Porto Sani *****
Porto Sani *****

Lokalita: Řecko, Chalkidiki | Mapa

Strava: Polopenze

Inspekce: 2016, Radka Holasová, 724 730 013

Hotel s úžasnými lázněmi - jako stvořený pro Vaši klidnou dovolenou

Sani Beach *****
Sani Beach *****

Lokalita: Řecko, Chalkidiki | Mapa

Strava: Polopenze, Plná penze

Inspekce: 2016, Radka Holasová, 724 730 013

Plážový hotel v harmonii s přírodou

Ikos Dassia, Korfu *****

Nový all inclusive hotel na řeckém ostrově Korfu

Ikos Dassia, Korfu

Ikos Dassia, Korfu ***** Řecko

Ikos Dassia otevřel své dveře v květnu 2018 a přinesl nádherné prostředí určené k relaxaci, ale také ke strávení aktivní dovolené. Hotel s okouzlujícím šarmem naleznete na východě ostrova Korfu, který je druhým největším řeckým ostrovem v Jónském moři.

Lokalita: ŘeckoMapa

Rezort kombinuje současný středomořský styl s tradiční řeckou pohostinností. Nachází se na klidném místě obklopeném vonícími lesy, přímo u krásné písčité pláže vedoucí do tyrkysového Jónského moře. K hotelu se dostanete za 20 minut jízdy z letiště Korfu.

Dvě hlavní budovy hotelového komplexu Ikos Dassia nabízí 409 ubytovacích jednotek, přičemž každý pokoj, suita či vila bude mít výhled a atmosféru jakou jinde nenajdete. Prostorné balkóny, soukromé zahrady a bazény zajistí, že pobyt v tomto hotelu bude jedinečný.

Hotel disponuje vnitřním a venkovním bazénovým komplexem s oddělenými bazény pro děti a batolata. Dále v rezortu naleznete spa s jacuzzi, saunou, kadeřnictvím, manikúrou a také fitness studio, tenisové hřiště a širokou nabídku volnočasových aktivit.

Sedm hotelových restaurací nabízí bufetová jídla i á la carte nabídku během večeří. Všechny restaurace nabízejí dětské menu a čerstvě připravené dětské jídlo na přání.

Klidné prostředí hotelu, zelené zahrady, tyrkysové moře a bílý písek jsou atributy pro strávení nezapomenutelné dovolené.

 

Řetězec: Ikos

Lokalita: Korfu, Řecko

 

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám zájezd připravíme na klíč

 

Každý z Vás jste jedinečný. Určitě máte své vlastní sny a přání. Zavřete oči a představte si dovolenou po jaké toužíte – plnou hřejivého slunce, klidných pláží obklopených průzračným azurovým mořem, gastronomických zážitků a golfových greenů či tradičních lázní. Luxus nejvyšší světové třídy, na který jste zvyklí v exotice pro Vás nyní nabízíme i v Řecku.

Individuální zájezd dle přání klienta

Každý zájezd do Evropy je vytvořen speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby klienta. Termín, délka pobytu, místo nebo styl ubytování, vše bude sestaveno podle Vašich přání. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připraven i zájezd pro Vás. Můžete nám zavolat na tel. číslo +420 724 730 012 nebo +420 724 730 013, napsat svou představu na email zajezdy@deluxea.cz, nebo nás navštívit osobně v jedné z našich kanceláří v Praze, Brně či Bratislavě. 

 

 

Kategorie a vybavení pokojů Ikos Dassia, Korfu

Hotelový komplex nabízí 411 ubytovacích jednotek, přičemž zaručuje, že každý pokoj, suita či vila bude mít výhled a atmosféru jakou jinde nenajdete. Prostorné balkóny, soukromé zahrady a bazény zajistí, že pobyt v tomto hotelu bude jedinečný. Interiér je navržen v moderním stylu využívající zejména typické řecké barvy - bílou a modrou.

K vybavení každého typu ubytování patří: wifi, individuálně nastavitelná klimatizace / topení, chytrá TV s online aplikacemi, informační systém, platforma kompatibilní se softwary Android a IOS, DVD/CD přehrávač, vybavení k přípravě čaje a kávy, Nespresso kávovar, fén, denně plněný minibar/lednice a elektronický trezor (zdarma). Poskytována je služba turndown.

V každé koupelně naleznete fén, župany i pantofle.

Hosté v kategoriích „deluxe“ mohou využívat dodatečné výhody programu „all inclusive“ uvedené v sekci „Gastronomie“ - mimojiné také přístup na exkluzivní část pláže a do bazénu určeného pouze hostům v kategorii „deluxe“.

ROZLOŽENÍ POKOJŮ

 

 

Nabídka pokojů

Promo Double Room (inland view)

Tyto pokoje disponují rozlohou 23 m2 a nachází se v hlavní hotelové budově. Balkón je zařízený (stůl a dvě židle) a nabízí krásný výhled do zelenající se zahrady. V koupelně se nachází vana nebo sprcha. Pokoj k pobytu mohou využít max. 2 dospělé osoby.

Promo Double Room (sea view)

Tyto pokoje disponují rozlohou 23 m2 a nachází se v hlavní hotelové budově. Balkón je zařízený (stůl a dvě židle) a nabízí krásný výhled buď na mořskou hladinu. V koupelně se nachází vana nebo sprcha. Pokoj k pobytu mohou využít max. 2 dospělé osoby.

Superior Double Room (inland view)

Pokoje „superior“ (25 m2) se taktéž nacházejí v hlavní hotelové budově a jsou určeny dvěma dospělým osobám. Koupelna disponuje vanou nebo sprchou. Na balkónu s výhledem do zahrady naleznete posezení.

Superior Double Room (sea view)

Superior Double Room (sea view)

Pokoje „superior“ (25 m2) se taktéž nacházejí v hlavní hotelové budově a jsou určeny dvěma dospělým osobám. Koupelna disponuje vanou nebo sprchou. Na balkónu s výhledem na tyrkysové vody Jónského moře naleznete posezení.

Superior Tripple Room with sea view

Tyto pokoje v hlavní budově jsou vhodné pro rodinný pobyt, jelikož v prostoru o rozloze 25 m2 naleznete možnosti spaní až pro 3 osoby i posezení. Ze zařízeného balkónu (stůl se dvěma židlemi) přilehlého k tomuto pokoji se nabízí výhled na Jónské moře. V koupelně se nachází buď vana nebo sprcha.

Superior Tripple Room with sea view Superior Tripple Room with sea view

Family Room (inland view)

Family Room (inland view)

Až čtyři osoby mohou pro svůj pobyt využít tyto rodinné pokoje o rozloze 50 m2. Dva spojené pokoje, resp. dvě ložnice s kvalitními matracemi, disponují zařízeným balkónem s výhledem do zahrady a koupelnami s vanou nebo sprchou.

Family Room (sea view)

Family Room (sea view)

Až čtyři osoby mohou pro svůj pobyt využít tyto rodinné pokoje o rozloze 50 m2. Dva spojené pokoje, resp. dvě ložnice s kvalitními matracemi, disponují zařízeným balkónem s výhledem na moře a koupelnami s vanou nebo sprchou.

Junior Suite (garden view)

Stylová a prostorná suita (35 m2) poskytuje perfektní prostor pro pobyt dvou dospělých a jednoho dítěte (příp. 3 dospělých). Na přilehlém balkoně naleznete posezení a krásný výhled na zahradu. V koupelně se nachází sprcha.

Junior Suite (garden view) Junior Suite (garden view)

Junior Suite (sea view)

Stylová a prostorná suita (35 m2) poskytuje perfektní prostor pro pobyt dvou dospělých a jednoho dítěte (příp. 3 dospělých). Na přilehlém balkoně naleznete posezení a krásný výhled na mořskou hladinu. V koupelně se nachází sprcha.

Junior Suite (sea view) Junior Suite (sea view)

Panorama Junior Suite with Sea view

Panorama Junior Suite with Sea view

Pokud si vyberete tuto suitu ke svému pobytu, budete maximálně potěšeni nádherným výhledem na mořskou hladinu. Suita o rozloze 35 m2 je vhodná až pro 4 osoby (2 dospělé a 2 děti). Vedle ložnice s kvalitními luxusními matracemi nabízí tato suita elegantní obývací část, koupelnu se sprchou a také vybavený balkon.

Panorama Junior Suite private Garden with sea view

Panorama Junior Suite private Garden with sea view

Pokud si vyberete tuto suitu ke svému pobytu, budete maximálně potěšeni nádherným výhledem na mořskou hladinu. Suita o rozloze 35 m2 je vhodná až pro 4 osoby (2 dospělé a 2 děti). Vedle ložnice s kvalitními luxusními matracemi nabízí tato suita elegantní obývací část, koupelnu se sprchou a také se soukromou zahradu.

One Bedroom Suite Sea view

Tyto prostorné a stylové suity (50 m2) vhodné především pro rodiny (2 dospělí, 3 děti nebo 3 dospělí) nabízejí oddělenou ložnici a obývací prostor k zajištění soukromí. V koupelně naleznete sprchu i vanu. Prostorný balkon (30 m2) / soukromá zahrada patřící ke suitě přináší kouzelný výhled na moře.

One Bedroom Suite Sea view One Bedroom Suite Sea view

Deluxe Junior Suite Bungalow - garden view

Tyto elegantní a prostorné suity (37 m2) vhodné pro dva dospělé s jedním dítětem (příp. 3 dospělé) spojují ložnici (s kvalitními matracemi) a obývací prostor v jedné vzdušné místnosti. Ke suitě náleží soukromá zahrada s posezením určeném ke stolování. V koupelně se nachází sprcha.

Deluxe Junior Suite Bungalow - garden view Deluxe Junior Suite Bungalow - garden view

Deluxe Junior Suite Bungalow private pool - Garden view

Elegantní suity disponují působivým soukromým vyhřívaným bazénem (28 m2) a zahradou s posezením pod roztahovací pergolou doplněném dvěma lehátky. Uvnitř suity (37 m2) naleznete jeden prostor tvořící ložnici s kvalitními matracemi i obývací pokoj. V koupelně se nachází sprcha. Suita je vhodná pro dva dospělé s jedním dítětem, příp. pro 3 dospělé.

Deluxe Junior Suite Bungalow private pool - Garden view Deluxe Junior Suite Bungalow private pool - Garden view

Deluxe One Bedroom Suite Private Garden - Garden view

Deluxe One Bedroom Suite Private Garden - Garden view

Luxusní a prostorné rodinné suity (50 m2) ve stylu bungalovů nabízejí oddělenou ložnici s kvalitními matracemi a obývací prostor k zajištění většího soukromí. Koupelna disponuje sprchou i vanou. Ve suitě, ke které náleží vybavená terasa a krásná zahrada, se pohodlně ubytují dva dospělí až se třemi dětmi.

Deluxe One Bedroom Suite private Pool Beach Front

Deluxe One Bedroom Suite private Pool Beach Front

Výhledem a přístupem na pláž se pyšní tyto suity nabízející oddělenou ložnici a obývací pokoj. Suity (50 m2) vhodné pro dva dospělé a 3 děti dále disponují exkluzivním soukromým vyhřívaným bazénem (40 m2) situovaným v krásné zahradě s terasou se dvěma lehátky. V koupelně naleznete vanu i sprchu.

Deluxe Two Bedroom Suite private Pool - Beach front

Deluxe Two Bedroom Suite private Pool - Beach front

Tato jedinečná vila s úžasným umístěním na pláži nabízí prostorný interiér (120 m2) tvořený dvěma ložnicemi s luxusními matracemi a odděleným obývacím pokojem. Dvě koupelny náležící k ložnicím disponují vanou i sprchou a toaletními potřebami značky Anne Semonin. Ke suitě náleží vybavená zahrada a vyhřívaný bazén. Suita je vhodná pro rodiny o max. 7 členech.

Deluxe Two Bedroom Suite private pool - Beach front

Tyto prostorné suity (90 m2) svým hostům nabízejí dvě ložnice s luxusními matracemi a oddělený obývací pokoj s výhledem na impozantní soukromý vyhřívaný bazén (50 m2), vlastní zahradu v pozadí s mořskou hladinou díky poloze u pláže. Koupelny disponují vanou i sprchou a toaletní potřeby značky Anne Semonin jistě potěší. Pohodlně se v této suitě ubytuje až 6 osob.

Deluxe Two Bedroom Suite private pool - Beach front Deluxe Two Bedroom Suite private pool - Beach front

Deluxe Two Bedroom Suite Pool view

Luxusní suity se štědrým prostorem (85 m2) nabízejí dvě ložnice s kvalitními matracemi a obývací prostor k ubytování až šesti osob. V koupelnách u každé ložnice naleznete vanu, sprchu a exkluzivní toaletní potřeby značky Anne Semonin. Ke suitě s výhledem buď na moře či bazén patří také vybavený balkon.

Deluxe Two Bedroom Suite Pool view Deluxe Two Bedroom Suite Pool view

Deluxe Three Bedroom Villa with Private Pool Beachfront

Deluxe Three Bedroom Villa with Private Pool Beachfront

Dvoupodlažní luxusní rodinné vily exkluzivně situované u pláže nabízí s unikátními 170 m2 mnoho prostoru k přepychovému ubytování až 7 osob (max. 5 dospělých se dvěma dětmi do věku 12 let). Ve vile s moderním interiérem naleznete tři oddělené ložnice, plně vybavenou kuchyň (včetně lednice na víno), tři koupelny a obývací pokoj. Dostatek soukromí je zajištěn rozlehlou soukromou zahradou s rozlohou 2000 m2, která vilu obklopuje. V zahradě naleznete jacuzzi, altán, grilovací zónu, posezení určené ke stolování, sprchu a bazén. Ze zahrady je přístup na pláž. Ve vile naleznete: klimatizaci / topení, chytré televize, wifi, luxusní toaletní potřeby francouzské značky Anne Semonin, župany, pantofle, elektronický trezor, fén, kávovar Nespresso, vybavení k přípravě kávy a čaje. Poskytována je služba turn down.

Pláž a moře

K hotelu náleží vlastní soukromá pláž o délce 400 m,s bílým pískem omývaným tyrkysovou vodou Jónského moře. Pláž je olemovaná vonícími borovicemi a olivovníky. Na pláži naleznete lehátka a slunečníky. K pohodě a relaxaci přispěje hotelový plážový tým, který vám až k lehátku naservíruje osvěžující nápoje a občerstvení.

Hotel disponuje také vyhřívaným vnitřním bazénem (pro osoby starší 16ti let) a venkovním bazénovým komplexem s oddělenými bazény pro děti a batolata. Jeden bazén je určen pouze hostům v kategoriích „deluxe“. I v okolí bazénu se nacházejí lehátka se slunečníky a obslouží vás příjemná obsluha.

Online cena a slevy Ikos Dassia, Korfu *****

Nejnižší cena od 3 292 Kč / osoba, noc, All inclusive v Promo Double room - Inland view
v termínu od 29.03.2019 do 24.04.2019

EUR

Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu Vašeho DELUXEA zájezdu. Vyčkejte prosím.

Cena zájezdu v /osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

ODLET sobota24.9.2016 něděle25.9.2016 pondělí26.9.2016
NÁVRAT
pátek30.9.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
sobota1.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
neděle2.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >

Cena zájezdu v /osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

Svatební cesta v hotelu - novomanželé obdrží zdarma romantickou večeři při svíčkách , láhev šampaňského po příjezdu a dárky (novomanželé se prokazují předložením oddacího listu na recepci)

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 0 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

Vylepšete svůj zájezd - možnosti rozšíření

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Profi foto hotelu Ikos Dassia, Korfu *****

Naše foto hotelu Ikos Dassia, Korfu *****

Gastronomie a hotelové restaurace Ikos Dassia, Korfu

Restaurace hotelu Ikos Dassia nabízí svým hostům výjimečné gastronomické zážitky, od nabídky oceněné Michelinskými hvězdami až po výtečnou lokální kuchyni. V šesti á la carte restauracích se doporučuje rezervovat si stůl předem. V bufetové restauraci Flavors není nutné dělat rezervaci. K dispozici je také několik barů nabízejících skvělé koktejly.

Všechny restaurace nabízejí dětské menu a čerstvě připravené dětské jídlo na přání.

Během večeří není dovoleno přijít do restaurací v šortkách a žabkách.

Flavors

Restaurace Flavors nabízí úžasný výhled na krásné Jónské moře a také chutné bufetové snídaně, obědy a večeře středomořské kuchyně. Nabídku doplňují vybraná vína. V této restauraci v hlavní budově není nutné rezervovat si stůl.

Kerkyra

Kerkyra je ideální místo u pláže, kde si můžete vychutnat á la carte večeře typické současné místní kuchyně (středomořská, řecká). Požadována je předchozí rezervace.

Ouzo

Restaurace s výstižným názvem přináší typická řecká jídla s moderním nádechem. Lákavé menu šéfkuchaře s Michelinskou hvězdou a nádherný otevřený prostor vám zajistí nezapomenutelný zážitek ať už při snídani, obědu či á la carte večeři. Požadována je rezervace.

Provence

Chutě a vůně provensálské kuchyně jsou probuzeny v této sofistikované francouzské restauraci. Á la carte večeře jsou proměněny v opravdový zážitek. Restaurace, která nabízí také snídaně a obědy, disponuje tichou částí, která je stvořena pro intimní chvíle. Restauraci naleznete v hlavní budově. Rezervace je požadována.

Anaya

Chutné pokrmy z asijské kuchyně můžete ochutnat v této á la carte restauraci otevřené na večeře. Restaurace se nachází v hlavní budově. V restauraci nebo na balkoně pod širým nebem s výhledem na Jónské moře vás uchvátí autentické chutě z Číny, Thajska a Indie. Požadována je rezervace.

El Vasco

Baskickem inspirované chutě nabízí tato restaurace, která je otevřená pro á la carte večeře. Požadována je rezervace.

Ergon Deli

Ergon Deli se nachází v hlavní hotelové budově a nabízí typické řecké pochoutky formou á la carte večeří. I v této restauraci je požadována rezervace.

Fresco

Restaurace nacházející se v hlavní budově nabízí autentickou italskou kuchyni pod taktovkou italského šéfkuchaře oceněného Michelinskou hvězdou. Jídla, která jsou doplněna více než 300 druhy řeckých i mezinárodních vín, jsou připravována z nejčerstvějších ingrediencí. Restaurace s á la carte menu je otevřena pouze pro večeře. Požadována je rezervace.

ROZMÍSTĚNÍ RESTAURACÍ, BAZÉNŮ...

 

 

All Inclusive

 

Hotel Ikos Dassia nabízí all inclusive program pod názvem „Infinite Lifestyle“, přičemž rozlišuje standardní program pro všechny hosty a nadstandardní program pro hosty v kategoriích „deluxe“.

Infinite Lifestyle Added Values

All inclusive program vztahující se na všechny typy ubytování zahrnuje následující:

- Á la carte nabídku hotelových restaurací

- Snídaně, obědy a večeře ve všech restauracích

- Široký výběr vín z místního vinného sklípku

- Služba „dine out“ – možnost návštěvy místních gurmánských restaurací

- Jídlo a nápoje na pláži a u bazénu dodané až k lehátkům

- 24hodinová pokojová služba

- Občerstvení během dne

- Káva a čaj

- Sladkosti a zmrzlina

- Místní a mezinárodní značky nápojů – servírované v některých barech (nejméně jeden z nich bude otevřen od 10h do 2h ranní)

- Plně vybavený minibar, který bude doplňován jednou denně

- Použití lehátek a slunečníků na pláži i u bazénu

- Využití trezoru na pokoji

- Šipky, stolní tenis, aqua aerobik, deskové hry a večerní zábava

- Plážový volejbal

- Filmotéka

- Každodenní organizované sportovní aktivity

- Využití fitness centra (pro osoby starší 16 let)

- Tenisové kurty (požadována rezervace)

- Vypůjčení horských kol (omezený počet, vyžadována rezervace)

- Nemotorizované vodní sporty (windsurfing jednou za pobyt, jednou za den na 20 minut kánoe, šlapadla, SUP)

- Bazén, dětský bazén, brouzdaliště, vnitřní bazén (pro osoby starší 16 let)

- Parní koupel a sauna (pro osoby starší 16 let)

- Využití služeb dětského klubu pro děti od 4 let do 11 let a klubu pro teenagery (od 12 let do 17 let), který je otevřen přes červenec a srpen. Kluby jsou vedeny profesionální agenturou z Velké Británie (požadována rezervace).

Ikos Deluxe Collection Additional Features

All inclusive program vztahující se pouze na hosty v kategorii „Ikos Deluxe Collection“:

- Nadšený „deluxe collection“ manažer

- Exkluzivní check-in a check-out

- Služby konciéře

- Dvě masáže krku a zad na pokoj a pobyt

- Deluxe collection bazén, tj. bazén určený jen hostům v kategorii „deluxe“

- Exkluzivní místo na pláži

- Nadstandardní služby na pláži a u bazénu vč. jedinečného občerstvení a koktejlů

- Jedna večeře na pláži

- Láhev šampaňského po příjezdu

- Nadstandardní nabídka minibaru

- Prémiové toaletní potřeby francouzské značky Anne Semonin

- Nadstandardní nabídka pokojových služeb

- Výběr z nabídky polštářů

- Dětská filmotéka

- PlayStation4 (na žádost a za podmínky, že bude k dispozici)

- Možnost vypůjčení kočárku (na žádost a za podmínky, že bude k dispozici) 

Sport a wellness hotelu Ikos Dassia, Korfu *****

Vylepšete si tenisové či fotbalové dovednosti, objevte ostrov na kole nebo se zúčastněte lekce jógy, aerobiku, zumby či pilates. Nebo si netradičně vyzkoušejte řecké tance, vodní polo či další vodní aktivity. To vše vám nabízí rezort Ikos Dassia ať už v rámci ceny pobytu nebo za příplatek (např. potápění, vodní lyže, katamarán).

Klidné prostředí hotelového spa je tím pravým místem pro odpočinek, omlazení, osvěžení a odbourání stresu dnešního uspěchaného životního stylu. Zkušení terapeuti nabízí celou řadu procedur s využitím přírodních produktů známé francouzské kosmetické značky. V rámci wellness zóny naleznete také vyhřívaný vnitřní bazén, jacuzzi, hammam, saunu, a dále moderní fitness studio, kadeřnictví a manikúru.

 

Děti v hotelu Ikos Dassia, Korfu *****

Děti každého věku se v hotelu Ikos Dassia mohou těšit na fantastické hry a zábavu pořádanou každý den. K dispozici jsou jesličky pro nejmenší, dětský klub a klub pro teenagery. Kluby jsou provozovány profesionální agenturou z Velké Británie. O hlídání dětí starších 4 let na pláži se mohou postarat specializované plážové chůvy, zatímco si můžete jít třeba nerušeně zaplavat.

Všechny restaurace nabízejí dětské menu a čerstvě připravené dětské jídlo na přání. Hotel disponuje bazény pro děti a batolata a dětskou hernou.

Hotel na žádost nabízí také mnoho dětského vybavení jako např. vaničky, wc adaptéry, malé stoly s židličkami nebo kočárky.

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

Svatební cesta v hotelu - novomanželé obdrží zdarma romantickou večeři při svíčkách , láhev šampaňského po příjezdu a dárky (novomanželé se prokazují předložením oddacího listu na recepci)

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 0 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

Mapa - Ikos Dassia, Korfu *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů Řecko do hotelu Ikos Dassia, Korfu *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Ikos Dassia, Korfu *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Ikos Dassia, Korfu *****

Hodnocení poskytli naši zákazníci po ukončení pobytu v hotelu Ikos Dassia, Korfu *****

Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Průměrné hodnocení
10
5 hodnocení
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Průměrné hodnocení
10
4 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Průměrné hodnocení
10
1 hodnocení
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Starší dvojice
Vilémov
Datum pobytu:
08. 09. - 15. 09. 2018
Krásný nový hotel s perfektními službami a fantastickou kuchyní.
Jedině jedna malá výtka se týká manželské postele, která je široká, ale bohužel má jednu celkovou matraci a když se jeden na ní pohne tak ten druhý nadskočí. To mě docela překvapilo.
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Rodina s dětmi
Třinec
Datum pobytu:
11. 06. - 18. 06. 2018
Predcilo vsechna nase ocekavani.Maximalni spokojenost jak dospelych,tak deti.
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Rodina s dětmi
Datum pobytu:
18. 06. - 26. 06. 2018
Velmi kvalitní hotel (nově otevřený) a služby. I přes velikost resortu nepůsobí hotel jako přelidněný. Ikos opět potvrdil vysoký standard služeb.
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Rodina s dětmi
Myjava
Datum pobytu:
02. 07. - 09. 07. 2018
Hotelu nie je co vytknut. Hodnotim ho z pohladu rodiny s babatkom. Ak tuzite po kvalitnej dovolenke v Europe, tak Ikos Dassia je tou spravnou volbou. Hotel je 100% “baby friendly”. Skvela strava pre vsetky vekove kategorie uz od dojcata ( mixovane prikrmy) . Kopec bazenov, kde si tiez kazdy najde ten svoj. Nadherna plaz s pohodlnym pristupom do mora, animacie, pozicovna bicyklov, trojkoliek, vecerny program...kazdy si tam najde to co mu vyhovuje. Za nas hotel jednoznacne odporucam.
Aj keby sa vysktli nejake problemy, ihned boli vyriesene koncierom( deluxe cast) , dokonca slovensky hovoriacim.

Ohlasy klientů DELUXEA

Factsheet

Letová spojení Řecko

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Ikos Dassia, Korfu

Pro hotel Ikos Dassia, Korfu není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Ikos Dassia, Korfu.

Typ pokoje
Strava

Transfer zahrnut
Český delegát
Doprava do hotelu
Bonus
EUR
Cena zájezdu
- /osoba- /osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu
Vašeho DELUXEA zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Poskytujeme
Mezinárodní standard
kvality cestovních služeb
Více info
Ing. Simona Zrnová
Ikos Dassia, Korfu
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.