LUX* North Male Atoll *****

LUX* North Male Atoll

Popis hotelu LUX* North Male Atoll ***** Maledivy

Hotel LUX* North Male Atoll nedoporučujeme. Na základě dlouhé, 23 leté praxe, kterou má DELUXEA v oblasti cestovního ruchu, jsme se rozhodli ukončit spolupráci k 15.3.2018 z důvodu nespokojenosti s managementem společnosti v Německu. Jejich přístup k naší cestovní kanceláři byl dlouhodobě neuspokojivý, arogantní a bez náznaku zlepšení. Bez ohledu na zajímavou cenu a akce, hotel LUX* North Male Atoll již déle nenabízíme. Všechny ostatní hotely na Mauríciu nám poskytují nesrovnatelně lepší podporu a individuální přístup k Vám, našim klientům.

Dovolujeme si Vám nabídnout následující hotely, které jsou cenově podobné. Tyto jsme v posledních letech osobně navštívili a posíláme do nich mnoho klientů, kteří se vrací spokojeni.

Pokud jste v minulých letech bydleli v hotelu LUX* North Male Atoll s DELUXEA, a v roce 2018 nebo 2019 budete chtít navštívit podobný hotel na Mauríciu, dostanete u nás 1 noc zdarma. Nabídka platí pro hotely Dinarobin, Paradis, St. Regis a všechny hotelech SUN RESORTS (při placeném pobytu na min. 7 nocí, mimo 22.12.-06.01.) a rezervace od 10.05.

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.