Domaine des Jamroses ***

Reunion

Srdce tropické zahrady

Hotel Domaine des Jamroses ***

Lokalita Reunion | Zobrazit mapu
Strava Snídaně | Více o gastronomii
Tipy specialistů V srdci tropické zahrady Krásný výhled na Indický oceán V kreolském stylu

Popis hotelu Domaine des Jamroses *** Reunion

Hotel je umístěn přímo v srdci tropické zahrady, která se rozkládá na více než dvou hektarech půdy. Přímo od hotelu je krásný výhled na Indický oceán a hlavní město St. Denis, které je vzdáleno asi 8 km.

 

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Gastronomie a hotelové restaurace

Restaurace Vás zaujme nejen svými kulinářskými výtvory, ale také úžasným nábytkem, který pochází z poloviny 19. století a je rozhodně uměleckým dílem.

 

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 
Specialista na Reunion – cestovní kancelář Deluxea

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Reunion se specializujeme od našeho založení v roce 1995 a ostrov známe dokonale. Již více než 20 let vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Reunion opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Kategorie a vybavení pokojů Domaine des Jamroses

Resort tvoří několik různých budov postavených v kreolském stylu a vybavených stylovým nábytkem z koloniální minulosti. Všech 20 pokojů má výhled na oceán. Samozřejmostí je balkón, TV, telefon, minibar, vysoušeč vlasů a sejf.

 

Nabídka pokojů

Online cena a slevy Domaine des Jamroses ***

Profi foto hotelu Domaine des Jamroses ***

Gastronomie a hotelové restaurace Domaine des Jamroses

Restaurace Vás zaujme nejen svými kulinářskými výtvory, ale také úžasným nábytkem, který pochází z poloviny 19. století a je rozhodně uměleckým dílem.

 

Sport a wellness hotelu Domaine des Jamroses ***

Zdarma je tenis, squash, sauna, jacuzzi, biliard a bazén. Nedaleko si můžete za poplatek zahrát golf nebo se projet na koni.

 

Mapa - Domaine des Jamroses ***

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Reunion do hotelu Domaine des Jamroses ***

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Domaine des Jamroses ***, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Domaine des Jamroses ***

Letová spojení na Reunion

Bc. Petra Melková
Domaine des Jamroses
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.