Reethi Faru Resort ****

Maledivy

Tropický ráj na soukromém ostrově

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Reethi Faru Resort

Pro hotel Reethi Faru Resort není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Reethi Faru Resort.

Typ pokoje
Strava

Letecká společnost
Bonus
EUR
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Cena zájezdu
- /osoba
Původní cena
-/osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.

Hotel Reethi Faru Resort ****

Hodnocení 9.8 Hodnotí 6 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Maledivy, Raa atoll | Zobrazit mapu
Strava Snídaně, Polopenze, Plná penze, All Inclusive | Více o gastronomii
Tipy specialistů Krásný korálový útes s možností šnorchlování Kvalitní ubytování a rozumnou cenu Menší resort s romantickou atmosférou

Popis hotelu Reethi Faru Resort **** Maledivy

Vydejte se do resortu Reethi Faru, jenž poskytuje luxusní útočiště na odlehlém, člověkem skoro nedotčeném soukromém ostrově Filaidhoo. Objevte ráj na zemi na tomto jedinečném tropickém ostrově, kde se setkávají křišťálově čiré vody Indického océanu s nekonečně bílým korálovým pískem, a kde bujné zelené listoví nabízí skutečný útěk do kouzelné laguny. Od chvíle, kdy vkročíte do těchto křišťálově průzračných vod omývajících jemný písek, se budete cítit jako v ráji.

 

Reethi Faru nabízí tropický bio luxusní ostrovní ráj s bílými písčitými plážemi, postupně přecházejícími v  mělké zelenkavé vody kolem útesu, jenž splývá s nekonečným modrým oceánem. Resort ale není jen o slunci, písku a moři, a zážitky z vašeho pobytu budou ještě neuvěřitelnější než naprostý klid v okolí hotelu. Reethi Faru se nachází na ostrově Filaidhoo v atolu Raa a poskytuje naprosté soukromí a intimitu na pouhých 600m x 350m. Resort se zaměřuje na udržitelný luxus a vyzývá své návštěvníky, aby sdíleli vizi Reethi Faru jakožto strážce ostrova. Hotel přikládá velký význam ochraně přírodní krásy ostrovů a udržování ekosystémů, na kterých závisí zranitelné korálové útesy.

 

 Servis a vybavení

 • pokojská služba 24/24
 • prádelna a čistírna
 • přístup k internetu (Wi-Fi)
 • dětská postýlka
 • hotelový doktor
 • buzení recepcí
 • elektřina (240 voltů, universální zásuvka)
 • deštníky
 • obchod se suvenýry
 • klenotnictví
 • zasedací místnost
 • zaměstnanci hovořící několika jazyky
 • služba vyzvednutí z letiště
 • přijímané kreditní karty: MasterCard, Visa & American Express
 • přijímané měny: USD, CHF, GBP & EUR
Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Garden Villa

Garden Villa

Reethi Faru Garden Vily jsou zasazeny do bujné zeleně. Vily byly navrženy a postaveny tak, aby se doplňovaly s přírodní krásou ostrova...

Deluxe Beach Villa

Deluxe Beach Villa

Kolekce individuálních plážových vil se pyšní největšími luxusními interiéry. Jejich opravdu soukromé umístění vás vybídne k užívání si času na sebe v přírodním prostředí, ..

Water Villa

Water Villa

Každá Water Villa se pyšní útulným a soukromým prostředím, je v odlehlém místě ostrova a patří k ní soukromá terasa s výhledem na nekonečně modré vody oceánu...

Gastronomie a hotelové restaurace

Získejte nesčetné kulinářské zážitky v šesti restauracích a šesti barech na celém ostrově: všechny vás potěší lahodnými delikatesami, voňavými chutnými pokrmy a kvalitními víny.

 

Dhiyavaru Bar and Restaurant

Restaurant a bar otevřený 24 hodin denně nabízí menu a la carte, osvěžující nápoje a nízko položenou terasu, která vás přiblíží k tyrkysovému oceánu.

 

Reethi Grill

Restaurace pod širým nebem se soukromými „cabanas“ (přístřešky) podává pokrmy z grilu, tandoori a pizza speciality z kamenné pece.

 

Huvandhu Garden

Huvandhu Garden nabízí dokonalou kombinaci mimořádných pokrmů a romantického prostředí. Je tedy ideální pro páry, které si chtějí vyrazit na romantickou večeři. Rezervace nutná.

 

Sunset Bar

Komorní Sunset Bar se nachází na jihozápadní straně ostrova: nic tedy nestojí v cestě vám a zapadajícímu slunci, tedy kromě zlatavých vlnek Indického oceánu.

 

Mala Bar

Malý Mala Bar se nachází v ústraní na východní části ostrova, což poskytuje osobní prostor hostům, kteří si zde chtějí vychutnat osvěžující nápoj.

 

Vakaru Restaurant

Vakaru nabízí svým hostům stravování formou bufetu a živou atmosféru, stejně jako lákavé světové pokrmy určené všem chutím.

 

Realhu Café

Realhu Café je denní restaurace u bazénu, kde to žije. Hosté se zde mohou občerstvit a posvačit, když jim vytráví po vodních aktivitách.

 

Veyo Bar

Veyo Bar je místo, kde si vychutnáte zdravé nápoje a koktejly a současně se můžete kochat křišťálovými vodami bazénu s nekonečným okrajem a výhledem na oceán.

 

Harugé Bar

Harugé Bar je částečně izolované společenské centrum Reethi Faru. Nabízí terasu pod širým nebem na pláži, na které si můžete dopřát výtečné alkoholické i nealko nápoje. Také se zde konají večerní programy a součástí baru je herna.

 

Catch of the Day

Přijďte si pro nezapomenutelný zážitek unikátní večeře ve společnosti! Jeden stůl pro všechny je určen až 8 hostům a nabídne vám lahodný výběr mořských plodů, který zajisté uspokojí i vysoká očekávání znalých gurmánů.

 

Thari Bar

Malý bar, který se nachází na západní straně ostrova, nabízí výhled na západ slunce nad Indickým oceánem. Otevřeno sezónně.

 

 

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Maledivy jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Jsou specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Maledivách. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Maledivách vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Kategorie a vybavení pokojů Reethi Faru Resort

Resort nabízí samostatné nebo propojené dvoupokojové apartmány, které byly postaveny v souladu s ochranou přírody a jejich tradičním designem. Reethi Faru sází na používaní co nejvíce místně získaných a vyrobených materiálů jako např. cihly z recyklované hlíny, bio ošetřené týkové dřevo z Indonésie a lakýrnické práce a keramika z regionu.

 

 

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Garden Villa

Garden Villa foto

Reethi Faru Garden Vily jsou zasazeny do bujné zeleně. Vily byly navrženy a postaveny tak, aby se doplňovaly s přírodní krásou ostrova. Každá vila se pyšní překrásnými výhledy na místní floru a nabízí klid vašeho domova s místem pro sezení, sprchou s velkou hlavicí (tzv. rain shower), terasou se skládacími židlemi a lehátky (s matrací) na blízké pláži. Vily jsou velké 49m².

Deluxe Beach Villa

Deluxe Beach Villa foto

Kolekce individuálních plážových vil se pyšní největšími luxusními interiéry. Jejich opravdu soukromé umístění vás vybídne k užívání si času na sebe v přírodním prostředí, po kterém jste vždy toužili. Deluxe Beach vila nabízí velké prostory k sezení, sprchu s velkou hlavicí (tzv. rain shower), vanu, rozkládací židle na terase a lehátka na pláži. Velikost vily je 64 m².

Water Villa

Water Villa foto

Každá Water Villa se pyšní útulným a soukromým prostředím, je v odlehlém místě ostrova a patří k ní soukromá terasa s výhledem na nekonečně modré vody oceánu. Celý prostor je jen váš, včetně modré oblohy. Jestliže jste srdcem romantici a máte rádi pozorování hvězd nebo kochání se dech beroucími výhledy na nekonečný horizont s partnerem ruku v ruce, pak je tato vila pro vás jako stvořená. Water Villa vás rozmazlí překrásným přirozeným osvětlením, dřevěným stropem a teple laděným interiérem, který je často osvěžován čerstvým větříkem. Vila vám dále poskytuje velké prostory k sezení, sprchu s velkou hlavicí (tzv. rain shower), vnitřní sprchu a vanu, lehátka s matrací a přímý přístup do laguny. Velikost vily je 78m².

Deluxe Beach Pool Villa

Deluxe Beach Pool Villa

Plážové vily Deluxe Beach Pool Villa (68 m2) se pyšní privátním bazénem a příjemným komfortem jak pro rodiny, tak také pro páry. Jsou velmi poodbné jako Deluxe Beach Villy, ale nabízejí navíc právě možnost využívání vlastního bazénu hned před vilkou. Dopřejte si pohodlí jen pár kroků od pláže. Do vybavení patří postel o velikosti king, klimatizace, stropní ventilátor, telefon, minibar, sejf, TV, wifi, zařízení na přípravu kávy a čaje, vysoušeč vlasů, dešťová sprcha, terasa, lehátka a privátní bazén.

Two-Bedroom Garden Suite

Two-Bedroom Garden Suite foto

Vhodná pro rodiny nebo velké skupiny, které cestují spolu. Kolekce apartmánů Garden Villa nabízí velké jídelní a obývací prostory, dvě ložnice, toaletu a extra prostornou terasu s nezávislými vchody. Velikost apartmánu je 126m².

Deluxe Two-Bedroom Beach Suite

Deluxe Two-Bedroom Beach Suite foto

Deluxe Two-Bedroom Beach apartmány byly navrženy speciálně pro velké skupiny nebo rodiny: jsou umístěny na odlehlém místě na pláži a disponují několika individuálními vchody. Apartmány najdete na nekonečně bílé písečné pláži, která nabízí krásné výhledy na pastelové barvy východů a západů slunce, a doslova vás vtáhne do světa přírody. Velikost apartmánu je 147m².

Two Bedroom Water Suite with Jacuzzi

Two Bedroom Water Suite with Jacuzzi foto

Two Bedroom Water Suite with Jacuzzi je vrcholem požitkářství. Při jejich projektování a stavbě byla věnována zvláštní pozornost soukromí a jedinečným interiérům. Nechte se polechtat slaným větříkem z pohodlí vaší terasy nebo se ponořte do vaší nadměrné vířivky. Váš vnitřní hlas vám bude našeptávat „Proč jsem tady ještě nikdy předtím nebyl(a)?“ Vaše romantická dovolená nebo svatební cesta nemůže být lepší než právě tady. Apartmán je velký 226m².

Pláž a moře

Obdivujte bělostný atolový písek na plážích ostrova Filaidhoo a nechte se unášet ve vlnách Indického oceánu. 

Online cena a slevy Reethi Faru Resort ****

Profi foto hotelu Reethi Faru Resort ****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Reethi Faru Resort

Získejte nesčetné kulinářské zážitky v šesti restauracích a šesti barech na celém ostrově: všechny vás potěší lahodnými delikatesami, voňavými chutnými pokrmy a kvalitními víny.

 

Dhiyavaru Bar and Restaurant

Restaurant a bar otevřený 24 hodin denně nabízí menu a la carte, osvěžující nápoje a nízko položenou terasu, která vás přiblíží k tyrkysovému oceánu.

 

Reethi Grill

Restaurace pod širým nebem se soukromými „cabanas“ (přístřešky) podává pokrmy z grilu, tandoori a pizza speciality z kamenné pece.

 

Huvandhu Garden

Huvandhu Garden nabízí dokonalou kombinaci mimořádných pokrmů a romantického prostředí. Je tedy ideální pro páry, které si chtějí vyrazit na romantickou večeři. Rezervace nutná.

 

Sunset Bar

Komorní Sunset Bar se nachází na jihozápadní straně ostrova: nic tedy nestojí v cestě vám a zapadajícímu slunci, tedy kromě zlatavých vlnek Indického oceánu.

 

Mala Bar

Malý Mala Bar se nachází v ústraní na východní části ostrova, což poskytuje osobní prostor hostům, kteří si zde chtějí vychutnat osvěžující nápoj.

 

Vakaru Restaurant

Vakaru nabízí svým hostům stravování formou bufetu a živou atmosféru, stejně jako lákavé světové pokrmy určené všem chutím.

 

Realhu Café

Realhu Café je denní restaurace u bazénu, kde to žije. Hosté se zde mohou občerstvit a posvačit, když jim vytráví po vodních aktivitách.

 

Veyo Bar

Veyo Bar je místo, kde si vychutnáte zdravé nápoje a koktejly a současně se můžete kochat křišťálovými vodami bazénu s nekonečným okrajem a výhledem na oceán.

 

Harugé Bar

Harugé Bar je částečně izolované společenské centrum Reethi Faru. Nabízí terasu pod širým nebem na pláži, na které si můžete dopřát výtečné alkoholické i nealko nápoje. Také se zde konají večerní programy a součástí baru je herna.

 

Catch of the Day

Přijďte si pro nezapomenutelný zážitek unikátní večeře ve společnosti! Jeden stůl pro všechny je určen až 8 hostům a nabídne vám lahodný výběr mořských plodů, který zajisté uspokojí i vysoká očekávání znalých gurmánů.

 

Thari Bar

Malý bar, který se nachází na západní straně ostrova, nabízí výhled na západ slunce nad Indickým oceánem. Otevřeno sezónně.

 

 

All Inclusive

Balíček All Inclusive (platný od 01.11.2023 do 31.10.2024) zahrnuje*:

*Balíček platí od příjezdu do 12:00 v den odjezdu.

 • Stravování formou bufetu v hlavní restauraci Vakaru: snídaně (7:30 až 10:00), oběd (12:30 až 14:30) a večeře (19:30 až 21:30)
 • Odpolední čaj (16:00 až 17:30) v Dhiyavaru Restaurant & Bar
 • Vybrané nápoje ve všech provozovnách
 • 25% sleva na jídla (signature jídla nejsou zahrnuta) a nápoje (likéry/nápoje označené hvězdičkou) - možnost obědů a večeří (za účet za den) v Dhiyavaru Restaurant & Bar, Raalhu Café, Reethi Grill a Veggie & Vegan. Dle otvíracích hodin, počasí a volných stolů. Rezervace jsou nutné a je třeba je udělat 24h předem na recepci. Menu a la carte jsou k dispozici, typické pokrmy (signature dish) a likéry/nápoje označené hvězdičkou nejsou zahrnuty v ceně. Signature jídla jsou za běžnou cenu a likéry/nápoje označené hvězdičkou jsou za zlevněnou cenu.
 • Bezplatné stravování až pro 2 děti (2 - 11,99 let) v hlavní restauraci Vakaru
 • Sleva na stravování pro děti v à la carte restauracích (platí na nápoje označené hvězdičkou, kromě signature jídel)
 • Sleva na jídlo se neuplatňuje na signature jídla v Huvandhu Garden a Private Beach Garden
 
Bary
 • Hlavní restaurace Vakaru (během jídel)
 • Hlavní bar The Haruge (od 9:00 do zavření)
 • Sunset Bar (od 11:00 do 21:30)
 • Thari Bar (od 11:00 do 20:00)
 • Nala Bar (od 11:00 do 20:00)
 • Raalhu Café (od 11:00 do 20:00)
 • Dhiyavaru Restaurant & Bar (během jídel)
 
Zahrnuté nápoje
 • Voda Reethi Fen (neperlivá a perlivá)
 • Výběr nealkoholických nápojů a džusů dle nápojového lístku
 • Výběr kávy a čaje dle nápojového lístku
 • Výběr rozlévaných vín dle vinného lístku
 • Výběr točených a lahvových piv  dle nápojového lístku
 • Výběr aperitivů dle nápojového lístku
 • Výběr tvrdého alkoholu a likérů dle nápojového lístku
 • Výběr koktejlů a nealko koktejlů („mocktails“) dle nápojového lístku

 

Balíček Full Dine Around All Inclusive (platný od 01.11.2023 do 31.10.2024) zahrnuje:

 • Minibar obsahující vodu, nealko nápoje, pivo, víno, rum, gin, vodku a whiskey (doplňován neomezeně na vyžádání)
 
Sportovní aktivity
 • Posilovna
 • Jóga nidra (skupinové lekce, podle dostupnosti, podle rozvrhu)
 • Tenis, squash, badminton (podle dostupnosti kurtu, nutná rezervace)
 • Set nových tenisových míčků je za poplatek 15 USD
 
Vodní sporty
 • Zapůjčení vybavení na windsurfing, kánoe a stand up paddle board zdarma jednou za pobyt (podle dostupnosti)
 • 20% sleva na hodinovou plavbu katamaránem jednou za den, možnost i při západu slunce (podle dostupnosti a počasí, během pobytu)
 • 10% sleva na tradiční rybaření (podle dostupnosti a počasí)
 • 2 exkurze na osobu jednou za pobyt (plavba při západu slunce na lodi Dhoni a plavba v průhledné kánoi; podle dostupnosti, počasí nebo jiných změn, nutno dodržet min. počet osob)
 • Jednou za pobyt úvodní ponor zdarma
 • Jednou za pobyt šnorchlování s průvodcem na domácím útesu (nezahrnuje vybavení)
 • 3 speciální soukromé šnorchlovací exkurze (za zlevněnou cenu 100++ USD, nezahrnuje vstupní poplatky)
 
Spa a obchody
 • 15% sleva na všechna individuální ošetření (lze uplatnít během celého pobytu, nelze kombinovat s jinými nabídkami)
 • 10% sleva na všechno zboží v obchodě se šperky
 • 10% sleva na na všechno zboží v obchodě se suvenýry

 

Resort si vyhrazuje právo na úpravu obsahu balíčků All Inclusive.

Aktivity

Sea Xplorer

 Pětihvězdičkové potápěcí středisko resortu Reethi Faru s akreditacemi PADI (Professional Association of Diving Instructors) a SSI (Scuba Schools International) vám otevře svět do podmořského života. Svěřte se do rukou profesionálů, kteří vám ukážou zaplavené ostrovy, dramatické převisy, podvodní zdi a jeskyně v této rozsáhlé oblasti Indického oceánu. Ať už se potápíte nebo jen šnorchlujete, můžete relaxovat „pod tlakem“ s mezinárodním týmem ze Sea Explorer. Jejich program nabízí vše od potápěčských kurzů, denního a nočního potápění, šnorchlovacích výletů, až po výpravy na lodi.

 

Svatby a zvláštní příležitosti

Užijte si nejdůležitější události vašeho života a památné chvíle v romanci naplněné tropickou atmosférou Malediv. Reethi Faru vám může nabídnout prvotřídní prostory, ať už se jedná o slavnostní plážové posezení a oltář, nebo soukromé večeře ve dvou. Reethi Faru Guest Relations tým vám pomůže naplánovat vaší perfektní chvilku v ráji s prostředím jako ze snu, na soukromé části pláže kde vám hořící oheň zajistí příjemné osvětlení, odrážející se ve sklenkách šampaňského. Druhá možnost je terasa vaší vily, kde vám personalizovaný servis nabídne nejlepší šampaňské a menu na míru, které rozvine magii okamžiku.

Český / slovenský delegát a služby na Maledivách

Klienti cestovní kanceláře Deluxea mohou během pobytu na Maledivách  využívat služby českého delegátů. Na Maledivách žijí dlouhodobě a velmi dobře znají místní poměry, kulturu i zvyklosti. Kontakt na delegáta (v případě objednání jeho služby) získáte již před odletem na Vaši dovolenou (v rámci odbavení k dovolené v „Informacích před cestou“ či na voucherech), abyste jej mohli kontaktovat v případě náhlých změn během Vaší cesty.

Po příletu na Maledivy Vás delegát osobně přivítá na letišti a doprovodí Vás na navazující transfer na resort. Během této schůzky se můžete delegáta zeptat na vše, co Vás zajímá a pro případ nouze dostanete na delegáta i číslo na mobil či whatsapp. Delegát vždy zůstává v Male a na okolní ostrůvky nepřelétává ani nepřejíždí.

Při odletu z Malediv Vám delegát bude v případě potřeby opět k dispozici na telefonu. Standardní služby českého nebo slovenského delegáta jsou jen za malý příplatek.

Navíc během celé dovolené jsme pro Vás na telefonu 24 hodin denně i my v cestovní kanceláři. Můžete nás požádat o asistenci nebo jenom poslat fotky, jak si užíváte moře či místní kuchyni.

Během pobytu na Maledivách Vám bude k dispozici delegát z naší partnerské cestovní kanceláře Colours of Maldives. Její služby po příletu, v průběhu pobytu a před odletem zahrnují:

 • Přivítání v příletové hale v českém jazyce od delegátů s cedulkou s logem DELUXEA
 • Asistenci během registrace na hotelovém stánku na letišti v Male a následně doprovod na místo, kde na Vás bude čekat navazující transfer do hotelu
 • Předání telefonního čísla delegáta jako kontakt v případě potřeby či nouze – český/slovenský delegát Vám bude během pobytu v hotelu k dispozici na telefonu či whatsappu
 • Pomoc při řešení případných problémů či poskytnutí osobních rad během pobytu v hotelu v češtině po telefonu
 • Telefonní asistenci po transferu z hotelu na letiště v Male a během odbavení před odletem z Malediv

Sport a wellness hotelu Reethi Faru Resort ****

Coconut Spa

Coconut Spa vás pohltí do své uvolňující atmosféry, příjemných interiérů a omlazujících procesů. Nachází se v kokosovém háji na západní straně ostrova a poskytuje všechno potřebné k dokonalému sebe rozmazlování. Spa je zaměřeno na vyvažování vašeho těla a duše skrze teplé kúry, které detoxikují vaši pokožku a čistí vaše tělo. Tento zážitek se vám navždy zapíše do paměti.

 

Sportovní klub a posilovna

Udržujte si fyzičku v hotelovém sportovním komplexu „Country Club in Paradise“, jenž nabízí plně vybavenou posilovnu a místnost na jógu. Sportovní komplex také zahrnuje krytý kurt na squash, basketbalové hřiště a dva venkovní tenisové kurty.

 

Středisko vodních sportů

Reethi Faru Resort se pyšní beze sporu jedním z nejlepších středisek vodních sportů na Maledivách a každý si tam něco najde. Tým zkušených instruktorů vám bude vždy k službám během vašeho dobrodružství. Máme nejnovější vybavení a technologické vychytávky. Vytáhněte vodní lyže, vyražte na kánoe, zkuste kite surfing, vzneste se během fly boardingu, předhánějte se s delfíny a získejte lajky od svých sledujících na Instagramu! Pokud máte rádi adrenalin a vzrušující dobrodružství, je to pro vás to pravé. Můžete ale také vyrazit na romantickou plavbu při západu slunce nebo zažít, jak se loví ryby během opravdové maledivské rybářské výpravy na katamaránu a povečeřet svůj úlovek na večerním grilování.

Doprava do hotelu Reethi Faru Resort

 Proleťte se 40 minut hydroplánem s překrásným výhledem na tisíce maledivských ostrůvků nebo zvolte dvacetiminutový vnitrostátní let do Dharavandhoo, na který navazuje 40 minut dlouhá plavba motorovým člunem až na soukromý ostrov, kde se Reethi Faru Resort nachází.

Let hydroplánem - jak probíhá a jaké zážitky přináší

Let hydroplánem na ostrovní resort na Maledivách je jedinečný zážitek. Hydroplány jsou malá letadla, která přistávají a vzlétají z vodní hladiny a na Maledivách jsou zcela běžným dopravním prostředkem. Létají pouze za denního světla a v nižší výšce než standardní letadla. Můžete si užívat nezapomenutelné výhledy na tyrkysovou vodní hladinu a zelené ostrovy olemované bílými písečnými plážemi nejrůznějších tvarů pod Vámi. Za letu můžete fotit i natáčet.

Nevšední zážitek začíná již na letištním terminálu, kdy u pontonů parkuje několik desítek letadel. Na odlet čekáte v salonku s výhledy na vzlétající i přistávající letadla. Když je Vaše letadlo připraveno ke startu, personál Vás osobně doprovodí a pomůže Vám nastoupit. Nabízí prostor pro max. 15 osob a nutno říci, že prostoru zde není nazbyt.

Po krátké instruktáži již slyšíte startující motory a díky plynulému zrychlení se pomalu začínáte opírat o sedadlo. Při vzletu si můžete prohlédnout přistávací plochu mezinárodního letiště, hlavní město Malé a dále už jen stovky přímo katalogových ostrůvků, nejluxusnějších resortů, plujících jachet i opuštěných tyrkysových lagun.

Po dobu letu můžete také sledovat dění v pilotní kabině, která je oddělená pouze neuzavřenou přepážkou. Posádku tvoří standardně 2 piloti a 1 asistent, který pomáhá při nástupu a po přistání kotví letadlo lanem k pontonu.

Přistání je pohodové, díky odporu vody je krátké a díky způsobu ovládání pozvolné. Po přistání letadlo pomalu doplave k hotelovému molu, kde Vás personál přivítá v ráji, nebo k pontonu, na který si pro Vás přijede člun. Hydroplány mohou létat pouze za denního světla a při běžných vlnách. Cena letenky není levná, ale přináší jeden z nejsilnějších zážitků dovolené na Maledivách.

Mapa - Reethi Faru Resort ****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Maledivy do hotelu Reethi Faru Resort ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Reethi Faru Resort ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Reethi Faru Resort ****

Letová spojení na Maledivy

Ing. Pavlína Zbořilová
Reethi Faru Resort
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.