Shangri-La's Villingili Resort & Spa ******

Skutečná perla Malediv.

Shangri-La
Maledivy, Addu atoll

Shangri-La's Villingili Resort & Spa ****** Maledivy

 

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám zájezd připravíme na klíč

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Maledivy jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Jsou specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Maledivách. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Maledivách vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Kategorie a vybavení pokojů Shangri-La's Villingili Resort & Spa

V celém resortu panuje poklidná atmosféra okořeněná doplňky ze středního východu a Indie. Tradicí i orientem se vyznačuje i devět kategorií vil, které se stanou vaším tropickým domovem.

Mezi standardní vybavení vil patří internetové připojení, LCD televize, DVD přehrávač značky Bose a dvě stanice pro iPod. K přípravě a podávání nápojů vám poslouží stroj na přípravu Espressa a minibar. K dispozici vám bude i mezinárodní telefon a záznamník. Na prostorné terase naleznete odpočívadla a všechny plážové vily se mohou pochlubit také soukromým bazénem. Vnitřní i venkovní sprcha jsou zdrojem pravého osvěžení a vana navodí romantickou atmosféru.

Nabídka pokojů

Pool Villa with private pool (133 m²)

Pool Villas jsou obklopeny hustou zelení, skrz kterou se vám naskytne fascinující výhled přímo na pláž. Tyto vily se pyšní vlastním bazénem, terasou a venkovní sprchou. Přímo z pohodlí vaší postele si můžete vychutnat pohled na blankytný oceán. Nábytek byl vyroben na míru, aby přesně vystihl atmosféru originálně řešeného interiéru. Speciálním prvkem je také prostorná šatna oddělená na pánskou a dámskou část, tudíž je vám dopřáno maximální soukromí.

Pool Villa with private pool (133 m²) Pool Villa with private pool (133 m²)

Deluxe Pool Villa with private pool (189 m²)

Deluxe Pool Villa with private pool (189 m²)

Deluxe Pool Villas vám také umožní výhled na oceán, třeba z privátního bazénu, nebo z vlastní terasy. Užijete si tu i venkovní jídelnu, díky které můžete stolovat pod hvězdami. Tyto vily zaručují dokonalé soukromí, nacházejí se stranou od ostatních vil a mají vlastní zahradu, která přechází v písečnou pláž.

Water Villa (166 m²)

Water Villas jsou jako stvořené pro lenošení v tropickém odpoledni. Ubytování nad lagunou nabízí hostům provzdušněné a částečně otevřené prostory. Spojení s pevninou je zajištěno dřevěným mostem. Každá z 60 Water Villas vytváří téměř nenarušený prostor díky využití velkých oken a pouze několika oddělujících zdí (rozdělujících například pánskou a dámskou část šatny). Na privátní terase naleznete odpočívadlo, v koupelně se kromě sprchy nalézá i velká vana. Ložnice je obložená dřevem a vysoký strop dodává místnosti nádech prostorného komfortu.

Water Villa (166 m²) Water Villa (166 m²)

Beach Villa with private pool (189 m²)

Beach Villas jsou umístěny izolovaně od ostatních obytných prostor resortu, přímo na písečné pláži. Dva pavilony vily vytváří oddělený spací a obytný prostor. Do areálu vily vcházíte vstupní branou s doškovou střechou a přímo do vily vejdete rustikálními dřevěnými vchodovými dveřmi. Každá z 29 Beach Villas je vybavena vnitřní i venkovní sprchou a soukromou terasou, která ústí přímo na pláž. Beach Villas jsou pro svou specifickou atmosféru a prostorové řešení doporučovány zejména párům a rodinám. Nechte se nalákat a vyzkoušejte si také atmosféru nekonečného bazénu, který ústí přímo do oceánu.

Beach Villa with private pool (189 m²) Beach Villa with private pool (189 m²)

Two Bedroom Beach Villa with private pool (224 m²)

Two Bedroom Beach Villas se nacházejí vždy po dvou vedle sebe, a proto jsou ideální pro rodiny či skupinky přátel, kteří hledají soukromí, ale také blízkost svých společníků či rodinných příslušníků. Dvě ložnice ústí v širokou terasu, ze které je možný přímý vstup do nekonečného bazénu. Kromě sprchy v interiéru se zde nalézá i venkovní sprcha. Design se opět nese v duchu míšení moderních a tradičních asijských prvků a vytváří tak stylové prostory, které mají vzdušnou atmosféru.

Two Bedroom Beach Villa with private pool (224 m²) Two Bedroom Beach Villa with private pool (224 m²)

Ocean View Tree House Villa

Uprostřed husté vegetace, na trámech mezi stromy ve třímetrové výšce je ukryta kouzelná přepychová vila určená zejména k odpočinku. Tato vila s nádherným výhledem na oceán je ideální pro ty, kteří hledají absolutní soukromí, klid a jedinečný zážitek, který jinde na Maledivách nenaleznete. Vila je ideální pro dobrodruhy, páry i novomanžele. Celková rozloha vily je 218 – 231 m2, z toho interiérová plocha je 87 m2. Interiér vily v teplých zemitých barvách oživený tyrkysovou barvou a stříbrnými doplňky obsahuje prvky Středního Východu i Indie a působí uklidňujícím dojmem. Vila disponuje odděleným obývacím prostorem a ložnicí s koupelnou. V koupelně se nachází vnitřní i venkovní sprcha a dostatek prostoru pro toaletní potřeby. Na přilehlé dřevěné terase mohou hosté odpočívat na prostorných lehátkách a užívat si zvýšeného nerušeného výhledu. Každá vila má také vlastní bazén s efektem nekonečna. Ve vile také naleznete: dvě 40palcové LCD televize umístěné na stěně, DVD přehrávač Bose, dokovací stanici pro iPod a kávovar.

Ocean View Tree House Villa Ocean View Tree House Villa

Villa Muthee with private pool (570 m²)

Villa Muthee se v celém resortu nachází pouze jediná. „Muthee“ znamená v místním jazyce Dhivehi „perla“ a je výzvou pro cestovatele toužící po dovolené plné skutečného odpočinku. Designové prvky vily čerpaly inspiraci především ve východních kulturách. Villa Muthee je ideálním poklidným útočištěm při úniku z uspěchaného světa. K dispozici vám bude 16 metrový privátní bazén a služby samostatného jídelního pavilonu, který nabízí nespočet delikatesních pokrmů a selekci pečlivě vybraných vín. Samostatný lázeňský pavilon nabízí luxusní relaxaci pro páry i jednotlivce v pohodlí vlastní vily. Po uvolňující masáži si odpočinete v prostorné vaně.

Villa Muthee with private pool (570 m²) Villa Muthee with private pool (570 m²)

Villa Laalu with private pool (957 m²)

Villa Laalu je ideálním místem pro nejnáročnější hosty. „Laalu“ znamená v místním jazyce „diamant“ a pravdou je, že tato prezidentská vila je skutečným klenotem celého resortu. Pečlivě vybrané artefakty z dílen srílanských, indonéských a thajských umělců jsou rozmístěny po celém prostoru této vily. Naleznete zde dvě překrásné ložnice s vysokými stropy, rozsáhlou zahradu a ve vybavení téměř vše, na co si jen vzpomenete. Samostatný pavilon sloužící jako jídelna skýtá hostům možnost povečeřet místní speciality v pohodlí své vily. V koupelně se nachází přepychová vana pro dva, sousedící se stylově vyvýšenou vodopádovou fontánou. Součástí vily je také lázeňský pavilon. Mezi další speciality patří venkovní sprcha s nastavitelnými tryskami, sauna, soukromá tělocvična, zahrada, studovna s přímým výhledem na oceán a ložnice pro bodyguardy.

Villa Laalu with private pool (957 m²) Villa Laalu with private pool (957 m²)

Pláž a moře

Chloubou celého resortu je více než šest kilometrů dlouhé pobřeží, na kterém se nachází přes dva kilometry pláže plné nejjemnějšího bělostného písku. Hosté ubytovaní v Beach Villas a 2 Bedroom Beach Villas mají své privátní pláže.

Laguna je bohatým zdrojem pestrého podmořského života, a tak uchvátí každého objevitele. 

Online cena a slevy Shangri-La's Villingili Resort & Spa ******

Nejnižší cena od 10 474 Kč / osoba, noc, snídaně v Pool Villa
v termínu od 22.04.2018 do 29.09.2018

Online kalkulace ceny Shangri-La's Villingili Resort & Spa ******

EUR

Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu Vašeho DELUXEA zájezdu. Vyčkejte prosím.

Cena zájezdu v /osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

ODLET sobota24.9.2016 něděle25.9.2016 pondělí26.9.2016
NÁVRAT
pátek30.9.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
sobota1.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
neděle2.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >

Cena zájezdu v /osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě

Nabídka nocí zdarma v hotelu Shangri-La´s Villingili

Za stravu polopenze ve dnech, kdy je pobyt zdarma, připlatíte 150,- Kč/noc dospělý a 150,- Kč/noc dítě.

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

Nabídka pro novomanžele pro rok 2017 (50 % sleva pro pár) platí při min. pobytu 7 nocí, navíc láhev šumivého vína, romantická výzdoba pokoje, 60min. masáž). U pobytů min. 10 nocí navíc romantická večeře pro pár. Nelze kombinovat s jinou nabídkou. Neplatí pro vila Muthee a Laalu.

Nabídka pro novomanžele pro rok 2018 (50 % sleva pro pár) platí při min. pobytu 7 nocí, Navíc k uvedené slevě v termínu pobytu 01.05.2018-31.10.2018 upgrade do Water Villy a nevěsta zdarma stravu a nápoje během pobytu. Navíc láhev sektu, romantická výzodba, 60min. masáž. U pobytu 10 a více nocí navíc romantická večeře.

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 9 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

09. 01. - 22. 12. 2018
- sleva 100% pro nevěstuNavíc k uvedené slevě v termínu pobytu 01.05.2018-31.10.2018 upgrade do Water Villy a nevěsta zdarma stravu a nápoje během pobytu. Navíc láhev sektu, romantická výzodba, 60min. masáž. U pobytu 10 a více nocí navíc romantická večeře.

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

- Osobní poradenství - v hotelu jsme bydleli
- Zpáteční letenku EMIRATES z Prahy či Vídně vč. letištních tax v nejnižší knihovací economy třídě
- Ubytování na vybraný počet nocí
- Stravování dle kalkulace
- Zpáteční transfer hydroplánem, rychlolodí nebo místní linkou z letiště přímo do hotelu
- Na Maledivách česky mluvící delegát
- Help desk naší cestovní kanceláře v České republice 24h/7d
- Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku
- Informace před cestou na zájezd s naší cestovní kanceláří na 7 stran
- "Průvodce Maledivy" kniha z edice Lonely Planet v češtině
- SLUŽBY NEKUPUJEME U ŽÁDNÉ NĚMECKÉ CESTOVNÍ KANCELÁŘE A PŘI CESTOVÁNÍ NEBUDETE ČLENY NĚMECKÉ SKUPINY. ZÁJEZD OBJEDNÁVÁ NAŠE CESTOVNÍ KANCELÁŘ PŘÍMO NA MALEDIVÁCH. PŘÍPADNÉ ZMĚNY VYŘÍDÍME RYCHLE

Podmínky a zvýhodnění pro rodiny s dětmi

Max. 2 děti do 11,99 let mají ubytování se dvěma dospělými zdarma (platí pouze místní daň dle ceníku).

Max. 2 děti do 5,99 let stravující se s 1 platícím dospělým mají stravu z dětského menu zdarma, 3. a další dítě má 50% slevu na stravu. Děti 6-12 let mají 50 % slevu na a la carte, dítě od 12 let platí jako dospělý. Podmínky na in-villa dining na vyžádání.

Vylepšete svůj zájezd - možnosti rozšíření

Soukromý transfer letadlem na vyžádání.

Polopenze a plná penze:

 • 2017: formou kreditu do Ali, Fashala, nebo Dine by Design menu.
 • 2018: HB/FB Neplatí na in villa dining, platí na Javvu, Ali, Fashala nebo Dine by Design menu (kredit 110 USD/dosp. a 55 USD/dítě). Nelze aplikovat na Vánoce a Nový rok. 

All inclusive 2018:

 • Snídaně a večeře formou bufetu v Javvu, nebo credit 110 USD/os. na večeři v Fashala a Ali
 • Výběr červeného a bíleého vína, tvrdého alkoholu, koktejlů (pouze v barech a restauracích).
 • 20% sleva na motorizované sporty.
 • 50% sle va na Spa 
 • 1 x laundry / pobyt
 • denně košík ovoce
 • wifi neomezeně, zdarma

VIP Service a Lounge na letišti v Praze

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Garance nejlepší ceny

Profi foto hotelu Shangri-La's Villingili ******

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Shangri-La's Villingili Resort & Spa

Restaurace v resortu Shangri-La's Villingili Resort & Spa splní všechna vaše gurmánská přání. Tři bary resortu zprostředkují hostům ideální podmínky pro maximální uvolnění, relaxaci a doplnění energie.

Dr. Ali’s nabízí hned tři stravovací prostory, ve kterých máte možnost ochutnat vytříbenou indickou kuchyni, a delikatesy z oblasti Jihočínského moře a Arabského zálivu.

V restauraci Javvu okusíte jedinečnou místní kávu a povečeříte tradiční středozemní kuchyni včetně mořských plodů.

Fashala kromě delikátních pokrmů servíruje i úžasné výhledy na oceán. Můžete tu strávit dokonalý romantický večer a pochutnat si na jídlech pocházejících z těch nejčerstvějších místních surovin.

V centrální části resortu se nachází stylový Endheri Pool Bar, který je výjimečný nezvykle klidnou atmosférou. Promyšlené umístění na pláži vytváří perfektní podmínky pro příjemnou relaxaci v přímé blízkosti oceánu. Kromě toho je Endheri Pool Bar hlavním zábavním centrem, kde k poslechu hraje akustická hudba, a v pokročilém večeru i elektronická hudba pod vedením zkušeného DJ.

Manzaru Bar je ideálním místem pro odpočinek spojený s poslechem příjemné hudby. Otevřený prostor je charakteristický vystupujícími odhalenými trámy a vápencovou zdí s vytesanými místními motivy, které nepostrádají moderní nádech. Stíny palem dodávají místu jedinečnou intimní atmosféru.

M-Lounge vyznává klasický, jednoduchý a přitom moderní design. Vládnou tu odstíny bílé a smetanové, jež se odrážejí od bělostného písku pláže. Toto místo nabízí energickou atmosféru, DJ a tanec v písku.

All Inclusive

 

Hotel SHANGRI-LA'SVILLINGILI RESORT & SPA v balíčku "all inclusive" zahrnuje:

 • Snídaně formou bufetu, oběd a večeře pro dva v Javvu Restaurant, nebo kredit v hodnotě $110/osoba na večeři v "Fashala And Dr. Ali" restauraci
 • Výběr červeného a bílého vína, piva, lihovin a vybraných cocktailů (pouze v restauracích a barech)
 • 20% sleva na motorizované vodní sporty
 • Neomezené vodní sporty
 • 50% sleva na ozdravnou kúru v "Chi" lázních 
 • Denně doplňován košík s ovocem
 • Služba prádelny jednou za pobyt (praní, žehlení, zabalení)
 • Neomezené připojení k Wi-Fi

Balíček platí od 22.4.2018 do 7.1.2019

Golf v hotelu Shangri-La's Villingili Resort & Spa

Na jižním konci ostrova se nachází golfové hřiště zabírající 7.5 hektarů plochy. Disponuje devíti jamkami a nabízí úžasné prostředí s výhledem na oceán.

Sport a wellness hotelu Shangri-La's Villingili ******

Addu Atoll je splněným snem každého obdivovatele podmořského světa. Nejoblíbenějšími aktivitami jsou proto šnorchlování a potápění. Zúčastnit se můžete i kurzů, kterými vás provedou zkušení PADI instruktoři.

Své místo mají i vodní sporty, vyzkoušet můžete katamarány, rybaření, bláznivou jízdu na banánu, kajaking, kite surfing, windsurfing, vodní lyžování, apod.

Zábavy i poznání si užijete při exkurzích, například plavbě za delfíny, nočním rybaření, nebo šnorchlovacích výletech.

Pokud se rádi držíte při zemi, jistě oceníte nabídku pozemních sportů, jako je tenis, jogging, horská kola, nebo kurzy jógy a meditace.

Lázně Chi jsou inspirovány místní pověstí, která pojmem Shangri-La označuje místo duševního klidu a blaha. Naleznete zde Yoga pavilon, který nabízí výhled přímo na Indický oceán, dále privátní zahrady, parní místnosti, šatnu a sprchy. Lázeňské menu zahrnuje široký výběr asijských masáží, ajurvédské lázně, a mnoho procedur inspirovaných místními léčebnými postupy. Tradiční čínská filozofie vykládá „Chi“ nebo „Qi“ jako nezbytnou životní sílu, která člověka vede k blahu a životní vitalitě. Místní lidé věří, že jedinou cestou jak si zachovat zdraví je umožnit „Chi“ nerušeně plout tělem. V případě, že je proud „Chi“ něčím blokován, člověka postihne nemoc. Pohyb je elementárním prvkem při překonávání těchto blokací. Masáže, cvičení, hydroterapie i aktivita mysli prostřednictvím meditace pomáhá tělu obnovit přirozený proud „Chi“ a tedy i fyzické zdraví a psychickou pohodu.

 

Děti v hotelu Shangri-La's Villingili ******

Pro nejmenší návštěvníky je tu The Cool Zone, kouzelné místo plné hraček, vzdělávacích aktivit a míst, kde si mohou děti hrát. Zavítat sem mohou děti od čtyř do dvanácti let. Otevřeno je od deváté ranní do sedmé večerní.

Pro mladší děti je možné domluvit hlídání.

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

Nabídka pro novomanžele pro rok 2017 (50 % sleva pro pár) platí při min. pobytu 7 nocí, navíc láhev šumivého vína, romantická výzdoba pokoje, 60min. masáž). U pobytů min. 10 nocí navíc romantická večeře pro pár. Nelze kombinovat s jinou nabídkou. Neplatí pro vila Muthee a Laalu.

Nabídka pro novomanžele pro rok 2018 (50 % sleva pro pár) platí při min. pobytu 7 nocí, Navíc k uvedené slevě v termínu pobytu 01.05.2018-31.10.2018 upgrade do Water Villy a nevěsta zdarma stravu a nápoje během pobytu. Navíc láhev sektu, romantická výzodba, 60min. masáž. U pobytu 10 a více nocí navíc romantická večeře.

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 9 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

09. 01. - 22. 12. 2018
- sleva 100% pro nevěstuNavíc k uvedené slevě v termínu pobytu 01.05.2018-31.10.2018 upgrade do Water Villy a nevěsta zdarma stravu a nápoje během pobytu. Navíc láhev sektu, romantická výzodba, 60min. masáž. U pobytu 10 a více nocí navíc romantická večeře.

Doprava do hotelu Shangri-La's Villingili Resort & Spa

Z mezinárodního letiště v Malé se hosté k resortu dostanou letadlem a následně lodí. Cesta trvá celkem sedmdesát minut. Během letu cestující obdrží certifikát o překročení rovníku. 

Mapa - Shangri-La's Villingili Resort & Spa

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Maledivy do hotelu Shangri-La's Villingili Resort & Spa ******

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Shangri-La's Villingili Resort & Spa ******, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Shangri-La's Villingili Resort & Spa ******

Hodnocení poskytli naši zákazníci po ukončení pobytu v hotelu Shangri-La's Villingili ******

Pláž
9.8
Ubytování
10
Strava
9.5
Poloha
10
Cena / Kvalita
8.5
Služby Deluxea
10
Průměrné hodnocení
9.6
4 hodnocení
Pláž
9.7
Ubytování
10
Strava
9.7
Poloha
10
Cena / Kvalita
8.7
Služby Deluxea
10
Průměrné hodnocení
9.7
3 hodnocení
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
8
Služby Deluxea
10
Průměrné hodnocení
9.5
1 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
9.7
Pláž
9
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Personál
10
Rodina s dětmi
Datum pobytu:
22. 01. - 03. 02. 2017
Naprosto super dovolená
Jediné negativní a za to jsou zodpovědní sami turisté je že i v tomto ráji házejí odpadky kam nemají (oceán) to prostě i sebelepší hotel neuhlídá i přesto že uklízejí vily 2x denně a pláže každý den .
9.5
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
8
Personál
10
Novomanželé
Opava 6
Datum pobytu:
26. 10. - 04. 11. 2016
Bezchybná dovolená v nádherné lokalitě. Budu dále doporučovat.

Ohlasy klientů DELUXEA

Podobný hotel

Letová spojení na Maledivy

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Shangri-La's Villingili Resort & Spa

Pro hotel Shangri-La's Villingili Resort & Spa není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Shangri-La's Villingili Resort & Spa.

Typ pokoje
Strava

EUR
Cena zájezdu
Podrobnosti
- /osoba
Hotel,
- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují poplatek obci ve výši min. 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši min. 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Cena zájezdu na
svatební cestu

Podrobnosti
- /osoba
Hotel,
- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují poplatek obci ve výši min. 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši min. 10%.
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Zahrnuje všechny poplatky
Nezávazně poptat Podrobnosti
Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu
Vašeho DELUXEA zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Poskytujeme
Mezinárodní standard
kvality cestovních služeb
Více info
Ing. Jana Höferová (Tóthová)
Shangri-La's Villingili Resort & Spa
„Hotely znám osobně.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.