Unikátní svět pro jedinečné lidi

Vždy jsem věděl, že v Češích a Slovácích se skrývá touha po kráse a dokonalosti. Když jsem v roce 1995 zakládal cestovní kancelář DELUXEA a.s., bylo to proto, že mé okolí chtělo poznat svět tak dobře, jak jen to lze. Tuto výzvu jsem přijal. Už tehdy jsme se snažili vyjít vstříc každému klientovi. Byli jsme průkopníky zájezdů šitých na míru. Vždy jsme šli s dobou a do našeho portfolia jsme rok co rok přidávali nové hotely, které však napřed musely splnit přísná kritéria našeho výběru. Dnes patříme k nejsilnějším hráčům na obou trzích a naši klienti se k nám vždy rádi vracejí. Nabízíme jim totiž něco navíc – individuální přístup, naše osobní zkušenosti a 24 hodinovou péči po dobu dovolené. Jsme nároční cestovatelé – stejně jako naši klienti. I proto jim už více než 27 let nabízíme špičkový servis, na který se mohou vždy spolehnout.

 

Oáza klidu

Výběr ubytování přizpůsobíme Vašim potřebám. Budete-li si to přát, můžete celou dovolenou poslouchat jen šumění oceánu nebo zvuky tropické přírody. Pomůžeme Vám najít ubytování, které bude nejvíce vyhovovat Vašim představám o dovolené. Víme, který apartmán nebo kterou vilu zvolit, pokud chcete ticho a soukromí, poradíme Vám, odkud bude nejblíže na pláž nebo zajistíme komfortní pokoj přímo v živém hotelovém centru pro ty, kteří to bez okolního ruchu zkrátka nevydrží.

Složíme Vám zaslouženou dovolenou

Cestovní kancelář DELUXEA a.s. se specializuje na organizaci a prodej zájezdů dle individuálních potřeb klienta. Na základě našich osobních zkušeností Vám pomůžeme sestavit dovolenou na míru a vypracujeme pro Vás individuální kalkulaci. Před odjezdem od nás obdržíte kompletní odbavení se všemi potřebnými informacemi, průvodcem a mapou. Bude to jen Vaše dovolená, na které nikdy nebudete součástí turistické skupiny. Po celou dobu pobytu jsme pro Vás na telefonu 24 hodin denně. Svěřte své sny do našich rukou.

 

Neodolatelný komfort

S ubytováním snů jde ruku v ruce dokonalý servis. Buďte nároční a neslevujte ze svých požadavků. Chcete si užívat samoty jako Robinson Crusoe a přitom bydlet v luxusním plážovém bungalovu? Potřebujete zázemí rodinné vily u moře s privátním bazénem a se zahradou? Řekněte nám to, v ráji není nic nemožné.

Postaráme se o Vás.

ředitel cestovní kanceláře DELUXEA a.s.

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.