LUX* North Male Atoll *****

LUX* North Male Atoll
Maledivy, North Male atoll
Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.


LUX* North Male Atoll ***** Maledivy

DELUXEA ukončila z důvodů silné nespokojenosti prodej hotelu k 15.03.2018.

Řetězec: LUX* Resorts & Hotels, Lokalita: Maledivy, North Male atollMapa

Můžeme Vám nabídnout alternativy ve stejné kvalitě a obsahu služeb. Mezi klienty jsou velmi oblíbené resorty:

LUX* North Male Atoll ***** Maledivy

SLAVNOSTNÍ OTEVŘENÍ PROBĚHNE 1.10.2018

Řetězec: LUX* Resorts & Hotels, Lokalita: Maledivy, North Male atollMapa

 

Na šestihektarovém piknikovém ostrově Olhahali vzniká originální hotelový resort skupiny LUX*. Namísto obvyklých maledivských vilek v něm naleznete prostorné moderní rezidence, jejichž architektura v námořním stylu a barevných tónech byla navržena singapurským designovým studiem. Celý resort je zaměřen na náročné klienty hledající styl a vysoký standard ubytování a služeb.

Na ostrov Olhahali se dostanete z mezinárodního letiště v Male za pouhých 15 minut letu hydroplánem nebo za hodinu plavby luxusním rychlým motorovým člunem. Svou polohou ostrov nabízí jedno z nejúchvatnějších míst k potápění. Kouzelným dobrodružstvím je také šnorchlování v přilehlé laguně.

Resort nabízí 67 luxusních rezidencí s minimální užitnou plochou 110 m2. Rezidence se nachází buď na pláži nebo nad hladinou oceánu. Každá rezidence je korunována plně vybavenou střešní terasou, ze které si vychutnáte nerušený výhled na hladinu Indického oceánu a krásnou okolní přírodu.

Pobyt v luxusních rezidencích Vám mimojiné zpříjemní luxusní keramický gril, střešní bar, kino s velkou obrazovkou a kvalitním zvukovým vybavením, jacuzzi a prostor pro jógu. Samozřejmostí je soukromý bazén a bezplatné připojení k internetu přes wi-fi v celém resortu. V resortu je k dispozici také lékař, čistírna a různorodé obchody.

Nabídku resortu doplňují dvě restaurace, plážový bar, kavárna, bar, wellness zóna a dětský klub. Na ostrově naleznete také potápěčské centrum (PADI) a centrum vodních sportů, tenisové kurty a fitness centrum.

Pokud si přejete uskutečnit na tomto kouzelném místě svou svatbu, hotelový personál a prostory jsou vám k dispozici.

 

Řetězec: LUX* Resorts & Hotels

Lokalita: ostrov Olhahali, Maledivy

 

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám zájezd připravíme na klíč

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Maledivy jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Jsou specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Maledivách. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Maledivách vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Letová spojení na Maledivy

Ing. Jana Höferová (Tóthová)
LUX* North Male Atoll
„Hotely znám osobně.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.