Svatba na Maledivách

Svatba na Maledivách

Rychlá kalkulace zájezdu se svatbou a svatební cesty

Вылет
Ночей
Destinace
Ambre Resort & Spa
Отель

Pro hotel Ambre Resort & Spa není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Ambre Resort & Spa.

Номер
Питание

Letecká společnost
Svatební balíček
Svatební fotograf
Bonus
CZK
EUR
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Cena zájezdu
- EUR/osoba
Původní cena
-EUR/osoba
Hotel,
- EUR/osoba- EUR/osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Garance nejlepší ceny
Transfer
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Český delegátDelegát      
- EUR/osoba
Akční sleva
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Dítě do 2 let
EUR
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Cena zájezdu se
svatbou v ráji
- EUR/osoba
Cena na vyžádání
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.

 

Svatba v zahraničí na Maledivách

Hledáte pro svoji svatbu fotogenické bílé pláže s jemným pískem? Poleťte si s námi užít all inclusive romantiku na Maledivy. Svatby na Maledivách jsou možné symbolické a mohou probíhat zcela dle Vašich představ. Na úřad v Česku si jednoduše zajdete jen se dvěma svědky dopoledne. Každý den kolem 16 hodiny odlétá z Prahy letadlo Emirates. Další den už budete na malém rajském ostrůvku uprostřed oceánu. Obklopeni fantastickou přírodou si vychutnáte svůj romantický obřad s plným servisem.

Budete mít pocit, že nic, opravdu NIC, nemusíte. Můžete tedy vydechnout, mlčky poslouchat šumění vln a nevěnovat se už nikomu a ničemu jinému, než své milované nebo svému milovanému. Svatba na Maledivách je dokonalá právě pro ty, kdo chtějí mít nejvíce klidu a romantiky a řešit přitom minimum formalit. 

 svatby-novy-web-003.jpg
 

 

Váš svatební den - řekněte si své „Ano“ na břehu Indického oceánu

Přejete si svatební obřad, kde jediné, na čem záleží, jste VY DVA? Dopřejte si svatbu bez všech organizačních otázek, jako koho pozvat, kde svatbu uspořádat, jaké jídlo podávat a kde hosty ubytovat. Řekněte si své symbolické „Ano“ v místě, kde Vy, láska a romantika hrají prim - na Maledivách.

V tomto krásném prostředí se můžete soustředit jen a jen na sebe. Jediné, co zařizujete, jsou krásné svatební šaty nebo prostě cokoli, v čem se budete cítit pohodlně. Můžete se vzít bosky na pláži bosky, ve stínu palem či u květinové slavobrány, či v altánku nad vodní hladinou – fantasii se meze nekladou. Po obřadu a přípitku se vydáte se svou láskou na projížďku lodí při západu slunce, zatímco Vám personál připravuje květinovou koupel u vás ve vilce, a ráno si nechte naservírovat snídani se šampaňským přímo do postele.

Služby, které mohou ženich a nevěsta při svatebním obřadu využít, se liší resort od resortu. Obvykle vedle obřadu, přípitku, hudebního doprovodu, květiny a účesu pro nevěstu mohou zahrnovat také svatební dort, projížďku lodí při západu slunce, služby fotografa, večeři při svíčkách, výzdobu pokoje, lázeňské procedury pro páry nebo květinovou koupel ve vile a mnoho dalšího. Fantazii se meze nekladou. 

 svatby-novy-web-032.jpg
 

 

Jednoduchá příprava na svatbu na Maledivách

Pro uzavření manželství je z právního hlediska nezbytné vyřčení srozumitelného „Ano“ a podepsání dokumentu na matrice v České republice, které můžete vyřídit v řádu minut zcela neformálně. Odletět na Maledivy můžete klidně tentýž den. Obřad na Maledivách je symbolický. Půjdeme-li do detailu, výměnu prstenů a dokonce i první novomanželské políbení si můžete nechat až na Maledivy.

Pro srovnání: právně platné svatby na Mauríciu a Seychelách musí být oznámeny minimálně 31 dní předem a musíte k nim doložit několik dokumentů přeložených do angličtiny a den před svatbou musíte objet 3 úřady (s řidičem a delegátem). Obřad je oficiální, oddávající je z místně příslušné obce a pokud nemluvíte plynně anglicky, potřebujete tlumočníka. Po svatbě dostanete oddací list v angličtině, který si musíte nechat přeložit a dodat na matriku. Na Maledivách nemusíte nic vyřizovat předem ani na místě. Právně platný bude Váš akt na radnici či matrice před cestou.

Ceny symbolického obřadu na Maledivách se pohybuji od 19 tisíc korun dle jeho obsahu a dle resortu, ve kterém jste ubytováni. Některé resorty nabízí výrazné slevy párům, které doloží oddací list mladší 6 měsíců. 

 

Svatební cesta

Pokud jste se rozhodli říct si své „Ano“ jinde než na Maledivách, stále můžete v této destinaci snů pro zamilované trávit první dny nebo týdny po svatbě. Budete si přát, aby vaše svatební cesta nikdy neskončila. Ocitnete se v jedinečném prostředí, kde zapomenete na všechen předsvatební shon, na práci, na starosti, na chvíli snad i na své kamarády – nic nebude odvádět vaše myšlenky od vašeho partnera. Oslavte událost, která je jen jednou za život, jak se patří! Z nadvodních vilek si můžete dopřát ničím nerušený výhled na širé moře, ze své terasy v naprostém soukromí sledovat západy slunce, ale hlavně si užít ničím nerušený klid uprostřed dech beroucí přírody.

 maledivy-novy-web-032.jpeg
 

Výhody pro novomanžele a páry slavící kulaté výročí

Protože Maledivy jsou oblíbenou destinací pro romantické příležitosti, nabízejí některé hotely novomanželům nebo párům slavícím výročí malé dárky či pozornost na uvítanou, nebo dokonce slevy na ubytování. Stačí, když tuto významnou událost slavíte 6 až 9 měsíců před nebo po Vašem pobytu na Maledivách, což doložíte kopií oddacího listu.

Dokonalý 5* resort pro náročné a pro romantiky Constance Moofushi nabízí nevěstám při pobytu v termínu 14.05. - 30. 09. 2016 slevu 60 % na ubytování vč. all inclusive, v hlavní sezoně (07. 01. - 13. 05. 2016) pak slevu 40 %.

Skvostný 5* resort Lux* Maldives nabízí celoročně slevu 70 % na ubytování pro nevěstu nebo pro ženu při každém 10. výročí svatby.

Nově otevřený 5* resort s bezchybným servisem, Atmosphere Kanifushi, uvítá novomanžele lahví vína a romantickou výzdobu na pokoji, připraví jim květinovou koupel a věnuje svatební mini dort i masáž pro pár. Při týdenních a delších pobytech novomanželé navíc získávají romantickou večeři nebo výlet lodí při západu slunce a s lahví šampaňského. 

Sun Island Resort & Spa ****

Cena od 2 340 os./noc

Lokalita: Мальдивы, Ari atoll | Mapa

Strava: Polopenze, Plná penze, All Inclusive

Inspekce: Iveta Nožičková, 724 730 008

Cказочное место для веселья

9.4 / 10

ZOBRAZIT

4* resorty si také svých romantických hostů váží: kromě romantického prostředí nabízí novomanželům na uvítanou zdarma láhev vína a košík ovoce na uvítanou. Ani Sun Island není výjimkou. 

Další hotely na Maledivách

Vyberte si ubytování na Maledivách podle svého přání

Vyberte si hotel na Maledivách podle svého přání v našem přehledném formuláři zde. Pokud si nejste jistí, rádi vám poradíme. Každý z ostrovů má svou jedinečnou atmosféru, přičemž si tu každý návštěvník přijde na své. Svůj pobyt tu můžete strávit lenošením na nádherných plážích a užíváním si luxusu, který zdejší resorty nabízejí vrchovatou měrou. Maledivy si oblíbí i vyznavači aktivně strávené dovolené, ať už dáváte přednost objevování světa pod mořskou hladinou, nebo se bavíte při vodních sportech. 

Informujte se u našich Deluxea Travel Specialistů.

Zájezd se svatbou na Maledivách vám připravíme na klíč a postaráme se o vás

 • Garantujeme vám jedinou svatbu denně ve vámi vybraném hotelu
 • Možnost výhod svatebního balíčku (záleží na nabídce konkrétního hotelu)
 • Váš pobyt může být libovolně dlouhý (5,6,7,8,9,10,11,12,13,14… nocí)
 • Odletět můžete každý den z Prahy nebo Vídně
 • Poletíte pravidelnou linkou EMIRATES
 • Můžete si vybrat hotel z velmi široké nabídky od 2* do 6*
 • Z letiště do hotelu vás dopraví limuzína, terénní vůz, osobní auto nebo mikrobus
 • Stravování vám zajistíme formou all inclusive, plné penze nebo polopenze
 • Máte-li děti, jejich pobyt bude zdarma nebo se slevou
 • S EMIRATES můžete mít stop-over v Dubaji
 • Naše ceny jsou konečné a zahrnují povinné pojištění cestovní kanceláře

Součástí svatby v ráji mohou být některé výhody svatebního balíčku*, který zahrnuje:

 • svatební obřad
 • kytici pro nevěstu
 • hudbu po dobu obřadu
 • svatební dort
 • sázení palmy
 • plavbu loďkou při západu slunce
 • večeři při svíčkách
 • masáž
 • zarámovaný svatební certifikát
 • snídani do postele ráno po obřadu

*Nabídka svatebního balíčku se liší podle konkrétních hotelů

V cestovní kanceláři DELUXEA stojíte na prvním místě vy, naši klienti. Od založení naší společnosti v roce 1995 jsme již uspořádali více než 500 svateb v zahraničí. První právně platnou Svatbu v ráji českých občanů jsme úspěšně zorganizovali na Seychelách již v roce 1998 a na ostrově Maurícius v roce 2000. V únoru 2011 pořádala naše cestovní kancelář svatbu modelky Barbory Kolářové, české vicemiss na ostrově Maurícius. - více zde.

Naši zaměstnanci výše uvedená místa opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd se svatbou v zahraničí přesně podle vašich přání. Svatbu v ráji si můžete nechat připravit pouze v našich kancelářích v Praze, na Příkopě 392/9, v Brně, Vídeňská 55 a v Bratislavě, Miletičova 5. Nekoupíte ji u žádných svatebních agentur ani u internetových prodejců.

Mám zájem o svatbu v ráji

Свяжитесь с нами. Мы с радостью Вам посоветуем.