Změna obchodního názvu

Vážení milovníci luxusního cestování,

naše cestovní kancelář Vám nabízí Zájezdy na klíč na nejkrásnější místa světa již od roku 1995. Různé destinace přitom nacházíte pod několika různými doménami (maledivy.cz, mauritius.cz, seychely.cz a mnoho dalších). Pro pohodlnější výběr Vaší dovolené jsme se rozhodli naši nabídku sjednotit pod novou unikátní značku DELUXEA.

S potěšením Vám představujeme naše nové stránky www.deluxea.cz. Zde si můžete prohlédnout kompletní nabídku luxusních resortů ze všech koutů světa, kterou pro Vás připravuje již 12 zkušených specialistů a 3 precizní letenkářky. Po 19 letech měníme obchodní název a právní formu společnosti. Z Travel & Business Centre s.r.o. se stává cestovní kancelář DELUXEA a.s.

Do ráje Vás zveme od roku 1995 a nadále tu budeme, abychom poradili a postarali se o náročné klienty. Stále věříme, že Vaše vysněná dovolená si zaslouží profesionální péči. Fascinují nás exotické destinace a známe místa, která Vám vezmou dech. Procestovali jsme pohádkové ostrovy a přespávali v nejlepších hotelech světa. Ochutnali jsme orientální kuchyně a lahůdky vzdálených zemí. Víme, že si zasloužíte poznat to nejlepší – od toho je tady DELUXEA.

 

Společně o krok blíže k exotice

Ideální dovolená je dovolená podle vašich představ. Díky dovolené na klíč od nás může být vše tak, jak si přejete. Odkud, kdy a na jak dlouho chcete letět – to vše je ve vaší režii. Potřebné zařizování už můžete přenechat nám. Těšíme se skvělým vztahům s hotely na celém světě. S aerolinkami komunikujeme denně a letenky vystavujeme sami prostřednictvím vlastní IATA licence.

Ať už jsou vaším vysněným místem Seychely, Mauritius, Maledivy, Polynésie, Bali, Fiji, Srí Lanka, Spojené Arabské Emiráty, Brazílie, Thajsko, Vietnam, Karibik, JAR, Zanzibar, Tanzanie, Botswana, Zimbabwe, anebo luxusní evropské destinace, rádi Vám připravíme zájezd na klíč, dle Vašich představ. Váš luxus a pohodlí jsou standardem a Vaše spokojenost je naší prioritou.

dlx-web-004.jpg 
 

 

Životní okamžiky v ráji

Víme, jak důležité jsou okamžiky, kdy byste nejraději zastavili čas. Přemýšleli jste někdy, jaké by bylo říci své polovičce „ano“ na nejkrásnější pláži světa? DELUXEA zajišťuje pro zasnoubené páry nabídky svatebních obřadů v ráji. Vybrané partnerské hotely nabízejí našim klientům možnostubytování pro nevěstu zdarma. Pokud chcete, aby Váš svatební den byl skutečně nezapomenutelný, zeptejte se nás, která destinace Vám nabídne nejlepší podmínky.

Rádi Vám poradíme – známe hotely i pláže

Všechny Deluxea Travel Specialistky opakovaně navštívily hotely a místa, která Vám nabízíme. Katalogy a přehledy Vám neprozradí, jak teplé je moře, jak měkké jsou postele, ani kam se vydat na romantické toulky po ostrově. Víme, která místa jsou nejklidnější, ale známe i destinace, které v noci ožívají. Zeptejte se nás, rádi Vám poradíme.

 

 

Nadstandardní služby, maximum bezpečí a pohodlí

Protože si vážíme Vašeho času, vždy máme alespoň jednu specialistku k dispozici na telefonu. I o víkendech a ve večerních hodinách.

Dbáme samozřejmě také na Vaši bezpečnost a pohodlí Vašeho zájezdu. Výše našich pojistek je vysoce nadstandardní. Naše cestovní kancelář je pojištěna proti úpadku u ERV Evropská pojišťovna, a. s. na 87 500 000 milionů Kč v Česku a u Europäische Reiseversicherung AG na 785 tisíc EUR na Slovensku.

Potřebujete vědět více o dovolené s cestovní kanceláří DELUXEA?

Zajímá Vás, jak bude vypadat Váš ideální zájezd? Rádi si vyslechneme Vaše přání. Budeme se těšit na osobní setkání na některé z našich kanceláří v Praze, v Brně, nebo v Bratislavě. Poradíme Vám a připravíme zájezd na míru dle Vašich představ. Samozřejmě nám můžete také zavolat, ve dne, večer či o víkendu.

English version

PDF verze této stránky

Výpis z obchodního rejstříku

Pojištění cestovní kanceláře Deluxea

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.