40 m², celkem 12) představují překrásně zařízené pokoje s manželskou postelí a disponují i prostornou koupelnou.

Deluxe

Deluxe (36 m², celkem 36) kategorie je rozdělena na 16 pokojů s postelí o velikosti king a na zbylých 16 s oddělenými lůžky. Každý má vlastní balkon s krásnými výhledy.

Superior

Superior (26 m², celkem 82) pokoje jsou rozděleny na 39 s postelí o velikosti king a 43 s oddělenými lůžky. Všechny pokoje nabízejí výhled na oceán, moderní dekoraci a komfortní vybavení pro příjemný pobyt. K dispozici je kromě základního vybavení iPod, rádio, budík, koupelnové vybavení a ovoce jako přivítání při příjezdu.

Pláž a moře

Pláž resortu Hulhule je spíše „městského typu“. Přímo před hotelem si můžete zalenošit na barevných lehátkách, vstup do moře se pak nachází o kousek dál. Moře je zde velmi mělké. Pláž pokrývá jemný bílý písek. 

Online cena a slevy Hulhule Island Hotel ****

Garance nejlepší ceny

Profi foto hotelu Hulhule Island Hotel ****

Gastronomie a hotelové restaurace Hulhule Island Hotel

Hulhule Island Hotel nabízí hostům krásné zážitky v podobě gurmánského stolování. Je to místo kde se spojuje delikátní kuchyně, výjimečná atmosféra a jedinečné služby. Hosté mají na výběr z široké řady lahodných pokrmů a skvělých nápojů, a tak jsou splněny preference každého hosta.

Resort byl několikrát oceněn jako „Nejlepší kulinářské zařízení na Maledivách“ v rámci Hotel Asia Exhibition & Culinary Challenge.

Uduvilaa  je oceňovaná střešní restaurace, která se nachází ve čtvrtém patře a hosté si v ní mohou vychutnat mezinárodní, asijské a maledivské lahůdky společně s panoramatickým pohledem na azurové nebe, přístav a rozzářenou oblohu u hlavního města Malé. Kromě lahodných pokrmů si můžete dát také prvotřídní víno a dopřát si služeb přátelské a ochotné obsluhy.

Celodenní kavárna ve spojení s restaurací nese název Faru Coffee House. Nabízí mezinárodní kuchyni, která je tvořena převážně evropskými, středomořskými, japonskými, čínskými, maledivskými, italskými a asijskými pochoutkami servírovanými v elegantním prostředí.

Champs Bar je ideální místo k odpočinku a relaxaci s přáteli a možností vychutnání si nespočtu koktejlů a dalších nápojů se sportovním nádechem. Hosté jsou zváni, aby uspokojili svého sportovního ducha u kulečníku, šipek, stolního fotbálku či stolních her.

Pool Side představuje otevřenou restauraci, která je příjemnou oázou s výhledem na oceán a poskytuje prostředí pro odpočinek s osvěžujícími drinky. Jistě oceníte zdejší přátelskou atmosféru
a elegantní služby. V menu figuruje také celá řada gurmánských pokrmů.

Sunset Deck se nachází na terase a poskytuje hostům ten nejlepší výhled na překrásné maledivské západy slunce společně s kulisou okolních ostrovů a okouzlujícími vodami Indického oceánu. Hosté si mohou vychutnat nápoje dle svých představ a chutné občerstvení před skvělým stolováním
v Uduvilaa.

Rádi byste strávili večer v soukromí? Máte hned několik možností, jako je stolování ve vlastní suitě či pokoji, nebo romantický gurmánský zážitek přímo na pláži. Dopřát si můžete i soukromé stolování v zahradním altánku nebo na plážové terase, což ocení zejména novomanželé na líbánkách, či hosté slavící významné životní události.

Sport a wellness hotelu Hulhule Island Hotel ****

V resortu je k dispozici spousta volnočasových aktivit, díky kterým se pobavíte, prospějete svému tělu i najdete potřebnou relaxaci a uvolnění.

Hosté mohou využívat posilovnu (250 m²), kde se kombinují cvičení, energie a zábava. K dispozici je příjemné prostředí s moderními fitness přístroji pro kardio i silový trénink. Přítomnost fitness instruktorů zaručí vaše zlepšení.

K dispozici budete mít i bazén (300 m²). Nachází se u oceánu a je ideálním místem pro osvěžení a relaxaci. Užijte si chvíle pod sluncem na tomto místě s vlídnou atmosférou a kouzelnými výhledy na moře.

Volné odpoledne můžete strávit i hrou plážového volejbalu, tenisu, či golf puttingu. Nejen golfoví milovníci si mohou zahrát tento druh golfu. Hřiště je osvětlené a je tudíž možné hrát i ve večerních hodinách. Vybavení je k dispozici na recepci.

Pobavíte se i u badmintonu a basketbalu. Potřebné vybavení opět získáte na recepci.

Váš pobyt v hotelu Hulhule Island je možné doplnit o několik výletů na zajímavá místa jako Malé nebo další okolní ostrovy, kde poznáte zdejší prostředí, život a kulturu. Můžete se vydat za nakupováním do hlavního města s rybím a zelným trhem, obchody se suvenýry, prezidentským palácem, Sultan parkem a velkou mešitou. Dále je možné se vydat na ponor v ponorce, vyhlídkové lety, rybaření, potápění se zkušenými instruktory, poznávání ostrovů a další. K dispozici jsou také vodní sporty, šnorchlovací výlety, atd.

Nezapomeňte také navštívit zdejší lázně, sloužící osvěžení těla i mysli při pečujících lázeňských procedurách. Objevíte místní pohodu a smysl pro rovnováhu v nabídce mnoha lázeňských a kosmetických terapií, které jsou vyjádřením oddanosti k poskytování kvalitních služeb. Dostane se vám tak příležitosti k posílení mysli, ducha i těla a nastolení celkové rovnováhy. Do procedur patří tradiční balijské masáže, aroma, shiatsu a švédské masáže, peeling, tělové masky, péče o obličej, manikúra a pedikúra a další. V lázních se nachází také sauna a parní místnost.

Doprava do hotelu Hulhule Island Hotel

Cesta z letiště do hotelu trvá okolo pěti minut a je zajištěna kyvadlovou dopravou. Nejbližší ostrov Malé je vzdálen asi deset minut jízdy lodí od letiště. Hulhule Island Hotel provozuje také pravidelnou dopravu právě do Malé a zpět trajektem a pro hosty hotelu je tato služba bezplatná. Na tomto místě si užijete zkrátka znamenité péče.

Mapa - Hulhule Island Hotel ****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Maledivy do hotelu Hulhule Island Hotel ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Hulhule Island Hotel ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Hulhule Island Hotel ****

Hodnocení poskytli naši zákazníci po ukončení pobytu v hotelu Hulhule Island Hotel ****

Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Aktivity
10
Průměrné hodnocení
10
1 hodnocení
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Aktivity
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Aktivity
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Aktivity
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Aktivity
10
Průměrné hodnocení
10
1 hodnocení

Ohlasy klientů DELUXEA

Letová spojení na Maledivy

Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Poskytujeme
Mezinárodní standard
kvality cestovních služeb
Více info
Mgr. Iveta Mlejnská
Hulhule Island Hotel
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.