La Balise Marina

La Balise Marina - Nemovitost na Mauríciu

La Balise Marina

 

La Balise Marina je exkluzivní rezidenční přístav v přibližné hodnotě 120 milionů Euro. Spojuje se v něm to nejkrásnější ze světa nad vodou a ze světa na souši. Neobyčejný areál je protkaný sítí kanálů, na kterých v poklidu kotví jachty. Celkem 113 vil a apartmánů stojí nad sítí kanálů na ploše 14,4 hektarů. Velkou výhodou přístavu je jeho poloha v prestižní oblasti Black River, která je častým cílem náročných návštěvníků Maurícia. 

 stranky-novy-web-022.jpg
 

 

Region Black River

La Balise Marina se nachází v atraktivní lokalitě na západní, závětrné straně ostrova. Oblast Black River má stabilní klima, nejvyšší teplotní průměr na ostrově a nejvíce slunečných dní v roce.  Západní pobřeží se vyznačuje krásnými plážemi s jemným pískem bez korálových úlomků. Většina turistických zajímavostí se nachází jen několik minut jízdy odtud. Black River je bránou do úchvatného národního parku, který se nachází v kopcích nad mořem. Oceán je zde ideální pro vodní sporty, lov marlinů, šnorchlování a potápění.

Oblast Black River přitahuje náročné klienty. Najdete zde supermarkety a nákupní centa, městečka jsou živá a dobře udržovaná. Přirozený centrem oblasti je nedaleké letovisko Flic en Flac s moderním nákupním centrem Le Cascavelles a veškeru občasnou vybaveností. Poloha resortu na Google Maps

 stranky-novy-web-020.jpg
 

 

Investice v La Balise Marina

Nemovitost v La Balise Marina je možné zakoupit prostřednictvím investičního schématu IRS. Všechny jednotky lze prostřednictvím místní firmy dále pronajímat turistům. Areál o velikosti 14,4 ha je příhodný pro majitele lodí a jachet, kteří rádi tráví část dovolené na moři a hledají pohodlné zázemí pro sebe i plavidlo. V resortu jsou tři plně obsluhovaná kotviště, která jsou uzpůsobena pro různé druhy plavidel. V místě funguje správcovská firma Horizon, která se stará o nemovitosti během pronájmu nebo v době nepřítomnosti majitele. 

Výhody bydlení v  La Balise Marina

 • Moderní apartmny, duplexy a vily v osobním vlastnictví
 • Trvalý pobyt na Mauríciu
 • Prestižní lokalita na jihozápadě Maurícia
 • Nejteplejší klima na ostrově s největším počtem slunečných dní
 • Bydlení ihned u vody
 • Většina jednotek má vlastní bazén
 • Vlastní kotviště s veškerým vybavením
 • Ohrazený areál a ostraha 24/7
 • Profesionální firma pro údržbu nemovistí a plavidel
 • Možnost pronájmu zprostředkovaného správcovskou firmou Horizon
 • Pouze 113 obytných jednotek - soukromí a jedinečná možnost investice
 • V areálu obchody, restaurace, a lázně, blízkost nákupních center

Všechny rezidence mají přímý přístup k moři a většina z nich má své vlastní kotviště. Při výstavbě byl kladen důraz na to, abyste mohli trávit co nejvíce času venku, u vody, na čerstvém vzduchu. V Balise Marina se interiéry přirozeně prolínají s exteriéry a umožní Vám osvojit si zcela nový životní styl.

Apartmány 125m2 – 255m2

Apartmány mají variabilní počet ložnic. Zvolíte-li menší 2 nebo 3 ložnicový apartmán, získáte k němu místo pro plavilo ve společném přístavišti. K prémiovým 3 a 4 ložnicovým apartmánům patří privátní kotviště, které je vhodné pro loď o maximální délce 7,5m. Každý apartmán má venkovní terasu nebo balkon. Byty v přízemí mohou mít na terase navíc ještě malý bazén.

 stranky-novy-web-036.jpg
 

 

Duplexy 17m2 – 210m2

Dvojpatrové duplexy jsou charakteristické dokonalým propojením interiéru a exteriéru. Každá jednotka má terasu s malým bazénem a balkon v prvním patře. Duplexy mohou mít 2 nebo 3 ložnice s vlastním sociálním zařízením. Duplexy orientované na kanál mají kotviště pro plavidla do délky 7,5 metru, duplexy s výhledem na přístav mají kotviště pro plavidla do délky 11 metrů.

stranky-novy-web-034.jpg 
 

 

Vily 300m2 - 360m2

Vily jsou umístěny na klidných místech podél kanálů nebo na březích řeky Black River. Stojí a pozemcích o velikosti od 1200m2 do 1500m2. Jsou obklopeny soukromými zahradami. Vily mohou být 3 až 5 ložnic. K vilám nad kanálem patří kotviště pro lodě o maximální délce 9m. Majitelé vil u řeky mohou svá plavidla do délky 12m zakotvit v blízkém doku Orca. 

stranky-novy-web-035.jpg 
 

 

Cena nemovitostí v La Balise Marina

Ceny nemovitostí se pobybují od 669 000 USD za jednotku se 2 ložnicemi a jednou koupelnou až do 3 101 000 USD za jednotku s 5 koupelnami a 5 ložnicemi.  Cena balíčků se zařízením začíná na 81 270 USD u duplexů a na 157 460 USD u vil. Výjimkou jsou duplexy Marina Quay, v jejichž ceně je již vybavení zahrnuto. Cena soukromých kotvišť začíná na 209 290 USD.

 

Naše foto z inspekční cesty do La Balise Marina

balise-marina-nase-foto-004.jpgbalise-marina-nase-foto-010.jpgbalise-marina-nase-foto-012.jpgbalise-marina-nase-foto-016.jpgbalise-marina-nase-foto-018.jpgbalise-marina-nase-foto-019.jpgbalise-marina-nase-foto-021.jpgbalise-marina-nase-foto-022.jpg

Kontaktujte specialistu na prodej nemovitostí na Mauríciu

Máte-li zájem o koupi investiční nemovistosti v exotice, kontaktuje specialistku Ivetu Mlejnskou (tel: +420 724 730 008, e-mail iveta@deluxea.cz)

 

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.