InterContinental Moorea Resort & Spa ****

Polynésie

Areál lemovaný krásnou pláží s jemným bílým pískem

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel InterContinental Moorea Resort & Spa ****

Lokalita Polynésie, Moorea | Zobrazit mapu
Strava Snídaně, Polopenze, Plná penze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Bazén s nekonečným okrajem a barem Plavání s delfíny Lázně Hélénes Spa

Popis hotelu InterContinental Moorea Resort & Spa **** Polynésie

Z důvodu stávky zaměstnanců hotel nepřijímá rezervace do 31.12.2019

 

Mezi malebnými horami a tropickou lagunou naleznete InterContinental Resort & Spa Moorea s idylickou atmosférou Francouzské Polynésie. V prostředí svěžích zahrad si vyberete ze 144 elegantně vybavených pokojů a bungalovů a vyzkoušíte místní i mezinárodní kuchyni či bazén s nekonečným okrajem a barem. Těšit se můžete také na řadu aktivit v podobě plavání s delfíny, plavbu v kajaku, potápění v tyrkysové vodě nebo relaxaci v lázních Hélène's Spa.

Moorea je sesterským ostrovem Tahiti. Oba ostrovy jsou součástí Francouzské Polynésie, což je subtropické souostroví čítající více než sto ostrovů roztroušených po Tichém oceánu. Ostrov Moorea se vyznačuje drsnou tropickou krásou. Uvidíte zde vysoké vrcholky hor dotýkající se mraků i jemný písek, který pokrývá pláže.

Resort InterContinental se nachází 24,5 kilometrů od letiště a 28 kilometrů od přístavu, kam připlouvají trajekty. Mezi hotelem a letištěm či přístavem nefunguje žádná kyvadlová doprava, k resortu se tak můžete dopravit prostřednictvím taxi nebo veřejné autobusové dopravy.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Lanai Room

Lanai Room

Lanai Room (30 m² + terasa) představují pohodlné a prostorné pokoje, které jsou umístěny v hlavní budově a lehce dostupné z ostatních hotelových zařízení...

Beach Junior Suite Bungalow

Beach Junior Suite Bungalow

Beach Junior Suite Bungalow (38 m² + 22 m² terasa) jsou perfektně umístěné na bílé písčité pláži svažující se do laguny...

Garden Pool Junior Suite Bungalow

Garden Pool Junior Suite Bungalow

Garden Pool Junior Suite Bungalow (38 m² + 22 m² terasa) vám umožní vybrat si jeden z těchto bungalovů umístěných v krásných a voňavých zahradách s prodlouženou terasou a vlastním baz..

Gastronomie a hotelové restaurace

Vychutnejte si menu přizpůsobené speciálně vašim chutím. Zdejší nabídka se zaměřuje na polynéskou a mezinárodní kuchyni. Můžete ochutnat také exotické ovoce a zeleninu a zjistit, proč se Moorea nazývá ostrovní zahradou.

K dispozici jsou dvě restaurace Fare Nui a Fare Hana a také bar Motu Oné u bazénu s nekonečným okrajem s nabídkou lehkého občerstvení a osvěžujících nápojů.

Restaurace Fare Nui nabízí možnost vyzkoušet spojení polynéské a francouzské kultury skrze jedinečné zážitky. Je otevřena na snídaně a večeře a pokaždé poskytuje překrásné výhledy na lagunu, ať už se svěží ranní paletou barev nebo s večerními odstíny zapadajícího slunce. Můžete obdivovat velký výběr pokrmů v čele s kuchařovým exotickým menu o třech chodech.

Restaurace Fare Hana se nachází hned u dvou hotelových bazénů a nabízí venkovní i vnitřní stolování, aby vyhověla preferencím všech hostů. K dispozici je neformální nabídka s různými variacemi odrážející chuť Polynésie. Relaxační atmosféra během dne a romantické večerní prostředí, to vše z ní dělá jednu z nejlepších restaurací na ostrově.

The Shell Restaurant je otevřená na večeře v úterý, středu, čtvrtek, pátek a neděli. Vychutnáte si zde vynikající a kreativní pokrmy.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na souostroví Polynésie se specializujeme již po mnoho let a ostrovy známe dokonale. Již 15 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Polynésii opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Jsme specialisté na zájezdy na klíč. Každý takový zájezd do Francouzské Polynésie je individuálně připraven na míru dle jednotlivých požadavků klienta. Na začátku se snažíme zjistit, co od své zasloužené dovolené očekáváte. Jednáme s Vámi individuálně, protože každý náš zákazník má jiné požadavky na délku pobytu, kombinaci míst nebo kvalitu ubytování.Pečlivě se věnujeme všem detailům spojeným s cestováním do exotických destinací. Chápeme, že plánujete cestu na místa, kde jste nikdy nebyli a oceníte pomoc od odborníků. Od roku 1995 se specializujeme na prodej individuálních zájezdů. Proto nabízíme různé služby, které učiní koupi Vašeho zájezdu od naší cestovní kanceláře stejně příjemnou, jako bude následující pobyt.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Kategorie a vybavení pokojů InterContinental Moorea Resort & Spa

Základní vybavení všech kategorií ubytování zahrnuje: oblast pro check-in, kabelovou/satelitní TV, dostupné elektrické adaptéry, zasedací místnost (bezplatná), elektrické konvertory, standardní internetové služby k dispozici pro všechny členy klubu IHG® Rewards Club, bezdrátové i pevné internetové připojení, nekuřácké pokoje a žehlička a žehlicí prkno.

Komfortní a prostorné pokoje jsou umístěny v hlavní budově hotelu a nabízejí snadnou dostupnost k ostatním zařízením hotelu. Balkony a terasy směřují ke kvetoucím zahradám a pokoje disponují postelemi o velikosti king nebo dvěma oddělenými lůžky.

Zvolíte-li ubytování v pokojích, můžete se těšit na služby komorníka, služby rozestýlky postele, barevnou televizi, pracovní stůl, telefon, koupelnu s vanou, župany a fénem, mini-bar, možnost propojení pokojů a klimatizaci.

Všechny suity, od zahradních bungalovů až po prémiové nadvodní bungalovy, nabízí luxusní prostory a nachází se v prostorách voňavých zahrad, bílých písečných pláží a laguny. Tyto bungalovy nabízí kompletní relaxaci v nejklidnější polynéské atmosféře.

Vybavení suit je stejné, jako u pokojů.

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Lanai Room

Lanai Room

Lanai Room (30 m² + terasa) představují pohodlné a prostorné pokoje, které jsou umístěny v hlavní budově a lehce dostupné z ostatních hotelových zařízení. Balkony či terasy poskytují výhled do kvetoucí zahrady. Maximální kapacita je 2 dospělé osoby a 1 dítě. Dětská postýlka je k dispozici na vyžádání.

Beach Junior Suite Bungalow

Beach Junior Suite Bungalow

Beach Junior Suite Bungalow (38 m² + 22 m² terasa) jsou perfektně umístěné na bílé písčité pláži svažující se do laguny. Disponují stínem kokosových palem, terasou, rozkládacím gaučem a salónkovým prostorem. Bungalov může ubytovat 3 dospělé nebo 2 dospělé osoby a 2 děti do 14 let.

Garden Pool Junior Suite Bungalow

Garden Pool Junior Suite Bungalow

Garden Pool Junior Suite Bungalow (38 m² + 22 m² terasa) vám umožní vybrat si jeden z těchto bungalovů umístěných v krásných a voňavých zahradách s prodlouženou terasou a vlastním bazénem. Jsou plně klimatizované a disponují navíc rozkládacím gaučem v salónkovém prostoru. Bungalov může ubytovat 3 dospělé nebo 2 dospělé osoby a 2 děti do 14 let.

Premium Beach Junior Suite Bungalow

Premium Beach Junior Suite Bungalow

Premium Beach Junior Suite Bungalow (38 m² + 22 m² terasa) se nacházejí na pláži s bílým pískem v blízkosti laguny. Poskytují otevřené výhledy na moře. Disponují klimatizací, internetem a rozkládacím gaučem v salónkovém prostoru. Bungalov může ubytovat 3 dospělé nebo 2 dospělé osoby a 2 děti do 14 let.

Overwater Junior Suite Bungalow

Overwater Junior Suite Bungalow

Overwater Junior Suite Bungalow (42 m² + 22 m² terasa) představují nadvodní bungalovy s jednoduchým přístupem do laguny pro plavání či šnorchlování. Jsou situovány na malých zelených ostrůvcích a jsou plně klimatizovány, vybaveny internetem a rozkládacím gaučem v salónkovém prostoru. Bungalov může ubytovat 3 dospělé nebo 2 dospělé osoby a 2 děti do 15 let.

Premium Overwater Junior Suite Bungalow

Premium Overwater Junior Suite Bungalow

Premium Overwater Junior Suite Bungalow (42 m² + 22 m² terasa) disponují úžasnou polohou nad lagunou a zajišťují úžasný výhled na lagunu a horizont. K dispozici je rozšířená terasa, klimatizované interiéry a rozkládací gauč v obývací části. Bungalov může ubytovat 3 dospělé nebo 2 dospělé osoby a 2 děti do 15 let.

Premium Lanai Room

Premium Lanai Room

Pokoje Premium Lanai Room (30 m² + 7 m² terasa) jsou umístěny v prvním patře resortu a nabízí nádherné výhledy na lagunu i oceán. Ubytují se zde 2 dospělé osoby.

Pláž a moře

Areál resortu InterContinental je lemován krásnou pláží s jemným bílým pískem. Jedná se o živější pláž, kde se pobavíte u řady aktivit, jako je třeba pádlování podél pobřeží. Lagunu křižují barevné šnorchly, jejichž majitelé zkoumají pestrý podmořský svět, který rozhodně stojí za vidění.

Online cena a slevy InterContinental Moorea Resort & Spa ****

Profi foto hotelu Intercontinental Resort and Spa ****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace InterContinental Moorea Resort & Spa

Vychutnejte si menu přizpůsobené speciálně vašim chutím. Zdejší nabídka se zaměřuje na polynéskou a mezinárodní kuchyni. Můžete ochutnat také exotické ovoce a zeleninu a zjistit, proč se Moorea nazývá ostrovní zahradou.

K dispozici jsou dvě restaurace Fare Nui a Fare Hana a také bar Motu Oné u bazénu s nekonečným okrajem s nabídkou lehkého občerstvení a osvěžujících nápojů.

Restaurace Fare Nui nabízí možnost vyzkoušet spojení polynéské a francouzské kultury skrze jedinečné zážitky. Je otevřena na snídaně a večeře a pokaždé poskytuje překrásné výhledy na lagunu, ať už se svěží ranní paletou barev nebo s večerními odstíny zapadajícího slunce. Můžete obdivovat velký výběr pokrmů v čele s kuchařovým exotickým menu o třech chodech.

Restaurace Fare Hana se nachází hned u dvou hotelových bazénů a nabízí venkovní i vnitřní stolování, aby vyhověla preferencím všech hostů. K dispozici je neformální nabídka s různými variacemi odrážející chuť Polynésie. Relaxační atmosféra během dne a romantické večerní prostředí, to vše z ní dělá jednu z nejlepších restaurací na ostrově.

The Shell Restaurant je otevřená na večeře v úterý, středu, čtvrtek, pátek a neděli. Vychutnáte si zde vynikající a kreativní pokrmy.

Sport a wellness hotelu Intercontinental Resort and Spa ****

Intercontinental Resort je živým místem, kde se hosté prohánějí na čtyřkolkách, křižují se šnorchlem a brýlemi lagunu, opalují se u bazénu a užívají si každou vteřinu v tomto tropickém ráji.

Pokud chcete i na dovolené zůstat ve formě, můžete navštívit dobře vybavené fitness centrum. Jestliže dáváte přednost aktivnímu pobytu na čerstvém vzduchu, určitě vyzkoušejte potápění s PADI a TOPDIVE, zjistíte, že místní laguna je bohatým zdrojem podmořského života.

Využívat můžete i rekreační a sportovní hřiště a venkovní bazén.

Skvělou zábavu pro celou rodinu si můžete užít v Moorea Dolphin Center. Zde budete plavat s delfíny v jejich přirozeném prostředí. O životě těchto fascinujících savců vám poví zkušený odborník.

Doporučujeme vám i výlety, například do Údolí Oponohu, kde se nachází archeologické naleziště. Zajímavým zážitkem je i návštěva lihovaru nebo Le Petit Village.

Patříte mezi milovníky nákupů? Pak se vám nabízí řada možností, kde sehnat tradiční výrobky a suroviny. Zajděte třeba na Lycée Agricole, což je zemědělská škola s mnoha druhy tropického ovoce, zeleniny a koření, vše si můžete zakoupit. Umělecké předměty pořídíte v Atelier du Chat. Za zmínu stojí i La Fare de la Nacre, zde vás upoutají nádherné klenoty s perlami.

Zachovaný ráj s neuvěřitelnou dávkou klidu, harmonie a potěšení, to jsou přírodní lázně Helene'Spa. Jsou situovány v bohaté tropické vegetaci, přičemž zachovávají komfort a soukromí hostů. Devět pohodlných míst na ploše 1500 m² je připraveno posloužit vaší relaxaci.

Tyto autentické lázně od Hélène Sillinger jsou uznávány jako jedny z nejlepších na světě. Čerpají inspiraci z francouzských lázeňských vědomostí a tradičních polynéských postupů. Jsou zde využívány květiny, rostliny, panenské oleje a čerstvé ořechy pro maximální úlevu pro tělo i mysl.

Děti v hotelu Intercontinental Resort and Spa ****

Malí cestovatelé jsou v resortu InterContinental vítáni s otevřenou náručí. Pokoje a suity ubytují i početnější rodinu, je také možné pokoje propojit, abyste získali větší společný prostor.

Společný čas můžete strávit třeba v Moorea Dolphin Center, kde se děti mohou setkat s delfíny, hrát si s nimi a společně si zaplavat.

Mapa - InterContinental Moorea Resort & Spa ****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů Francouzské Polynésie do hotelu InterContinental Moorea Resort & Spa ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem InterContinental Moorea Resort & Spa ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu InterContinental Moorea Resort & Spa ****

Podobný hotel

Letová spojení Francouzské Polynésie

Ing. Jana Höferová
InterContinental Moorea Resort & Spa
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.