Ambre Resort & Spa ****
Ambre Resort & Spa ****

Lokalita: Maurícius, Belle Mare | Mapa

Strava: All Inclusive

Inspekce: 2018, Kateřina Mackovičová, 724 730 018

Elegance a svěžest s all inclusive v krásné zátoce

St. Regis Mauritius Resort *****+

Prestižní hotel v koloniálním stylu pod horou Le Morne.

St. Regis Resort Mauritius
Maurícius, Le Morne

St. Regis Mauritius Resort *****+ Maurícius

Vítejte na nejlepší adrese ostrova Maurícius. Proslulý resort St. Regis se zde vypíná nad tyrkysovou lagunou omývající výběžek ostrova, kterému se právem přezdívá „Klenot Indického oceánu“. Hotel se nachází v kouzelné oblasti, které dominuje hora Le Morne, patřící ke světovému dědictví UNESCO.

Lokalita: Maurícius, Le MorneMapa

Vysoká obsazenost hotelů Obsazenost hotelů na Mauríciu na podzim 2017 a v zimě 2018 je velmi vysoká. Maurícius je aktuálně velmi žádaný. Nové letecké linky a velkokapacitní letadla navýšila počty turistů. Hotely se obsazují daleko dříve než v minulých letech. Tyto pokoje už dlouho nebudou volné. Neváhejte a pošlete svoji poptávku co nejdříve.

Říká se, že naše budoucnost je v minulosti. Resorty a hotely St. Regis v průběhu historie vítaly krále, královny i zkušené cestovatele, kteří se nechali zlákat příslibem nezapomenutelných zážitků, tolik typických pro St. Regis. Tato tradice nyní dorazila i na Maurícius. Ponořte se do světa tropické krásy, diskrétního servisu a vzpomínek, které ve vás zůstanou po celý život.

Značka St. Regis má dlouholetou zkušenost s poskytováním kvalitních služeb při zachování naprostého soukromí klienta. V hotelu nenajdete recepci. Namísto toho je vám po celý pobyt k dispozici diskrétní a ochotný komorník.

 

Naše doporučení k St. Regis Mauritius Resort

 

Perfektní servis dotažený do posledního detailu – takový je hotel St. Regis na Mauríciu.  Kompletně nově postavený resort své hosty poprvé přivítal před třemi lety. Vyznačuje se nádhernou pláží s velice pěkným koupáním a šnorchlováním a gastronomií na té nejvyšší úrovni.

Většina pokojů disponuje výhledem na oceán a nachází se v bezprostřední blízkosti pláže. Hotel je vhodný zejména pro dvojice, ideální na svatby. Svatební koordinátorka je báječná a splní novomanželům všechna přání.

Poslední inspekce hotelu zaměstnancem cestovní kanceláře DELUXEA:
2018, Kateřina Mackovičová, 724 730 018,

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám zájezd připravíme na klíč

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Maurícius jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Mauríciu. S místní cestovní kanceláří Emotions s dlouholetými zkušenostmi a nejširším portfóliem služeb přímo spolupracujeme. Při pobytu na ostrově se o Vás bude starat český reprezentant. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Mauríciu vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Kategorie a vybavení pokojů St. Regis Mauritius Resort

St. Regis Mauritius Resort disponuje 172 krásně vybavenými pokoji. Speciální ubytování je možné ve vile St. Regis se čtyřmi ložnicemi. Každá místnost byla citlivě navržena s myšlenkami na budoucnost, ale s kořeny v tradicích s koloniální érou, která zde zanechala významný otisk. Vlastní terasa nebo balkon umožňuje výhled na bílý písek a na klidné křišťálové vody Indického oceánu.

Standardní vybavení zahrnuje LED TV a DVD přehrávač, internet a privátní bar.

Plánek hotelu

 
Plánek hotelu

Nabídka pokojů

St. Regis Villa - 1 ložnice

St. Regis Villa - 1 ložnice

St. Regis Villa - 2 ložnice

St. Regis Villa - 2 ložnice

St. Regis Villa - 4 ložnice

St. Regis Villa - 4 ložnice

Ocean Junior Suite (65 m²)

Ocean Junior Suite disponují soukromou terasou nebo balkonem s výhledem na moře, postelí typickou pro všechny pokoje hotelů St. Regis, pohovkou, privátním barem, Wi-Fi připojením k internetu, 40' LED televizí a DVD.

Ocean Junior Suite (65 m²) Ocean Junior Suite (65 m²)

Beachfront Junior Suite (75 m²)

Beachfront Junior Suite se nachází přímo na pláži, najdete zde stejné vybavení jako u předchozí kategorie, navíc zde budete mít k dispozici příslušenství na přípravu kávy.

Beachfront Junior Suite (75 m²) Beachfront Junior Suite (75 m²)

Beachfront St. Regis Suite (100 m²)

Beachfront St. Regis Suite nabízí jednu ložnici, obývací pokoj a venkovní terasu nebo balkon. Navíc se zde nachází průchozí šatna. Tyto suity jsou situovány jen pár kroků od pláže.

Beachfront St. Regis Suite (100 m²) Beachfront St. Regis Suite (100 m²)

Ocean View Manor House Suite (146 m²)

Ocean View Manor House Suite (146 m²)

Ocean View Manor House Suite se nachází v hlavní budově resortu. Jedná se o exkluzivní rezidenci s možností wellness přímo na pokoji. Najdete zde stejné vybavení jako u předchozího typu apartmá.

Beachfront St. Regis Grand Suite (130 – 153 m²)

Beachfront St. Regis Grand Suite Vás ohromí svou rozlehlostí. Ukrývá v sobě ložnici, obývací pokoj, jídelnu a úchvatnou terasu či balkon, zde najdete venkovní sofa, z kterého budete moci pozorovat lagunu.

Beachfront St. Regis Grand Suite (130 – 153 m²) Beachfront St. Regis Grand Suite (130 – 153 m²)

Junior Suite (65 m²)

Junior Suite (65 m²)

Junior Suite disponují soukromou terasou nebo balkonem, Wi-Fi připojením k internetu, 40' LED televizí a DVD, postelí typickou pro všechny pokoje hotelů St. Regis, pohovkou a privátním barem. Skýtá jedinečné výhledy do zahrady.

Ocean View Manor House Grand Suite (214 m²)

Ocean View Manor House Grand Suite (214 m²)

Ocean View Grand Manor House Suite se také nachází v hlavní budově resortu. Jedná se o exkluzivní rezidenci s možností wellness přímo na pokoji. K dispozici je prostorný obývací pokoj s jídelnou, šatna, koupelna s masážním stolem a privátní terasa nebo balkon.

The St. Regis Villa (1257 m²)

The St. Regis Villa (1257 m²)

The St. Regis Villa poskytuje to nejluxusnější ubytování v St. Regis. Pohodlně se zde vyspí až osm osob. Hostům jde zde k dispozici perfektní servis. Uvnitř najdete jídelnu a plně vybavenou kuchyň, čtyři elegantní ložnice, z nichž každá disponuje vlastní terasou, čtyři venkovní bazény a mnoho dalších výsad.

Pláž a moře

Bílé písky a tyrkysové moře na Le Morne Beach v bezprostřední blízkosti resortu vytváří jedinečnou a kouzelnou atmosféru. Svou atraktivitou dodávají celému okolí ten pravý glanc. Pobřeží je velmi čisté a na dně se jen ojediněle vyskytne osamocený korál.

Online cena a slevy St. Regis Mauritius Resort *****+

Nejnižší cena od 9 922 Kč / osoba, noc, polopenze v Junior Suite
v termínu od 08.04.2018 do 21.07.2018

Online kalkulace ceny St. Regis Mauritius Resort *****+

EUR

Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu Vašeho DELUXEA zájezdu. Vyčkejte prosím.

Cena zájezdu v /osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

ODLET sobota24.9.2016 něděle25.9.2016 pondělí26.9.2016
NÁVRAT
pátek30.9.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
sobota1.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
neděle2.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >

Cena zájezdu v /osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě

Nabídka nocí zdarma v hotelu St. Regis Resort

Využijte nabídku čerpání nocí zdarma, která platí, pokud strávíte celou dobu pobytu v níže uvedených termínech. Nelze kombinovat s nabídkou na svatební cestu. Neplatí pro Beachfront St. Regis Grand Suite a Villa. Minimální délka pobytu je vždy plný počet nocí (např. 4+3 je minimální délka pobytu 7 nocí).

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 9 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

07. 01. - 22. 12. 2018
- sleva 100% pro nevěstu, navíc zdarma láhev šampaňského a ovoce na pokoji po příjezdu, romantická večeře na pláži a masáž zdarma. Nelze kombinovat s jinou nabídkou. Minimální délka pobytu 5 nocí.

Kulaté výročí svatby = každé 5. výročí svatby. Příjezd do hotelu se musí uskutečnit v termínu 0 měsíce před až do 0 měsíce po výročí svatby. Dvojice musí prokázat v CK i v hotelu Oddací list.

Výhody od DELUXEA pro výročí svatby

07. 01. - 22. 12. 2018
- sleva 100% pro ženu při každém 5. výročí svatby

Výročí pobytu musí být během pobytu.

Svatební balíček „Svatba v ráji”

Svatební balíček Discreet32.150,- Kč
 • ZAHRNUJE:
  - veškeré úřední a správní poplatky na Mauríciu (Místopřísežné prohlášení & Vrchní soud & Matrika),
  - zajištění apostily na oddací list,
  - transfery na příslušné úřady,
  - garanci jediné svatby v daný den,
  - oddaného svatebního koordinátora,
  - svatební prostředí podle vašeho výběru (se stolkem a židlemi) – molo, pláž s horou v pozadí, pláž s oceánem v pozadí nebo čajová zahrada,
  - večeři na pláži se svatebním menu pro novomanžele (nezahrnuje nápoje),
  - výzdobu stolu,
  - kytici pro nevěstu,
  - myrtu pro ženicha,
  - 1 láhev šumivého vína na konci obřadu,
  - svatební dort (pro 2 osoby),
  - romantickou snídani,
  - romantickou službu rozestýlky a
  - hudbu na pozadí.
  Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 392/9 nebo Brno, Vídeňská 546/55 nebo Bratislava, Vajnorská 8/A. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.
Svatební balíček Seductive51.450,- Kč
 • ZAHRNUJE:
  - veškeré úřední a správní poplatky na Mauríciu (Místopřísežné prohlášení & Vrchní soud & Matrika),
  - zajištění apostily na oddací list,
  - transfery na příslušné úřady,
  - garanci jediné svatby v daný den,
  - hudbu na pozadí,
  - žehlení svatebních oděvů,
  - oddělený pokoj v lázních pro převlékání nevěsty ve svatební den (v závislosti na obsazenosti hotelu),
  - svatební prostředí podle vašeho výběru (se stolkem a židlemi) – molo, pláž s horou v pozadí, pláž s oceánem v pozadí nebo čajová zahrada,
  - kadeřnické služby a make-up (zahrnující zkoušku),
  - romantickou snídani,
  - svatebního fotografa a album se 70 snímky nebo fotoknihu s 24 stránkami,
  - večeři na pláži se svatebním menu pro novomanžele (zahrnuje 2 skleničky šumivého vína),
  - výzdobu stolu,
  - kytici pro nevěstu,
  - myrtu pro ženicha,
  - 1 láhev šampaňského na konci obřadu,
  - svatební dort (pro 2 osoby) a
  - romantickou službu rozestýlky.
  Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 392/9 nebo Brno, Vídeňská 546/55 nebo Bratislava, Vajnorská 8/A. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.
 • Ke svatbě si můžete objednat za příplatek tyto služby:
  - česky mluvícího překladatele při svatbě nebo při vyřizování formalit (po odsouhlasení dle volného termínu),
  - „pro něj“ (manikúru a pedikúru, 45 min masáže, výběr 12 kanapek a využití lázeňské suity),
  - kadeřnické a kosmetické služby,
  - svatební slavobránu (oblouk) – různé variace,
  - šampaňské,
  - kytici pro družičky,
  - svatební dort,
  - „pěšinku do nebe“ (v suitě pro páry),
  - fotografa (cca 2 hodiny fotografování, 1 album se 70 snímky nebo fotokniha o 24 stránkách),
  - videozáznam (cca 2-3 hod natáčení, záznam o délce 20 min),
  - živou hudbu (kytarista během obřadu, až 45 min),
  - živou hudbu během svatební recepce (3 muzikanti, až 2 hod),
  - tradiční show Sega (až 30 min) a
  - tradiční indickou show (až 30 min).
 • Nabídka svatebních balíčků resortu platí pro interval 1.1.2018 - 31.12.2018.

Svatby v ráji pořádáme od roku 1998. Jsou připravené speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby snoubenců. Naši zaměstnanci destinace opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí a nabídku služeb. Díky tomu Vám velmi podrobně poradí na základě osobních zkušeností.

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

- Osobní poradenství - v hotelu jsme bydleli
- Zpáteční letenku EMIRATES z Prahy či Vídně vč. letištních tax v nejnižší knihovací economy třídě
- Ubytování na vybraný počet nocí
- Stravování dle kalkulace
- Privátní zpáteční transfer klimatizovaným osobním vozem z letiště přímo do hotelu
- Na Mauríciu česky mluvící delegát
- Help desk naší cestovní kanceláře v České republice 24h/7d
- Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku
- "Informace o Mauríciu v češtině na 4 strany
- "Informace před cestou na zájezd s naší cestovní kanceláří na 9 stran
- Průvodce Mauritius, Reunion, Seychely" kniha z edice Lonely Planet v češtině
- Mapa ostrova Mauricius vyznačenými místy, která doporučujeme navštívit
- CESTOVNÍ KANCELÁŘ DELUXEA ZÍSKALA ZA OBDOBÍ 2015/2016, 2014/2015, 2013/2014, 2012/2013, 2011/2012, 2010/2011, 2009/2010, 2008/2009, 2007/2008 OCENĚNÍ NEJLEPŠÍHO PRODEJCE BEACHCOMBER HOTELŮ V ČESKÉ A SLOVENSKÉ REPUBLICE
- SLUŽBY NEKUPUJEME U ŽÁDNÉ NĚMECKÉ CESTOVNÍ KANCELÁŘE A PŘI CESTOVÁNÍ NEBUDETE ČLENY NĚMECKÉ SKUPINY. ZÁJEZD OBJEDNÁVÁ NAŠE CESTOVNÍ KANCELÁŘ PŘÍMO NA MAURICIU. PŘÍPADNÉ ZMĚNY VYŘÍDÍME RYCHLE

Podmínky a zvýhodnění pro rodiny s dětmi

Děti do 11 let zdarma na pokoji s rodiči. Děti ve vlastním pokoji mají slevu 25% z ceny dospělé osoby (platí pro Junior Suite, Ocean Junior Suite a Beachfront Junior Suite), platí pro max. 3 děti do 12 let (třetí dítě není nikdy zdarma)

Propojené pokoje - garance je za 80 Eur / noc.

Vylepšete svůj zájezd - možnosti rozšíření

Svůj zájezd si můžete vylepšit:

Výběr vyšší kategorie pokoje (typ pokoje si vyberte v Online kalkulaci)

Rozšíření formy stravování (typ pokoje si vyberte v Online kalkulaci)

Pohodlnější transfer lepším autem, luxusním SUV či limuzínou - více o transferech

Individuální výlety s autem a vlastním řidičem či plavby katamaránem po moři apod. - více o exkurzích

Možnost využití profesionálních fotografů, kteří Vám zdokumentují Váš pobyt v ráji - rádi Vám poradíme

VIP uvítací balíček na Mauríciu, asistenční služby, tlumočení do češtiny při svatbě - více zde – rádi Vám poradíme

Dřívější check-in nebo pozdní check-out (pokoj k dispozici za příplatek). Pokoj v hotelu Vám garantujeme většinou od 14 hodin v den příjezdu a do 12 hodin v den odjezdu. Pro dřívější příjezd a pozdější odjezd jsou zdarma tranzitní prostory (úschovna, sprcha, šatna), pokoj je za příplatek – rádi Vám poradíme

Zvýhodněné parkování na letišti v Praze nebo na letišti ve Vídni

Salonek YU Lounge na letišti na Mauríciu

VIP Service a Lounge na letišti v Praze

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Garance nejlepší ceny

Profi foto hotelu St. Regis Resort Mauritius *****+

Naše foto hotelu St. Regis Resort Mauritius *****+

Video

Gastronomie a hotelové restaurace St. Regis Mauritius Resort

St. Regis je zdrojem potěšení pro všechny gurmány, kteří na Maurícius přiletěli za kulinářskými zážitky. Šest restaurací pod pevnou rukou vychvalovaného šéfkuchaře Dominiquea Blaise Vám představí množství gastronomických vlivů, které sem přes Indický oceán dorazily. Hosté jsou zváni k ochutnávkové cestě napříč restauracemi, které nabízejí francouzskou a mauricijskou kuchyni, ale i kořeněná indická jídla, aroma jihovýchodní Asie nebo jednoduchou svěžest japonské gastronomie.

Le Manoir Dining Room představuje soukromou jídelnu v koloniální éře. Hlavní ingrediencí této restaurace je tradice. Vychutnat si zde můžete tradiční mauricijské pokrmy smíchané s francouzskou kuchyní.

The Boathouse Bar & Grill je elegantním gurmánským zážitkem na pobřeží. Šumí zde vintage šampaňské a voní tu grilované krevety. Můžete jíst s nohama zabořenýma v písku a vychutnávat si sladké sluneční paprsky. Večery jsou zde elegantní a romantické.

To nejlepší z Indie přináší restaurace Simply India. Jedná se o moderní interpretaci autentické indické kuchyně. Místní šéfkuchař, Atul Kochhar, byl oceněn již dvěma Michelinskými hvězdami.

Inspiration nese název unikátní a pravděpodobně nejmenší restaurace na Mauríciu. Hosté zde mohou očekávat vysoký standard odpovídající třem Michelinským hvězdám.

Máte chuť na plody moře? Vydejte se do restaurace Atsuko. Pod taktovkou asijského šéfkuchaře tu vzkvétají lahodné pokrmy dalekého východu.

Asijskou kuchyní se inspiruje i Floating Market. Na lístku najdete thajské, malajské i vietnamské pokrmy.

Za skvělými drinky a autentickou atmosférou si zajděte do The 1904 Bar. Během dne tu najdete pravou oázu klidu, s večerem se bar mění v luxusní intimní prostředí, kde si lidé připíjejí šampaňským a baví se s koktejlem v ruce.

Exkluzivní nápojový balíček na večeře v hotelu St. Regis Maurícius jen pro klienty Deluxea

Příplatek za nápojový balíček na noc: 28 EURO na osobu - nápoje pouze během večeře.

Všichni klienti, kteří mají rezervaci přes DELUXEA, mohou využít exkluzivní nápojový balíček, který zahrnuje maximálně 3 nápoje na osobu během večeře.

Vybrat si můžete z následujícího výběru:

 • sklenka červeného vína
 • sklena bílého vína
 • sklenka místní lihoviny
 • jedno místní pivo

VŠECHNY nápoje nad limit 3 na osobu budou hrazeny klientem.

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNY

 • nabídka je exkluzivní pro DELUXEA
 • nabídka není kombinovatelná s ostatními nabídkami
 • nabídka se nevztahuje na třetího dospělého nebo na děti, které sdílejí pokoj s rodiči

Exkluzivní plná penze (rozšíření o oběd) a nápojový balíček v hotelu St. Regis Maurícius jen pro klienty Deluxea

Příplatek za plnou penzi na noc: 67 EURO na osobu včetně oběda a nápojů během obědu a večeře.

Všichni klienti, kteří mají rezervaci přes DELUXEA, mohou využít 1 oběd v hotelové restauraci a exkluzivní nápojový balíček, který zahrnuje maximálně 3 nápoje na osobu během obědu nebo večeře.

Vybrat si můžete z následujícího výběru:

 • sklenka červeného vína
 • sklena bílého vína
 • sklenka místní lihoviny
 • jedno místní pivo

VŠECHNY nápoje nad limit 3 na osobu budou hrazeny klientem.

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNY

 • nabídka je exkluzivní pro DELUXEA
 • nabídka není kombinovatelná s ostatními nabídkami
 • nabídka se nevztahuje na třetího dospělého nebo na děti, které sdílejí pokoj s rodiči

Sport a wellness hotelu St. Regis Resort Mauritius *****+

Sportu je zasvěceno místní fitness centrum. Najdete zde vybavení, které pomáhá tvarovat tělo, probouzet energii i posilovat svaly. K dispozici vám budou profesionální trenéři.

Oblast ostrova, na které se hotel St. Regis nachází, je ideálním místem pro vodní sporty, vlny oceánu tu sjíždějí surfaři a podmořský svět zkoumají potápěči.

Poklidné rozjímání plné péče vás čeká v lázních Iridium. Zde čas nic neznamená. Oddat se tu můžete masážím, rituální péči, vlasové i pleťové kosmetice.

St. Regis dále nabízí knihovnu, butik, soukromé kino La Palme d’Or, tři konferenční místnosti a čajovou zahradu. 

Děti v hotelu St. Regis Resort Mauritius *****+

St. Regis má pro Vaše děti připravené nepřeberné množství kreativních a zábavných aktivit – například procházky v přírodě, zábavné vaření, lov krabů, výlety na člunu s proskleným dnem, večerní opékání marshmallow na pláži, malování, hudební hry a odpočinek u filmů.

Děti od 4 do 12 let si pečovatelky vyzvednou každé ráno v devět hodin na základě Vaší rezervace. Chcete-li si užít nerušený večer, využijte množnosti hlídání. Všichni hoteloví babysitteři mají nejen dostatek zkušeností, ale i odpovídající pedagogické vzdělání a kurz pediatrické první pomoci. Můžete tedy vyrazit na večeři nebo do baru s pocitem, že Vaše děti jsou v bezpečných a kvalifikovaných rukou.

Svatební balíček „Svatba v ráji”

Svatební balíček Discreet32.146,- Kč
 • ZAHRNUJE:
  - veškeré úřední a správní poplatky na Mauríciu (Místopřísežné prohlášení & Vrchní soud & Matrika),
  - zajištění apostily na oddací list,
  - transfery na příslušné úřady,
  - garanci jediné svatby v daný den,
  - oddaného svatebního koordinátora,
  - svatební prostředí podle vašeho výběru (se stolkem a židlemi) – molo, pláž s horou v pozadí, pláž s oceánem v pozadí nebo čajová zahrada,
  - večeři na pláži se svatebním menu pro novomanžele (nezahrnuje nápoje),
  - výzdobu stolu,
  - kytici pro nevěstu,
  - myrtu pro ženicha,
  - 1 láhev šumivého vína na konci obřadu,
  - svatební dort (pro 2 osoby),
  - romantickou snídani,
  - romantickou službu rozestýlky a
  - hudbu na pozadí.
  Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 392/9 nebo Brno, Vídeňská 546/55 nebo Bratislava, Vajnorská 8/A. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.
Svatební balíček Seductive51.451,- Kč
 • ZAHRNUJE:
  - veškeré úřední a správní poplatky na Mauríciu (Místopřísežné prohlášení & Vrchní soud & Matrika),
  - zajištění apostily na oddací list,
  - transfery na příslušné úřady,
  - garanci jediné svatby v daný den,
  - hudbu na pozadí,
  - žehlení svatebních oděvů,
  - oddělený pokoj v lázních pro převlékání nevěsty ve svatební den (v závislosti na obsazenosti hotelu),
  - svatební prostředí podle vašeho výběru (se stolkem a židlemi) – molo, pláž s horou v pozadí, pláž s oceánem v pozadí nebo čajová zahrada,
  - kadeřnické služby a make-up (zahrnující zkoušku),
  - romantickou snídani,
  - svatebního fotografa a album se 70 snímky nebo fotoknihu s 24 stránkami,
  - večeři na pláži se svatebním menu pro novomanžele (zahrnuje 2 skleničky šumivého vína),
  - výzdobu stolu,
  - kytici pro nevěstu,
  - myrtu pro ženicha,
  - 1 láhev šampaňského na konci obřadu,
  - svatební dort (pro 2 osoby) a
  - romantickou službu rozestýlky.
  Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 392/9 nebo Brno, Vídeňská 546/55 nebo Bratislava, Vajnorská 8/A. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.
 • ZA PŘÍPLATEK SI MŮŽETE OBJEDNAT:
  - česky mluvícího překladatele při svatbě nebo při vyřizování formalit (po odsouhlasení dle volného termínu),
  - „pro něj“ (manikúru a pedikúru, 45 min masáže, výběr 12 kanapek a využití lázeňské suity),
  - kadeřnické a kosmetické služby,
  - svatební slavobránu (oblouk) – různé variace,
  - šampaňské,
  - kytici pro družičky,
  - svatební dort,
  - „pěšinku do nebe“ (v suitě pro páry),
  - fotografa (cca 2 hodiny fotografování, 1 album se 70 snímky nebo fotokniha o 24 stránkách),
  - videozáznam (cca 2-3 hod natáčení, záznam o délce 20 min),
  - živou hudbu (kytarista během obřadu, až 45 min),
  - živou hudbu během svatební recepce (3 muzikanti, až 2 hod),
  - tradiční show Sega (až 30 min) a
  - tradiční indickou show (až 30 min).
 • Nabídka svatebních balíčků resortu platí pro interval 1.1.2018 - 31.12.2018.

Svatby v ráji pořádáme od roku 1998. Jsou připravené speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby snoubenců. Naši zaměstnanci destinace opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí a nabídku služeb. Díky tomu Vám velmi podrobně poradí na základě osobních zkušeností.

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 9 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

07. 01. - 22. 12. 2018
- sleva 100% pro nevěstu, navíc zdarma láhev šampaňského a ovoce na pokoji po příjezdu, romantická večeře na pláži a masáž zdarma. Nelze kombinovat s jinou nabídkou. Minimální délka pobytu 5 nocí.

Kulaté výročí svatby = každé 5. výročí svatby. Příjezd do hotelu se musí uskutečnit v termínu 0 měsíce před až do 0 měsíce po výročí svatby. Dvojice musí prokázat v CK i v hotelu Oddací list.

Výhody od DELUXEA pro výročí svatby

07. 01. - 22. 12. 2018
- sleva 100% pro ženu při každém 5. výročí svatby

Doprava do hotelu St. Regis Mauritius Resort

Transfer z letiště do hotelu The St. Regis 1hod až 1hod10min. Dopravní situace může ovlivnit dobu cesty. Vybrat si můžete klimatizované osobní auto, SUV/terénní vůz, helikoptéru, případně klimatizovaný bus/minibus spolu s dalšími turisty, který však může cestou stavět až ve 3 hotelech.

 

Transfer a služby

Služby na Maurícius od naší partnerské cestovní kanceláře EMOTIONS při příletu, pobytu a odletu zahrnují:

 • Přivítání u přepážky naší partnerské cestovní kanceláře Emotions, která se nachází přímo v budově letiště a je vždy opatřena cedulkou s Vašimi jmény a s logem DELUXEA.
 • Usměvavý tým delegátů v uniformách, kteří Vám předají česky psaný uvítací dopis, mapu ostrova a brožurku s možnostmi výletů a exkurzí
 • Vodu nebo uvítací drink a místní sladkosti
 • Krabičku mauricijského koření jako suvenýr
 • Pomoc v případě jakéhokoli problému (například poškození nebo zpoždění zavazadel)
 • Portýra, který Vám pomůže naložit kufry do auta
 • Transfer přímo do hotelu
 • Nová, klimatizovaná auta vybavená Wi-Fi připojením
 • Ochotného řidiče, který Vám cestou do hotelu rád předá informace o ostrově a možnostech výletů
 • V případě potřeby asistenci při check-inu v hotelu
 • Schůzku s českou delegátkou přímo v hotelu, a to běžně druhý den po příletu
 • Českou delegátku na telefonu po celou dobu Vašeho pobytu
 • Asistenci při odbavení během odletu z Maurícia

Pro cestu z letiště do hotelu můžete použít i místní taxi. Od služeb Emotions se servis poskytovaný taxislužbou liší následovně:

 • Taxi nemusí mít adekvátní pojištění pro případ nehody a zranění pasažérů
 • Nemá přepážku na letišti a po příletu Vás nebude čekat nikdo s cedulkou se jménem
 • Nedisponuje delegáty a neposkytuje žádné materiály o ostrově ani uvítací balíček
 • Taxi si musíte po příletu zajistit sami. Obzvlášť ve vytížených časech musíte čekat, než se pro Vás uvolní vůz
 • Pokud Vám nedorazí kufry, taxikář Vám nepomůže s reklamací
 • Taxikáři nemají na rozdíl od zaměstnanců Emotions uniformy, takže není tak snadné je na letišti rozpoznat
 • Nikdo Vám nepomůže s kufry
 • Jelikož na Mauríciu neexistují přepisy ohledně stáří vozů taxislužeb, můžete buď při troše štěstí najít relativně nový vůz, nebo mít naopak smůlu a cestovat do hotelu ve velmi starém autě
 • Řidiči neradi zapínají klimatizaci, aby neměli vyšší spotřebu. Wi-fi v taxíku nenajdete vůbec.
 • Řidiči jsou sice zkušení, ale nejsou to vyškolení průvodci a nedozvíte se od nich tolik informací, jako od profesionálních řidičů Emotions.

Mapa - St. Regis Mauritius Resort

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Maurícius do hotelu St. Regis Mauritius Resort *****+

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem St. Regis Mauritius Resort *****+, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hotelu zaměstnancem cestovní kanceláře DELUXEA:
2018, Kateřina Mackovičová, 724 730 018,

Recenze hotelu St. Regis Mauritius Resort *****+

Hodnocení poskytli naši zákazníci po ukončení pobytu v hotelu St. Regis Resort Mauritius *****+

Pláž
9.6
Ubytování
9.9
Strava
9.6
Poloha
10
Cena / Kvalita
8.7
Služby Deluxea
9.9
Průměrné hodnocení
9.6
7 hodnocení
Pláž
9.5
Ubytování
10
Strava
9.5
Poloha
10
Cena / Kvalita
9.5
Služby Deluxea
10
Průměrné hodnocení
9.8
2 hodnocení
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
5
Služby Deluxea
9
Průměrné hodnocení
9
1 hodnocení
Pláž
9.5
Ubytování
10
Strava
9.5
Poloha
10
Cena / Kvalita
9.5
Služby Deluxea
10
Průměrné hodnocení
9.8
2 hodnocení
Pláž
9.5
Ubytování
9.5
Strava
9.5
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Průměrné hodnocení
9.6
2 hodnocení
9.7
Pláž
9
Ubytování
10
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Rodina s dětmi
Nový Bydžov
Datum pobytu:
21. 01. - 09. 02. 2018
výborné místo pro oddych mimo rušná střediska, neskutečná příroda, koloniální architektura hotelu, laskavý personál, minimum české klientely v hotelu, laguna s korály přímo před pokojem, servis pro děti
to, co pro některé může být plus, může jiný tip klientely hodnotit negativně (tj odlehlá oblast, moře s korály, málo živá atmosféra v hotelu během dne i po večerech, žádní Češi do party.. občas v bazénu i děti.. :) nicméně pro nás přesně dle zadání, takže zápory nemůžeme uvést žádné a moc děkujeme za služby opravdu na míru!
9.8
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Personál
10
Starší dvojice
Uherské Hradiště
Datum pobytu:
28. 11. - 10. 12. 2015
Velká spokojenost. Krásná zahrada, vynikající jídlo, milý a vždy ochotný personál, křišťálově čisté moře. Vše podle našich představ i počasí. Všem doporučuji.
Pouze vyšší cena vína a alkoholu všeobecně.
9.8
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Personál
10
Rodina s dětmi
Praha
Datum pobytu:
02. 05. - 18. 05. 2014
Nádherný hotel i pláž, velmi milý a ochotný personál. Dovolenou jsme si užili se vším všudy. Mohu jen doporučit.
Vyšší ceny nápojů.

Ohlasy klientů DELUXEA

Factsheet

Podobný hotel

Letová spojení na Maurícius

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
St. Regis Mauritius Resort

Pro hotel St. Regis Mauritius Resort není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu St. Regis Mauritius Resort.

Typ pokoje
Strava

EUR
Cena zájezdu
Podrobnosti
- /osoba- /osoba
Hotel,
- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují poplatek obci ve výši min. 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši min. 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Cena zájezdu na
svatební cestu

Podrobnosti
- /osoba
Hotel,
- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují poplatek obci ve výši min. 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši min. 10%.
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Zahrnuje všechny poplatky
Nezávazně poptat Podrobnosti
Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu
Vašeho DELUXEA zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Poskytujeme
Mezinárodní standard
kvality cestovních služeb
Více info
Ing. Jindřiška Jelínková
St. Regis Mauritius Resort
„Hotely znám osobně.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.