Grecotel Creta Palace *****

Řecko

Jedinečný rodinný resort na mýtickém ostrově Kréta

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Grecotel Creta Palace

Pro hotel Grecotel Creta Palace není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Grecotel Creta Palace.

Typ pokoje
Strava

Transfer zahrnut
Letecká společnost
Bonus
EUR
Cena zájezdu
- /osoba
Původní cena
-/osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Destinaci
jsme
navštívili

Hotel Grecotel Creta Palace *****

Lokalita Řecko, Kréta, Réthymno | Zobrazit mapu
Strava Polopenze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Soukromá písečná pláž Kulinářské zážitky pro dospělé i děti Rodinný hotel v blízkosti Réthymna

Popis hotelu Grecotel Creta Palace ***** Řecko

Hotel Grecotel Creta Palace bude otevřen pro první  klienty 4.6.2021

Resort Creta Palace se nachází na ostrově Kréta, který je opředený mnoha mýty a známý také jako ostrov Dia. Těšit se můžete na nekonečnou zábavu, dlouhé písčité pláže a jedinečné, vysoké hory. Vydejte se do světa starodávné civilizace a ochutnejte tradiční krétskou kuchyni.

Hotel se nachází ve třetím největším městě Kréty – Rethymno. Právě Rethymno je jediné město, kde jde kouzelná atmosféry starého města ruku v ruce s novodobým stylem života místních obyvatel. Živá atmosféra starého města je ideální pro dlouhé večerní procházky, při které si můžete prohlédnout budovy, které jsou postaveny v jedinečném architektonickém slohu. V malebném přístavu si budete moci všimnout prvků italské architektury, a to z toho důvodu, že město bylo hodně ovlivněno obyvateli Benátek. Na Rethymno mělo ale také velký vliv Turecko, a proto zde najdete i prvny turecké kultury. Ve městě se rozhodně nebudete nudit, najdete tu totiž velké množství barů, kaváren, hospůdek a diskoték.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Palace Guestroom

Palace Guestroom

Pokoje Palace Guestroom o rozloze 45 m2 se nachází v hlavní budově hotelu a pyšní se krásným výhledem na moře...

Junior Bungalow Suite

Junior Bungalow Suite

Suity Junior Bungalow o rozloze 35 m2 se nacházejí v přízemním či prvním patře hotelu a pyšní se přímým a ničím nerušeným výhledem na moře...

Two Bedroom Luxury Bungalow Suite

Two Bedroom Luxury Bungalow Suite

Suity Two Bedroom Luxury Bungalow o rozloze 70 m2 se pyšní zejména prostornou terasou s ničím nerušeným výhledem na moře...

Palace Family Bungalow Suite

Palace Family Bungalow Suite

Milovníci přírody jistě ocení suitu Palace Family Bungalow o rozloze 66 m2. Tyto suity totiž najdete přímo v hotelových zahradách a každý den tak můžete přivítat pohledem na krásně r..

Gastronomie a hotelové restaurace

Labyrinth, Fine Dining Atrium Restaurant

Labyrinth je hlavní restaurací hotelu Creta Palace a její hlavní předností je veranda o velikosti 2000 m2. Restauraci najdete přímo nad historickým palácem krále Mínóse s mytologickým labyrintem. Těšit se můžete na vaření přímo před vašima očima, grilování, perfektní atmosféru a opravdu kvalitní pokrmy.

Svůj den můžete v této restauraci začít bohatou snídaní, která je podávána formou bufetu a během níž si pochutnáte např. na místních delikatesách či vegetariánských a veganských pokrmech. Obědový bufet se pak nese ve stylu středomořské kuchyně. Večeři vám vždy zpříjemní jeden ze 14 tematických večerů, během nichž ochutnáte speciality z celého světa. Pro děti je zde připravený speciální koutek, v němž si budou moci pochutnat na pokrmech připravených speciálně pro ně.

Barbarossa, a la carte Fish Restaurant

Vydejte se do rybí restaurace poblíž pláže a pochutnejte si buď na pokrmu z úlovku dne či na pokrmech ze stálého menu. V restauraci Barbarossa se servírují jedinečné řecké humří špagety a jiné vybrané pokrmy ze Středomoří. Kuchaři této restaurace také umí připravit speciální dětská menu. Tato rybí restaurace je itevřena v době večeře.

Golden Dragon, a la carte Asian Restaurant

Restaurace Golden Dragon servíruje čerstvé orientální delikatesy a moderně upravené pokrmy z Východu a zaměřuje se hlavně na čínskou kuchyni. Kuchaři této restaurace také umí připravit speciální dětská menu.

Kafenion “The Beautiful Hellas”, Authentic greek coffee house

V typické řecké kavárně Kafenion, nacházející se vedle kostela ve vesnici bungalovů, se míchají speciální nápoje, jako je Ouzo, Raki a jiné místní drinky. Skvělým doprovodem k těmto drinkům jsou pak zdejší předkrmy meze.

Princess Ariadne, All day brasserie

Objednejte si drink nebo lehkou svačinu v pivnici Ariadne, kterou najdete u bazénu. Tato pivnice vás jistě zaujme svou pohodovou atmosférou a krásným výhledem na moře. V nabídce pak najdete výtečné řecké a mezinárodní pokrmy,  svačiny, sendviče a čerstvé saláty. K dispozici jsou také speciálně připravená dětská menu.

Talos, Lounge bar

Bar Talos vás jistě zaujme svým interiérem, který je celý zahalený do mramoru. Nachází se v hlavní budově a nabízí také verandu s výhledem na bazény a zahrady. Svůj večerní drink či koktejl si můžete užít za doprovodu živé hudby.

Caretta caretta, Beach bar

V plážovém baru Caretta caretta si můžete objednat nejen lehké svačiny, jako je například řecké souvlaki, ale také osvěžující nápoje. Děti si zde můžou uží pozorování malých želv, které se přímo v tomto baru líhnou z vajíček. Tyto želvy si také děti mohou adoptovat na dálku, a tím tak pomoct tomuto ohroženému druhu přežít.

Zeus + Amalthia Sky Bar Restaurant

Bar v oblacích Zeus + Amalthia je unikátní místo na střeše hotelu. Přijďte si pochutnat na klasických mezinárodních pokrmech a výtečných koktejlech. Váš kulinářský požitek pak ještě umocní výhled na Krétské moře.

AgrecoFarms, Cretan organic dining

Farma Agreco se rozkládá na čtyřech hektarech půdy poblíž města Rethymno a představuje tradiční způsob farmaření, který byl používán po staletí. Pobyt na farmě vám otevře fascinující svět organických, jednoduchých a zdravých potravin.

Návštěva farem Agreco by nebyla kompletní bez posezení v tradiční hospůdce Taverna, kde se podávají obrovská menu o šesti chodech, zakládající si na organické produkci farmy.

Staňte se na jeden den farmářem - ve středu si můžete zkusit, jaké to je být řeckým farmářem a naučit se tak, co vše obnáší uvaření si tradičního domácího krétského jídla. Tuto možnost nikde jinde v Řecku mít nebudete!

Farma je také ideální pro rodinný výlet. Děti jistě ocení zdejší mini zoo, po jejíž návštěvě se můžou naučit způsob přípravit těsta, které si následně upečou a sní. Pokud by děti nechtěly péct, mohou sbírat zeleninu či se naučit mnoho dalšího z farmářského života.

Kafeneio je tradiční kavárna poblíž AgrecoFarm, která se pyšní nádherným výhledem do přídody. Díky kavárně si budete moci odpočinout  v přírodě s kávou, vínem či tradičním nápojem raki v ruce.

Z farmy si samozřejmě můžete jakýkoliv místní produkt odvézt domů. Domů si tak můžete zakoupit olivový olej, víno, olivy, medové květiny a celou řadu vůní a kosmetických přípravků vhodných pro péči o tělo.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Každý z Vás jste jedinečný. Určitě máte své vlastní sny a přání. Zavřete oči a představte si dovolenou po jaké toužíte – plnou hřejivého slunce, klidných pláží obklopených průzračným azurovým mořem, gastronomických zážitků a golfových greenů či tradičních lázní. Luxus nejvyšší světové třídy, na který jste zvyklí v exotice pro Vás nyní nabízíme i v Řecku.

Individuální zájezd dle přání klienta

Každý zájezd do Evropy je vytvořen speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby klienta. Termín, délka pobytu, místo nebo styl ubytování, vše bude sestaveno podle Vašich přání. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připraven i zájezd pro Vás. Můžete nám zavolat na tel. číslo +420 724 730 018 nebo +420 724 730 016, napsat svou představu na email zajezdy@deluxea.cz, nebo nás navštívit osobně v jedné z našich kanceláří v Praze, Brně či Bratislavě. 

 

 

Kategorie a vybavení pokojů Grecotel Creta Palace

Hotel Creta Palace se pyšní hned několika kategoriemi pokojů, ovšem ve všech najdete toto zařízení:

 • balkón/terasa
 • soukromá koupelna/sprcha/záchod
 • elektrická zásuvka pro strojek na holení (120 V)
 • župany/pantofle/plážové ručníky
 • fén
 • telefon s přímým vytáčením
 • koupelnové přípravky (Eau de Grèce)
 • LCD televize se satelitními kanály
 • klimatizace/topení
 • lednice, minibar, elektrický trezor
 • zrcadlo pro holení/aplikaci make-upu, velké zrcadlo
 • služba praní/sušení/žehlení prádla
 • přístup na internet skrz Wi-Fi v celém hotelu a na pokoji
 • rychlovarná konvice
 • zařízení pro přípravu čaje a kávy, kávovar

Hotel ale také nabízí služby Famous Class, díky kterým se můžete těšit na:

 • doprovod do pokoje po příjezdu
 • svého experta, který vám bude k dispozici
 • expresní VIP chech-in a check-out
 • late check-out (podmíněno dostupností)
 • šampaňské/čerstvé sezónní ovoce či jiné občerstvení při příjezdu
 • osvěžující ručník při příjezdu
 • překvapení na uvítání pro děti
 • soukromou prohlídku hotelu
 • privátní automobilové parkoviště s obsluhou
 • každodenní osobní doručení předpovědi počasí a minerální vody
 • 2x denně pokojovou službu (dostupnou 24 hodin denně)
 • možnost výběru polštářů
 • vybalení věcí personálem
 • širokou nabídku koupelnových doplňků pro děti i dospělé
 • dvě večeře zdarma za týden ve vybraných á la carte restauracích pro hosty s polopenzí (pobyt v délce minimálně 7 nocí)
 • dvě večeře zdarma za týden v hlavní restauraci pro hosty s Bed & Breakfast (pobyt v délce minimálně 7 nocí)
 • možnost výběru vaší speciální večeře
 • stolovací koutek pro děti
 • večeře pro děti zdarma ve kterékoliv á la carte restauraci ze speciálního dětského menu
 • plážový servis
 • zapůjčení ručníků na pláži
 • osvěžující drinky a svačiny na pláži (od rána do odpoledne)
 • soukromý transport z/na letiště
 • služby limuzíny s vybranou hudbou a limonádami
 • osvěžující nápoje v suitě - vámi vybraná vína, lihoviny a limonády
 • soukromé stolování ve vile (večeře, barbecue, a další)
 • soukromého kuchaře a komorníka
 • profesionální přípravu koupele, lázeňské procedury v suitě (masáže, manikúra, pedikúra)

Nabídka pokojů

Palace Guestroom

Palace Guestroom

Pokoje Palace Guestroom o rozloze 45 m2 se nachází v hlavní budově hotelu a pyšní se krásným výhledem na moře. Najdete je ve vrchních patrech Creta Palace a těšit se můžete na krásný pokoj s jedinečnou výzdobou a designovým nábytkem, který perfektně ladí k interiéru v barvě slonoviny. Tyto pokoje jsou vhodné pro dvě osoby. V ložnici najdete postel o velikosti king, zatímco v mramorové koupelně stojí dvě umyvadla a jedna vana.

Junior Bungalow Suite

Junior Bungalow Suite

Suity Junior Bungalow o rozloze 35 m2 se nacházejí v přízemním či prvním patře hotelu a pyšní se přímým a ničím nerušeným výhledem na moře. Tento výhled je ničím nerušený z toho důvodu, jelikož se suity nacházejí v těsné blízkosti moře. Po otevření dveří se vám naskytne pohled na exotické palmy v krásné hotelové zahradě. V ložnici najdete postel o velikosti king a v obývacím pokoji jednu pohovku nejen pro posezení, ale také na spaní. V mramorové koupelně se můžete těšit na jedno umyvadlo a sprchu.

Two Bedroom Luxury Bungalow Suite

Two Bedroom Luxury Bungalow Suite

Suity Two Bedroom Luxury Bungalow o rozloze 70 m2 se pyšní zejména prostornou terasou s ničím nerušeným výhledem na moře. Těšit se můžete na dvě postele o velikosti king, obývací pokoj se dvěma pohovkami a dvě mramorové koupelny, z nichž v každé najdete jedno umyvadlo a jednu sprchu. Toto ubytování je vhodné až pro šest osob.

Palace Family Bungalow Suite

Palace Family Bungalow Suite

Milovníci přírody jistě ocení suitu Palace Family Bungalow o rozloze 66 m2. Tyto suity totiž najdete přímo v hotelových zahradách a každý den tak můžete přivítat pohledem na krásně rozkvetlé květiny. Suity se ale také pyšní částečným výhledem na moře a velkým prostorem, díky kterému jsou tou nejlepší volbou pro rodiny. V hlavní ložnici najdete jednu manželskou postel a jednu pohovku, zatímco obývací pokoj je vybaven dvěma oddělenými postelemi a jednou pohovkou. Těšit se můžete také na dvě koupelny s jedním umyvadlem a jednou sprchou. Speciálním prvkem této suity je bezesporu rozlehlá terasa s opalovacími lehátky, slunečníky a nábytkem pro posezení.

Palace Luxury Suite

Palace Luxury Suite

Suity Palace Luxury o rozloze 86 m2 najdete v hlavní budově hotelu ve vyšších patrech a pyšní se tak jedinečným výhledem na široké okolí hotelu. Interiér je zdoben přírodním dřevem, kůží a doplňky v bílých a krémových barvách. V hlavní ložnici najdete postel o velikosti king, v obývacím pokoji pak dvě oddělená lůžka a v mramorové koupelně dvě umyvadla, vanu a sprchu.

One-Bedroom Bungalow Suite

One-Bedroom Bungalow Suite

Suity One-Bedroom Bungalow o rozloze 42 až 48 m2 se nachází v prvním patře hotelu a chlubí se tak krásným výhledem na moře. Tento výhled je také dán tím, že jsou sutiy umístěny v blízkosti pláže. V suitách najdete elegantní hlavní ložnici s postelí o velikosti king, obývací místnost se dvěma oddělenými postelemi (vhodnými pro dvě děti), koupelnu se dvěma umyvadly, vanou a sprchou a verandu s pohodlným nábytkem.

Deluxe Junior Bungalow Suite Private Pool

Deluxe Junior Bungalow Suite Private Pool

Zažijte skvělou dovolenou v suitách Deluxe Junior Bungalow Private Pool o rozloze 40 m2, jejichž chloubou je zcela jistě soukromý bazén o velikosti 12,5 m2. V případě, že se raději opalujete přímo u moře, je pro vás tato suita jasnou volbou. Suity Deluxe Junior Bungalow Private Pool se totiž nachází jen pár kroků od krásné písčité pláže. V ložnici najdete manželskou postel a jednu pohovku a v koupelně pak jedno umyvadlo a vanu. Suita je speciální tím, že disponuje prostornými skříněmi, opalovacími lehátky, slunečníky, venkovním nábytkem vhodným pro stolování a večerní posezení a hlavně terasou s přímým vstupem na pláž.

Deluxe One-Bedroom Bungalow Suite Private Pool

Deluxe One-Bedroom Bungalow Suite Private Pool

Bungalovy Deluxe One-Bedroom Suite Private Pool o rozloze 46 až 50 m2 se nachází přímo na pláži a pyšní se soukromým bazénem o velikosti 18 m2. V těchto luxusních bungalovech, zahalených do kamene, najdete vaši soukromou zahradu, velikou hlavní ložnici s postelí o velikosti king, oddělený obývací pokoj s ručně vyrobeným nábytkem a dvěma pohovkami a samostatnou venkovní terasu. Dále se můžete těšit na mramorovou koupelnu s umyvadlem, masážní vanou a oddělenou sprchou, soukromý altánek na pláži, kosmetický balíček, opalovací lehátka, slunečník a přímý vstup na písečnou pláž.

Presidential Villa Private Pool

Presidential Villa Private Pool

Chcete-li si svou dovolenou užít opravdu ve velkém stylu, je vila Presidential Private Pool tou pravou! Tato vila se pyšní rozlohou 164 m2 a rozkládá se ve dvou patrech. V této vile také najdete dva plně vybavené balkóny, obývací pokoje, jídelnu, verandu s pohovkami a jídelním stolem a velký privátní bazén o velikosti 23 m2. Tato vila v podobě středomořského plážového domku se nachází přímo na písečné pláži. V přízemním patře se nachází vstupní salónek, který vede do obývacího pokoje a prostorů pro stolování, z nichž se dále dostanete do malebné zahrady s bazénem a přímým vstupem na pláž. Velké ložnice v druhém patře jsou vybaveny postelemi o velikosti king a pyšní se jedinečným výhledem na moře. Ve vile také najdete rovnou tři mramorové koupelny - první s masážní vanou, dvěma umyvadly a odděleným záchodem, druhou s masážní vanou a dvěma umyvadly a třetí pouze s jedním umyvadlem. Ubytujete-li se v této vile, budete moci využít privátní altánek na pláži a budete mít k dispozici také kosmetické přípravky, polstrovaná opalovací lehátka a slunečník. Z vily je to pak jen pár kroků na písčitou pláž.

Creta Palace Dream Villa Private Pool

Creta Palace Dream Villa Private Pool

Prvotřídní vily Creta Palace Dream Private Pool o rozloze 120 až 150 m2 se nachází ve vilové části hotelu a pyšní se jedinečným výhledem na moře. Tyto vily také disponují velkými venkovními prostory o velikosti 100 až 150 m2. Těšit se můžete na oddělené pokoje, tři ložnice, obývací pokoj a jídelnu. V ložnici najdete tři postele o velikosti king a dvě pohovky a ve třech koupelnách pak masážní vanu, čtyři umyvadla, oddělený záchod, dvě sprchy a jednu sprchovací místnost. Mezi unikátní prvky této vily jistě patří soukromý bazén o velikosti 18 m2, privátní altánek na pláži, kosmetické doplňky, polstrovaná opalovací lehátka, slunečník, několik velkých teras a pergol, stůl se židlemi a přímý vstup na pláž.

Pláž a moře

Jedna z forem perfektní dovolené je jistě opalování se na pláži a koupání se v křišťálově čisté mořské vodě. Právě tuto formu perfetkní dovolené v hotelu Creta Palace zažijete!

Hotel se nachází kousek od 300 metrů dlouhé písčité a oblázkové pláže. Na pláži najdete převlékací kabinky, ale také oddělenou část s obsluhou, velkými soukromými stany a exkluzivními službami (tato část pláže je za příplatek). Této pláži byla udělena prestižní mezinárodní cena Blue Flag.

Na pláži budete mít zcela zdarma k dispozici:

 • lehátka
 • slunečníky
 • sprchy
 • ručníky

Online cena a slevy Grecotel Creta Palace *****

 
Typ pokoje / kapacita
Cena zájezdu / info
Zahrnuto v ceně
Bungalow, Side Sea View
Max. kapacita ++

Pokoje Palace Guestroom o rozloze 45 m2 se nachází v hlavní budově hotelu a pyšní se krásným výhledem na moře. Najdete je ve vrchních patrech Creta Palace a těšit se můžete na krásný pokoj s jedinečnou výzdobou a designovým nábytkem, který perfektně ladí k interiéru v barvě slonoviny. Tyto pokoje jsou vhodné pro dvě osoby. V ložnici najdete postel o velikosti king, zatímco v mramorové koupelně stojí dvě umyvadla a jedna vana.

Cena pokoje se načítá...
Strava
Cena zájezdu
- /os
Původní cena
- /os
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
Odlet - Přílet
, dnů
Pobyt v hotelu
, nocí
Český delegát
Delegát
Letenka
Transfer
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím. Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Bungalow, Side Sea View
Max. kapacita ++

Pokoje Palace Guestroom o rozloze 45 m2 se nachází v hlavní budově hotelu a pyšní se krásným výhledem na moře. Najdete je ve vrchních patrech Creta Palace a těšit se můžete na krásný pokoj s jedinečnou výzdobou a designovým nábytkem, který perfektně ladí k interiéru v barvě slonoviny. Tyto pokoje jsou vhodné pro dvě osoby. V ložnici najdete postel o velikosti king, zatímco v mramorové koupelně stojí dvě umyvadla a jedna vana.

Cena pokoje se načítá...
Strava
Cena zájezdu
- /os
Původní cena
- /os
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
Odlet - Přílet
, dnů
Pobyt v hotelu
, nocí
Český delegát
Delegát
Letenka
Transfer
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím. Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Junior Bungalow Suite, Seafront
Max. kapacita ++

Suity Junior Bungalow o rozloze 35 m2 se nacházejí v přízemním či prvním patře hotelu a pyšní se přímým a ničím nerušeným výhledem na moře. Tento výhled je ničím nerušený z toho důvodu, jelikož se suity nacházejí v těsné blízkosti moře. Po otevření dveří se vám naskytne pohled na exotické palmy v krásné hotelové zahradě. V ložnici najdete postel o velikosti king a v obývacím pokoji jednu pohovku nejen pro posezení, ale také na spaní. V mramorové koupelně se můžete těšit na jedno umyvadlo a sprchu.

Cena pokoje se načítá...
Strava
Cena zájezdu
- /os
Původní cena
- /os
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
Odlet - Přílet
, dnů
Pobyt v hotelu
, nocí
Český delegát
Delegát
Letenka
Transfer
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím. Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Junior Bungalow Suite, Seafront
Max. kapacita ++

Suity Junior Bungalow o rozloze 35 m2 se nacházejí v přízemním či prvním patře hotelu a pyšní se přímým a ničím nerušeným výhledem na moře. Tento výhled je ničím nerušený z toho důvodu, jelikož se suity nacházejí v těsné blízkosti moře. Po otevření dveří se vám naskytne pohled na exotické palmy v krásné hotelové zahradě. V ložnici najdete postel o velikosti king a v obývacím pokoji jednu pohovku nejen pro posezení, ale také na spaní. V mramorové koupelně se můžete těšit na jedno umyvadlo a sprchu.

Cena pokoje se načítá...
Strava
Cena zájezdu
- /os
Původní cena
- /os
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
Odlet - Přílet
, dnů
Pobyt v hotelu
, nocí
Český delegát
Delegát
Letenka
Transfer
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím. Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Palace Family Bungalow Suite, Side Sea View
Max. kapacita +++++

Milovníci přírody jistě ocení suitu Palace Family Bungalow o rozloze 66 m2. Tyto suity totiž najdete přímo v hotelových zahradách a každý den tak můžete přivítat pohledem na krásně rozkvetlé květiny. Suity se ale také pyšní částečným výhledem na moře a velkým prostorem, díky kterému jsou tou nejlepší volbou pro rodiny. V hlavní ložnici najdete jednu manželskou postel a jednu pohovku, zatímco obývací pokoj je vybaven dvěma oddělenými postelemi a jednou pohovkou. Těšit se můžete také na dvě koupelny s jedním umyvadlem a jednou sprchou. Speciálním prvkem této suity je bezesporu rozlehlá terasa s opalovacími lehátky, slunečníky a nábytkem pro posezení.

Cena pokoje se načítá...
Strava
Cena zájezdu
- /os
Původní cena
- /os
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
Odlet - Přílet
, dnů
Pobyt v hotelu
, nocí
Český delegát
Delegát
Letenka
Transfer
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím. Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Palace Family Bungalow Suite, Side Sea View
Max. kapacita +++++

Milovníci přírody jistě ocení suitu Palace Family Bungalow o rozloze 66 m2. Tyto suity totiž najdete přímo v hotelových zahradách a každý den tak můžete přivítat pohledem na krásně rozkvetlé květiny. Suity se ale také pyšní částečným výhledem na moře a velkým prostorem, díky kterému jsou tou nejlepší volbou pro rodiny. V hlavní ložnici najdete jednu manželskou postel a jednu pohovku, zatímco obývací pokoj je vybaven dvěma oddělenými postelemi a jednou pohovkou. Těšit se můžete také na dvě koupelny s jedním umyvadlem a jednou sprchou. Speciálním prvkem této suity je bezesporu rozlehlá terasa s opalovacími lehátky, slunečníky a nábytkem pro posezení.

Cena pokoje se načítá...
Strava
Cena zájezdu
- /os
Původní cena
- /os
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
Odlet - Přílet
, dnů
Pobyt v hotelu
, nocí
Český delegát
Delegát
Letenka
Transfer
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím. Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
One - Bedroom Bungalow Suite, Sea View
Max. kapacita +++

Suity One-Bedroom Bungalow o rozloze 42 až 48 m2 se nachází v prvním patře hotelu a chlubí se tak krásným výhledem na moře. Tento výhled je také dán tím, že jsou sutiy umístěny v blízkosti pláže. V suitách najdete elegantní hlavní ložnici s postelí o velikosti king, obývací místnost se dvěma oddělenými postelemi (vhodnými pro dvě děti), koupelnu se dvěma umyvadly, vanou a sprchou a verandu s pohodlným nábytkem.

Cena pokoje se načítá...
Strava
Cena zájezdu
- /os
Původní cena
- /os
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
Odlet - Přílet
, dnů
Pobyt v hotelu
, nocí
Český delegát
Delegát
Letenka
Transfer
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím. Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
One - Bedroom Bungalow Suite, Sea View
Max. kapacita +++

Suity One-Bedroom Bungalow o rozloze 42 až 48 m2 se nachází v prvním patře hotelu a chlubí se tak krásným výhledem na moře. Tento výhled je také dán tím, že jsou sutiy umístěny v blízkosti pláže. V suitách najdete elegantní hlavní ložnici s postelí o velikosti king, obývací místnost se dvěma oddělenými postelemi (vhodnými pro dvě děti), koupelnu se dvěma umyvadly, vanou a sprchou a verandu s pohodlným nábytkem.

Cena pokoje se načítá...
Strava
Cena zájezdu
- /os
Původní cena
- /os
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
Odlet - Přílet
, dnů
Pobyt v hotelu
, nocí
Český delegát
Delegát
Letenka
Transfer
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím. Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Deluxe Junior Bungalow Suite, Private Pool
Max. kapacita ++

Zažijte skvělou dovolenou v suitách Deluxe Junior Bungalow Private Pool o rozloze 40 m2, jejichž chloubou je zcela jistě soukromý bazén o velikosti 12,5 m2. V případě, že se raději opalujete přímo u moře, je pro vás tato suita jasnou volbou. Suity Deluxe Junior Bungalow Private Pool se totiž nachází jen pár kroků od krásné písčité pláže. V ložnici najdete manželskou postel a jednu pohovku a v koupelně pak jedno umyvadlo a vanu. Suita je speciální tím, že disponuje prostornými skříněmi, opalovacími lehátky, slunečníky, venkovním nábytkem vhodným pro stolování a večerní posezení a hlavně terasou s přímým vstupem na pláž.

Cena pokoje se načítá...
Strava
Cena zájezdu
- /os
Původní cena
- /os
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
Odlet - Přílet
, dnů
Pobyt v hotelu
, nocí
Český delegát
Delegát
Letenka
Transfer
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím. Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Deluxe Junior Bungalow Suite, Private Pool
Max. kapacita ++

Zažijte skvělou dovolenou v suitách Deluxe Junior Bungalow Private Pool o rozloze 40 m2, jejichž chloubou je zcela jistě soukromý bazén o velikosti 12,5 m2. V případě, že se raději opalujete přímo u moře, je pro vás tato suita jasnou volbou. Suity Deluxe Junior Bungalow Private Pool se totiž nachází jen pár kroků od krásné písčité pláže. V ložnici najdete manželskou postel a jednu pohovku a v koupelně pak jedno umyvadlo a vanu. Suita je speciální tím, že disponuje prostornými skříněmi, opalovacími lehátky, slunečníky, venkovním nábytkem vhodným pro stolování a večerní posezení a hlavně terasou s přímým vstupem na pláž.

Cena pokoje se načítá...
Strava
Cena zájezdu
- /os
Původní cena
- /os
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
Odlet - Přílet
, dnů
Pobyt v hotelu
, nocí
Český delegát
Delegát
Letenka
Transfer
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím. Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Nejnižší cena od 1 939 Kč / osoba, noc, polopenze v Bungalow, Garden View
v termínu od 06.10.2021 do 01.11.2021

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

Osobní poradenství a doporučení
Zpáteční letenku (z Prahy, Vídně či jiného letiště dle kalkulace) vč. letištních tax v uvedené cestovní třídě
Ubytování na vybraný počet nocí
Stravování dle uvedené kalkulace výše
Zpáteční transfer klimatizovaným vozidlem dle kalkulace z letiště přímo do hotelu
Help desk naší cestovní kanceláře v České republice 24h/7d
Cestovní kancelář DELUXEA a.s. získala prodloužení pojištění proti úpadku do 27.01.2022. Náš limit pojistného plnění je extrémně vysoký, 70.000.000 Kč (více zde)
Informace před cestou na zájezd s naší cestovní kanceláří
SLUŽBY NEKUPUJEME U ŽÁDNÉ NĚMECKÉ CESTOVNÍ KANCELÁŘE A PŘI CESTOVÁNÍ NEBUDETE ČLENY NĚMECKÉ SKUPINY. ZÁJEZD OBJEDNÁVÁ NAŠE CESTOVNÍ KANCELÁŘ PŘÍMO V ŘECKU. PŘÍPADNÉ ZMĚNY VYŘÍDÍME RYCHLE

Vylepšete svůj zájezd - možnosti rozšíření

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Profi foto hotelu Grecotel Creta Palace *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Grecotel Creta Palace

Labyrinth, Fine Dining Atrium Restaurant

Labyrinth je hlavní restaurací hotelu Creta Palace a její hlavní předností je veranda o velikosti 2000 m2. Restauraci najdete přímo nad historickým palácem krále Mínóse s mytologickým labyrintem. Těšit se můžete na vaření přímo před vašima očima, grilování, perfektní atmosféru a opravdu kvalitní pokrmy.

Svůj den můžete v této restauraci začít bohatou snídaní, která je podávána formou bufetu a během níž si pochutnáte např. na místních delikatesách či vegetariánských a veganských pokrmech. Obědový bufet se pak nese ve stylu středomořské kuchyně. Večeři vám vždy zpříjemní jeden ze 14 tematických večerů, během nichž ochutnáte speciality z celého světa. Pro děti je zde připravený speciální koutek, v němž si budou moci pochutnat na pokrmech připravených speciálně pro ně.

Barbarossa, a la carte Fish Restaurant

Vydejte se do rybí restaurace poblíž pláže a pochutnejte si buď na pokrmu z úlovku dne či na pokrmech ze stálého menu. V restauraci Barbarossa se servírují jedinečné řecké humří špagety a jiné vybrané pokrmy ze Středomoří. Kuchaři této restaurace také umí připravit speciální dětská menu. Tato rybí restaurace je itevřena v době večeře.

Golden Dragon, a la carte Asian Restaurant

Restaurace Golden Dragon servíruje čerstvé orientální delikatesy a moderně upravené pokrmy z Východu a zaměřuje se hlavně na čínskou kuchyni. Kuchaři této restaurace také umí připravit speciální dětská menu.

Kafenion “The Beautiful Hellas”, Authentic greek coffee house

V typické řecké kavárně Kafenion, nacházející se vedle kostela ve vesnici bungalovů, se míchají speciální nápoje, jako je Ouzo, Raki a jiné místní drinky. Skvělým doprovodem k těmto drinkům jsou pak zdejší předkrmy meze.

Princess Ariadne, All day brasserie

Objednejte si drink nebo lehkou svačinu v pivnici Ariadne, kterou najdete u bazénu. Tato pivnice vás jistě zaujme svou pohodovou atmosférou a krásným výhledem na moře. V nabídce pak najdete výtečné řecké a mezinárodní pokrmy,  svačiny, sendviče a čerstvé saláty. K dispozici jsou také speciálně připravená dětská menu.

Talos, Lounge bar

Bar Talos vás jistě zaujme svým interiérem, který je celý zahalený do mramoru. Nachází se v hlavní budově a nabízí také verandu s výhledem na bazény a zahrady. Svůj večerní drink či koktejl si můžete užít za doprovodu živé hudby.

Caretta caretta, Beach bar

V plážovém baru Caretta caretta si můžete objednat nejen lehké svačiny, jako je například řecké souvlaki, ale také osvěžující nápoje. Děti si zde můžou uží pozorování malých želv, které se přímo v tomto baru líhnou z vajíček. Tyto želvy si také děti mohou adoptovat na dálku, a tím tak pomoct tomuto ohroženému druhu přežít.

Zeus + Amalthia Sky Bar Restaurant

Bar v oblacích Zeus + Amalthia je unikátní místo na střeše hotelu. Přijďte si pochutnat na klasických mezinárodních pokrmech a výtečných koktejlech. Váš kulinářský požitek pak ještě umocní výhled na Krétské moře.

AgrecoFarms, Cretan organic dining

Farma Agreco se rozkládá na čtyřech hektarech půdy poblíž města Rethymno a představuje tradiční způsob farmaření, který byl používán po staletí. Pobyt na farmě vám otevře fascinující svět organických, jednoduchých a zdravých potravin.

Návštěva farem Agreco by nebyla kompletní bez posezení v tradiční hospůdce Taverna, kde se podávají obrovská menu o šesti chodech, zakládající si na organické produkci farmy.

Staňte se na jeden den farmářem - ve středu si můžete zkusit, jaké to je být řeckým farmářem a naučit se tak, co vše obnáší uvaření si tradičního domácího krétského jídla. Tuto možnost nikde jinde v Řecku mít nebudete!

Farma je také ideální pro rodinný výlet. Děti jistě ocení zdejší mini zoo, po jejíž návštěvě se můžou naučit způsob přípravit těsta, které si následně upečou a sní. Pokud by děti nechtěly péct, mohou sbírat zeleninu či se naučit mnoho dalšího z farmářského života.

Kafeneio je tradiční kavárna poblíž AgrecoFarm, která se pyšní nádherným výhledem do přídody. Díky kavárně si budete moci odpočinout  v přírodě s kávou, vínem či tradičním nápojem raki v ruce.

Z farmy si samozřejmě můžete jakýkoliv místní produkt odvézt domů. Domů si tak můžete zakoupit olivový olej, víno, olivy, medové květiny a celou řadu vůní a kosmetických přípravků vhodných pro péči o tělo.

All Inclusive

 Pro děti je připraveno občerstvení v dětském světě po celý den.

 

Nově hotel nabízí nápojový balíček - value pack - který zahrnuje následující: hosté si mohou dát nealkoholické nápoje, vodu i džusy v době od 10:30 do 18:30 ve vybraných restauracích/barech.

Zároveň jsou tyto nápoje servírované i v rámci večeře v hlavní restauraci.

Aktivity

Pláž

Jedna z forem perfektní dovolené je jistě opalování se na pláži a koupání se v křišťálově čisté mořské vodě. Právě tuto formu perfetkní dovolené v hotelu Creta Palace zažijete!

Hotel se nachází kousek od 300 metrů dlouhé písčité a oblázkové pláže. Na pláži najdete převlékací kabinky, ale také oddělenou část s obsluhou, velkými soukromými stany a exkluzivními službami (tato část pláže je za příplatek). Této pláži byla udělena prestižní mezinárodní cena Blue Flag.

Venkovní bazény

V hotelu najdete hned několik venkovních bazénů, kontrétně tedy jeden sladkovodní bazén o velikosti 786 m2, jeden dětský bazén o rozloze 200 m2 se dvěma skluzavkami a deset privátních bazénů pro hosty ubytované ve vilách.

Kryté bazény

Kromě venkovních bazénů nabízí hotel také bazény kryté, konkrétně jeden sladkovodní bazén (vyhřívaný v období od října do dubna).

Aktivity

V hotelu Creta Palace se opravdu nebudete nudit, neboť je tady bohatá nabídka aktivit. Můžete se na těšit na centrum vodních sportů, tenisové hřiště, promítací místnost, basketbalové hřiště, pétanque/boccia, centrum střelby, různé druhy sportů a letní kempy.

Nakupování

Přivezete-li si vždy rádi z dovolené něco nového, můžete se vydat na nákup i hotelovém resortu. Najdete tu klenotnictví „Charisma“, tržnici „Sun Stores“, obchod s módou „Fifty fifty, farmářský obchod AgrecoFarms a obchod s dětským zboží.

King Minos

King Minos je venkovní divadlo, ve kterém se pořádají speciální večerní programy.

Zajímavá místa města Rethymno

Nechte na sebe dýchnout bohatou historii malebného městského centra. Do centra města se dostanete hned po někalika překrásných pěších stezkách. Prohlídku města můžete začít například na ulici Arkadíou, ze které se vydáte po unikátní kulturní cestě, díky níž projdete historické centrum Rehymna z východu na západ.

Benátská pevnost Fortezza stojí na kopcích Paleókastro a při její návštěvě si můžete prohlédnout překrásné historické budovy, výhled na Krétské moře a okolí města.

Klášter Arkadi se nachází 20 kilometrů od města Rethymno uprostřed bohaté zeleně plné dubových, kermesových a borovicových stromů a vinic. Jeho architektura byla ovlivněna mnoha styly, např. renesancí, gotikou, klasicismem a barokem.

V klášteře Preveli se obdivu návštěvníků nejvíce těší dřevěné kněžiště s rozmanitými náboženskými ikonami. Tyto ikony jsou opravdu mistrovským dílem a představují scény z Bible.

Jeskyně Sfendoni je jedna z nejdůležitějších jeskyň v Řecku. A to z toho důvodu, že je opravdu jedinečná a krásná a jí podobnou byste v Řecku jen těžko hledali. Tato jeskyně jistě uchvátí každého návštěvníka.

Jeskyně Ideon je posvátná jeskyně nacházející se na plošině Nida a skrývá plno tajemství. Jeskyně je fascinující tím, že právě zde, podle starých řeckých bájů a pověstí, skryla Rhea svého syna Dia, aby jej zachránila před jeho otcem Kronem.

Krétská muzea ve městě Rethymno

Archeologické muzeum jistě nadchne všechny milovníky historie. Ti se mohou těšit na výstavu místních relikvií, které mapují vývoj města od neolitického období až po období nadvlády římského impéria. Mezi vystavenými exponáty najdete například klenoty, nástroje, figurky a bodce kopí.

Historické a folklórní muzeum nabízí výjimečnou kolekci tkaných výrobků a způsobů jejich přípravy, vyšívané národní a regionální kroje, krajky, proutěné košíky, keramické umění, malované obrazy a další ukázky lidového umění.

Krétské výlety

Vesnice Margaritas je malá vesnice známá uměním hrnčířství. Hrnce se zde vyrábí ručně, za pomoci technik známých již po staletí.

Jeskyně Melidoni byla mýtickým domovem obrovského měděného obra Talose, který byl stvořen na ochranu Kréty.

AgrecoFarms je pohádková a hlavně tradiční řecká farma. Farma vám nabídne exkurzi do historických způsobů farmaření a pěstování organických surovin. Přijďte si na vlastní kůži vyzkoušet, jak se žilo a hospodařilo dříve. Na farmě si také můžete pochutnat na pokrmech uvařených z potravin, které byly vypěstovány na farmě.

Sport a wellness hotelu Grecotel Creta Palace *****

Hotel nabízí mnoho sportů, které můžete využít naprosto bezplatně. Mezi tyto sporty, které můžete bezplatně využít, patří:

 • ranní gymnastika
 • posilování ve vodě
 • aerobik
 • jóga a aero jóga
 • plážový volejbal a dětský plážový volejbal
 • plážový fotbal
 • stolní tenis
 • boccia
 • fitness centrum
 • vodní masáže
 • sauna
 • plavání v krytém bazénu
 • horolezecká stěna
 • dva osvícené tenisové kurty s umělým trávníkem
 • jízda na koni (2 km)
 • centrum horských kol nabízející tréninkový kemp, výlety na kole a zapůjčení kola

V hotelu ale také můžete zkusit moho dalších sportů, ty už jsou ale za příplatek. Mezi těmito sporty najdete:

 • lekci tenisu
 • vodní aktivity na pláži (šlapadla, kánoe)
 • motorizované vodní sporty (vodní skútr, vodní kolo, potápění, let s padákem za lodí, vodní lyžování, jízda na banánech a kruzích)

Lázně

Vstupte do světa jemných dotyků a květinami provoněných místností, kde rychle zapomenete na všechny své starosti. Nechte se hýčkat v hotelových lázní, které vám nabídnou jedinečnou péči.

V lázních se můžete těšit na:

 • krytý bazén s vodní masáží a vodním dělem
 • krytou vířivku
 • sauny
 • otevřené atrium s odpočinkovou lodžií
 • soukromé masážní místnosti
 • fitness prostory s kardio přístroji značky Technogym
 • převlékací kabinky
 • salón krásy, kde vám ošetří tvář a provedou manikúru a pedikúru
 • altánek, kde probíhají masáže

Děti v hotelu Grecotel Creta Palace *****

Klub Grecoland představuje nekonečně možností pro vaše děti. Děti si zde užijí velkou spoustu zábavy a zároveň se i něco málo naučí.

Děti si v klubu užijí:

 • stolní hry
 • aktivity ve vodě
 • týmové a skupinové aktivity
 • tematické dny
 • řecký tanec
 • dětské a rodinné akce
 • rodinnou diskotéka
 • zelené a modré dny životního prostředí

Děti se také mohou vyřádit v dětském bazénu o rozloze 200 m2. Do bazénu mohou sjet hned po dvou skluzavkách.

GrecoBaby (0-3 roky)

Řešení pro cestování s nejmenšími dětmi máte na dosah! Klub GrecoBaby nabízí luxusní dětské vybavení, jehož výčet zahrnuje dětskou postýlku, dětskou židličku, dětskou jídelní židli, tréninkové schůdky, nočník, kočárek, ohřívače lahví, dětskou vanu a dětskou chůvičku (některé položky mohou být zpoplatněny). Žádost o vybavení z GrecoBaby by měla být učiněna před příjezdem a přímo u personálu hotelu.

Grecokids (4-6 let)

Kluby GrecoKids jsou hlavně o kombinaci zábavy a učení. Děti si zde mohou vyzkoušet umění a řemesla, vodní aktivity, týmové hry, tematické akce, dny životního prostředí, lov pokladů a zahradničení a k tomu všemu se ještě dozví vše o řecké kultuře a ochraně životního prostředí. Děti zde mohou prožít klidně celý den. I co se týče jídla bude o děti celý den postaráno. V koutku Tasty Corner pro ně budou připraveny zdravé svačiny.

Grecojuniors (7-12 let)

Děti v dětském klubu Grecojuniors se mohou těšit na plno nových objevů, dobrodružství, akcí a diskoték. Ze zdejší nabídky aktivit si vybere sebenáročnější dítko. Personál klubu Grecoland se snaží propojit zábavu a vzdělání. Děti se tak během her dozvědí i něco o řecké kultuře a ochraně životního prostředí.

Grecoteens (13 a více let)

Od brzkého rána až do noci se mohou teenageři těšit na aktivity, během nichž se nestačí nudit. V klubu se mohou těšit na plážový volejbal, basketbal, plážový fotbal, turnaje, hip hop tanec, řecký tanec, bezpečné surfování po internetu, párty a mnoho dalšího.

Koutek plný dobrot

Od rána do večera si děti budou moci v Koutku dobrot pochutnávat na čertvě připravených svačinkách a nápojích připravených speiálně pro ně. Tyto svačinky jsou podávány formou bufetu, takže si každé dítko bude moci vybrat, na co má největší chuť. Koutek plný dobrot je oteřený každý den od 11:00 do 17:00 a děti ve věku od 3 do 12 let si sem pro jakoukoliv dobrotu budou moci zajít tak často, jak jen budou chtít. Všechna jídla servírovaná v tomto koutku byla vybrána po konzultaci s dietologem, nemusíte se tedy bát, že by děti jedly cokoliv, co by jim mohlo ublížit. V koutku se děti mohou těšit na:

 • čestvé ovoce
 • čestvě upečené dortíky a sušenky
 • zmrzlinu
 • jogurty
 • svačiny
 • ovocné džusy
 • mléko
 • vodu
 • ledový čaj
 • horkou čokoládu
 • polévky
 • dušenou zeleninu
 • různé druhy různě upravených mas
 • pizzu
 • těstoviny
 • domácí hamburgery
 • čerstvé saláty
 • dezerty
 • sýry

(Vše v Koutku plném dobrot mají děti zcela zdarma).

 

Vodní sporty (pro děti ve věku 8 a více let)

Děti si mohou užít vodní hry, jako je jízda na banánech, ringo či vodní sedačce. K dispozici jsou dětem také vodní lyže a vodní skútr. Pokud byste měli vy nebo vaše děti zájem cokoliv z této nabídky vodních sportů využít, stačí kontaktovat centrum vodních sportů na hlavní pláži.

Tenis (pro děti ve věku 8 a více let)

Milují-li vaše děti tenis, nebo by jej chtěly vyzkoušet, není nic snadnějšího, než je svěřit do rukou hotelových profesionálních trenérů. Trenér navrhne vašemu dítěti lekce tenisu tak, aby zlepšil jeho techniku hry a zároveň se u toho všichmi pobavili. Tenisové lekce je nutné rezervovat předem.

Horská kola (pro děti ve věku 8 a více let)

Pokud vaše děti nebaví řádit jen v hotelovém resortu, můžete se s nimi vydat na horských kolech na výlet do hor a okolních vesnic. K dispozici vám samozřejmě bude profesionální servis a kola všech velikostí, včetně sedaček pro děti.

Potápění (pro děti ve věku 8 a více let)

Děti si také mohou vyzkoušet potápění v podmořských hlubinách. V nabídce najdete hned několik certifikovaných PADI potápěcích kurzů: Bubblemaker (8-9 let), objevte potápění (děti ve věku 10 a více let), potápění v oceánu (pro děti ve věku 10 a více let). Vyzvednutí v hotelu je zahrnuto.

Život a půda - nezapomenutelné dobrodružství v hotelových zahradách

Při této aktivitě se děti dozví, jak funguje veškerý život v půdě a jak si takový život sám vypěstovat. V zahradách se ale děti také naučí, jak správně pěstovat různé druhy rostlin a jak správně kompostovat, aby doma zbývalo co nejméně odpadu. Mimo to se děti dozví, jak se zdravě stravovat. Děti jistě zaujme možnost zasazení si svého vlastního semínka, o které bude po celou dobu v hotelu pečovat.

Greek Sky @ Night - od mytologie po námořníky

Po celá staletí využívali námořníci jako jediný způsob navigace na moři hvězdy. Právě tuto navigaci pomocí hvězd na noční obloze si mohou děti na vlastní kůži vyzkoušet. Pomocí dalekohledu se dětí učí najít na hvězdném nebi konkrétní hvězdu. Děti se také učí, co hvězda je a jak vznikla jejich jména, která často pocházejí z řecké mytologie.

Sun, Fun, Jun(k) - solární energie je zdarma

Tato aktivita je zaměřena na slunce. Děti se dozvědí, co slunce je, jakou vydává energii a jak tuto energii správně využít. Jakmile se děti toto všechno dozví, mohou si pochutnat na dobrotách, které si společně s animátory upekly v solární troubě, která využívá pouze sluneční energii.

Horolezecká stěna - pokořte lezeckou stěnu

Horolezecká stěna je idální pro větší děti, které milují lezení po stromech a rády by se naučily techniku správného lezení. Při lezení na stěně bude děti vždy jistit proškolený personál. Děti se ale při této aktivitě také dozví vše nejen o horské fauně a floře, ale také o problémech hor. Děti se tak učí, že dokonce i hory jsou v ohrožení, co se týče jejich existence, a že v nich žijí ohrožené druhy zvířat a rostlin, které je nutné chránit.

Malí šéfkuchaři - nová generace michellinských kuchařů

Děti se mohou na několik dnů stát šéfkuchaři a naučit se to nejlepší z řecké kuchyně. Děti budou vařit jen z těch nejlepších, nejčerstvějších a jednoduchých ingrediencí ty nejlepší speciality krétské kuchyně (samozřejmě upravené do co nejjednodušší formy, aby je děti zvládly). Samozřejmostí všech kuchařských lekcí je vaření pouze zdravých řeckých jídel. Veškeré kuchřaské kurzy jsou samozřejmě prvotně pojaty jako zábavná hra, která děti naučí jednoduché recepy.

AgrecoFarms

Na 40 hektarové usedlosti AgrecoFarms poblíž Rethymna se můžou děti podívat, jak hospodařili naši předci. Na farmě se totiž vše dělá tak, jak to dělali rolníci před stovkami let. Nejen děti, ale i vy, si můžete každou středu zkusit, jaké to je být jeden den farmářem na této farmě. V rámci tohoto dne si všichni zkusíte, jaké to je připravit si opravdu od základu vlastní pokrmy, které si následně budete moci sníst. Děti na farmě jistě zaujme minizoo, ve které se setkají s různými druhy zvířat. Jakmile děti minizoo prozkoumají, mohou si užít různé farmářské aktivity, jako je např. výroba těsta, pečení, sběr zeleniny či příprava svého vlastního oběda.

Mapa - Grecotel Creta Palace *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Řecka do hotelu Grecotel Creta Palace *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Grecotel Creta Palace *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Grecotel Creta Palace *****

Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení

Ohlasy klientů DELUXEA

Letová spojení do Řecka

Ing. Radka Holasová
Grecotel Creta Palace
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.