Les Fougéres **

Reunion

Ideální místo pro turistiku

Hotel Les Fougéres **

Lokalita Reunion | Zobrazit mapu
Strava Snídaně | Více o gastronomii
Tipy specialistů Nekonečné výhledy na oceán Ideální místo pro turistiku Blízkost pralesa Tamarind

Popis hotelu Les Fougéres ** Reunion

Malý rodinný hotýlek je umístěný do Tevelave, hornaté oblasti na západním pobřeží ostrova. Nachází se asi 15 minut od moře. V blízkosti hotelu se můžete vydat do pralesa Tamarind. Krásným zážitkem je také výhled z hotelu, který směřuje do nekonečných dálek oceánu. Toto jednoduché ubytování využijete během poznávacích okruhů, kdy v hotelu trávíte jenom minimum času. 

 

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 
Specialista na Reunion – cestovní kancelář Deluxea

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Reunion se specializujeme od našeho založení v roce 1995 a ostrov známe dokonale. Již více než 20 let vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Reunion opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Kategorie a vybavení pokojů Les Fougéres

Naleznete zde pouhých 15 menších pokojů. Ty jsou vybaveny koupelnou (sprchovým koutem), televizí a telefonem. Některé z těchto pokojů mají k dispozici také malou chladničku.

 

Nabídka pokojů

Online cena a slevy Les Fougéres **

Profi foto hotelu Les Fougéres **

Gastronomie a hotelové restaurace Les Fougéres

V restauraci se stylovým krbem se servírují pokrmy tradiční kreolské kuchyně.

 

Sport a wellness hotelu Les Fougéres **

Hotel Les Fougeres je dobrým výchozím bodem pro pěší túry, ale i pro výlety na horských kolech, především v kombinaci s hotelem Maido.

 

Mapa - Les Fougéres **

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Reunion do hotelu Les Fougéres **

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Les Fougéres **, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Les Fougéres **

Podobný hotel

Letová spojení na Reunion

Ing. Pavlína Zbořilová
Les Fougéres
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.