Grecotel Royal Park ****

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Grecotel Royal Park

Pro hotel Grecotel Royal Park není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Grecotel Royal Park.

Typ pokoje
Strava

Transfer zahrnut
Český delegát
Letecká společnost
Bonus
EUR
Počítáme cenu Vašeho DELUXEA zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho DELUXEA zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Cena zájezdu
- /osoba- /osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu
Vašeho DELUXEA zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel Grecotel Royal Park ****

Lokalita Řecko | Zobrazit mapu
Strava All Inclusive | Více o gastronomii
Tipy specialistů

Popis hotelu Grecotel Royal Park **** Řecko

Grecotel Royal Park je přívětivý resort nacházející se na řeckém ostrově Kos, který ocení především rodiny s malými dětmi. Díky široké nabídce aktivit a společenských akcí jsou to právě děti, jež budou nadšené z této letní dovolené. V areálu hotelu se nachází například vodní skluzavky, dětské kluby a rozmanité vodní aktivity jako je například windsurfing nebo projížďka na kánoi. Dětské kluby jsou dále rozdělené podle věku dítěte tak, aby každý mohl dělat aktivity šité na míru.

Resort však není pouze pro děti, i rodiče si na tomto místě přijdou na své. Dle libosti můžete dovolenou trávit aktivně, například formou tenisu nebo využitím některého z nabízených vodních sportů, nebo jen pohodlně odpočívat na písčité pláži, zatímco se o vaše děti stará zkušený personál.

V rámci ubytování na vás čekají útulné pokoje s výhledy na moře, hory či zahrady nebo prostorné bungalovy s výzdobou hodnou moderním trendům. Milovníci dobrého jídla zase ocení tradiční řecké pokrmy v hlavní restauraci či á la carte speciality v restauraci Beach Taverna.

Samotný ostrov Kos, na kterém se resort nachází, je také bohatým zdrojem aktivit a výletů. Město Kos se nachází jen 4 kilometry od resortu a skrývají se v něm například archeologická naleziště, monument Asklepion či Apollónův chrám.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Double Room

Double Room

Pokoje Double Room o rozloze 23 m2 se nacházejí v hlavní budově resortu. Nabízí se z nich výhledy jak na moře, tak i na bohaté zahrady či hory...

Bungalow

Bungalow

Ubytujte se ve výjimečných bungalovech o rozloze 24 m2, jenž se nachází uprostřed překrásných zahrad a nabízí dokonalou kombinaci vzdušného prostředí na vesnici s hotelovým komfortem...

Family Room

Family Room

Family Room o rozloze 32 m2 je ubytování vhodné pro rodiny. Najdete zde hlavní ložnici s manželskou postelí s nebesy pro rodiče, vedlejší ložnici se dvěma oddělenými lůžky pro děti a ..

Family Bungalow

Family Bungalow

V bungalovech s názvem Family Bungalow o rozloze 35 m2 se můžete těšit na dostatečný prostor pro vás i vaše děti...

Gastronomie a hotelové restaurace

Resort Grecotel Royal Park svým hostům nabízí nápoje, svačiny i jídla přes den zdarma v rámci all inclusive nabídky. Tato nabídka zahrnuje plnou penzi (snídaně, obědy a večeře), svačiny, zmzliny, alkoholické, teplé a studené nápoje a limonády. Voda, limonády, pivo a víno jsou dostupné při obědech a večeřích.

Main Restaurant

Hlavní restaurace je určena pro snídaně, obědy i večeře. V jejím širokém menu najdete chutné řecké i mezinárodní speciality. Vyberte si mezi nepřeberným množstvím předkrmů, polévek, hlavních jídel, salátů a dezertů, zatímco vám místní šéfkuchař vytvoří nezapomenutelný zážitek ve formě živé show.

Beach Taverna

Restaurace Beach Taverna láká všechny hosty na pláži na občerstvení ve formě svačiny a chlazeného nápoje. Naopak navečer si sem můžete přijít pochutnat na á la carte specialitách (nutná rezervace).

Jídla pro děti

Zdravá strava je pro děti všeho věku velmi důležitá, což provozovatelé tohoto resortu chápou. Z toho důvodu byly po konzultaci dietologů a šéfkuchařů sestavena speciální menu pro děti, díky kterým budou mít všechnu energii potřebnou pro každodenní skotačení. Speciální menu jsou dostupná také pro hosty s různými alergiemi a zdravotními omezeními.  V rezortu dále najdete také různé druhy stravy mezinárodních značek pro malé děti.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Každý z Vás jste jedinečný. Určitě máte své vlastní sny a přání. Zavřete oči a představte si dovolenou po jaké toužíte – plnou hřejivého slunce, klidných pláží obklopených průzračným azurovým mořem, gastronomických zážitků a golfových greenů či tradičních lázní. Luxus nejvyšší světové třídy, na který jste zvyklí v exotice pro Vás nyní nabízíme i v Řecku.

Individuální zájezd dle přání klienta

Každý zájezd do Evropy je vytvořen speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby klienta. Termín, délka pobytu, místo nebo styl ubytování, vše bude sestaveno podle Vašich přání. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připraven i zájezd pro Vás. Můžete nám zavolat na tel. číslo +420 724 730 018 nebo +420 724 730 016, napsat svou představu na email zajezdy@deluxea.cz, nebo nás navštívit osobně v jedné z našich kanceláří v Praze, Brně či Bratislavě. 

 

 

Kategorie a vybavení pokojů Grecotel Royal Park

Resort Grecotel Royal Park nabízí ubytování v útulných pokojích i v přírodních bungalovech. Vyberte si ze široké nabídky výhledů na moře, zahrady či hory a nechte si navodit tu správnou letní náladu exotickou výzdobou s moderními prvky.

Vybavení všech pokojů a bungalovů zahrnuje fén, standartní koupelnové přípravky, telefon s přímým vytáčením, televizi se satelitními a hudebními kanály, rádio, lednici, klimatizaci, sejf, bezplatnou wi-fi a jednou za pobyt doplňovaný minibar.

Služby pak obsahují privilegia Guest relations & Privilege Club, welcome drink při příjezdu, denní pokojovou službu, praní a žehlení, speciální stravu, dětskou zábavu s dozorem v klubu Grecoland, parkování a soukromou prohlídku hotelu (na požádání).

Nabídka pokojů

Double Room

Double Room fotoDouble Room

Pokoje Double Room o rozloze 23 m2 se nacházejí v hlavní budově resortu. Nabízí se z nich výhledy jak na moře, tak i na bohaté zahrady či hory. Vámi vybraný výhled si budete moci každý den užívat z útulné terasy nebo balkónu. V pokojích se nachází ložnice s manželskou postelí či dvěma oddělenými lůžky, zatímco v koupelně najdete vanu a umyvadlo. Vybavení ve formě dřevěného nábytku je v moderním stylu.

Bungalow

Bungalow fotoBungalow

Ubytujte se ve výjimečných bungalovech o rozloze 24 m2, jenž se nachází uprostřed překrásných zahrad a nabízí dokonalou kombinaci vzdušného prostředí na vesnici s hotelovým komfortem. Těšit se můžete na ložnici se dvěma oddělenými lůžky nebo jednu extra velkou postel, balkón/terasu a koupelnu se sprchou/vanou a záchodem.

Family Room

Family Room

Family Room o rozloze 32 m2 je ubytování vhodné pro rodiny. Najdete zde hlavní ložnici s manželskou postelí s nebesy pro rodiče, vedlejší ložnici se dvěma oddělenými lůžky pro děti a koupelnu se sprchou/vanou a záchodem. Výzdoba je řešena formou dekorací v hřejivých barvách léta, k čemuž skvěle ladí dlážděné podlahy v chladných odstínech. Výběr výhledu bude na vás, přičemž je z čeho vybírat. Na své si přijdou milovníci hor, moře i zahrad, které budou moci sledovat z útulného balkónu či terasy.

Family Bungalow

Family Bungalow

V bungalovech s názvem Family Bungalow o rozloze 35 m2 se můžete těšit na dostatečný prostor pro vás i vaše děti. Díky dvěma ložnicím, které jsou oddělené posuvnými dveřmi, budete mít tolik potřebné soukromí, avšak zároveň i pocit blízkosti ke svým dětem. Hlavní ložnice obsahuje manželskou postel nebo dvě oddělená lůžka, zatímco vedlejší ložnice obsahuje postele pro jednotlivce. Výzdoba se nese v duchu exotiky, najdete zde bambusový nábytek sladěný s naturálním vzhledem pokojů. Dále se můžete těšit na balkón či terasu a koupelnu se sprchou/vanou a záchodem.

Pláž a moře

Aghios Georgios je jedna z nejznámějších pláží ostrova Kos. Nekonečný zlatý písek a břeh, který jemně omývají vlny, vytváří ideální podmínky pro všechny milovníky moře a opalování. Na jaře vám dokonce bude umožněno sledovat unikátní přímořské líry přímo na pláži.

Online cena a slevy Grecotel Royal Park ****

Nejnižší cena od 1 821 Kč / osoba, noc, All inclusive v Double Room Mountain/Garden View
v termínu od 23.09.2019 do 30.10.2019

EUR

Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu Vašeho DELUXEA zájezdu. Vyčkejte prosím.

Cena zájezdu v /osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

ODLET sobota24.9.2016 něděle25.9.2016 pondělí26.9.2016
NÁVRAT
pátek30.9.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
sobota1.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
neděle2.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >

Cena zájezdu v /osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

Osobní poradenství a doporučení
Zpáteční letenku (z Prahy, Vídně či jiného letiště dle kalkulace) vč. letištních tax v uvedené cestovní třídě
Ubytování na vybraný počet nocí
Stravování dle uvedené kalkulace výše
Zpáteční transfer klimatizovaným vozidlem dle kalkulace z letiště přímo do hotelu
Help desk naší cestovní kanceláře v České republice 24h/7d
Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku
Informace před cestou na zájezd s naší cestovní kanceláří
SLUŽBY NEKUPUJEME U ŽÁDNÉ NĚMECKÉ CESTOVNÍ KANCELÁŘE A PŘI CESTOVÁNÍ NEBUDETE ČLENY NĚMECKÉ SKUPINY. ZÁJEZD OBJEDNÁVÁ NAŠE CESTOVNÍ KANCELÁŘ PŘÍMO V ŘECKU. PŘÍPADNÉ ZMĚNY VYŘÍDÍME RYCHLE

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Profi foto hotelu Grecotel Royal Park ****

Gastronomie a hotelové restaurace Grecotel Royal Park

Resort Grecotel Royal Park svým hostům nabízí nápoje, svačiny i jídla přes den zdarma v rámci all inclusive nabídky. Tato nabídka zahrnuje plnou penzi (snídaně, obědy a večeře), svačiny, zmzliny, alkoholické, teplé a studené nápoje a limonády. Voda, limonády, pivo a víno jsou dostupné při obědech a večeřích.

Main Restaurant

Hlavní restaurace je určena pro snídaně, obědy i večeře. V jejím širokém menu najdete chutné řecké i mezinárodní speciality. Vyberte si mezi nepřeberným množstvím předkrmů, polévek, hlavních jídel, salátů a dezertů, zatímco vám místní šéfkuchař vytvoří nezapomenutelný zážitek ve formě živé show.

Beach Taverna

Restaurace Beach Taverna láká všechny hosty na pláži na občerstvení ve formě svačiny a chlazeného nápoje. Naopak navečer si sem můžete přijít pochutnat na á la carte specialitách (nutná rezervace).

Jídla pro děti

Zdravá strava je pro děti všeho věku velmi důležitá, což provozovatelé tohoto resortu chápou. Z toho důvodu byly po konzultaci dietologů a šéfkuchařů sestavena speciální menu pro děti, díky kterým budou mít všechnu energii potřebnou pro každodenní skotačení. Speciální menu jsou dostupná také pro hosty s různými alergiemi a zdravotními omezeními.  V rezortu dále najdete také různé druhy stravy mezinárodních značek pro malé děti.

Aktivity

Bazény

Užijte si vodní zábavu v hlavním bazénu, zatímco děti si mohou hrát poblíž v brouzdališti. Zdejší bazény jsou početné a rozmanité, najdete mezi nimi například sladkovodní bazén s výhledem na moře a s vodními skluzavkami a dětský bazén s brouzdalištěm. Pro váš komfort vám pak bude zdarma zapůjčeno lehátko, slunečník a ručník. V blízkosti se nachází také sprchy a převlékací kabinky.

Vodní skluzavky

Milovníci lehkého adrenalinu se mohou těšit na divoké jízdy na skluzavkách jako je například kamikaze (19 m) nebo zatáček plný body slide (38 m).

Zábava

Přidejte se do víru denních a nočních aktivit organizovaných hotelovým týmem. V široké nabídce figuruje například aerobik, vodní gymnastika, volejbal, boccia, rodinné hry, šipky a stolní tenis. Rodiny se mohou těšit na rozmanité tematické dny, které jsou organizovány dvakrát týdně. Večerní akce a zábava probíhají třikrát týdně a patří mezi ně například vystoupení folklórních tanečních skupin, živá a DJ hudba a dětské show.

Sport a wellness hotelu Grecotel Royal Park ****

Pro příznivce aktivního trávení dovolené jsou v resortu připravené rozmanité sporty. Těšit se můžete na stolní tenis, plážový volejbal, vodní pólo, step, aerobik, aqua-fit, boccia, lukostřelbu, šipky, basketbal, vnější i halový fitness, centrum pro horská kola, jízdu na koni, kulečník a masáže. Některé z výše zmíněných sportů jsou v blízkosti hotelu a mohou být zpoplatněny.

Tenis

V hotelu se mezi barevně bohatými zahradami nachází dvě tenisová hřiště. Můžete si přijít zahrát ráno, v poledne i navečer. Rakety, míčky i tenisové lekce pro děti a dospělé (za poplatek) jsou k dispozici na místě.

Watersports Club

V resortu dále najdete klub vodních sportů, který je svým umístěním na ostrově Kos ideálním místem pro různé vodní sporty a windsurfing. Díky jejich široké nabídce se ve vodě nebudete nikdy nudit a vyžene vás z ní až svit měsíce.

Děti v hotelu Grecotel Royal Park ****

Hotel Grecotel Royal Park je zaměřený speciálně na rodiny s dětmi, čímž se stává snovou destinací právě pro děti. Ty zde najdou vodní skluzavky, hřiště, brouzdaliště, písečné pláže pro stavení hradů i mírný vstup do moře. Co jiného by si mohly přát?

Grecobaby (0-3 roky)

Díky Grecobaby se nemusíte bát, že byste si na dovolenou zapomněli vzít tolik potřebné vybavení - vše si můžete půjčit zde. Najdete zde například dětské postýlky, vysoké židle, cvičební schůdky, nočníky, vyměnitelné podstýlky, ohřívače a sterilizátory lahví, rychlovarnou konvici, dětskou vanu a mnohé další. Požádejte si o toto vybavení předem, abyste předešli jakýmkoliv problémům při cestování.

Grecokids (4-6 let)

Dětský klub Grecokids je především o tom udělat si nové přátele a zažít s nimi spousty zábavy. Děti se mohou až šestkrát týdně zúčastnit tematických aktivit, jako je například nauka o umění a řemeslu, vodní aktivity, týmové hry a další rozmanité akce.

Grecojuniors (7-12 let)

Klub Grecojuniors je pro děti ve věku 7-12 let. Pokud chcete, aby si vaše děti zamilovali aktivní pohyb při dovolené, tak není lepšího místa než právě toto. Sporty, týmové hry, vodní aktivity, nebo třeba kreativní řemesla jsou na denním pořádku.

Grecoteens (13 a více let)

Grecoteens je klub určený teenagerům, kteří zde najdou velké množství aktivit, jako je například volejbal, basketbal, malý fotbal, vodní pólo, bezpečné surfování na internetu a tančení. Pořádají se zde také rozmanité turnaje a soutěže.

Aktivity a služby pro mladé

Aktivity a služby pro mladé zahrnují šest dní v týdnu ranní a odpolední programy se zkušeným dozorem, šestkrát týdně hlídání dětí ve věku 4-12 let v pravidelných hodinách, lekce vaření, dobrodružné hry, řemesla, hřiště, hry a soutěže, prostorné travnaté plochy a zahrady, dětskou pláž, windsurfing, kánoe, šlapadla, plachtění, tenisové kurty a rozmanité DVD.

Mezi vybavením a službami pro ty nejmenší najdete například kojeneckou stravu, plenky, vlhčené ubrousky, dětský pudr, opalovací krém, hračky, plážové boty a oblečení, babysitting (za příplatek), koupelnové přípravky, vysoké židle ve všech restauracích, narozeninové oslavy, pediatra (za poplatek), rodinné show a dětskou diskotéku.

Mapa - Grecotel Royal Park ****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů Řecko do hotelu Grecotel Royal Park ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Grecotel Royal Park ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Grecotel Royal Park ****

Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení

Ohlasy klientů DELUXEA

Letová spojení Řecko

Ing. Vendula Pilátová
Grecotel Royal Park
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.