LUX* North Male Atoll *****

LUX* North Male Atoll
Maledivy, North Male atoll

LUX* North Male Atoll ***** Maledivy

Na šestihektarovém piknikovém ostrově Olhahali vznikl v roce 2017 originální hotelový resort skupiny LUX*. Namísto obvyklých maledivských vilek v něm naleznete prostorné moderní rezidence, jejichž architektura v námořním stylu a barevných tónech byla navržena singapurským designovým studiem. Celý resort je zaměřen na náročné klienty hledající styl a vysoký standard ubytování a služeb.

Lokalita: Maledivy, North Male atollMapa

Na ostrov Olhahali se dostanete z mezinárodního letiště v Male za pouhých 15 minut letu hydroplánem nebo za hodinu plavby luxusním rychlým motorovým člunem. Svou polohou ostrov nabízí jedno z nejúchvatnějších míst k potápění. Kouzelným dobrodružstvím je také šnorchlování v přilehlé laguně.

Resort nabízí 67 luxusních rezidencí s minimální užitnou plochou 110 m2. Rezidence se nachází buď na pláži nebo nad hladinou oceánu. Každá rezidence je korunována plně vybavenou střešní terasou, ze které si vychutnáte nerušený výhled na hladinu Indického oceánu a krásnou okolní přírodu.

Pobyt v luxusních rezidencích Vám mimojiné zpříjemní luxusní keramický gril, střešní bar, kino s velkou obrazovkou a kvalitním zvukovým vybavením, jacuzzi a prostor pro jógu. Samozřejmostí je soukromý bazén a bezplatné připojení k internetu přes wi-fi v celém resortu. V resortu je k dispozici také lékař, čistírna a různorodé obchody.

Nabídku resortu doplňují dvě restaurace, plážový bar, kavárna, bar, wellness zóna a dětský klub. Na ostrově naleznete také potápěčské centrum (PADI) a centrum vodních sportů, tenisové kurty a fitness centrum.

Pokud si přejete uskutečnit na tomto kouzelném místě svou svatbu, hotelový personál a prostory jsou vám k dispozici.

 

Řetězec: LUX* Resorts & Hotels

Lokalita: ostrov Olhahali, Maledivy

 

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám zájezd připravíme na klíč

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Maledivy jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Jsou specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Maledivách. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Maledivách vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Kategorie a vybavení pokojů LUX* North Male Atoll

Nabídka pokojů

Beach Villa with pool

Hotelový komplex nabízí 15 prostorných plážových vil (110 m2), které jsou vhodné k ubytování dvou dospělých osob s max. jedním dítětem (do 17 let). Ložnice, ze které je přístup do šatny, úchvatné koupelny s wc a zahrady s venkovní sprchou, je situovaná s výhledem na oceán. Součástí vily je také moderní obývací prostor a další samostatné wc. U prostorné terasy s lehátky a slunečníkem se na okraji laguny nachází soukromý bazén. Na střešní terase můžete nerušeně odpočívat a vychutnávat si nádherný výhled.

Beach Residence with pool (2 bedrooms)

Rezidence se dvěmi ložnicemi nabízející prostor o rozloze 205 m2 se nachází na pláži. Každá ložnice má vlastní šatnu, koupelnu s wc a přístupem do zahrady s venkovní sprchou. Součástí rezidence je také obývací pokoj s jídelním koutem a samostatné wc. U rezidence se rozprostírá prostorná terasa s bazénem. Na střešní terase naleznete lehátka, posezení a nerušený výhled. V rezidenci je možné ubytovat 2 dospělé osoby s max. třemi dětmi do 17 let. Komplex nabízí pouze čtyři rezidence tohoto typu.

LUX* Beach Retreat with pool (3 bedrooms) *

V jedinečné dvoupatrové vile na pláži s vnitřním prostorem o rozloze 389 m2 disponující třemi ložnicemi spojenými s prostornými koupelnami se může ubytovat až 6 osob. V přízemí rezidence naleznete obývací pokoj, jídelnu, kuchyň, soukromý fitness prostor a wellness zónu s párou a saunou. Venkovní přilehlá terasa s nádherným bazénem poskytuje perfektní místo k odpočinku. Na střešní terase pak naleznete dostatek prostoru pro nerušenou relaxaci.

Water Villa with pool

Úchvatné vily nad vodní hladinou (110 m2) nabízí nejen prostorný obývací pokoj, šatnu, koupelnu s mj. venkovní sprchou či moderně vybavenou ložnici, ale také střešní terasu, která nabízí nádherný výhled na oceán. Relaxovat můžete také na terase u soukromého bazénu. Tento typ ubytování je vhodný pro dvě dospělé osoby s max. jedním dítětem (do 17 let). Hotelový komplex nabízí celkem 37 těchto vil.

Prestige Water Villa with pool

Pouze 5 prestižních vil nad vodní hladinou (128 m2) je v nabídce tohoto hotelového komplexu. Vedle obývacího pokoje, ložnice s výhledem na oceán, šatny, koupelny s wc nabízí tato vila také střešní terasu se soukromým barem. Zaplavat si můžete v oceánu nebo ve vlastním bazénu. Pohodlně se v této vile ubytují dvě dospělé osoby s max. jedním dítětem (do 17 let).

Overwater Residence with pool (2 bedrooms)

Hotelový komplex nabízí také čtyři rezidence nad vodní hladinou. Vnitřní prostor o celkové rozloze 205 m2 nabízí obývací pokoj s jídelním koutem, samostatné wc a dvě ložnice s přilehlou šatnou a koupelnou s wc i mj. venkovní sprchou. Na střeše této rezidence si můžete dopřát klidný odpočinek s nádherným výhledem. Terasa s prostorným soukromým bazénem vás jistě potěší. Rezidence je vhodná pro rodiny, jelikož se v ní může ubytovat až pět osob (2 dospělé osoby + max. 3 děti do 17 let).

LUX* Overwater Retreat with pool (3 bedrooms) *

Hotel nabízí jedinou luxusní a unikátní dvoupatrovou rezidenci (389 m2) nad vodní hladinou k ubytování až 6 osob. V rezidenci se nachází obývací pokoj, šatny, jídelna, kuchyň, soukromý fitness prostor a 3 ložnice s vlastními prostornými koupelnami. Vila nabízí také jedinečnou soukromou wellness zónu s párou a saunou. Okolí vily tvoří prostorná terasa s pohodlným posezením a vlastním bazénem. Jedinečná je také střešní terasa nabízející další prostor k relaxaci.

Online cena a slevy LUX* North Male Atoll *****

Nejnižší cena od 14 454 Kč / osoba, noc, snídaně v Water Villa with pool
v termínu od 06.05.2018 do 06.07.2018

Online kalkulace ceny LUX* North Male Atoll *****

EUR

Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu Vašeho DELUXEA zájezdu. Vyčkejte prosím.

Cena zájezdu v /osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

ODLET sobota24.9.2016 něděle25.9.2016 pondělí26.9.2016
NÁVRAT
pátek30.9.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
sobota1.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
neděle2.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >

Cena zájezdu v /osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě

Nabídka nocí zdarma v hotelu LUX* North Male Atoll

Při kombinaci 2 hotelů z řetězce LUX* na ostrově Mauritius (LUX Le Morne, LUX Grande Gaube, LUX Belle Mare, Tamassa, Merville Beach), na ostrově Reunion (LUX Ile de La Reunion a hotel Le Recif)a na Maledivách (LUX South Ari Atoll) sleva 30% na ubytování. Neplatí na jakékoliv příplatky za stravu. Nelze kombinovat s jinou nabídkou.

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 12 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

01. 11. 2017 - 31. 10. 2018
- sleva 60% pro nevěstu, navíc na pokoji po příjezdu láhev šumivého vína a ovoce. Během pobytu 30 minutová masáž. Neplatí na kategorie počítané za jednotku. Nelze kombinovat s jinou nabídkou.

Kulaté výročí svatby = každé 5. výročí svatby. Příjezd do hotelu se musí uskutečnit v termínu 12 měsíce před až do 12 měsíce po výročí svatby. Dvojice musí prokázat v CK i v hotelu Oddací list.

Výhody od DELUXEA pro výročí svatby

01. 11. 2017 - 31. 10. 2018
- sleva 60% pro ženu při každém 5. výročí svatby

Kategorie vil, které jsou počítány za jednotku mají slevu 30% za vilu. Jinak stejné podmínky.

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

- Osobní poradenství - v hotelu jsme bydleli
- Zpáteční letenku EMIRATES z Prahy či Vídně vč. letištních tax v nejnižší knihovací economy třídě
- Ubytování na vybraný počet nocí
- Stravování dle kalkulace
- Zpáteční transfer hydroplánem, rychlolodí nebo místní linkou z letiště přímo do hotelu
- Na Maledivách česky mluvící delegát
- Help desk naší cestovní kanceláře v České republice 24h/7d
- Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku
- Informace před cestou na zájezd s naší cestovní kanceláří na 7 stran
- "Průvodce Maledivy" kniha z edice Lonely Planet v češtině
- SLUŽBY NEKUPUJEME U ŽÁDNÉ NĚMECKÉ CESTOVNÍ KANCELÁŘE A PŘI CESTOVÁNÍ NEBUDETE ČLENY NĚMECKÉ SKUPINY. ZÁJEZD OBJEDNÁVÁ NAŠE CESTOVNÍ KANCELÁŘ PŘÍMO NA MALEDIVÁCH. PŘÍPADNÉ ZMĚNY VYŘÍDÍME RYCHLE

Podmínky a zvýhodnění pro rodiny s dětmi

Jedno dítě do 11 let na pokoji s rodiči zdarma (děti starší 6 let platí příplatky v plné výši). 2 děti do 17 let ve vlastním pokoji mají slevu 10%, další děti dle ceníku , platí pouze pro Beach vilu.

Kapacita Beach vily, Water vily a Prestige Water vily  je 2 dospělí a 1 dítě do 17 let.

Vylepšete svůj zájezd - možnosti rozšíření

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Garance nejlepší ceny

Profi foto hotelu LUX* North Male Atoll *****

Gastronomie a hotelové restaurace LUX* North Male Atoll

MIXE

Tato restaurace nabízí lákavé celodenní menu od pestré nabídky snídaní servírovaných formou bufetu až po gurmánské pochoutky z celého světa k obědu či večeři.

NIKKEI

V nabídce této restaurace naleznete kulinářské senzace japonsko-peruánské kuchyně.

The Bar

Nechte se hýčkat v tomto baru plném osvěžení a občerstvení, který se se západem slunce mění v pulsující místo nabízející fenomenální koktejly.

Beach Rouge

Beach Rouge představuje místo, kde na vás dýchne čerstvý vzduch francouzské riviéry v originálním bílo-červeném interiéru. Odpočiňte si na všudypřítomných polštářích, dopřejte si výtečné koktejly a tapas, které zpříjemní váš den a rozproudí večer, kdy se nechte unášet podmanivými rytmy mixovanými nejlepšími světovými dýdžeji.

Café LUX*

Dopřejte si v provoněné kavárně kávu dle vašich chutí připravenou z čerstvě umletých kávových zrn.

The Bunker

Tato restaurace je pro všechny návštěvníky, kteří chtějí zažít večeři pod mořskou hladinou. Hlavním prvkem interiéru této restaurace je totiž obrovské akvárium s barevnými rybkami.

Dress code

Během snídaní a obědů se vyžaduje oblečení zakrývající plavky.

Na večeře je ve všech restauracích požadováno smart-casual oblečení.

Sport a wellness hotelu LUX* North Male Atoll *****

Z nabídky centra vodních sportů lze vyjmenovat např. kánoe, šlapadla, kajaky, windsurfing, vodní lyže, kite surfing, flyboarding, atd. Dále rezort nabízí služby certifikovaného potápěčského centra (PADI).

Na ostrově jsou také k dispozici tenisové kurty.

Rezort nabízí také různorodé exkurze, výlety soukromým člunem nebo výpravy za rybolovem.

LUX* ME SPA nabízí saunu, fitness centrum, relaxační prostory, prostory nad mořskou hladinou k vychutnání si různorodých procedur, kosmetický salón a kadeřnictví.

Děti v hotelu LUX* North Male Atoll *****

V resortu je k dispozici dětský klub a služba hlídání dětí na požádání. 

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 12 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

01. 11. 2017 - 31. 10. 2018
- sleva 60% pro nevěstu, navíc na pokoji po příjezdu láhev šumivého vína a ovoce. Během pobytu 30 minutová masáž. Neplatí na kategorie počítané za jednotku. Nelze kombinovat s jinou nabídkou.

Kulaté výročí svatby = každé 5. výročí svatby. Příjezd do hotelu se musí uskutečnit v termínu 12 měsíce před až do 12 měsíce po výročí svatby. Dvojice musí prokázat v CK i v hotelu Oddací list.

Výhody od DELUXEA pro výročí svatby

01. 11. 2017 - 31. 10. 2018
- sleva 60% pro ženu při každém 5. výročí svatby

Doprava do hotelu LUX* North Male Atoll

Na ostrov Olhahali se dostanete z mezinárodního letiště v Male za pouhých 15 minut letu hydroplánem nebo za hodinu plavby luxusním rychlým motorovým člunem.

Let hydroplánem - jak probíhá a jaké zážitky přináší

Let hydroplánem na ostrovní resort na Maledivách je jedinečný zážitek. Hydroplány jsou malá letadla, která přistávají a vzlétají z vodní hladiny a na Maledivách jsou zcela běžným dopravním prostředkem. Létají pouze za denního světla a v nižší výšce než standardní letadla. Můžete si užívat nezapomenutelné výhledy na tyrkysovou vodní hladinu a zelené ostrovy olemované bílými písečnými plážemi nejrůznějších tvarů pod Vámi. Za letu můžete fotit i natáčet.

Nevšední zážitek začíná již na letištním terminálu, kdy u pontonů parkuje několik desítek letadel. Na odlet čekáte v salonku s výhledy na vzlétající i přistávající letadla. Když je Vaše letadlo připraveno ke startu, personál Vás osobně doprovodí a pomůže Vám nastoupit. Nabízí prostor pro max. 15 osob a nutno říci, že prostoru zde není nazbyt.

Po krátké instruktáži již slyšíte startující motory a díky plynulému zrychlení se pomalu začínáte opírat o sedadlo. Při vzletu si můžete prohlédnout přistávací plochu mezinárodního letiště, hlavní město Malé a dále už jen stovky přímo katalogových ostrůvků, nejluxusnějších resortů, plujících jachet i opuštěných tyrkysových lagun.

Po dobu letu můžete také sledovat dění v pilotní kabině, která je oddělená pouze neuzavřenou přepážkou. Posádku tvoří standardně 2 piloti a 1 asistent, který pomáhá při nástupu a po přistání kotví letadlo lanem k pontonu.

Přistání je pohodové, díky odporu vody je krátké a díky způsobu ovládání pozvolné. Po přistání letadlo pomalu doplave k hotelovému molu, kde Vás personál přivítá v ráji, nebo k pontonu, na který si pro Vás přijede člun. Hydroplány mohou létat pouze za denního světla a při běžných vlnách. Cena letenky není levná, ale přináší jeden z nejsilnějších zážitků dovolené na Maledivách.

Mapa - LUX* North Male Atoll

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Maledivy do hotelu LUX* North Male Atoll *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem LUX* North Male Atoll *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu LUX* North Male Atoll *****

Hodnocení poskytli naši zákazníci po ukončení pobytu v hotelu LUX* North Male Atoll *****

Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení

Ohlasy klientů DELUXEA

Letová spojení na Maledivy

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
LUX* North Male Atoll

Pro hotel LUX* North Male Atoll není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu LUX* North Male Atoll.

Typ pokoje
Strava

EUR
Cena zájezdu
Podrobnosti
- /osoba
Hotel,
- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují poplatek obci ve výši min. 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši min. 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Cena zájezdu na
svatební cestu

Podrobnosti
- /osoba
Hotel,
- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují poplatek obci ve výši min. 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši min. 10%.
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Zahrnuje všechny poplatky
Nezávazně poptat Podrobnosti
Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu
Vašeho DELUXEA zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Poskytujeme
Mezinárodní standard
kvality cestovních služeb
Více info
Bc. Petra Melková
LUX* North Male Atoll
„Hotely znám osobně.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.