Les Filaos **

Reunion

Jednoduché ubytování pár kroků od pláže

Hotel Les Filaos **

Lokalita Reunion | Zobrazit mapu
Strava Snídaně | Více o gastronomii
Tipy specialistů 3 minuty od pláže Blízkost nákupní oblasti Hermitage Průzračná laguna

Popis hotelu Les Filaos ** Reunion

je součástí úchvatné tropické scenerie, kterou nenajdete nikde jinde, než na ostrově Reunion. Pokud toužíte po relaxační dovolené bez davů turistů, toto místo si zamilujete.

Les Filaos nabízí svým hostům venkovní bazén obklopený lehátky, zastřešenou restauraci, stinné zahrady a dlouhé přírodní pláže, které se nacházejí v těsné blízkosti hotelu.

Ochuzeni nebudete ani o noční zábavu a rušnější prostředí. Kousek od hotelu narazíte na restaurace, bary, noční kluby i obchody.

Hotel Les Filaos poskytuje také dostatek možností k aktivně strávenému času. Hosté si mohou zahrát tenis, vyzkoušet si vodní sporty, potápět se nebo si půjčit auto či kolo a porozhlédnout se po okolí.

Hotel se nachází ve městě Saint-Gilles les Bains, asi 45 minut jízdy jižně od Saint-Denus a letiště.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Gastronomie a hotelové restaurace

V hotelu Les Filaos budete snídat na venkovní stinné terase, kde vám bude naservírována řada pokrmů na švédských stolech. Pochutnáte si na pečivu, čerstvých banánech, ananasu i ovocných šťávách.

Neformální stolování se nachází i ve velkém altánu v zahradě. Zde si můžete objednat grilované pokrmy, kreolské speciality, mezinárodní jídla, ale i barevné koktejly a víno.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 
Specialista na Reunion – cestovní kancelář Deluxea

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Reunion se specializujeme od našeho založení v roce 1995 a ostrov známe dokonale. Již více než 20 let vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Reunion opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Kategorie a vybavení pokojů Les Filaos

Hotel Les Filaos má 44 ubytovacích jednotek v menší dvoupodlažní budově. Všechny pokoje mají terasu nebo balkon. Vybavení zahrnuje manželskou postel nebo dvě oddělená lůžka, šatní skříň, klimatizaci, mini ledničku, telefon, TV, stůl a židle a koupelnu se sprchou.

Některé pokoje ubytují dvě osoby, jiné až čtyři dospělé. Tyto větší pokoje nabízejí navíc dvě pohovky v obývacím pokoji, které mohou posloužit jako další postele. Manželská postel se nachází v patře, kam se dostanete po dřevěných schodech.

 

Nabídka pokojů

Pláž a moře

Jen 200 metrů od hotelu se ve slunci třpytí tyrkysová laguna, která je nejen úžasným osvěžením, ale
i dějištěm vodních sportů a potápění. Pláž pokrytá jemným bílým pískem se táhne do dálky a láká k procházkám v písku i k relaxaci ve stínu palem.

Online cena a slevy Les Filaos **

Profi foto hotelu Les Filaos **

Gastronomie a hotelové restaurace Les Filaos

V hotelu Les Filaos budete snídat na venkovní stinné terase, kde vám bude naservírována řada pokrmů na švédských stolech. Pochutnáte si na pečivu, čerstvých banánech, ananasu i ovocných šťávách.

Neformální stolování se nachází i ve velkém altánu v zahradě. Zde si můžete objednat grilované pokrmy, kreolské speciality, mezinárodní jídla, ale i barevné koktejly a víno.

Sport a wellness hotelu Les Filaos **

Les Filaos je skvělým výchozím bodem ke zkoumání ostrova. Půjčit si můžete kola, motocykly, čtyřkolky i auta a vydat se za dobrodružstvím. Fascinující svět ale nenajdete pouze na pevnině. Ukrývá se i pod vodou. Réunion je vyhledávanou potápěčskou destinací a byla by velká škoda nenahlédnout pod pokličku laguny.

Užít si můžete i plavby, vodní lyžování, sportovní rybolov a další vodní sporty.

Mapa - Les Filaos **

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Reunion do hotelu Les Filaos **

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Les Filaos **, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Les Filaos **

Letová spojení na Reunion

Ing. Martina Melková
Les Filaos
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.