Danai Beach Resort & Villas *****

Řecko

Soukromí a klid v luxusu.

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel Danai Beach Resort & Villas *****

Lokalita Řecko, Chalkidiki | Zobrazit mapu
Strava Snídaně, Polopenze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Široká nabídka typů pokojů Nedaleko nádherného města Nikiti Až 4 hotelové restaurace

Popis hotelu Danai Beach Resort & Villas ***** Řecko

Danai Beach Resort & Villas je luxusní útočiště na poloostrově Sithonia, druhém výběžku většího poloostrova Chalkidiky v severním Řecku. Stojí přímo na pobřeží a dívá se na Egejské moře. Prezentuje dokonalou krásu Středomoří se vzrostlými borovicemi, svěžími zahradami, písčitými plážemi a tyrkysovým mořem a nebem.

Okolní krajina kombinuje krásu hor a jehličnatých lesů. V zahradách resortu uvidíte palmy, olivovníky, i impozantní magnolie.

Součástí resortu je bazén, tři restaurace, jeden bar, lázně, kadeřnictví a dětský klub.

Nachází se 50 minut jízdy od International Airport of Thessaloniki (SKG) nebo 15 minut letu vrtulníkem. Od kouzelného města Nikiti dělí resort 2,5 kilometru. Toto město je známé především pro makedonskou architekturu, prehistorické ruiny a nádherné kláštery a kostely, ale také pro množství taveren, restaurací, obchodů a barů.

Resort vlastní luxusmí jachtu The BIRD. Více info zde.

Hotel je členem skupiny "The leading Hotels of the World"

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Deluxe Junior Suite

Deluxe Junior Suite

Deluxe Junior Suite (35 – 40 m²) kombinuje ložnici s obývacím prostorem. Mramorová koupelna navíc nabízí oddělenou sprchu. Jsou umístěné v přízemí nebo v patře...

Suite

Suite

Suite (42 – 58 m²) nabízí velký obývací pokoj a ložnici, šatnu, mramorovou koupelnu s vanou a oddělenou sprchou a krásně zařízenou terasu či balkon...

Danai Suite

Danai Suite

Danai Suite (75 m²) zaujme mramorovým krbem, který je dominantou obývacího prostoru. Součástí této suity jsou dvě koupelny a terasa fungující jako venkovní obývací pokoj...

Panorama Suite

Panorama Suite

Tato kategorie se nachází v těsné blízkosti všech zařízení resortu a nabízí jedinečné panoramatické výhledy lákající k procházkám po zelených zahradách, kapli na kopci, měkce se..

Gastronomie a hotelové restaurace

The Squirrel je gurmánská restaurace, kde můžete prožít romantickou večeři a vybrat si některý z delikátních pokrmů z menu á la carte. Degustační menu je plné překvapení a podáváno unikátními způsoby, které povyšují stolování na úžasný zážitek. Jen pro dospělé.

Andromeda podává kreativní mezinárodní menu na terase s výhledem na moře. Každý večer si tu užijete tematickou noc, například italskou, francouzskou, japonskou, apod.

The Anithos se nachází na pláži a pochutnáte si tu na čerstvých rybách, grilované zelenině, řeckých salátech, atd. Zaposlouchat se můžete do živé hudby, kterou podbarvují zvuky moře.

Sea Side Bar podává originální koktejly a pořádá speciální hudební večery. Je vystavěn na třech úrovních a jeho výzdoba ve stylu zenu se mísí s okolním přírodním prostředím.

Breakfast Terrace Zde se podává každé ráno snídaně ve stínu 200 let staré borovice s otevřeným výhledem na moře. Můžete ochutna domácí řeské koláče ale i klasickou kontnentální snídani. 

Wine Cellar Pýcha resortu zasazená hluboko do skály. Naleznete zde více jak 1700 etiket vín. Sklep byl hodnocen jako jeden z nejlepších v Evropě.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Každý z Vás jste jedinečný. Určitě máte své vlastní sny a přání. Zavřete oči a představte si dovolenou po jaké toužíte – plnou hřejivého slunce, klidných pláží obklopených průzračným azurovým mořem, gastronomických zážitků a golfových greenů či tradičních lázní. Luxus nejvyšší světové třídy, na který jste zvyklí v exotice pro Vás nyní nabízíme i v Řecku.

Individuální zájezd dle přání klienta

Každý zájezd do Evropy je vytvořen speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby klienta. Termín, délka pobytu, místo nebo styl ubytování, vše bude sestaveno podle Vašich přání. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připraven i zájezd pro Vás. Můžete nám zavolat na tel. číslo +420 724 730 018 nebo +420 724 730 016, napsat svou představu na email zajezdy@deluxea.cz, nebo nás navštívit osobně v jedné z našich kanceláří v Praze, Brně či Bratislavě. 

 

 

Kategorie a vybavení pokojů Danai Beach Resort & Villas

Pobyt v Danai Beach Resort se může stát vaším životním zážitkem díky široké nabídce suit a vil různých kategorií. Každý příbytek má svůj vlastní jedinečný styl, umělecká díla, značkový nábytek a luxusní dekorativní předměty. Z balkonů a teras se otevírají výhledy na moře a na bazén.

Standardní vybavení zahrnuje klimatizaci, trezor, mini-bar, TV, internet, telefon, fén, koupelnové doplňky Bulgari, župany a pantofle.

Nabídka pokojů

Deluxe Junior Suite

Deluxe Junior Suite foto

Deluxe Junior Suite (35 – 40 m²) kombinuje ložnici s obývacím prostorem. Mramorová koupelna navíc nabízí oddělenou sprchu. Jsou umístěné v přízemí nebo v patře.

Suite

Suite foto

Suite (42 – 58 m²) nabízí velký obývací pokoj a ložnici, šatnu, mramorovou koupelnu s vanou a oddělenou sprchou a krásně zařízenou terasu či balkon. Suita může být propojedńá s Deluxe Junior suite.

Danai Suite

Danai Suite foto

Danai Suite (75 m²) zaujme mramorovým krbem, který je dominantou obývacího prostoru. Součástí této suity jsou dvě koupelny a terasa fungující jako venkovní obývací pokoj. Danai Suite může být propojená s Two Bedroom suite.

Panorama Suite

Panorama Suite foto

Tato kategorie se nachází v těsné blízkosti všech zařízení resortu a nabízí jedinečné panoramatické výhledy lákající k procházkám po zelených zahradách, kapli na kopci, měkce se vlnícími vlnami Egejského moře a dále. Nově vytvořené Panorama suite jsou prosluněné a majíévelkorysou šatnu. Rozkládají se na více než 130 m² se dvěmi koupelnami a balkónem.

Mediterranean Suite

Mediterranean Suite foto

Mediterranean Suite (190 m²) nabízí ohromný prostor s okny sahajícími od podlahy až ke stropu, ze kterých si hosté užijí výhled na moře. Naleznete zde i funkční mramorový krb. Suity se nachází v nejvyšším patře.

Two Bedroom Suite

Two Bedroom Suite foto

Two Bedroom Suite (80 m²) pohodlně ubytuje až 4 osoby. Má velký obývací pokoj, dvě koupelny a zařízený balkon či terasu.

Executive Two Bedroom Suite

Executive Two Bedroom Suite foto

Executive Two Bedroom Suite (120 m²) je ideální volbou pro rodiny nebo skupinku přátel. Může ubytovat až 4 osoby. Má velký balkon s posezením a dvě koupelny.

Panorama Two Bedroom Suite

Panorama Two Bedroom Suite foto

Panorama Two Bedroom Suite (145 m²) se nachází v prvním patře hlavní budovy a představuje luxusní prostor s velkým balkonem, ložnicí, obývacím pokojem s krbem a mramorovou koupelnou.

Pool Suite with Small Garden & Sea View

Pool Suite with Small Garden & Sea View foto

Pool Suite with Small Garden & Sea View (60 m²) poskytuje výhodu v podobě malé privátní zahrady a vlastního vyhřívaného bazénu. Pobyt si zde užijí všechny romantické duše. Koupelna je vybavena vanou i sprchou.

Executive Pool Suite Sea Views

Executive Pool Suite Sea Views foto

Executive Pool Suite Sea Views (75 m²) má velkou terasu s vyhřívaným bazénem a výhledem na moře, koupelnu s hydromasážní vanou a oddělenou ložnici s obývací místností s krbem.

Honeymoon Executive Pool Suite

Honeymoon Executive Pool Suite foto

Honeymoon Executive Pool Suite (75 m²) disponuje ložnicí a odděleným obývacím pokojem, mramorovým krbem, soukromým bazénem a lehátky na terase. Koupelna nabízí vanu i sprchový kout. Suita poskytuje hostům přímé výhledy na moře.

Two Bedroom Pool Suite

Two Bedroom Pool Suite foto

2 ložnicová suita o rozloze 108 m2 as privátní zahradou a vyhřívaným bazénem. Nerušený výhled na moře nabízí tato suita rozdělená na prostornou ložnici a obývací prostor. Bazén může být bezpečně zajištěn v případě malých neplavců ve suitě. Je vhodná i pro handicapované klienty.

Danai Villa

Danai Villa foto

Danai Villa (195 m²) stojící na kopci, má dvě ložnice, dvě koupelny, obývací pokoj, krb, jídelnu a privátní terasu s vyhřívaným bazénem. Díky dvou proskleným stěnám zaručuje perfektní výhled na moře. Vnitřní interiér je doplněn perským kobercem, Fendi sedačkou a technologií Bang & Olufsen ve formě TV s DVD a CD přehrávačem.

Green Pearl Villa

Green Pearl Villa foto

Villa of Green Pearl (450 m²) je kombinací klasického a luxusního vybavení a přírodních materiálů s technologickými vymoženostmi. Hosté si užijí dvě ložnice s výhledem na moře, jedna má vlastní krb, koupelnu s výhledem do zahrady a vyhřívaný bazén.

Villa of The Blue Riviera

Villa of The Blue Riviera foto

Villa of The Blue Riviera (450 m²) se ukrývá mezi borovicemi, citroníky a pomerančovníky. Má vlastní bazén, krásnou terasu a poskytuje úžasné výhledy na moře. Interiéry zahrnují tři ložnice, dvě mramorové koupelny, velký obývací pokoj s vlastním barem, kuchyňský kout, klavír a vlastní wellness centrum. Posuvná střecha nad obývacím pokojem umožňuje hostům odpočívat pod nebeskou klenbou.

Mandarin Villa

Mandarin Villa foto

Mandarin Villa (750 m²) má navíc kuchyňku a šatnu, starobylá benátská zrcadla, originální umělecká díla, v přízemí pak ještě jednu ložnici s koupelnou pro bodyguarda nebo paní na hlídání.

White Villa

White Villa foto

White Villa (950 m²) nabízí dvě patra se čtyřmi ložnicemi a koupelnami, kuchyňkou, krbem a dvěma pohodlně zařízenými terasami. V přízemí je terasa se zahradou a venkovní jídelnou přímo u moře a v patře je bazén s venkovní jídelnou a krbem.

Pláž a moře

Centrem resortu je idylická písčitá pláž, která měří 314 metrů na délku. Omývají ji tyrkysové vody a za obzorem se nabízí výhledy na východy a západy slunce. Pláž je vybavena lehátky, slunečníky i elegantními bílými  gazeba, které ocení ti, co touží po větším soukromí.

Online cena a slevy Danai Beach Resort & Villas *****

Profi foto hotelu Danai Beach Resort *****

Gastronomie a hotelové restaurace Danai Beach Resort & Villas

The Squirrel je gurmánská restaurace, kde můžete prožít romantickou večeři a vybrat si některý z delikátních pokrmů z menu á la carte. Degustační menu je plné překvapení a podáváno unikátními způsoby, které povyšují stolování na úžasný zážitek. Jen pro dospělé.

Andromeda podává kreativní mezinárodní menu na terase s výhledem na moře. Každý večer si tu užijete tematickou noc, například italskou, francouzskou, japonskou, apod.

The Anithos se nachází na pláži a pochutnáte si tu na čerstvých rybách, grilované zelenině, řeckých salátech, atd. Zaposlouchat se můžete do živé hudby, kterou podbarvují zvuky moře.

Sea Side Bar podává originální koktejly a pořádá speciální hudební večery. Je vystavěn na třech úrovních a jeho výzdoba ve stylu zenu se mísí s okolním přírodním prostředím.

Breakfast Terrace Zde se podává každé ráno snídaně ve stínu 200 let staré borovice s otevřeným výhledem na moře. Můžete ochutna domácí řeské koláče ale i klasickou kontnentální snídani. 

Wine Cellar Pýcha resortu zasazená hluboko do skály. Naleznete zde více jak 1700 etiket vín. Sklep byl hodnocen jako jeden z nejlepších v Evropě.

Sport a wellness hotelu Danai Beach Resort *****

Milovníci sportu si mohou užít akci na vodě i na zemi. K dispozici jsou:

  • vodní sporty – vodní lyžování, katamarány, kánoe, windsurfing, šnorchlování a potápění.
  • vodní aerobik
  • tenis
  • horská kola
  • rybaření
  • golf

Danai Beach Resort také organizuje dva lodní výlety. Během prvního výletu prozkoumáte západní pobřeží Sithonie, s druhou exkurzí se dostanete daleko od zálivu Panagia a spatříte mytickou horu Athos.

Danaiské lázně jsou prvotřídní kombinací elegance a péče, vykládané marockou opukou a tureckými mozaikami. Nabízí hostům různé druhy masáží, parních lázní, hliněných zábalů, sauny a mnoho další způsobů, jak o vás pečovat a rozmazlovat vaše tělo.

Děti v hotelu Danai Beach Resort *****

Danai Beach Resort nabízí rodičům s dětmi služby dětského klubu, který je otevřen od 10:00 do 14:00 a od 17:00 do 21:00. Klub je určen dětem od 4 do 11 let.

Pro mladší děti je možné domluvit hlídání za poplatek.

Doprava do hotelu Danai Beach Resort & Villas

Z mezinárodního letiště Thessaloniki do hotelu je to 85 km a cesta autem zabere přibližně 50 minut. 

Mapa - Danai Beach Resort & Villas *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Řecka do hotelu Danai Beach Resort & Villas *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Danai Beach Resort & Villas *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Danai Beach Resort & Villas *****

Factsheet

Letová spojení do Řecka

Ing. Radka Urbánková
Danai Beach Resort & Villas
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.