Kihaadhuffaru Island Resort *****

Maledivy

Ostrůvek v biosferické rezervaci s krásným podmořským světem

Osobně
jsme
bydleli

Hotel Kihaadhuffaru Island Resort *****

Hodnocení 9.2 Hodnotí 65 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Maledivy, Baa atoll | Zobrazit mapu
Strava All Inclusive, Plná penze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Prostorné vily pro maximální pohodlí Nově zrekonstruováno Pár minut od Hanifaru Bay
Specialisté, kteří
v hotelu bydleli

Popis hotelu Kihaadhuffaru Island Resort ***** Maledivy

Resort Kihaad Maldives se nachází na soukromém ostrůvku v oblasti Baa Atoll, který svou délkou nepřevyšuje šest set metrů, a tak nabízí intimní, komfortní prostředí, jehož atmosféru dokreslují nekonečné bílé pláže, šepot palem a zářivá modř oceánu. Resort je umístěn deset minut plavby privátní lodí od místního letiště Dharanvadhoo.

Už jméno hotelu svědčí o prostředí, ve kterém se nachází. Slovo Kihaad v místním tradičním jazyce Dhivehi znamená „mladý kokosový ostrov“. Je to místo, kde se hosté ocitnou v přímém souladu s přírodou, která utváří celý ráz resortu, doplněný o velmi pohodlné a příjemné společenské posezení u bazénu nebo přímo na pláži, odkud můžete při poslechu šumění vln pozorovat noční oblohu.

Ostrov Kihaad se nachází jen několik minut od mořské chráněné oblasti Hanifaru Bay, unikátním světovým přírodním dědictvím UNESCO. V letních a podzimních měsících se v této oblasti vyskytuje pravidelně několik desítek mant, které se do Hanifaru Bay připlouvají krmit, a vy je můžete pozorovat z bezprostřední blízkosti při šnorchlování. Raritou není ani výskyt žraloka velrybího. Resort se vzhledem ke své lokalitě zaměřuje na ochranu životního prostředí a zachování zdejšího podmořského světa.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Naše doporučení k Kihaadhuffaru Island Resort

Resort Kihaad nabízí nově zrekonstruované vilky, které se pyšní rozlehlými prostory a moderními světlými barvami. Resort se pyšní nádhernou širokou pláží s hlubokým pískem a výbornými možnostmi ke šnorchlování. Na jedné straně je laguna dlouhá asi 75 metrů a ke korálu se musí plavat dále, nicméně podívaná stojí za to. U vodních vil je korál blíže a není neobvyklé narazit na rejnoky, želvy, morény a desítky druhů pestrobarevných ryb. V potápěčském centru si můžete také domluvit spoustu výletu za potápěním či šnorchlováním dále od ostrova. Naprostým unikátem je pak již zmíněná Hanifaru Bay.

Hotel nabízí program All inclusive, který zahrnuje bezplatné občerstvení a přístup k internetu v salonku, uvítací nápoje, snídaně, obědy a večeře v hlavní hotelové restauraci a výběr z nápojů ve všech restauracích a barech. Dále bezplatný dětský klub pro děti ve věku od dvou do třinácti let, všechny nemotorizované vodní sporty, neomezený přístup do Kihaad Gym.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
 
Ing. Jana Höferová (Tóthová)
Ing. Jana Höferová (Tóthová) 724 730 012

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Deluxe Villa (55 m2)

Deluxe Villa (55 m2)

Deluxe Villa (55 m2) se nachází ve svěží zeleni, kde si můžete užít klid a pohodu zahradní atmosféry, která vilku obklopuje...

Beach Villa (77 m2)

Beach Villa (77 m2)

Prostorné a pohodlné plážové vilky (77 m2) s částečným výhledem na moře jsou obklopeny exotickou vegetaci a disponují vlastní terasu jen pár kroků od pláže...

Garden Villa with Pool (75 m2)

Garden Villa with Pool (75 m2)

Zahradní vily (75 m2) se vyznačují prostornou ložnicí s manželskou postelí a denní válendou a především privátním bazénkem (cca 8 m2) s terasou a výhledem na tropickou zahradu...

Gastronomie a hotelové restaurace

Malaafaiy

Vychutnejte si hlavní restauraci hotelu Kihaa. V otevřené kuchyni a na grill stations Vám místní kuchaři předvedou tu pravou show, při tvorbě pokrmů z celého světa a jídlo si tak vychutnáte od úplně první suroviny až po poslední sousto, během kterého budete váhat co si dát dále.

Sangu A La Carte

Subkontinentální kuchyně Vás uvítá v Sangu A La Carte. Jak již napovídá název, můžete si vybrat à la carte nebo z vybraných menu a vychutnat si umění Sangu. K chutnému jídlu si můžete objednat z výběru piv, skvělých vín, osvěžujících koktejlů a smoothies a mnoho dalšího.

Undhoali bar

Undhoali Bar je hlavním barem resortu a nachází se u gigantického infinity bazénu. Unikátní je nejenom bazén, čerstvý vzduch a celkově atmosféra, ale i pohodlné proutěné židle okolo bazénu a originální houpačky jako barové stoličky. Vyberte si kam se usadíte a u intimního osvětlení si užijte drink a zůstaňte tak dlouho, jak je jen libo.

Hanifaru Bay Tea House

Čajovna, nově otevřena v roce 2018, která se večer mění na restauraci. Čeká vás interiér s antickým tématem, ve kterém si užijete stolování s impozantním obsluhou a starobylými tradicemi. 

Wine Lounge

Vinárna s širokou nabídkou exkluzivních vín. Wine Lounge nabízí odpočinkovou, avšak sofistikovanou atmosféru, ve které si užijete vybraná jídla z rozmanitého menu.

Raaveriya Bar

Součástí resortu je rodinný bazén, vedle kterého se nachází i ten dětský a přímý vstup na pláž. Jako osvěžení pro Vás i Vaše děti je u bazénu Raaveriya Bar, ve které naleznete čerstvé ovoce, drobné občerstvení, výběr alkoholických a nealkoholických nápojů a, dětmi nejvíce oceňovanou, domácí zmrzlinu, vyráběnou zde na ostrově.

In vila dining

Jako hosté resortu můžete využít možnost vychutnat si jídlo v klidu a soukromí Vaší vily. Vyberte si z in-Villa menu a nechte si Vámi vybrané menu donést až ke dveřím. Výběrem, kterým nejvíce oceníte je především výběr z toho nejlepšího, co nabízí asijská a západní kuchyně.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Maledivy jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Jsou specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Maledivách. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Maledivách vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Kategorie a vybavení pokojů Kihaadhuffaru Island Resort

Prostorné, prosvětlené a samostatné vily byly specificky navrženy tak, aby představovaly přátelské a pohodlné prostředí pro kouzelnou maledivskou dovolenou. Všechny vily jsou vybaveny LED TV s připojením k internetu, příslušenstvím pro přípravu kávy a čaje, klimatizací a bezplatným WiFi připojením. K dispozici na vyžádání je také dokovací stanice pro iPad či DVD přehrávač.

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Deluxe Villa (55 m2)

Deluxe Villa (55 m2)

Deluxe Villa (55 m2) se nachází ve svěží zeleni, kde si můžete užít klid a pohodu zahradní atmosféry, která vilku obklopuje. Během pobytu si tak užijete krásné výhledy na do exotické zahrady. Navíc se vilka nachází v blízkosti hlavní části resortu. Do vybavení patří vnitřní sprcha, vana, klimatizace, stropní ventilátor, minibar, zařízení na přípravu kávy a čaje, sejf, vysoušeč vlasů, satelitní TV, internet (Wi-Fi), IDD telefon, pantofle, župan, denní válenda, veranda, lehátka, bezplatná voda a deštník. Na vyžádání postýlka či přistýlka.

Beach Villa (77 m2)

Beach Villa (77 m2) fotoBeach Villa (77 m2)

Prostorné a pohodlné plážové vilky (77 m2) s částečným výhledem na moře jsou obklopeny exotickou vegetaci a disponují vlastní terasu jen pár kroků od pláže. Je to ideální volba pro ty, kteří hledají ubytování poblíž pláže za rozumnou cenu a se zahrnutím komfortu a pohodlí. Do vybavení patří vnitřní i venkovní sprcha, vana, klimatizace, minibar, zařízení na přípravu kávy a čaje, sejf, vysoušeč vlasů, satelitní TV, internet (Wi-Fi), IDD telefon, pantofle, župan, denní válenda, snadný přístup na pláž, veranda, lehátka, bezplatná voda a deštník. Na vyžádání postýlka či přistýlka.

Garden Villa with Pool (75 m2)

Garden Villa with Pool (75 m2) fotoGarden Villa with Pool (75 m2)

Zahradní vily (75 m2) se vyznačují prostornou ložnicí s manželskou postelí a denní válendou a především privátním bazénkem (cca 8 m2) s terasou a výhledem na tropickou zahradu. Do vybavení patří vnitřní i venkovní sprcha, vana, bazén, klimatizace, stropní ventilátor, minibar, zařízení na přípravu kávy a čaje, sejf, vysoušeč vlasů, satelitní TV, internet (Wi-Fi), IDD telefon, pantofle, župan, denní válenda, veranda, lehátka, bezplatná voda a deštník. Na vyžádání postýlka či přistýlka.

Lagoon Prestige Pavillion Beach Villa (110 m2)

Lagoon Prestige Pavillion Beach Villa (110 m2)

Nová kategorie ubytování Lagoon Prestige Pavillion Beach Villa (110 m2), která je umístěna přímo na pláži se pyšní prostornou ložnicí i venkovní terasou s altánkem na pláži. Skvělá varianta pro krásnou plážovou dovolenou s výhledy na moře a prostory pro relaxaci. Do vybavení patří vnitřní i venkovní sprcha, vana, klimatizace, minibar, zařízení na přípravu kávy a čaje, sejf, vysoušeč vlasů, satelitní TV, internet (Wi-Fi), IDD telefon, pantofle, župan, denní válenda, plážový altánek, přímý přístup na pláž, veranda, lehátka, bezplatná voda a deštník. Na vyžádání postýlka či přistýlka.

Beach Villa with Private pool (130 m2)

Beach Villa with Private pool (130 m2)

Plážové vilky s prostornou ložnicí se vyznačují umístěním v tropické zeleni s částečným výhledem na moře a s vlastním bazénem v zadní části za vilkou. Na pláž to máte jenom pár kroků a dostane se Vám příjemného soukromí s klidnou atmosférou a prodlouženou koupelnou. Terasa je vybavena lehátky. Do vybavení patří vnitřní i venkovní sprcha, vana, bazén, klimatizace, minibar, zařízení na přípravu kávy a čaje, sejf, vysoušeč vlasů, satelitní TV, internet (Wi-Fi), IDD telefon, pantofle, župan, denní válenda, přímý přístup na pláž, veranda, lehátka, bezplatná voda a deštník. Na vyžádání postýlka či přistýlka.

Lagoon villa with plunge pool (110 m2)

Lagoon villa with plunge pool (110 m2) fotoLagoon villa with plunge pool (110 m2)

Moderní a prostorná vila (110 m2) s venkovní dřevěnou terasou s lehátky a výhledem na Indický oceán nabízí pro osvěžení vlastní bazén (5 m2) . Je to ideální místo pro dovolenou s dostatkem soukromí a a úchvatnými výhledy na tropické okolí v čele s oceánem. Do vybavení patří vnitřní i venkovní sprcha, vana, bazén, klimatizace, minibar, zařízení na přípravu kávy a čaje, sejf, vysoušeč vlasů, satelitní TV, internet (Wi-Fi), IDD telefon, pantofle, župan, denní válenda, přímý přístup na pláž, veranda, lehátka, bezplatná voda a deštník. Na vyžádání postýlka či přistýlka.

Water Villa with plunge pool (150 m2)

Water Villa with plunge pool (150 m2) fotoWater Villa with plunge pool (150 m2)

Nadvodní vilka (150 m2) s vlastním bazénkem (cca 4 m2) je umístěná na kůlech přímo nad tyrkysovými vodami laguny. Dostane se Vám opravdového komfortu a velkorysého prostoru s krásnými výhledy na oceán. Navíc máte k dispozici vlastní terasu a přímý přístup do laguny. Do vybavení patří vnitřní sprcha, vana, bazén, klimatizace, minibar, zařízení na přípravu kávy a čaje, sejf, vysoušeč vlasů, satelitní TV, internet (Wi-Fi), IDD telefon, pantofle, župan, denní válenda, veranda, lehátka, bezplatná voda a deštník. Na vyžádání postýlka či přistýlka.

Beach Suite with Infinity pool (150 m2)

Beach Suite with Infinity pool (150 m2)

Plážové suity (150 m2) jsou opravdovým unikátem, jelikož se pyšní luxusními prostory přímo u pláže a privátním bazénem s nekonečným okrajem a kouzelnými výhledy na moře. Relaxujte v tomhle exotickém ráji s velkou ložnicí, terasou a altánkem, přičemž Vám bude zaručen dostatek soukromí a pohodlí. Do vybavení patří vnitřní i venkovní sprcha, vana, bazén, klimatizace, minibar, zařízení na přípravu kávy a čaje, sejf, vysoušeč vlasů, satelitní TV, internet (Wi-Fi), IDD telefon, pantofle, župan, denní válenda, plážový altánek, přímý přístup na pláž, veranda, lehátka, bezplatná voda a deštník. Na vyžádání postýlka či přistýlka.

Maldivian Suite with pool (180 m2)

Maldivian Suite with pool (180 m2) fotoMaldivian Suite with pool (180 m2)

Autentická suita (180 m2) inspirovaná maledivským stylem nabízí ubytování s tvarem mušle. Suita s výhledem na moře je přilehlá k jedné další (ta stejná kategorie), takže je možné rezervovat celou vilu se dvěma suitami. To je skvělá volba pro rodiny nebo skupinky přátel. Do vybavení každé suity patří bazén v zahradní části (cca 8 m2). Do vybavení patří vnitřní sprcha, vana, bazén, klimatizace, stropní ventilátor, minibar, zařízení na přípravu kávy a čaje, sejf, vysoušeč vlasů, satelitní TV, internet (Wi-Fi), IDD telefon, pantofle, župan, denní válenda, přímý přístup na pláž, veranda, lehátka, bezplatná voda a deštník. Na vyžádání postýlka či přistýlka.

Family Beach Suite (250 m2)

Family Beach Suite (250 m2) fotoFamily Beach Suite (250 m2)

Rodinné plážové suity (250 m2) jsou navrženy přímo pro rodiny s dětmi nebo skupiny přátel, aby si společně mohli užít pohodlnou dovolenou na Maledivách. K dispozici jsou vždy dvě ložnice, přičemž každá má vlastní koupelnu se sprchou a vanou. Mezi ložnicemi pak najdete obývací prostor pro společné chvíle a využívat můžete také prostorné terasy. Suita má částečný výhled na moře, obklopuje ji tropická zeleň a nachází se jen pár kroků od pláže. Do vybavení každé suity patří bazén v zahradní části (cca 8 m2). Do vybavení patří vnitřní i venkovní sprcha, vana, klimatizace, minibar, zařízení na přípravu kávy a čaje, sejf, vysoušeč vlasů, satelitní TV, internet (Wi-Fi), IDD telefon, pantofle, župan, denní válenda, přímý přístup na pláž, veranda, lehátka, bezplatná voda a deštník. Na vyžádání postýlka či přistýlka.

Water Suite with Plunge pool (270 m2)

Water Suite with Plunge pool (270 m2) fotoWater Suite with Plunge pool (270 m2)

Dokonalý komfort naleznete v této nadvodní suitě (270 m2) s bazénkem (4 m2). Těšit se můžete na nejvyšší úroveň pohodlí,soukromí a prostornosti, stejně jako na krásné výhledy na moře s přímým přístupem do laguny. Suita postavená na kůlech nad mořem disponuje velkou ložnicí a obývacím pokojem. koupelna je pak vybavena jacuzzi, zatímco terasa nabízí prostory pro stolování či pozorování hvězd. Do vybavení patří vnitřní sprcha, vana, jacuzzi, bazén, klimatizace, minibar, zařízení na přípravu kávy a čaje, sejf, vysoušeč vlasů, satelitní TV, internet (Wi-Fi), IDD telefon, pantofle, župan, denní válenda, veranda, lehátka, bezplatná voda a deštník. Na vyžádání postýlka či přistýlka.

Two Bedroom Beach Suite with Pool (310 m2)

Two Bedroom Beach Suite with Pool (310 m2) fotoTwo Bedroom Beach Suite with Pool (310 m2)

Luxusní plážové útočiště v podobě vily (310 m2) se dvěma ložnicemi nabízí unikátní ubytování s vlastním bazénem (10 m2) a výhledy na oceán. Je to ráj pro rodiny či skupinky přátel, které vyžadují dostatek prostoru. K dispozici je koupelna s vnitřní i venkovní sprchou a samostatnou vanou, stejně jako terasa s altánkem. Takovou dovolenou jen tak nezapomenete. Do vybavení patří vnitřní i venkovní sprcha, vana, bazén, klimatizace, minibar, zařízení na přípravu kávy a čaje, sejf, vysoušeč vlasů, satelitní TV, internet (Wi-Fi), IDD telefon, pantofle, župan, denní válenda, plážový altánek, přímý přístup na pláž, veranda, lehátka, bezplatná voda a deštník. Na vyžádání postýlka či přistýlka.

Pláž a moře

Toto místo je ztělesněním tropického ráje. Bílé pláže se táhnou v 1200 metrech podél celého ostrova, který obklopuje křišťálově čistá laguna. Modré vody oceánu vzbuzují dojem nekonečna. Laguna v severovýchodní části je větší a vidíte dále na horizont oceánu, v jižní části to mají hosté zase všude blíž – ke korálu, ke spa i pro koktejl k bazénu.

Online cena a slevy Kihaadhuffaru Island Resort *****

Cena zájezdu na vyžádání

Cenovou nabídku Vám rádi připravíme individuálně po zaslání nezávazné poptávky.

Zvolený ceník neexistuje.

Můžete si prohlédnout kompletní ceník všech hotelů.

Garance nejlepší ceny

Profi foto hotelu Kihaa Maldives *****

Naše foto hotelu Kihaa Maldives *****

Gastronomie a hotelové restaurace Kihaadhuffaru Island Resort

Malaafaiy

Vychutnejte si hlavní restauraci hotelu Kihaa. V otevřené kuchyni a na grill stations Vám místní kuchaři předvedou tu pravou show, při tvorbě pokrmů z celého světa a jídlo si tak vychutnáte od úplně první suroviny až po poslední sousto, během kterého budete váhat co si dát dále.

Sangu A La Carte

Subkontinentální kuchyně Vás uvítá v Sangu A La Carte. Jak již napovídá název, můžete si vybrat à la carte nebo z vybraných menu a vychutnat si umění Sangu. K chutnému jídlu si můžete objednat z výběru piv, skvělých vín, osvěžujících koktejlů a smoothies a mnoho dalšího.

Undhoali bar

Undhoali Bar je hlavním barem resortu a nachází se u gigantického infinity bazénu. Unikátní je nejenom bazén, čerstvý vzduch a celkově atmosféra, ale i pohodlné proutěné židle okolo bazénu a originální houpačky jako barové stoličky. Vyberte si kam se usadíte a u intimního osvětlení si užijte drink a zůstaňte tak dlouho, jak je jen libo.

Hanifaru Bay Tea House

Čajovna, nově otevřena v roce 2018, která se večer mění na restauraci. Čeká vás interiér s antickým tématem, ve kterém si užijete stolování s impozantním obsluhou a starobylými tradicemi. 

Wine Lounge

Vinárna s širokou nabídkou exkluzivních vín. Wine Lounge nabízí odpočinkovou, avšak sofistikovanou atmosféru, ve které si užijete vybraná jídla z rozmanitého menu.

Raaveriya Bar

Součástí resortu je rodinný bazén, vedle kterého se nachází i ten dětský a přímý vstup na pláž. Jako osvěžení pro Vás i Vaše děti je u bazénu Raaveriya Bar, ve které naleznete čerstvé ovoce, drobné občerstvení, výběr alkoholických a nealkoholických nápojů a, dětmi nejvíce oceňovanou, domácí zmrzlinu, vyráběnou zde na ostrově.

In vila dining

Jako hosté resortu můžete využít možnost vychutnat si jídlo v klidu a soukromí Vaší vily. Vyberte si z in-Villa menu a nechte si Vámi vybrané menu donést až ke dveřím. Výběrem, kterým nejvíce oceníte je především výběr z toho nejlepšího, co nabízí asijská a západní kuchyně.

All Inclusive

Balíčky platné od 01.11.2019 do 31.10.2020:

Balíček „Full board Plus package“ (plná penze) lze použít pro všechny pokoje a zahrnuje:

 • Osobní přivítání při příjezdu a odjezdu představiteli letiště Kihaa
 • Bezplatné občerstvení, svačiny a internet ve VIP salónku
 • Welcome drinky a osvěžující ručníky po příjezdu do resortu
 • Stolování v hlavní restauraci Malaafaiy, kde se podávají bohaté snídaně formou bufetu, obědy a večeře vařené před vašima očima nebo formou tematických večerů s barbecue
 • Velký výběr čajů, kávy, limonády, džusy, vody, čepovaná piva a rozlévaná vína při veškerém stravování v hlavní restauraci Malaafaiy

Služby zahrnuté v balíčku Full Board Plus Plan jsou jednotné, a nelze tedy jednotlivé položky vrátit nebo přenést na jinou osobu.

 

Balíček „All inclusive gold package“ je k dispozici pro hosty s minimálním pobytem tři noci.  Lze použít pro všechny pokoje a zahrnuje::

 • Welcome drinky a osvěžující ručník po příjezdu do resortu
 • Osobní přivítání při příjezdu i odjezdu představiteli letiště Kihaa
 • Bezplatné občerstvení, svačiny a internet ve VIP salónku

Stravování

 • V hlavní restauraci Malaafaiy
 • Bufetové snídaně, obědy a večeře s živým vařením, grilováním či barbecue  a různými tematickými večery
 • 25 % slevu na všechna ostatní jídla a nápoje vyjma humří večeře

Nápoje

 • Výběr nápojů obsahuje limonády, čaje, kávy, piva, vína, džusy, minerální vody, koktejly a lihoviny z All inclusive menu v restauraci Malaafaiy a v barech Raaveriya  a Undhaoli
 • Večerní čaj v baru Undhoali od 16:00 do 17:00

Pokojové vybavení

 • Jednou denně doplňovaný minibar obsahující Coca Colu, Sprite a sodu
 • Čtyři láhve vody denně
 • Čaj a kávu ve vile

Aktivity

 • Neomezené využívání plně vybavené posilovny Kihaa
 • Osvětlené tenisové kurty, stolní tenis, squashové kurty a plážový volejbal (doplňující poznámky: vybavení je zahrnuto, všechny sporty jsou podmíněné dostupností, doporučuje se rezervace a lekce jsou zpoplatněny)
 • Nemotorizované vodní sporty – kánoe, paddle board a windsurfing (doplňující poznámky: vybavení je zahrnuto, dostupnost podmíněna obsazeností, doporučuje se rezervovat předem a lekce jsou zpoplatněny)
 • Denně pořádané večerní zábavy, dle rozvrhu

Ostatní privilegia

 • Přístup na Wi-Fi zdarma
 • Dětský klub Kihaa pro děti ve věku 2-7 let (babysitting za příplatek)
 • Jeden bezplatný výlet při západu slunce na osobu za pobyt

Pravidla

 • Služby z balíčku All inclusive Gold platí od 10:00 do 22:00
 • Všechny druhy nápojů se servírují po skleničce a jsou pro osobní konzumaci pouze v místě objednání
 • Nápoje nelze objednávat předem ve větším množství než jedna sklenička
 • Všichni hosté z jednoho pokoje by měli mít zakoupený balíček All inclusive
 • Hotel nenese odpovědnost za zařízení, vybavení a služby, které nelze využít v případě špatného počasí nebo jiných omezujících okolností
 • Zmeškané možnosti ke stravování se neproplácí a žádná položka z balíčku nemůže být přenesena na jiného hosta
 • Nápoje zkonzumované na výletech či jiných venkovních aktivitách nejsou v balíčku All inclusive zahrnuty
 • Zařízení a služby, které nejsou výše zmíněné, mohou být poskytnuty pouze za poplatek
 • Služby zmíněné v balíčku All inclusive Gold jsou brány jako jeden celek, tudíž nemohou být nahrazeny ani přeneseny na jiného hosta
 • Balíček All inclusive Gold je k dispozici pouze pro hosty s pobytem tři a více noci

 

„Island Wide Experience“ je prémiový all inclusive balíček (s minimální dobou pobytu pět a více nocí). Lze použít pro všechny pokoje a zahrnuje:

Příjezd a odjezd

 • Služby představitele letiště
 • Bezplatné občerstvení, svačiny a internet ve VIP salónku
 • Koš s ovocem při příjezdu do vily

Stolování

 • Bufetové snídaně, obědy a večeře s živým vařením, grilováním či barbecue  a různými tematickými večery
 • Večerní čaj v baru Undhoali od 16:00 do 17:00
 • 25 % slevu na všechna jídla a nápoje vyjma humří večeře
 • Jednu barbecue večeři na pokoj za pobyt
 • Jedno barbecue na pláži za pobyt
 • Stravování v pizzerii Kihaa – jedna pizza zdarma (s možností donášky)
 • Á la carte večeře (počet závisí na délce pobytu) v restauraci Hanifaru Bay Tea House:
 • Hosté s pobytem 5-9 nocí mají k dispozici jednu večeři zdarma
 • Hosté s pobytem 10-16 nocí mají k dispozici dvě večeře zdarma
 • Hosté s pobytem 17-20 nocí mají k dispozici tři večeře zdarma
 • Hosté s pobytem 21-30 nocí mají k dispozici čtyři večeře zdarma
 • Servírované nápoje jsou obsažené v All inclusive menu

Nápoje

 • Vybrané nápoje – limonády, čaje, kávy, piva, vína, džusy, minerální vody, koktejly a lihoviny z all inclusive menu v restauraci Malaafaiy a v barech Raaveriya a Undhaoli
 • Neomezenou konzumaci alkoholických a nealkoholických koktejlů, světoznámých drinků, rozmanitých džusů, limonád, minerální vody a vybraných čajů a káv
 • Jeden „management“ koktejl týdně

Pokojové vybavení

 • Jednou denně doplňovaný minibar obsahující pivo, Coca Colu, Sprite, sodu a vybrané svačiny
 • Čtyři lahve vody na den
 • Čaj a káva ve vile (zařízení pro přípravu espressa)
 • Denně služba rozestýlky

Aktivity a výlety

 • Vstup do posilovny Kihaa
 • Osvětlené tenisové kurty, stolní tenis, squashové kurty a plážový volejbal (doplňující poznámky: vybavení je zahrnuto, dostupnost aktivit je podmíněná obsazeností, doporučuje se rezervovat předem a lekce jsou zpoplatněny)
 • Nemotorizované vodní sporty – kánoe, paddle board a windsurfing (doplňující poznámky: vybavení je zahrnuto, dostupnost aktivit je podmíněná obsazeností, doporučuje se rezervovat předem a lekce jsou zpoplatněny)
 • Výlety se vybírají z dostupného rozvrhu a jejich množství záleží na počtu strávených nocí následovně:
 • Hosté s pobytem 5-9 nocí mají k dispozici jeden výlet lodí zdarma
 • Hosté s pobytem 10-16 nocí mají k dispozici dva výlety lodí zdarma
 • Hosté s pobytem 17-20 nocí mají k dispozici tři výlety lodí zdarma
 • Hosté s pobytem 21-30 nocí mají k dispozici čtyři výlety lodí zdarma
 • Denně pořádaná večerní zábava se řídí rozvrhem

Potápění

 • Hosté s pobytem pět nocí mají k dispozici pět ponorů zdarma za dobu pobytu
 • Hosté s pobytem deset nocí a více mají k dispozici deset ponorů zdarma za dobu pobytu (v ceně je doprava lodí a potápění – vybavení není zahrnuto)
 • Potápění je určeno pouze certifikovaným potápěčům
 • Úvodní lekce potápění a jiné potápěcí kurzy jsou dostupné v Dive centru za poplatek

Pohoštění a privilegia

 • Bezplatný přístup na Wi-Fi
 • Dětský klub Kihaa pro děti ve věku 2-7 let, kde je k dispozici také babysitting
 • Na požádání hostitelské a buggy služby
 • Dětské vybavení
 • Jedna procedura v lázních Kihaa na osobu
 • Jedna sprcha šampaňským za pobyt
 • Jedna lekce vaření za pobyt
 • Neomezené využití prádelny
 • Dárek na rozloučenou při odjezdu

Aktivity

V rámci aktivit se také můžete těšit na celou řadu bazénů, včetně toho s nekonečným okrajem, potápěcí centrum PADI od Ocean Dimensions, centrum vodních sportů, plně vybavené fitness centrum, lázně Kihaa, dětské hřiště, knihovnu, osvícený tenisový a squashový kurt, obchod se suvenýry a šperky, fotografické studio od Original Vision, bohatý korálový útes kolem ostrovy a mnohé další.

Zažijte Hanifary Bay stylem, který vám odhalí veškeré místní klenoty. V nabídce výletů najdete plavbu při západu slunce, hon za pozorováním želv, sledování delfínů, večerní rybaření, objevení kulturního bohatství místní vesnice Joali a lov velkých ryb.

Český / slovenský delegát a služby na Maledivách

Klienti cestovní kanceláře DELUXEA mohou během pobytu na Maledivách využívat služby českého delegáta -  paní Radka Kaiserová. Na Maledivách žijíe dlouhodobě a velmi dobře zná místní poměry, kulturu i zvyklosti. Kontakt na delegáta (v případě objednání jeho služby) získáte již před odletem na Vaši dovolenou (v rámci odbavení k dovolené v „Informacích před cestou“ či na voucherech), abyste je mohli kontaktovat v případě náhlých změn během Vaší cesty.

Po příletu na Maledivy Vás delegát osobně přivítá na letišti a doprovodí Vás na navazující transfer na resort. Během této schůzky se můžete delegáta zeptat na vše, co Vás zajímá a pro případ nouze dostanete na delegáta i číslo na mobil či whatsapp. Delegát vždy zůstává v Male a na okolní ostrůvky nepřelétává ani nepřejíždí.

Při odletu z Malediv Vás delegát opět doprovodí po transferu z hotelu k odbavení před odletem z Malediv. Standardní služby českého nebo slovenského delegáta jsou jen za malý příplatek.

Navíc během celé dovolené jsme pro Vás na telefonu 24 hodin denně i my v cestovní kanceláři. Můžete nás požádat o asistenci nebo jenom poslat fotky, jak si užíváte moře či místní kuchyni.

Během pobytu na Maledivách Vám bude k dispozici delegát z naší partnerské cestovní kanceláře Colours of Maldives. Její služby po příletu, v průběhu pobytu a před odletem zahrnují:

 • Přivítání v příletové hale v českém jazyce od delegátů s cedulkou s logem DELUXEA
 • Asistenci během registrace na hotelovém stánku na letišti v Male a následně doprovod na místo, kde na Vás bude čekat navazující transfer do hotelu
 • Předání telefonního čísla delegáta jako kontakt v případě potřeby či nouze – český/slovenský delegát Vám bude během pobytu v hotelu k dispozici na telefonu či whatsappu
 • Pomoc při řešení případných problémů či poskytnutí osobních rad během pobytu v hotelu v češtině po telefonu
 • Asistenci po transferu z hotelu na letiště v Male a během odbavení před odletem z Malediv

Sport a wellness hotelu Kihaa Maldives *****

Resort Kihaad Maldives je skvělým místem nejen pro dospělé, ale i pro rodiny s dětmi. Nabízí velké množství způsobů, jak trávit volný čas, ať už se rozhodnete pro chvíle klidu či aktivní vyžití.

Pro milovníky sportu se zde najde celá škála aktivit, od vodních sportů jako je potápění, windsurfing a jízdy v kánoi, přes tenis, badminton, squash a plážový volejbal, až po moderně vybavené fitness centrum. V ceně All inclusive jsou všechny nemotorizované vodní sporty, neomezený přístup do tělocvičny, volný přístup na tenisové kurty, badminton, stolní tenis, squash a plážový volejbal.

Relaxaci i možnost pohybu nabízí hotelový bazén, zklidnění najdete v lázních K-Spa. Zde si můžete odpočinek vychutnávat plnými doušky. V lázních je nabízena široká škála procedur a masáží za použití kvalitních přírodních produktů jako je avokádo, mořské řasy, aloe vera a další zázračné produkty. 

Děti v hotelu Kihaa Maldives *****

Resort nezapomíná ani na své malé hosty. K dispozici je zde dětský koutek vybaven vším, co děti užijí při nejrůznějších hrách. Nachází se v bujné tropické zahradě, která je skvělým místem pro klidně posezení. Na vyžádání je možné za poplatek zajistit také soukromé hlídání.

Doprava do hotelu Kihaadhuffaru Island Resort

Transfer do resortu je místní linkou a lodí. Resort je umístěn deset minut plavby privátní lodí od místního letiště Dharanvadhoo, kam se dostanete cca po půl hodině letu vnitrostání linkou z Male.

Mapa - Kihaadhuffaru Island Resort *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Maledivy do hotelu Kihaadhuffaru Island Resort *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Kihaadhuffaru Island Resort *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
 
Ing. Jana Höferová (Tóthová)
Ing. Jana Höferová (Tóthová) 724 730 012

Recenze hotelu Kihaadhuffaru Island Resort *****

Pláž
9.6
Ubytování
9.2
Strava
8.4
Poloha
9.5
Cena / Kvalita
8.9
Služby Deluxea
9.6
Průměrné hodnocení
9.2
65 hodnocení
Pláž
9.7
Ubytování
9
Strava
8.2
Poloha
9.5
Cena / Kvalita
8.7
Služby Deluxea
9.5
Průměrné hodnocení
9.1
27 hodnocení
Pláž
10
Ubytování
9.6
Strava
9.4
Poloha
9.9
Cena / Kvalita
9.9
Služby Deluxea
10
Průměrné hodnocení
9.8
7 hodnocení
Pláž
9.7
Ubytování
9.7
Strava
9.1
Poloha
9.6
Cena / Kvalita
9.3
Služby Deluxea
9.6
Průměrné hodnocení
9.5
15 hodnocení
Pláž
9.2
Ubytování
8.7
Strava
7.6
Poloha
9.2
Cena / Kvalita
8.4
Služby Deluxea
9.7
Průměrné hodnocení
8.8
16 hodnocení
Mladší dvojice
Datum recenze:
28. 01. 2020
Datum pobytu:
18. 01. - 27. 01. 2020
Průměr
9.7
Pláž
10
Ubytování
9
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Super hotel pre ľudí, ktorí preferujú kľudnejšie rezorty. Nadvodná vilka bola čistá a pekne zariadená. Nábytok bol avšak trošku starší. Ostrov bol veľmi pekný, zelený a čistý, voda teplá a priezračná s možnosťou šnorchlovania. Videli sme mantu, malých žralokov, korytnačky ako aj rôzne iné pestrofarebné korálové rybky. So stravou sme boli taktiež veľmi spokojní, aj keď výber bol trošku skromnejší. Personál veľmi milý.
Rodina s dětmi
Lysá nad Labem
Datum recenze:
07. 11. 2019
Datum pobytu:
22. 10. - 03. 11. 2019
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Neobyčejný ostrov s velmi milým personálem.
Starší dvojice
Bystřice nad Pernštejnem
Datum recenze:
13. 05. 2019
Datum pobytu:
30. 04. - 09. 05. 2019
Průměr
9.8
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Naprostá spokojenost, skvělá dovolená, relax,
Měli jsme již možnost srovnávat s jiným místem na Maledivách
Příští rok pojedeme opět , ale jiný atol
Rodina s dětmi
Černošice
Datum recenze:
14. 03. 2019
Datum pobytu:
25. 02. - 05. 03. 2019
Průměr
8.8
Pláž
10
Ubytování
8
Strava
8
Poloha
10
Cena / Kvalita
7
Služby Deluxea
10
Služby Deluxea od přípravy po realizaci zájezdu byly profesionální. Vřele doporučuji. Přístup personálu na resortu Kihaa byl velmi vstřícný. Ostrov je nádherný, disponuje dokonalou pláží a průzračnou vodou. Resort je eco friendly, denně je k dispozici voda ve skleněných lahvích. Zaměstnanci důkladně pečují o čistotu pláží, okolí vilek i pravidelnou výměnu ručníků a úklid pokojů. Nabízená strava je pestrá od italské po indickou kuchyni.
Podmořský život je bohužel odrazem stavu naší planety. Koráli jsou vybělené, poničené. Život pod vodou už není bohatý. All inclusive nezahruje kvalitní drinky, za ty je nutné platit. V rámci all inclusive jsou v baru k dispozici krabicová vína a koktejly, které se nedají pít. Minibar nabízí pouze colu a sprite. Zařízení pokojů vykazuje známky opotřebení a únavy...
Rodina s dětmi
Měňany
Datum recenze:
28. 01. 2019
Datum pobytu:
14. 01. - 23. 01. 2019
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
S dovolenou od CK Deluxea jsme byli velmi moc spokojeni, se službami, celkovou komunikací při výběru dovolené, ubytování, doprava vše dokonalé.Spokojenost ve všech směrech, moc rádi, se zase na Vás obrátíme při výběru dovolené.Děkujeme Krymovi
Starší dvojice
Praha 6
Datum recenze:
27. 01. 2019
Datum pobytu:
08. 12. - 22. 12. 2018
Průměr
9.5
Pláž
10
Ubytování
9
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
8
Služby Deluxea
10
Naprosto dokonalý snorkling: fantastický korál. útes s pestrým životem (chobotnice, murény, rejnoci, žraloci útesoví, karety, ploskozubci, klipky, sapíni, bodloci,...). I přes malou velikost ostrova dostatečné sportovní zázemí pro aktivnější jedince(stol. tenis, tenis, fitness, šipky, kajak, windsurfing,.... Strava pestrá a velmi chutná-včetně nápojů. Ubytování už i v nejlevněj. levelu nádherné. Romantic. scenérie - palmy,... Příprava, zajištění CK Deluxea-
Jako snad jedinou šmouhu, jinak luxusní dovolené ve 100% ráji, lze uvést úklid ve vilkách. Vilky jsou prostorné, s vkusným designem, který však podléhá vlhkému a slanému klimatu a spolu s nedostatečným úklidem pak ve výsledku devalvuje \"pětihvězdičkové\" ubytování na \"tříhvězdu\". Ale z rozhovoru s managmentem resortu vyplynulo, že jde pouze o dočasný problém, daný \"chvilkovým\" nedostatkem pracov. sil.
Starší dvojice
Praha
Datum recenze:
20. 11. 2018
Datum pobytu:
03. 11. - 15. 11. 2018
Průměr
9.5
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
8
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
velmi ochotný a příjemný personál hotelu
čistota pokojů
nádherné moře a pláže, rovněž bazény
málo lidí
očekávali jsme více druhů ovoce a džusů
rovněž více plodů moře
Starší dvojice
Datum recenze:
16. 08. 2018
Datum pobytu:
03. 08. - 11. 08. 2018
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Maledivy jsme s manželem navštívili po třetí a resort Kihaa nám zcela učaroval. Vše je zde velmi luxusní, servis a služby na nejvyšší úrovni. Vynikající strava, která je velmi rozmanitá a chutná. Vše je promyšleno do nejmenšího detailu, hodně stínících míst po celém ostrově, dva bazény, vynikající drinky v rámci all incl. a především velmi, velmi vřelý a každé přání s úsměvem plnící personál. Třešničkou na dortu je blízkost Hanifaru Bay. Velik
Mladší dvojice
Slušovice
Datum recenze:
08. 04. 2018
Datum pobytu:
18. 03. - 26. 03. 2018
Průměr
8.5
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
7
Poloha
8
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
6
Zdravíme, měli jsme štěstí na modrou oblohu a klidnou hladinu po celou dobu pobytu. Na ostrově je nadstandardní posilovna. I vodní vyžití je na dobré úrovni. Šnorchlování i potápění perfektní, šnorchlisté vidí často více jak potápěči :). Krmení žraloků a rejnoků z ruky je velký zážitek. Dovolenou na KIhaá bychom doporučili.
O ovoce byla trochu nouze, min. množství a nižší kvalita. Celkově z jídla určitě nikdo nepřibere, ale hlady taky nezemře. :) Vietnamská denní polévka výborná.
Nepříjemný je zdlouhavý transfer na ostrov a z něj, ale to určitě neovlivníte. Loni nás na letišti čekal tam i zpět český delegát (bez příplatku) letos při příletu místní s cedulkou Kihaá a zpět již nikdo.
Starší dvojice
Hranice
Datum recenze:
23. 03. 2018
Datum pobytu:
09. 03. - 17. 03. 2018
Průměr
8.2
Pláž
9
Ubytování
5
Strava
9
Poloha
9
Cena / Kvalita
8
Služby Deluxea
9
Všechno bylo výborně .Až na to že nás po 2 dny a noci obtěžoval silný chemicky zápach . Na protějším ostrově jsme viděli oheň a žlutý dým , což by mohl být jeden z důvodu zápachu - pálení odpadků . Nebo to bylo tím , že jsme byli ubytování příliš blízko technologické části hotelu.Urcitě se chceme na Maledivy vrátit , jen asi do jiného hotelu .
Rodina s dětmi
Hostivice
Datum recenze:
03. 03. 2018
Datum pobytu:
28. 01. - 10. 02. 2018
Průměr
9.5
Pláž
9
Ubytování
10
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Ubytování bylo vynikající ve všech ohledech - netradičně řešená otevřená koupelna, blízkost moře, odleheljší část ostrova, prázdná pláž. Široký výběr jídel mezinárodní kuchyně, pro rybožrouty několik druhů grilovaných ryb každý den :-) Ráj na zemi, zvažujeme návrat ještě tento rok!
Rodina s dětmi
Přelouč
Datum recenze:
02. 03. 2018
Datum pobytu:
13. 02. - 22. 02. 2018
Průměr
9.2
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
9
Poloha
9
Cena / Kvalita
8
Služby Deluxea
9
Krásný ostrov ochotný personál klid a pohoda
Nezajisteni některých běžných věcí pro luxusní resort např. Bílé víno, čerstvé ovoce nahrazování komponent, placení některých nemotorovych vodních aktivit
Rodina s dětmi
Vsetín
Datum recenze:
02. 03. 2018
Datum pobytu:
20. 02. - 01. 03. 2018
Průměr
9.8
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Personál byl moc příjemný a tím jsem se cítila v resortu nadmíru spokojená. Podmořský svět byl úžasný i bez potápění.
Uvítala bych více místních mořských specialit.
Rodina s dětmi
Kamenice
Datum recenze:
02. 03. 2018
Datum pobytu:
26. 01. - 09. 02. 2018
Průměr
9.2
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
8
Poloha
8
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Korále jsou v této lokalitě značně poškozené, ne-li mrtvé.
Mladší dvojice
Datum recenze:
26. 02. 2018
Datum pobytu:
18. 01. - 30. 01. 2018
Průměr
8.3
Pláž
9
Ubytování
9
Strava
7
Poloha
9
Cena / Kvalita
7
Služby Deluxea
9
Strana ostrova, kde se nachází dive centrum, je vhodná na šnorchlování. Druhá strana ostrova má zase krásně čisté moře bez ryb - super voda a koupání.
Bylo by vhodnější dodržovat více pořádek a úklid na záchodcích u hlavního baru u bazénu a v restauraci.
Mladší dvojice
Brno
Datum recenze:
19. 02. 2018
Datum pobytu:
22. 01. - 02. 02. 2018
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Top dovolená a služby ces. kanceláře skvělé. Rozhodně doporučuji.
Mladší dvojice
Datum recenze:
15. 02. 2018
Datum pobytu:
21. 01. - 01. 02. 2018
Průměr
9.7
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
mali sme sa super, všetko bolo v poriadku, až na trošku dlhšie čakanie na odlet z Male do nášho rezortu. Ale inak super dovolenka, predpokladám, že sa tam ešte vrátime
Starší dvojice
Jaroměř
Datum recenze:
15. 02. 2018
Datum pobytu:
02. 02. - 14. 02. 2018
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Byli jsme naprosto spokojeni, velmi klidná atmosféra pro relax, pokud někdo touží po nočním životě, tento ostrov nedoporučuji, personál byl velmi ochotný, nic nemělo chybu, výborné stravování i koktejlíčky u baru
Starší dvojice
Most
Datum recenze:
05. 02. 2018
Datum pobytu:
25. 01. - 04. 02. 2018
Průměr
7.8
Pláž
6
Ubytování
8
Strava
6
Poloha
9
Cena / Kvalita
8
Služby Deluxea
10
hezké prostředí, příjemný personál, slušná strava a hezké ubytování v klidné a čisté části ostrova
části pláže zašpiněné stavebním odpadem, změna v průběhu zájezdu - jedna ze dvou venkovních restaurací z programu all inklusive na úhradu v hotovosti, po této změně byla tato restaurace prázdná
Novomanželé
Praha 5
Datum recenze:
03. 01. 2018
Datum pobytu:
17. 12. - 30. 12. 2017
Průměr
9.3
Pláž
10
Ubytování
8
Strava
9
Poloha
9
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Dobrý deň, s dovolenkou sme boli veľmi spokojní, prostredie bolo prekrásne, personál, služby, reštaurácia ... boli skvelé.
Rodina s dětmi
Uherské Hradiště
Datum recenze:
18. 12. 2017
Datum pobytu:
30. 11. - 12. 12. 2017
Průměr
9.5
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
8
Služby Deluxea
10
Hotel Kihaa plně odpovídal našemu předpokladu. Je to malý ostrov, měli jsme ubytování na severovýchodní straně v první řadě u pláže. Ubytování bez obtíží, denně úklid. Strava odpovídající kategorii hotelu denně čerstvé grilování i dostatek dušených pokrmů, tematické večeře, těstoviny na míru atd. Stran vyžití jediný nedostatek v nutnosti úhrady některých nemotorových sportů ( windsurfing, katamaran)což je škoda, večer volné tenisové kurty včet
Novomanželé
Datum recenze:
07. 12. 2017
Datum pobytu:
13. 11. - 26. 11. 2017
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
NEOPISATELNA!!!
NIC LEPSIE KRAJSIE LUXUSNEJSIE SME NEZAŽILI! Naozaj..obrovska spokojnost...
Novomanželé
Bratislava
Datum recenze:
21. 11. 2017
Datum pobytu:
01. 11. - 11. 11. 2017
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
všetko bolo úplne v poriadku. Krásny hotel :) všetko bolo super ;) Najradšej by sme sa ešte vrátili :D Super spomienky ;)
Rodina s dětmi
Bolatice
Datum recenze:
13. 11. 2017
Datum pobytu:
18. 10. - 27. 10. 2017
Průměr
8.5
Pláž
9
Ubytování
8
Strava
7
Poloha
9
Cena / Kvalita
8
Služby Deluxea
10
čistá voda, krásné pláže
poměrně hodně úlomků korálu hedka na kraji moře, ideálně použít boty do moře
Starší dvojice
Datum recenze:
12. 11. 2017
Datum pobytu:
26. 10. - 04. 11. 2017
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Rezort KIHAA je úžasný...plážami, prostredím, službami, personálom.....
Mladší dvojice
Datum recenze:
07. 11. 2017
Datum pobytu:
15. 10. - 27. 10. 2017
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Přesně takto si představujeme dovolenou v ráji, odpočinek a vše co od dovolené čekáte se splnilo na 120%
jediné mínus, které ovšem nijak neovlivnilo celkový dojem z dovolené, byl čas od check outu do opuštění ostrova, kdybychom věděli dříve, že se dá přikoupit čas navíc na pokoji, udělali bychom to....
Rodina s dětmi
Datum recenze:
06. 11. 2017
Datum pobytu:
22. 10. - 01. 11. 2017
Průměr
9.8
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Nádherný rezort, příjemný personál, velká spokojenost se službami cestovní kanceláře Deluxea
Mladší dvojice
Datum recenze:
02. 05. 2016
Datum pobytu:
13. 04. - 27. 04. 2016
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Dovolená byla úžasná. Nemáme absolutně žádné výhrady. Služby byly skvělé a personál srdečný a velmi příjemný. Místo bylo nádherné, koupání a šnorchlování bezkonkurenční. Byly to dva týdny v absolutní ráji :-) Určitě pojedeme znovu.
Rodina s dětmi
Bradlec
Datum recenze:
21. 09. 2015
Datum pobytu:
14. 08. - 22. 08. 2015
Průměr
9.7
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
8
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Resort se nám moc líbil. V srpnu, kdy jsme tam byli, nám pršelo jen 1 den - využili jsme to sportovně (fitko, kulečník, squash). Pláže a pokoje denně udržované, čisté, personál příjemný, ochotný. U jídla nám chybělo více mořských specialit, jinak super. Vřele doporučuji
Mladší dvojice
karlovy vary
Datum recenze:
29. 08. 2014
Datum pobytu:
19. 08. - 29. 08. 2014
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Hotel překrásný, ideální i pro rodinu s dítětem (k dispozici lékař na ostrově 24/7). Personál hotelu na nejlepší úrovni - milý, všímavý ale nevtíravý.Strava na vysoké úrovni (zaměřená na Italskou a Čínskou klientelu).Průběh dovolené byl špičkový díky sehranému týmu kanceláře. Vše na minutu klapalo včetně transferu z letiště apod.( díky paní Ing. Pavlíně za vše !) Dovolená snů i pro potápěče- Haniffaru bay! Doporučuji k pobytu zvolit vily 245 - 262 - nejlepší písek z ostrova a velmi klidná pláž!
Mladší dvojice
Praha
Datum recenze:
19. 08. 2014
Datum pobytu:
30. 07. - 07. 08. 2014
Průměr
9.8
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Personál
10
Bylo to překrásné, ostrov opravdu malebný s velmi intimní atmosférou. Velmi příjemný a milý personál.

Ohlasy klientů DELUXEA

Dovolená Maledivy 2016

Maledivy , hodnocení ze dne 20. 05. 2016

Dovolená byla úžasná. Nemáme absolutně žádné výhrady. Služby byly skvělé a personál srdečný a velmi příjemný. Místo bylo nádherné, koupání a šnorchlování bezkonkurenční. Byly to dva týdny v absolutní ráji :-) Určitě pojedeme znovu.

Zobrazit více

Kihaad

Maledivy , hodnocení ze dne 03. 02. 2016

Dobrý den paní Zbořilová,

Předně bych Vám chtěla moc poděkovat, Kihaad byl pro naše účely dokonalý. Díky Vám anebo shodou okolností jsme dostali ubytování v první řadě (306) na velké klidné pláži kousek  od restaurace, baru, tenisu, herny. Tato strana ostrova má klidné moře, pláž mezi restaurací a water-villas je dokonalá pro plavaní dospělých a perfektní přístup do moře pro děti. Bonusem jsou korály u water-villas rozseté v bílém písku v mělkém moři, tedy náš 4,5letý syn si dle svého tempa mezi nimi plaval a šnorchloval a sledoval barevné rybičky. Udělali jsme 1 výlet, privátní fishing, zážitek byl pro nás i syna velký, manžel chytil 4 krásné ryby, místní průvodce žraloka, jednu z ryb nám poté restaurace nachystala na večeři.

Celkově si myslím, že je ostrov moc krásný, má 2 tváře., Jednu divokou, jednu klidnou a to vše je propojené krásně udržovanou tropickou zahradou. Ostrov je klidný, žádné zbytečné atrakce pro turisty. Příjemně nás také překvapilo stravování, denně ryby na grilu, exotická kuchyně a pro děti dokonalé těstoviny chystané pouze pro vás na pánvi.

Servis na letišti v Male od Vašich kolegů perfektní.

Moc děkujeme za krásnou dovolenou, mohu Vás jen doporučit!

S pozdravem,

HN

Zobrazit více

Factsheet

Podobný hotel

Letová spojení na Maledivy

Ing. Radka Holasová
Kihaadhuffaru Island Resort
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.