Azuri

Azuri na východním pobřeží Maurícia

Azuri

 

Azuri je nyní nejúspěšnějším investičním projektem na Mauríciu. Tato stylová 5* vesnička byla otevřena v prosinci 2013. Její atraktivita spočívá v chytrém spojení soukromých rezidencí se zázemím a lázněmi luxusního hotelu Centara. Azuri žije pestrým životem, má vlastní Yacht club, spoustu obchůdků, pořádají se zde trhy. V neposlední řadě je zde také pohádková pláž s bílým písek a nekonečně modrými vodami Indického oceánu. Ke koupi jsou volné luxusní apartmány a penthousy různé velikosti a konfigurace. Díky své popularitě se městečko neustále rozrůstá. Pokud byste chtěli v budoucnu na Mauríciu zapustit kořeny, Azuri je tím spávný místem.

stranky-novy-web-019.jpg 
 

 

Východní pobřeží Maurícia

Rezidence Azuri leží na východě ostrova, poblíž městečka Riviére du Rempart. Kousek od resortu se do laguny vlévá říčka Riviére du Rampart. Kolem jejího ústí je nádherná krajina plná vzácných mangrovníků.  Východní pobřeží je klidná oblast s dosud neobjevenými plážemi. Je zde menší hustota zalidnění než na rušném západě ostrova. Díky městečku Riviére du Repart však máte v blízkosti resortu veškeré potřebné služby a obchody. Oblíbené trhy se každý týden konají přímo v areálu. Východ Maurícia je ideální pro všechny, kteří milují procházky po dlouhém, liduprázdném pobřeží, a koupání na poklidných plážích bez rušení. Zobrazit polohu na Google maps.

Výhody pro investory

 • Osobní vlastnictví apartmánů a penthousů
 • Získání trvalého pobytu na Mauríciu
 • Údržba a pronájem nemovitosti prostřednictvím specializované firmy
 • Garantovaný zisk 5% z pronájmu během prvních 3 let
 • Čtvrtlení vyplácení zisků v USD
 • Propojení s luxusními resorty
 • Zajímavá komunita majitelů nemovitostí z celého světa 

 

IRS Penthouse 167m2 do 257m2

Všechny penthousy jsou v patře a mají buď výhled do zahrady nebo na moře. Podle toho se také liší jejich cena. Počet koupelen a ložnic lze přizpůsob požadavkům klienta. Vzdušné bílo – modré interiéry ladí s okolní přírodou i s azurovou barvou oceánu. Součástí zařízení je bílá technika, klimatizace, vybavená kuchyně a vestavěné skříně. Klient si může byt personalizovat pomocí tzv. Deco packu, v rámci kterého si zvolí materiály a dekorace dle svého vkusu. Samozřejmostí je u penthousu prostorný balkon a venkovní veranda.

K dispozici v areálu: pláž, zahrady, dětský klub, vodní sporty, restaurace, kotviště, wifi, hřiště, tenisové kurty, obchody, pozemní sporty.

Cena cca od 500 000 – 900 000 EUR

 stranky-novy-web-037.jpg
 

 

IRS Apartment od 179m2

Pestrá nabídka bytů zahrnuje jednotky o různé rozloze a variabilním počtu pokojů. Některé byty jsou již postaveny, jiné teprve vznikají. Byty jsou orientovány buď na moře, nebo mají výhledy na zahrady a pozemky Azuri. Vybavení se liší dle typu bytu, ale samozřejmostí je balkon, vybavená kuchyň, vestavěné skříně nebo klimatizace.

K dispozici v areálu: pláž, zahrady, dětský klub, vodní sporty, restaurace, kotviště, wifi, hřiště, tenisové kurty, obchody, pozemní sporty.

Cena od 450 000 do 840 000 EUR

 stranky-novy-web-038.jpg
  

Aktivity na východě Maurícia

 • Vodní sporty, potápění, šnorchlování a hlubokomořské rybaření
 • Kitesurfing, vodní lyže, vodní skútry a všechny další sporty, při kterých využijete širooké laguny
 • Golfová hřiště Belle Mare a Ile aux Cerfs
 • Výlety na okolní ostrůvky, plavby na katamaránu
 • Lov v přírodní rezervaci Domaine du Chasseurs
 • Botanická zahrada Pamplemousses a muzeum zpracování cukrové třtiny

  Kontaktujte specialistu na prodej nemovitostí na Mauríciu

Máte-li zájem o koupi investiční nemovistosti v exotice, kontaktuje specialistku Ivetu Mlejnskou (tel: +420 724 730 008, e-mail iveta@deluxea.cz)

 

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.