Kihaadhuffaru Island Resort ****+

All Inclusive resort v tropickém ostrovním ráji.

Kihaa Maldives
Maledivy, Baa atoll

Kihaadhuffaru Island Resort ****+ Maledivy

Resort Kihaad Maldives se nachází na soukromém ostrůvku v oblasti Baa Atoll, který svou délkou nepřevyšuje šest set metrů, a tak nabízí intimní, komfortní prostředí, jehož atmosféru dokreslují nekonečné bílé pláže, šepot palem a zářivá modř oceánu. Resort je umístěn deset minut plavby privátní lodí od místního letiště Dharanvadhoo.

Lokalita: Maledivy, Baa atollMapa

Už jméno hotelu svědčí o prostředí, ve kterém se nachází. Slovo Kihaad v místním tradičním jazyce Dhivehi znamená „mladý kokosový ostrov“. Je to místo, kde se hosté ocitnou v přímém souladu s přírodou, která utváří celý ráz resortu, doplněný o velmi pohodlné a příjemné společenské posezení u bazénu nebo přímo na pláži, odkud můžete při poslechu šumění vln pozorovat noční oblohu.

Ostrov Kihaad se nachází jen několik minut od mořské chráněné oblasti Hanifaru Bay, unikátním světovým přírodním dědictvím UNESCO. V letních a podzimních měsících se v této oblasti vyskytuje pravidelně několik desítek mant, které se do Hanifaru Bay připlouvají krmit, a vy je můžete pozorovat z bezprostřední blízkosti při šnorchlování. Raritou není ani výskyt žraloka velrybího. Resort se vzhledem ke své lokalitě zaměřuje na ochranu životního prostředí a zachování zdejšího podmořského světa.

 

Naše doporučení k Kihaadhuffaru Island Resort

 

Resort Kihaad nabízí nově zrekonstruované vilky, které se pyšní rozlehlými prostory a moderními světlými barvami. Resort se pyšní nádhernou širokou pláží s hlubokým pískem a výbornými možnostmi ke šnorchlování. Na jedné straně je laguna dlouhá asi 75 metrů a ke korálu se musí plavat dále, nicméně podívaná stojí za to. U vodních vil je korál blíže a není neobvyklé narazit na rejnoky, želvy, morény a desítky druhů pestrobarevných ryb. V potápěčském centru si můžete také domluvit spoustu výletu za potápěním či šnorchlováním dále od ostrova. Naprostým unikátem je pak již zmíněná Hanifaru Bay.

Hotel nabízí program All inclusive, který zahrnuje bezplatné občerstvení a přístup k internetu v salonku, uvítací nápoje, snídaně, obědy a večeře v hlavní hotelové restauraci a výběr z nápojů ve všech restauracích a barech. Dále bezplatný dětský klub pro děti ve věku od dvou do třinácti let, všechny nemotorizované vodní sporty, neomezený přístup do Kihaad Gym.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám zájezd připravíme na klíč

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Maledivy jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Jsou specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Maledivách. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Maledivách vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Kategorie a vybavení pokojů Kihaadhuffaru Island Resort

Prostorné, prosvětlené a samostatné vily byly specificky navrženy tak, aby představovaly přátelské a pohodlné prostředí pro kouzelnou maledivskou dovolenou. Všechny vily jsou vybaveny LED TV s připojením k internetu, příslušenstvím pro přípravu kávy a čaje, klimatizací a bezplatným WiFi připojením. K dispozici na vyžádání je také dokovací stanice pro iPad či DVD přehrávač.

Plánek hotelu

 
Plánek hotelu

Nabídka pokojů

Reserve Beach Villa (77 m2)

Reserve Beach Villa (77 m2)

Prostorné a komfortní vily se vyznačují klidnou polohou mezi svěží vegetací. Každá vila je charakterizována prostornou ložnicí s pohodlnou postelí o velikosti king, koupelnou s venkovní dešťovou sprchou, samostatnou sprchou a vanou. Venkovní prostory nabízejí terasu s lehátky, ze kterých si můžete užít krásné výhledy na modré vody oceánu.Jedná se o vilky, které jsou v druhé řadě, tedy v řadě za Prestige Beach villas, nejsou však v přímém zákrytu, ale umístěny tzv. cik-cak v průhledu mezi vilami v první řadě.

Garden Villa with Pool (150 m2 a bazén 4,2x2 m)

Garden Villa with Pool (150 m2 a bazén 4,2x2 m)

Zahradní vily nabízí velkou ložnici, postel o velikosti king, prostornou šatnu a koupelnu s vanou a dešťovou sprchou. Soukromý bazén je situován na terase a je skvělou příležitostí pro trávení volného času venku s okolním prostředím plným zeleně. Vily jsou prostorné a útulné. Jsou vhodně umístěny poblíž hotelových zařízení a přitom jen pár kroků od pláže.

Lagoon Prestige Beach Villa (89 m2)

Lagoon Prestige Beach Villa (89 m2)

Vily této kategorie jsou umístěny v první řadě s přímým a snadným přístupem na pláž. Prestižní vily se mohou pochlubit prostornou ložnicí s posezením, koupelnou s venkovní dešťovou sprchou, vanou a samostatnou sprchou, venkovní terasou s výhledem na pláž a přímým přístupem na pláž. Tyto vily jsou jedněmi z nejžádanějších v resortu Kihaad.

Sunset Prestige Pavillon Beach Villa (110 m2)

Sunset Prestige Pavillon Beach Villa (110 m2)

Komfortně vybavené a zařízené vily nabízejí přímý výhled na oceán s vlastním venkovním pavilonem, který je ideálním místem pro romantickou večeři při svíčkách se západem slunce, pro čtení na pohovce přímo na pláži a ve stínu. Pavilon je možné využít také pro soukromé masáže a lázeňskou péči. Sunset Prestige Pavilion Beach Villa nabízí prostornou ložnici s posezením, koupelnu s venkovní sprchou, vanou a samostatnou sprchou a venkovní terasu s výhledem na oceán a venkovním pavilonem.

Family Junior Suite (173 m2)

Kihaad Maldives je vhodným místem také pro děti, a to nejenom díky zařízením jako dětský klub, ale také díky ubytování, které je ideální pro pobyt celé rodiny. Rodiče budou mít naprosté soukromí a děti si přitom užijí kompletní komfort, stejně jako ostatní hosté. Suity disponují prostornou ložnicí s postelí o velikosti king pro rodiče, samostatným obývacím pokojem s dalšími dvěma oddělenými lůžky pro děti a koupelnou s venkovní dešťovou sprchou, vanou a samostatnou sprchou.

WaterFront Villa with pool (77 m2)

WaterFront Villa with pool (77 m2)

Nová kategorie ubytování byla vybudována odděleně od ostatních vil a vytváří krásný pocit soukromé rezidence jen s dalšími dvěma pokoji na stejné úrovni. Terasa těchto vil je soukromá a nebudete ji muset sdílet s ostatními hosty. K dispozici je samostatný obývací pokoj, ložnice s pohodlnou postelí o velikosti king, koupelna s venkovní dešťovou sprchou, vanou a samostatnou sprchou a venkovní terasa s lehátky a výhledem na oceán.

Water Villa (150 m2)

Prožijte dovolenou ve vilce přímo nad hladinou vod tyrkysové laguny. Vodní vily jsou ideální volbou pro pobyt v ústraní a naprostém soukromí. Prostorná a prosvětlená vila zahrnuje ložnici s postelí o velikosti king, komfortní obývací pokoj, velkou koupelnu a venkovní bazén s výhledem na oceán. Water Villa nabízí přímý přístup do laguny, abyste si mohli kdykoli užívat mořského života.

Water Suite (270 m2)

Water Suite (270 m2)

Dopřejte si ty nejlepší zážitky z ubytování, co se týče pohodlí, ústraní, soukromí a prostoru. Nadvodní suity jsou tou pravou volbou s výhledem na nekonečný oceán. Jsou usazeny na dřevěných kůlech nad tyrkysovou lagunou a nabízejí širokou ložnici s postelí o velikosti king, samostatný obývací pokoj, koupelnu s jacuzzi a terasu s přímým přístupem do laguny. Terasa je vhodná také pro soukromé večeře či pozorování hvězd na noční obloze. Samozřejmostí je privátní bazén. Tato vilka nad mořskou hladinou nabízí hostům jedinečné okamžiky v soukromí a s překrásnými výhledy.

Two Bedroom Family Executive Suite with pool (310 m2)

Dvouložnicové suity jsou ideální pro rodiny či skupinky přátel, kteří cestují spolu. K dispozici jsou dvě ložnice s postelemi o velikosti king, velká koupelna s venkovní dešťovou sprchou, vanou a samostatnou sprchou, oddělený obývací pokoj, prostorná terasa pro lenošení či venkovní večeře a vlastní bazén v černé mozaice s výhledem na oceán. V jedné budově se nacházejí dvě suity a pro větší skupinky je možné zarezervovat celý domek.

Maldivian Suite (70 m2)

Maledivský domek disponuje jednou ložnicí s postelí o velikosti king, koupelnou s venkovní dešťovou sprchou a vanou a samostatným obývacím pokojem s šatnou. Jen pár kroků od Indického oceánu zažijete nezapomenutelnou dovolenou s okolím v podobě svěží tropické zeleně. Budete si moci užívat maximální komfort a luxus v prostorách inspirovaných maledivským stylem. V jednom domku se nacházejí dvě tyto suity, a proto je možné si pronajmout celý domek, pokud cestujete ve skupince přátel či s rodinou.

Maldivian Suite (70 m2) Maldivian Suite (70 m2)

Pláž a moře

Toto místo je ztělesněním tropického ráje. Bílé pláže se táhnou v 1200 metrech podél celého ostrova, který obklopuje křišťálově čistá laguna. Modré vody oceánu vzbuzují dojem nekonečnosti. Laguna v severovýchodní části je větší a vidíte dále na horizont oceánu, v jižní části to mají hosté zase všude blíž – ke korálu, ke spa i pro koktejl k bazénu.

Online cena a slevy Kihaadhuffaru Island Resort ****+

Nejnižší cena od 4 347 Kč / osoba, noc, all inclusive v Garden Villa with pool
v termínu od 01.05.2018 do 31.07.2018

Online kalkulace ceny Kihaadhuffaru Island Resort ****+

EUR

Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu Vašeho DELUXEA zájezdu. Vyčkejte prosím.

Cena zájezdu v /osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

ODLET sobota24.9.2016 něděle25.9.2016 pondělí26.9.2016
NÁVRAT
pátek30.9.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
sobota1.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
neděle2.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >

Cena zájezdu v /osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě

Nabídka nocí zdarma v hotelu Kihaa Maldives

Využijte nabídku nocí zdarma, která platí, pokud strávíte celou dobu pobytu v níže uvedených termínech:

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

Pro novomanžele košík ovoce, láhev sektu při přijezdu, 1x večeři při svíčkách, 1 x za pobyt 30 min. proceduru pro pár ve SPA. Minimální délka pobytu je 4 noci Při check-inu nutno přeložit oddací list ne starší 6 měsíců.

Při výročí svatby košík ovoce, láhev sektu při přijezdu, v den výročí malý dort.

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 6 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

08. 01. - 31. 10. 2018
- sleva 10% pro nevěstuLáhev sektu, košík ovoce, 30min. SPA, večeře při svíčkách, romantická výzdoba pokoje. min. délka pobytu 4 noci.

Svatební balíček „Svatba v ráji”

Svatební balíček "Beach wedding"46.670,- Kč
 • ZAHRNUJE:
  - slavnostně nazdobenou buginu,
  - 30 minutovou tradiční osvěžující obličejovou masáž pro nevěstu před obřadem,
  - 30 minutovou masáž ramen a zad pro ženicha před obřadem,
  - slavnostně nazdobené místo pro svatební obřad,
  - přítomnost oddávajícího a družiček a doprovodnou hudbu,
  - svatební dort, Corumba a nealkoholické nápoje,
  - kytici pro nevěstu a myrtu pro ženicha,
  - plavbu při západu slunce s kanapkami a šumivým vínem,
  - romantickou výzdobu postele v pokoji po obřadu,
  - 3-chodovou večeři na pláži se šumivým vínem,
  - 20 fotografií na CD ze svatebního dne, zarámované foto, tradiční dárek, symbolický svatební certifikát.
Svatební balíček "Ocean dreams"62.230,- Kč
 • ZAHRNUJE:
  - slavnostně nazdobenou buginu,
  - 50 minutovou balijskou masáž před obřadem pro pár,
  - slavnostně nazdobené místo pro svatební obřad,
  - přítomnost oddávajícího a družiček a doprovodnou hudbu Bodu Beru,
  - svatební dort, šumivé víno a nealkoholické nápoje,
  - tropickou kytici pro nevěstu a myrtu pro ženicha,
  - plavbu při západu slunce s kanapkami a šumivým vínem,
  - romantickou výzdobu postele v pokoji po obřadu včetně čokolád a šumivého vína,
  - 5-chodovou večeři při svíčkách na pláži se šumivým vínem,
  - romantickou snídani den po obřadu v Tea house,
  - 30 minutovou masáž chodidel po obřadu pro pár,
  - 24 fotografií v albu, zarámované foto, tradiční dárek, symbolický svatební certifikát.

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

- Osobní poradenství - v hotelu jsme bydleli
- Zpáteční letenku EMIRATES z Prahy či Vídně vč. letištních tax v nejnižší knihovací economy třídě
- Ubytování na vybraný počet nocí
- Stravování dle kalkulace
- Zpáteční transfer hydroplánem, rychlolodí nebo místní linkou z letiště přímo do hotelu
- Na Maledivách česky mluvící delegát
- Help desk naší cestovní kanceláře v České republice 24h/7d
- Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku
- Informace před cestou na zájezd s naší cestovní kanceláří na 7 stran
- "Průvodce Maledivy" kniha z edice Lonely Planet v češtině
- SLUŽBY NEKUPUJEME U ŽÁDNÉ NĚMECKÉ CESTOVNÍ KANCELÁŘE A PŘI CESTOVÁNÍ NEBUDETE ČLENY NĚMECKÉ SKUPINY. ZÁJEZD OBJEDNÁVÁ NAŠE CESTOVNÍ KANCELÁŘ PŘÍMO NA MALEDIVÁCH. PŘÍPADNÉ ZMĚNY VYŘÍDÍME RYCHLE

Podmínky a zvýhodnění pro rodiny s dětmi

Děti do 1,99 let mají transfer zdarma. 

V termínu 01.11.2016 - 31.10.2017 mají děti do 5,99 let v pokoji s rodiči ubytování a all inclusive zdarma (Kids stay & Eat free offer) Platí pro všechny pokoje. Transfer dle ceníku.

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Garance nejlepší ceny

Profi foto hotelu Kihaa Maldives ****+

Naše foto hotelu Kihaa Maldives ****+

Gastronomie a hotelové restaurace Kihaadhuffaru Island Resort

Restaurace Hanifaru Bay se nachází na široké přírodní pláži, ukrytá pod tradiční doškovou střechou. Profesionální kuchaři hostům připravují lahůdky evropské i panasijské kuchyně, na kterých si můžete pochutnat přímo na pláži ve stínu palem a při pohledu na oceán, nebo v příjemné klimatizované restauraci s francouzskými okny.

Pochutnáte si i v restauraci Spices, nesoucí název po zahradách, ve kterých se pěstuje čerstvé koření a bylinky.

Třetí, neméně skvělou možností, je restaurace Sarong, která je proslulá svými dokonalými službami, moderním asijským designem a asijskou kuchyní servírovanou v poklidném prostředí. Hosté také jistě ocení bohatý výběr kvalitních vín. 

Pro milovníky zábavy a barevných koktejlů je zde Toddy Bar nacházející se v blízkosti bazénu a plážový bar Chringuito, kde můžete mimo jiné ochutnat i domácí zmrzlinu.

All Inclusive

 

Prémiový All inclusive balíček pro všechny kategorie vil zahrnuje:

 • Osobní přivítání hostů na letišti a rozloučení při odletu osobou zastupující letiště Kihaa
 • Uvítací drink (šumivé víno) a navlhčené ručníky při příjezdu do rezortu
 • Bezplatné občerstvení a přístup k internetu v Domestic VIP lounge
 • Bezplatné připojení k internetu ve všech vilách a veřejných prostorách rezortu
 • Snídaně, obědy i večeře v restauraci Hanifaru Bay formou honosného bufetu doplněného o stanice s čerstvou přípravou jídel, gril a barbecue. Večeře jsou doplněné o různorodé mezinárodní tématické večery
 • Výběr nápojů dostupných v restauracích a all inclusive baru Undhoali  – nealkoholické nápoje, čaj, káva, piva, vína, džusy, minerální voda, koktejly a likéry (z „All Inclusive“ nápojového lístku)
 • 25% sleva do exkluzivního Raaveriya baru
 • Odpolední čaj / káva s občerstvením a místními tapas 
 • Minibar, který je denně doplňován (obsahuje nealkoholické nápoje, piva a minerální vodu)
 •  V každé vile naleznete kávovar na přípravu espressa
 • Dětský klub pro děti mezi 2 a 12 lety s nabídkou různorodých aktivit a překvapení (za hlídání dětí jsou účtovány poplatky)
 • Během pobytu je nabízen domácí jogurt, zmrzlina a jiné osvěžující pochoutky
 • Každodenní pokojový servis
 • Nemotorizované vodní sporty (kromě šnorchlování a lekcí)
 • Neomezený přístup do posilovny, osvětlené tenisové kurty (s míčky i raketami), stolní tenis, bocce, hřiště na squash, biliard či kulečník, šipky a plážový volejbal
 • „The Sunset party“ – párty konaná jednou týdně na pláži, během které máte možnost si užít noční koktejly spolu s chutnými tapas a setkat se s vedením rezortu
 • „Bodu Beru“ – maldivské večerní představení konané na pláži jednou týdně
 • Prestižní All Inclusive balíček (pro Family Junior suitu, Water vily, Water suity, Executive suity s bazénem a Maldivian suitu) zahrnuje navíc také:
 • Jednou za pobyt gurmánská á la carte večeře na osobu v jedné z hotelových specializovaných restaurací
 • Jedna bezplatná 50minutová Spa procedura na osobu a pobyt (není možno kombinovat s Honeymoon Spa nebo Premium All inclusive Spa)
 • Jedna bezplatná exkurze na osobu a pobyt z výběru pěti možností – úvodní lekce šnorchlování, výlet s chytáním ryb při západu slunce, plavba při západu slunce, výlet do muzea nebo návštěva místního ostrova
 • Velký košík ovoce při příjezdu
 • Kávovar k přípravě espressa ve vile
 • Balíček platí od 1.11.2017 do 31.10.2018

Sport a wellness hotelu Kihaa Maldives ****+

Resort Kihaad Maldives je skvělým místem nejen pro dospělé, ale i pro rodiny s dětmi. Nabízí velké množství způsobů, jak trávit volný čas, ať už se rozhodnete pro chvíle klidu či aktivní vyžití.

Pro milovníky sportu se zde najde celá škála aktivit, od vodních sportů jako je potápění, windsurfing a jízdy v kánoi, přes tenis, badminton, squash a plážový volejbal, až po moderně vybavené fitness centrum. V ceně All inclusive jsou všechny nemotorizované vodní sporty, neomezený přístup do tělocvičny, volný přístup na tenisové kurty, badminton, stolní tenis, squash a plážový volejbal.

Relaxaci i možnost pohybu nabízí hotelový bazén, zklidnění najdete v lázních K-Spa. Zde si můžete odpočinek vychutnávat plnými doušky. V lázních je nabízena široká škála procedur a masáží za použití kvalitních přírodních produktů jako je avokádo, mořské řasy, aloe vera a další zázračné produkty. 

Děti v hotelu Kihaa Maldives ****+

Resort nezapomíná ani na své malé hosty. K dispozici je zde dětský koutek vybaven vším, co děti užijí při nejrůznějších hrách. Nachází se v bujné tropické zahradě, která je skvělým místem pro klidně posezení. Na vyžádání je možné za poplatek zajistit také soukromé hlídání.

Svatební balíček „Svatba v ráji”

Svatební balíček "Beach wedding"46.670,- Kč
 • ZAHRNUJE:
  - slavnostně nazdobenou buginu,
  - 30 minutovou tradiční osvěžující obličejovou masáž pro nevěstu před obřadem,
  - 30 minutovou masáž ramen a zad pro ženicha před obřadem,
  - slavnostně nazdobené místo pro svatební obřad,
  - přítomnost oddávajícího a družiček a doprovodnou hudbu,
  - svatební dort, Corumba a nealkoholické nápoje,
  - kytici pro nevěstu a myrtu pro ženicha,
  - plavbu při západu slunce s kanapkami a šumivým vínem,
  - romantickou výzdobu postele v pokoji po obřadu,
  - 3-chodovou večeři na pláži se šumivým vínem,
  - 20 fotografií na CD ze svatebního dne, zarámované foto, tradiční dárek, symbolický svatební certifikát.
Svatební balíček "Ocean dreams"62.227,- Kč
 • ZAHRNUJE:
  - slavnostně nazdobenou buginu,
  - 50 minutovou balijskou masáž před obřadem pro pár,
  - slavnostně nazdobené místo pro svatební obřad,
  - přítomnost oddávajícího a družiček a doprovodnou hudbu Bodu Beru,
  - svatební dort, šumivé víno a nealkoholické nápoje,
  - tropickou kytici pro nevěstu a myrtu pro ženicha,
  - plavbu při západu slunce s kanapkami a šumivým vínem,
  - romantickou výzdobu postele v pokoji po obřadu včetně čokolád a šumivého vína,
  - 5-chodovou večeři při svíčkách na pláži se šumivým vínem,
  - romantickou snídani den po obřadu v Tea house,
  - 30 minutovou masáž chodidel po obřadu pro pár,
  - 24 fotografií v albu, zarámované foto, tradiční dárek, symbolický svatební certifikát.

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

Pro novomanžele košík ovoce, láhev sektu při přijezdu, 1x večeři při svíčkách, 1 x za pobyt 30 min. proceduru pro pár ve SPA. Minimální délka pobytu je 4 noci Při check-inu nutno přeložit oddací list ne starší 6 měsíců.

Při výročí svatby košík ovoce, láhev sektu při přijezdu, v den výročí malý dort.

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 6 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

08. 01. - 31. 10. 2018
- sleva 10% pro nevěstuLáhev sektu, košík ovoce, 30min. SPA, večeře při svíčkách, romantická výzdoba pokoje. min. délka pobytu 4 noci.

Doprava do hotelu Kihaadhuffaru Island Resort

Transfer do resortu je místní linkou a lodí. Resort je umístěn deset minut plavby privátní lodí od místního letiště Dharanvadhoo, kam se dostanete cca po půl hodině letu vnitrostání linkou z Male.

Mapa - Kihaadhuffaru Island Resort

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Maledivy do hotelu Kihaadhuffaru Island Resort ****+

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Kihaadhuffaru Island Resort ****+, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Kihaadhuffaru Island Resort ****+

Hodnocení poskytli naši zákazníci po ukončení pobytu v hotelu Kihaa Maldives ****+

Pláž
9.8
Ubytování
9.4
Strava
9
Poloha
9.7
Cena / Kvalita
9.3
Služby Deluxea
9.7
Průměrné hodnocení
9.5
33 hodnocení
Pláž
9.8
Ubytování
9
Strava
8.3
Poloha
9.7
Cena / Kvalita
8.8
Služby Deluxea
9.3
Průměrné hodnocení
9.1
12 hodnocení
Pláž
10
Ubytování
9.6
Strava
9.4
Poloha
9.9
Cena / Kvalita
9.9
Služby Deluxea
10
Průměrné hodnocení
9.8
7 hodnocení
Pláž
9.9
Ubytování
9.9
Strava
9.6
Poloha
9.9
Cena / Kvalita
9.7
Služby Deluxea
10
Průměrné hodnocení
9.8
9 hodnocení
Pláž
9
Ubytování
9.2
Strava
8.8
Poloha
9.2
Cena / Kvalita
9.2
Služby Deluxea
9.6
Průměrné hodnocení
9.2
5 hodnocení
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Mladší dvojice
Brno
Datum pobytu:
22. 01. - 02. 02. 2018
Top dovolená a služby ces. kanceláře skvělé. Rozhodně doporučuji.
9.7
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Mladší dvojice
Datum pobytu:
21. 01. - 01. 02. 2018
mali sme sa super, všetko bolo v poriadku, až na trošku dlhšie čakanie na odlet z Male do nášho rezortu. Ale inak super dovolenka, predpokladám, že sa tam ešte vrátime
7.8
Pláž
6
Ubytování
8
Strava
6
Poloha
9
Cena / Kvalita
8
Služby Deluxea
10
Starší dvojice
Most
Datum pobytu:
25. 01. - 04. 02. 2018
hezké prostředí, příjemný personál, slušná strava a hezké ubytování v klidné a čisté části ostrova
části pláže zašpiněné stavebním odpadem, změna v průběhu zájezdu - jedna ze dvou venkovních restaurací z programu all inklusive na úhradu v hotovosti, po této změně byla tato restaurace prázdná
9.3
Pláž
10
Ubytování
8
Strava
9
Poloha
9
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Novomanželé
Praha 5
Datum pobytu:
17. 12. - 30. 12. 2017
Dobrý deň, s dovolenkou sme boli veľmi spokojní, prostredie bolo prekrásne, personál, služby, reštaurácia ... boli skvelé.
9.5
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
8
Služby Deluxea
10
Rodina s dětmi
Uherské Hradiště
Datum pobytu:
30. 11. - 12. 12. 2017
Hotel Kihaa plně odpovídal našemu předpokladu. Je to malý ostrov, měli jsme ubytování na severovýchodní straně v první řadě u pláže. Ubytování bez obtíží, denně úklid. Strava odpovídající kategorii hotelu denně čerstvé grilování i dostatek dušených pokrmů, tematické večeře, těstoviny na míru atd. Stran vyžití jediný nedostatek v nutnosti úhrady některých nemotorových sportů ( windsurfing, katamaran)což je škoda, večer volné tenisové kurty včet

Ohlasy klientů DELUXEA

Dovolená Maledivy 2016

Maledivy

Dovolená byla úžasná. Nemáme absolutně žádné výhrady. Služby byly skvělé a personál srdečný a velmi příjemný. Místo bylo nádherné, koupání a šnorchlování bezkonkurenční. Byly to dva týdny v absolutní ráji :-) Určitě pojedeme znovu.

Zobrazit více

Kihaad

Maledivy

Dobrý den paní Zbořilová,

Předně bych Vám chtěla moc poděkovat, Kihaad byl pro naše účely dokonalý. Díky Vám anebo shodou okolností jsme dostali ubytování v první řadě (306) na velké klidné pláži kousek  od restaurace, baru, tenisu, herny. Tato strana ostrova má klidné moře, pláž mezi restaurací a water-villas je dokonalá pro plavaní dospělých a perfektní přístup do moře pro děti. Bonusem jsou korály u water-villas rozseté v bílém písku v mělkém moři, tedy náš 4,5letý syn si dle svého tempa mezi nimi plaval a šnorchloval a sledoval barevné rybičky. Udělali jsme 1 výlet, privátní fishing, zážitek byl pro nás i syna velký, manžel chytil 4 krásné ryby, místní průvodce žraloka, jednu z ryb nám poté restaurace nachystala na večeři.

Celkově si myslím, že je ostrov moc krásný, má 2 tváře., Jednu divokou, jednu klidnou a to vše je propojené krásně udržovanou tropickou zahradou. Ostrov je klidný, žádné zbytečné atrakce pro turisty. Příjemně nás také překvapilo stravování, denně ryby na grilu, exotická kuchyně a pro děti dokonalé těstoviny chystané pouze pro vás na pánvi.

Servis na letišti v Male od Vašich kolegů perfektní.

Moc děkujeme za krásnou dovolenou, mohu Vás jen doporučit!

S pozdravem,

HN

Zobrazit více

Podobný hotel

Letová spojení na Maledivy

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Kihaadhuffaru Island Resort

Pro hotel Kihaadhuffaru Island Resort není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Kihaadhuffaru Island Resort.

Typ pokoje
Strava

EUR
Cena zájezdu
Podrobnosti
- /osoba
Hotel,
- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují poplatek obci ve výši min. 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši min. 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Cena zájezdu na
svatební cestu

Podrobnosti
- /osoba
Hotel,
- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují poplatek obci ve výši min. 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši min. 10%.
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Zahrnuje všechny poplatky
Nezávazně poptat Podrobnosti
Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu
Vašeho DELUXEA zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Poskytujeme
Mezinárodní standard
kvality cestovních služeb
Více info
Ing. Jana Höferová (Tóthová)
Kihaadhuffaru Island Resort
„V hotelu jsem bydlela.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.