Le Meridien Ile Maurice ****

Маврикий

Báječná rodinná dovolená

Mauricius je uzavřený (zřejmě až do června 2021) Mauricius je uzavřený pro turisty ze všech zemí (zřejmě až do června 2021). Vláda ostrova Maurícius se rozhodla již na začátku léta 2020 uzavřít hranice pro úplně všechny. Zcela výjimečné návštěvy musí zůstat 14 dní pro příletu či příjezdu lodí v karanténě ve vládním hotelu a teprve poté mohou např. do své nemovitosti. Podle aktuální zprávy z poloviny listopadu vláda prodloužila vyplácení 50% mzdy všem zaměstnancům v cestovním ruchu až do konce června roku 2021. Vládní rozhodnutí má obrovskou podporu v místním převážně nevzdělaném obyvatelstvu hinduistického původu a vlastníci hotelů ho nedokáží změnit. Z hlediska turistiky prosím nepočítejte s cestováním na Mauricius v celé první polovině roku 2021. Chcete-li cestovat na tropické ostrovy u teplého oceánu, doporučujeme Vám Zanzibar, Maledivy nebo Dubaj, případně Seychely.
Osobně
jsme
bydleli

Hotel Le Meridien Ile Maurice ****

Lokalita Маврикий, Pointe Aux Piments (Balaclava) | Zobrazit mapu
Strava Polopenze, Plná penze, All Inclusive | Více o gastronomii
Tipy specialistů Dobrá lokace 5 restaurací a 5 barů Penguin club pro děti
Specialisté, kteří
v hotelu bydleli

Popis hotelu Le Meridien Ile Maurice **** Маврикий

Aktuálně probíhá rekonstrukce části hotelu, předpokládaný termín otevření je v říjnu 2020.

Přepychový resort Le Meridien Ile Maurice se nachází na západním pobřeží ostrova, v zátoce Pointe-aux-Piments. Hotel je vzdálen asi 60 km od mezinárodního letiště, 15 km od hlavního města Port Louis a obchodního centra ostrova Grand Baie, známého pro velký výběr možností k nakupování, restaurací, barů a nočního života. Hotelový komplex obklopují kilometrové písečné pláže a tyrkysově modrá voda. Laguna zasahuje až do národního mořského parku. Objevte dosud nepoznané.

 

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Deluxe Garden Ocean View Room

Deluxe Garden Ocean View Room

Deluxe Garden Ocean View Room (50 m²) svým hostům nabízejí dostatek soukromí. Nachází se v přízemí, pouze pár kroků od pláže s bílým pískem...

Deluxe Beachfront Room

..

Family Beach Front Room

..

Nirvana Deluxe

Nirvana Deluxe

Nirvana Deluxe Rooms (48 m²) svým hostům nabízí přímý vstup do zahrady. Pokoje disponují ložnicí s postelí velikosti king nebo dvěma oddělenými postelemi...

Gastronomie a hotelové restaurace

Možnosti stravování jsou díky pěti restauracím příjemně široké. Restaurant 180° poskytne kromě báječného kulinářského zážitku i příjemné posezení na terase s panoramatickým výhledem na Indický oceán. Posnídat (07:00–10:30) i povečeřet (19:00–22:30) zde je skutečný zážitek a především večerní atmosféra se nese v duchu rozmanitých vůní a chutí z oblastí Asie až po Evropu.

Shells je umístěn na pláži a nabízí nápaditý mix místních i mezinárodních jídel, se zaměřením na plody moře. Otevřeno je po dobu obědů (12:00–15:00) a večeří (19:00–22:30).

La Croque nabízí po celý den (12:00–18:00) neformální lehké občerstvení. Umístěn je nedaleko bazénu.

Cumin je připraven Vám poskytnout autentický zážitek z konzumace tradiční indické kuchyně. Podávají se zde pouze večeře (19:00–22:30).

La Faya dává možnost povečeřet na nádherné terase, kde místo hudebního vystoupení dokreslí atmosféru zvuky moře. V nabídce jsou především tradiční recepty Středomoří, podávané jako obědy (12:00–15:00) a večeře (19:00–22:30).

Originální atmosféru doplní posezení v jednom z pěti barů (10:30–01:00) – Papaya Bar, Le Bois Cheri, Bay View Bar, Nirvana Pool Bar. Před pitím alkoholických nápojů bude požadován podpis hosta.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Вылет возможен из Праги или Вены каждый день. Мы летаем с престижными авиалиниями Emirates. Длительность Вашего пребывания может быть произвольной. Вы можете выбрать любой тип номера или форму питания. Мы неоднократно посетили Маврикий и лично Вам посоветуем. Мы специализируемся на отдыхе на Маврикии с момента основания туристического агентства DELUXEA, с 1995 годa. Отель, трансфер и другие услуги закажем для Вас непосредственно на Маврикии. Мы ведем длительное и тесное сотрудничество с местной туристической компанией Emotions на Маврикии. Во время пребывания на острове о Вас позаботится наш представитель. Мы не сотрудничаем с немецкими туроператорами и во время путешествия Вы не будете включены в дополнительную туристическую группу. Если Вам требуется внести изменения в программу, быстро и оперативно мы Вам с этим поможем, непосредственно на Маврикии. Мы позаботимся о Вас.

Kategorie a vybavení pokojů Le Meridien Ile Maurice

Velkolepý areál umožňuje opravdu široký výběr kategorií v ubytování. Z celkem 265 pokojů je část s výhledem na moře a část do horských vršků. Všechny pokoje a apartmány jsou vybaveny klimatizací, stropním ventilátorem, mini-barem, IDD telefonem, satelitní televizí, fénem, žehličkou a žehlícím prknem, in-trezorem, velkou koupelnou s oddělenými sprchovacími kouty a také zde naleznete vše potřebné pro přípravu čaje a kávy. Balkón nebo terasa je samozřejmostí, taktéž venkovní sofa k relaxaci venku.

Nabídka pokojů

Deluxe Garden Ocean View Room

Deluxe Garden Ocean View Room

Deluxe Garden Ocean View Room (50 m²) svým hostům nabízejí dostatek soukromí. Nachází se v přízemí, pouze pár kroků od pláže s bílým pískem. K pokoji náleží i malá předzahrádka, ideální na relaxaci a opalování. Pokoje mají oddělenou obývací část s plazmovou TV a ložnici s postelí o velikosti king nebo dvěma postelemi o velikost queen.

Deluxe Beachfront Room

Family Beach Front Room

Nirvana Deluxe

Nirvana Deluxe

Nirvana Deluxe Rooms (48 m²) svým hostům nabízí přímý vstup do zahrady. Pokoje disponují ložnicí s postelí velikosti king nebo dvěma oddělenými postelemi.

Nirvana Ocean View

Nirvana Ocean View

Nirvana Ocean View Rooms (48 m²) mají vlastní balkon a ložnicí s postelí velikosti king nebo dvěma oddělenými postelemi.

Nirvana Suites with Plunge Pool

Royal Suite

Royal Suite

Royal Suite (150 m²) nabízí dostatek prostoru a jedinečné výhledy na Indický oceán. Pokoj má balkon, oddělenou obývací část a ložnici s vanou jacuzzi.

Online cena a slevy Le Meridien Ile Maurice ****

Informace o dalších pokojích jsou bohužel nedostupné.

Nabídka nocí zdarma v hotelu Le Meridien

V termínu 30.01.2020 - 15.06.2020 speciální zaváděcí cena pro Deluxe Room Ocean View: 200 Eur / double occupancy / half board. Nelze kombinovat s jinou nabídkou. Nabídka zleží na obsazenosti.

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 6 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

Kulaté výročí svatby = každé 5. výročí svatby. Příjezd do hotelu se musí uskutečnit v termínu 0 měsíce před až do 0 měsíce po výročí svatby. Dvojice musí prokázat v CK i v hotelu Oddací list.

Minimální délka pobytu 5 nocí. Nelze kombinovat s jinou nabídkou. VÝROČÍ SVATBY MUSÍ BÝT V PRUBĚHU POBYTU.

Od 01.11.2019 dárky pro novomanžele: láhev šumivého vína, košík ovoce, 60 minutová masáž (musí být během prvních 2 dnů pobytu), 15% sleva na další masáž a romantická večeře během pobytu. Minimální délka pobytu 5 nocí. Neplatí v termínu 21.12.2019 - 05.01.2020 a 19.12.2020 - 03.01.2021

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

Osobní poradenství - v hotelu jsme bydleli (více zde)
Zpáteční letenku (z Prahy, Vídně či jiného letiště dle kalkulace) vč. letištních tax v uvedené cestovní třídě (více zde)
Ubytování na vybraný počet nocí (více zde)
Stravování dle kalkulace (více zde)
Privátní zpáteční transfer klimatizovaným osobním vozem z letiště přímo do hotelu (více zde)
Na Mauríciu česky mluvící delegát (více zde)
Help desk naší cestovní kanceláře v České republice 24h/7d (více zde)
Cestovní kancelář DELUXEA a.s. získala prodloužení pojištění proti úpadku do 27.01.2022. Náš limit pojistného plnění je extrémně vysoký, 70.000.000 Kč (více zde)
"Informace o Mauríciu" v češtině (více zde)
"Informace před cestou na zájezd s naší cestovní kanceláří" (více zde)
"Průvodce Mauritius, Reunion, Seychely" kniha z edice Lonely Planet v češtině (více zde)
Mapa ostrova Mauricius vyznačenými místy, která doporučujeme navštívit (více zde)
CESTOVNÍ KANCELÁŘ DELUXEA ZÍSKALA ZA OBDOBÍ 2017/2018, 2016/2017, 2015/2016, 2014/2015, 2013/2014, 2012/2013, 2011/2012, 2010/2011, 2009/2010, 2008/2009, 2007/2008 OCENĚNÍ NEJLEPŠÍHO PRODEJCE BEACHCOMBER HOTELŮ V ČESKÉ A SLOVENSKÉ REPUBLICE (více zde)
SLUŽBY NEKUPUJEME U ŽÁDNÉ NĚMECKÉ CESTOVNÍ KANCELÁŘE A PŘI CESTOVÁNÍ NEBUDETE ČLENY NĚMECKÉ SKUPINY. ZÁJEZD OBJEDNÁVÁ NAŠE CESTOVNÍ KANCELÁŘ PŘÍMO NA MAURICIU. PŘÍPADNÉ ZMĚNY VYŘÍDÍME RYCHLE (více zde)
cena zájezdu zahrnuje

Podmínky a zvýhodnění pro rodiny s dětmi

Děti do 11 let ubytované společně s rodiči zdarma (neplatí v termínu  23.12.2018 - 06.01.2019). Kapacita Deluxe pokojů je 3 dospělí nebo 2 dospělí a 2 děti do 11 let, kapacita Deluxe Family pokoje / Family Suite / Family Duplex Suite je max 2 dospělí a 2 děti do 17 let, kapacita Nirvana pokojů je max. 2 dospělí (od 01.11.2019 pak 2 dospělí a 1 teenager nad 16 let), kapacita Deluxe Honeymoon Suite / Royal Suite je max 3 dospělí. Děti do 11 let ve vlastním pokoji (min 2) platí cenu dospělé osoby sníženou o 25%, jedno dítě na samostatném pokoji platí cenu single pokoje sníženou o 25%. Třetí dospělá osoba a dítě 12 let a více na pokoji (jen v kategoriích ve kterých lze ubytovat) je za cenu osoby sníženou o 15%.
Příplatek za propojené pokoje je 35 EUR / noc (Deluxe Ocean View a Deluxe Garden Ocean View)

Vylepšete svůj zájezd - možnosti rozšíření

Svůj zájezd si můžete vylepšit:

Výběr vyšší kategorie pokoje (typ pokoje si vyberte v Online kalkulaci)

Rozšíření formy stravování (typ pokoje si vyberte v Online kalkulaci)

Pohodlnější transfer lepším autem, luxusním SUV či limuzínou - více o transferech

Individuální výlety s autem a vlastním řidičem či plavby katamaránem po moři apod. - více o exkurzích

Možnost využití profesionálních fotografů, kteří Vám zdokumentují Váš pobyt v ráji - rádi Vám poradíme

VIP uvítací balíček na Mauríciu, asistenční služby, tlumočení do češtiny při svatbě - více zde – rádi Vám poradíme

Dřívější check-in nebo pozdní check-out (pokoj k dispozici za příplatek). Pokoj v hotelu Vám garantujeme většinou od 14 hodin v den příjezdu a do 12 hodin v den odjezdu. Pro dřívější příjezd a pozdější odjezd jsou zdarma tranzitní prostory (úschovna, sprcha, šatna), pokoj je za příplatek – rádi Vám poradíme

Zvýhodněné parkování na letišti v Praze nebo na letišti ve Vídni

Salonek YU Lounge na letišti na Mauríciu

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Garance nejlepší ceny

Profi foto hotelu Le Meridien ****

Naše foto hotelu Le Meridien ****

Gastronomie a hotelové restaurace Le Meridien Ile Maurice

Možnosti stravování jsou díky pěti restauracím příjemně široké. Restaurant 180° poskytne kromě báječného kulinářského zážitku i příjemné posezení na terase s panoramatickým výhledem na Indický oceán. Posnídat (07:00–10:30) i povečeřet (19:00–22:30) zde je skutečný zážitek a především večerní atmosféra se nese v duchu rozmanitých vůní a chutí z oblastí Asie až po Evropu.

Shells je umístěn na pláži a nabízí nápaditý mix místních i mezinárodních jídel, se zaměřením na plody moře. Otevřeno je po dobu obědů (12:00–15:00) a večeří (19:00–22:30).

La Croque nabízí po celý den (12:00–18:00) neformální lehké občerstvení. Umístěn je nedaleko bazénu.

Cumin je připraven Vám poskytnout autentický zážitek z konzumace tradiční indické kuchyně. Podávají se zde pouze večeře (19:00–22:30).

La Faya dává možnost povečeřet na nádherné terase, kde místo hudebního vystoupení dokreslí atmosféru zvuky moře. V nabídce jsou především tradiční recepty Středomoří, podávané jako obědy (12:00–15:00) a večeře (19:00–22:30).

Originální atmosféru doplní posezení v jednom z pěti barů (10:30–01:00) – Papaya Bar, Le Bois Cheri, Bay View Bar, Nirvana Pool Bar. Před pitím alkoholických nápojů bude požadován podpis hosta.

All Inclusive

Hotel Le Meridien v balíčku „all inclusive“ zahrnuje (v hotelovém menu je označen *):

 • Snídaně - k dispozici v restauraci 180° a La Faya
 • Obědy - k dispozici v restauraci La Faya a Shells
 • Večeře - k dispozici v restauraci 180°, Cumin, La Faya a Shells
 • Nápoje - domácí červené, bíle a růžové víno (z Jižní Afriky), šumivý Nederburg Cuvee Brut, koktejly, lihoviny (rumy, vodka, gin, brandy, likéry), piva
 • Nealkoholické nápoje - místní šumivá voda, Coca Cola, Sprite, Fanta, Coca Light, Soda či Tonic, ledový čaj, výběr z džusů, čaj/kava
 • Aperitivy - Dubonnet Rouge, Martini Bianco (Rosso/Extra dry)
 • Piknikový koš je k dispozici
 • 30% sleva na lázeňské léčby, konané od 09:00 do 14:00 (i ve vrcholné sezóně)

Český / slovenský delegát a služby Маврикий

Cestovní kancelář DELUXEA nabízí na ostrově Maurícius exkluzivně čtyři české nebo slovenské delegáty, kteří zde dlouhodobě žijí. Při své dovolené nemusíte mít obavy z jazykové bariéry. Na osobní schůzce ve Vašem hotelu se můžete delegáta zeptat na vše, co Vás zajímá. Pro případ nouze dostanete na delegáta i telefonní číslo na jeho mobil či whatsap. Navíc během celé dovolené jsme pro Vás na telefonu 24 hodin denně i my v cestovní kanceláři. Můžete nás požádat o asistenci nebo jenom poslat fotky, jak si užíváte moře či místní kuchyni. Standardní služby českého nebo slovenského delegáta jsou jen za malý příplatek. Delegát Vás může doprovázet i na výletech a překládat do češtiny/slovenštiny, cena odráží délku exkurze. Detailní informace o delegátech najdete zde. Průvodci Emotions plynule mluví česky, slovensky, rusky, ukrajinsky, anglicky a francouzsky. Privátní řidiči ovládají plynule angličtinu a francouzštinu.

Na ostrově Maurícius se o Vás bude starat naše partnerská cestovní kancelář EMOTIONS. Její služby po příletu, v průběhu pobytu a před odletem zahrnují:

 • Přivítání u přepážky naší partnerské cestovní kanceláře Emotions, která se nachází přímo v budově letiště a je opatřena cedulkou s Vašimi jmény a logem DELUXEA
 • Team usměvavých delegátů v uniformách, kteří Vám předají česky psaný uvítací dopis, mapu ostrova a brožurku s možnostmi výletů a exkurzí
 • Vodu nebo uvítací nápoj a malé místní sladkosti
 • Krabičku mauricijského koření jako suvenýr
 • Pomoc v případě jakéhokoli problému (například poškození nebo zpoždění zavazadel)
 • Portýra, který Vám pomůže naložit kufry do auta
 • Transfer přímo do hotelu
 • Nové klimatizované osobní automobily vybavené Wi-Fi připojením
 • Vstřícného řidiče, který Vám cestou do hotelu rád předá informace o ostrově a možnostech výletů
 • V případě potřeby asistenci při check-inu v hotelu ze strany řidiče
 • Schůzku s českou delegátkou přímo v hotelu, a to běžně druhý den po příletu
 • Českou / slovenskou delegátku na telefonu po celou dobu Vašeho pobytu
 • Asistenci při odbavení během odletu z Maurícia

Sport a wellness hotelu Le Meridien ****

Všichni hosté mají možnost si zdarma vyzkoušet vodní lyžování, jízdu v kajaku nebo na šlapadle, šnorchlování, windsurfing, aqua-aerobik, tenis, plážový volejbal, pétanque, stolní tenis či stolní hry. Ostatní služby jsou již placené: sportovní rybaření, parasailing, potápění, výlet katamaránem, jízda na horském kole či koloběžce a kulečník. Každý den se hosté mohou zúčastnit promítání filmů a večer folklorního vystoupení a mnoho dalšího.

Lázně Taamra Wellness Spa, které se nachází v tropických zahradách nabízí široký sortiment lázeňských a wellness programů. Specialitou jsou Ajurvedské lázeňské programy z Indie. Mezi další zařízení umístěná v areálu lázní patří například kadeřnictví, kosmetické služby, tělocvična (s možností cvičení jógy), pára, sauna, jacuzzi, bazén (poskytuje se vratná záloha na ručníky) a relaxační prostory.

Děti v hotelu Le Meridien ****

Mezi další služby resortu Le Meridien patří Penguin Club pro děti od 4 do 12 let, dále hlídání dětí, obchůdky a butiky, konferenční centrum s internetem, 24 hodinová taxi služba, praní a žehlení prádla. Klinika se zdravotními sestrami a lékaři je k dispozici nepřetržitě na zavolání.

 

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 6 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

Kulaté výročí svatby = každé 5. výročí svatby. Příjezd do hotelu se musí uskutečnit v termínu 0 měsíce před až do 0 měsíce po výročí svatby. Dvojice musí prokázat v CK i v hotelu Oddací list.

Doprava do hotelu Le Meridien Ile Maurice

Transfer z letiště do hotelu Le Meridien trvá 1hod20min až 1hod30min.

Cestovní kancelář DELUXEA nabízí na ostrově Maurícius několik variant transferu z letiště do hotelu. Vybrat si můžete klimatizované osobní auto, SUV/terénní vůz, limuzínu, helikoptéru, případně klimatizovaný bus/minibus spolu s dalšími turisty, (který však může cestou stavět až ve 3 hotelech).

Pokud zvolíte osobní auto, na stánku EMOTIONS na letišti na Vás bude čekat řidič. Pomůže Vám s kufry a dopraví Vás přímo do hotelu. Kdybyste se potřebovali zastavit na krátký nákup (např. ovoce, SIM karta, potřeby pro děti nebo focení), rád Vám vyjde vstříc. Na zpáteční cestě na letiště oceníte, že osobním autem budete moci odjet později.

Pokud si vyberete autobus, tak budete čekat na jiné cestující. Cesta bude delší kvůli pomalejšímu autobusu a zastávkám v jiných hotelech. V ceně dopravy osobním autem a autobusem je jen malý rozdíl.

Varování: Pro cestu z letiště do hotelu můžete použít i taxi - od služeb Emotions se servis poskytovaný taxislužbou liší následovně:

 • Taxi nemusí mít adekvátní pojištění pro případ nehody a zranění pasažérů
 • Nemá přepážku na letišti a po příletu Vás nebude čekat nikdo s cedulkou se jménem
 • Nedisponuje delegáty a neposkytuje žádné materiály o ostrově ani uvítací balíček
 • Taxi si musíte po příletu zajistit sami a ve vytížených časech musíte čekat, než se pro Vás uvolní vůz
 • Pokud Vám nedorazí kufry, taxikář Vám nepomůže s reklamací
 • Taxikáři nemají na rozdíl od zaměstnanců Emotions uniformy, takže není tak snadné je na letišti rozpoznat
 • Nikdo Vám nepomůže s kufry
 • Jelikož na Mauríciu neexistují přepisy ohledně stáří vozů taxislužeb, můžete buď při troše štěstí najít relativně nový vůz, nebo mít naopak smůlu a cestovat do hotelu ve velmi starém autě
 • Taxikáři neradi zapínají klimatizaci, aby neměli vyšší spotřebu.
 • Taxi nenabízí WI-FI.
 • Řidiči jsou sice zkušení, ale nejsou to vyškolení průvodci. Nedozvíte se od nich tolik informací, jako od profesionálních řidičů Emotions.

Mapa - Le Meridien Ile Maurice ****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů Маврикий do hotelu Le Meridien Ile Maurice ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Le Meridien Ile Maurice ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
2018
Ing. Jana Paseková
Ing. Jana Paseková 724 065 779

Recenze hotelu Le Meridien Ile Maurice ****

Pláž
6
Ubytování
9
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Průměrné hodnocení
9
1 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
6
Ubytování
9
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Průměrné hodnocení
9
1 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Svatební obřad
10
Místo pro svatbu
0
Svatební koordinátor v hotelu
0
Svatební fotograf
10
Služby tlumočníka v českém jazyce při svatbě
0
Průměrné hodnocení svateb
10
1 hodnocení
Novomanželé
Praha 10
Datum recenze:
17. 04. 2019
Datum pobytu:
08. 04. - 16. 04. 2019
Průměr
9
Pláž
6
Ubytování
9
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Vše bylo v pořádku a proběhlo jak mělo - není k tomu co dodat. Hotel přesně odpovídal tomu, o čem jsme se bavili a drobné nedostatky nahradil skvělý personál a služby v hotelu.

Ohlasy klientů DELUXEA

Mauritius - Le Meridien

Маврикий , hodnocení ze dne 12. 10. 2012

Pozdrav z dovolené zasílají Lytleovi.

PS: Díky moc, je to skvělé!

 

Pohled Lytleovi

Zobrazit více

Podobný hotel

Letová spojení Маврикий

Ing. Jindřiška Jelínková
Le Meridien Ile Maurice
„Hotely znám osobně.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Свяжитесь с нами. Мы с радостью Вам посоветуем.