Grand Relais dei Nuraghi Hotel ****

Sardínie

Úžasný hotel v Baja Sardinia s nádhernými výhledy

Osobně
jsme
navštívili

Hotel Grand Relais dei Nuraghi Hotel ****

Lokalita Sardínie, Sardínie | Zobrazit mapu
Tipy specialistů krásné výhledy romantické momenty vilky s vlastním bazénem
Specialisté, kteří
hotel navštívili

Popis hotelu Grand Relais dei Nuraghi Hotel **** Sardínie

Hotel Grand Relais dei Nuraghi je situován na přírodním skalnatém místě jen pár metrů od moře. Tato unikátní poloha poskytuje úchvatné výhledy na souostroví La Maddalena a na záliv Arzachena. Neuvěřitelné panorama vytváří ideální pozadí pro trávení romantických momentů.

Hotelové suity byly navrženy jako malé vily s vlastním bazénem zasazené do středomořské zeleně s naprosto relaxační atmosférou. Resort je ideální volbou jak pro páry, tak také pro rodiny.

Exkluzivní servis a zázemí zajistí, že se nemusíte vůbec o nic starat. Nechejte se omámit klidem hotelu Grand Relais dei Nuraghi a odstartujte nezapomenutelnou dovolenou na Sardinii.

Grand Relais dei Nuraghi je situován na jednom z nejkrásnějších a nejklidnějších míst v oblasti Baja Sardinia. Je ponořen do středomořské vegetace a chráněn starými jalovci a narůžovělými žulovými skalami. Resort se může pochlubit impresivními výhledy na moře a velkolepé západy slunce za záliv Arzachena a souostroví La Maddalena.

Oáza soukromí je ještě více umocněna romantickou a stylovou atmosférou. Je to místo pro příjemnou a relaxační dovolenou.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Classic (15 m2, 1-2 osoby)

Classic (15 m2, 1-2 osoby)

Pokoje Classic jsou situovány v hlavní budově a vybaveny manželskou postelí, balkonem nebo malou verandou a poskytují výhledy na zahradu. V koupelně najdete vanu...

Junior Suite (28 m2, 2-4 osoby)

Junior Suite (28 m2, 2-4 osoby)

Suity Junior najdete v hlavní budově hotelu. Do jejich vybavení patří ložnice s manželskou postelí a samostatný obývací pokoj s gaučem a TV...

Junior Suite with Garden (28 m2, 2-4 osoby)

Junior Suite with Garden (28 m2, 2-4 osoby)

Malá vila v hotelové zeleni zahrnuje vnitřní otevřené prostory s manželskou postelí a obývací částí s gaučem a TV, která může být vybavena až 2 samostatnými lůžky pro děti ve v..

Junior Suite with Private Pool (28 m2, 2-4 osoby)

Junior Suite with Private Pool (28 m2, 2-4 osoby)

Malá vila v hotelové zeleni zahrnuje vnitřní otevřené prostory s manželskou postelí a obývací částí s gaučem a TV, která může být vybavena až 2 samostatnými lůžky pro děti ve v..

Gastronomie a hotelové restaurace

Restaurace v hotelu Grand Relais dei Nuraghi kladou důraz na vysokou kvalitu italské kuchyně. Vysoce kvalifikovaný a zdvořilý personál je vždy po ruce a společně s podávanými pokrmy je zárukou jedinečného kulinářského zážitku. Můžete se těšit na mezinárodní i kontinentální snídaně, večeře na terase s panoramatickými výhledy a mnohé další.

Restaurant Tramonti

Tramonti je oblíbenou destinací pro milovníky pravého gurmánství, kde Vás kuchař překvapí těmi nejlepšími produkty v duchu středomořských tradic. Pokrmy se zde připravují podle pravidel moderní kuchyně, která je vždy rafinovaná a originální. Příjemná terasa u bazénu je hlavním znakem elegantní restaurace, kde si můžete vychutnat večeři při svíčkách. Všudypřítomná je romantická atmosféra s dech beroucími výhledy na západ slunce za souostroví La Maddalena. Zdvořilost a pozorný přístup k hostům jsou charakteristiky personálu restaurace. Nic není necháno na náhodě, ba naopak, vše je dokonale připraveno a promyšleno s vysokou dávkou profesionalismu.

Snídaně na terase

Zažijte příjemné ranní okamžiky s nádechem nekonečného horizontu. Hotelová snídaně je podávána na panoramatické terase u bazénu a poskytuje opravdu bezkonkurenční výhledy na moře, abyste si připomněli už hned z rána, že dovolená zde je zkrátka nezapomenutelná. Ke snídani si budete moci pochutnat na čerstvých croissantech, koláčích, ovoci a mnohých dalších lahodných pokrmech společně s džusy, kávou, mlékem a cappuccinem.

Beach Snack Bar

Jen 200 metrů od hotelu najdete bar zasazený v malebném prostředí menší písečné pláže Kokka Beach. Bar je plně vybavený a rezervovaný pro hosty hotelu Grand Relais dei Nuraghi. V nabídce jsou lahodné pokrmy a osvěžující nápoje, abyste si naplno užili svůj den strávený u moře.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Každý zájezd do Evropy je vytvořen speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby klienta.

Termín, délka pobytu, místo nebo styl ubytování, vše bude sestaveno podle Vašich přání. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připraven i zájezd pro Vás.

Stačí jen zavolat na mobil +420 724 730 016 nebo +420 724 065 776 nebo napsat svou představu a požadované parametry dovolené na náš email zajezdy@deluxea.cz. Vypracujeme Vám nabídku na míru a doporučíme pro Vás to nejlepší na základě osobní zkušenosti s hotely, které jsme navštvili. 

Zvolit si můžete odletové letiště: Praha, Vídeň, případně jiná evropská metropole, typ transferu do hotelu, délku pobytu, termín i kombinaci různých destinací či hotelů.

Nebo nám jen napište, co od dovolené očekáváte, jaké jsou Vaše přání a sny a ostatní nechte na nás. 

Kategorie a vybavení pokojů Grand Relais dei Nuraghi Hotel

Hotel nabízí celkem 33 možností moderního a komfortního ubytování v pokojích a suitách. Pokud si vyberete suity, pak se můžete těšit na osvobození od normálního světa a jen se oddat relaxaci ve vlastních prostorách se zahradou, lehátky a slunečníky. To je význam maximálního soukromí. Ve třech z nich navíc najdete také bazén. Všechny pokoje a suity disponují vanou, sprchou, satelitní TV, minibarem, fénem, klimatizací, sejfem a telefonem.

Nabídka pokojů

Classic (15 m2, 1-2 osoby)

Classic (15 m2, 1-2 osoby)

Pokoje Classic jsou situovány v hlavní budově a vybaveny manželskou postelí, balkonem nebo malou verandou a poskytují výhledy na zahradu. V koupelně najdete vanu.

Junior Suite (28 m2, 2-4 osoby)

Junior Suite (28 m2, 2-4 osoby)

Suity Junior najdete v hlavní budově hotelu. Do jejich vybavení patří ložnice s manželskou postelí a samostatný obývací pokoj s gaučem a TV. Venkovní prostory nabízejí terasu s křesly a stolkem a s výhledy na zahrady. V koupelně najdete sprchu. Obývací pokoj může být vybaven až 2 samostatnými lůžky pro děti ve věku 2-12 let nebo 1 samostatnou postelí pro dospělého hosta.

Junior Suite with Garden (28 m2, 2-4 osoby)

Junior Suite with Garden (28 m2, 2-4 osoby)

Malá vila v hotelové zeleni zahrnuje vnitřní otevřené prostory s manželskou postelí a obývací částí s gaučem a TV, která může být vybavena až 2 samostatnými lůžky pro děti ve věku 2-12 let nebo 1 samostatnou postelí pro dospělého hosta. V koupelně najdete vanu i sprchu. Venkovní prostory se pyšní vlastní obezděnou zahradou pro maximální soukromí. Je zde trávník a typické rostliny, terasa s křesly, lehátky, slunečníkem a stolkem se židlemi pro večeři. Všechny tyto suity poskytují výhled do zahrady.

Junior Suite with Private Pool (28 m2, 2-4 osoby)

Junior Suite with Private Pool (28 m2, 2-4 osoby)

Malá vila v hotelové zeleni zahrnuje vnitřní otevřené prostory s manželskou postelí a obývací částí s gaučem a TV, která může být vybavena až 2 samostatnými lůžky pro děti ve věku 2-12 let nebo 1 samostatnou postelí pro dospělého hosta. V koupelně najdete vanu i sprchu. Venkovní prostory nabízejí obezděnou zahradu a vlastní bazén (7m2), což suitě dodává naprosté soukromí. Je zde také trávník a typické rostliny, terasa s křesly, lehátky, slunečníkem a stolkem se židlemi pro večeři. Všechny tyto suity poskytují výhled do zahrady.

Junior Suite Tre Monti

Junior Suite Tre Monti

Tato suita o rozloze 34 m2 se nachází v hlavní budově a svým hostům nabídne vzdušný interiér a elegantní prostornou ložnicí s manželskou postelí a oknem s výhledem na Monte Paolino, jeden z „Tre Monti“. Suita se pyšní také terasou vybavenou pohodlnými křesly a stolem. Z terasy budete mít krásný výhled na moře a Arzachénský záliv. Těšit se můžete i na velkou koupelnu se sprchou.

Junior Suite Sophie

Junior Suite Sophie

Ve suitě Junior Suite Sophie (34 m2) vás jistě nadchne ložnice s oknem, z něhož budete mít nezapomenutelný výhled na moře a terasa, odkud se můžete kochat překrásnou scenérií souostroví La Maddalena. Součástí suity je samozřejmě koupelna se sprchou a venkovní prostory vybavené pohodlnými křesly a stolem.

Junior Suite Queen Eli

Junior Suite Queen Eli

Ubytujte se v nejnovější suitě o rozloze 37 m2 s výhledem na Arzachénský záliv a souostroví Maddalena. Suita se pyšní vzdušnými prostory, velkou manželskou postelí (king) a posezením. Také se můžete těšit na prostornou plně vybavenou terasu a koupelnu se sprchou, výhledem na moře a velkou šatní skříní.

Pláž a moře

Pláž hotelu Grand Relais dei Nuraghi představuje nekonečné potěšení pro všechny Vaše smysly. Nedotčená krajina, křišťálově čisté vody moře a vyhlazené žulové kameny stoupající z vody jsou neodmyslitelnou součástí soukromé hotelové písečné pláže – oázy klidu a naprosté relaxace. Na pláž se dostanete po pěšině vedoucí skrze typické středomořské prostředí nebo můžete využít bezplatný hotelový autobus. Z hotelu je to přibližně 200 metrů.

Čekají zde na Vás lehátka, slunečníky, kouzelné výhledy a samozřejmě služby plavčíků. Všichni hosté mohou navíc zdarma využívat plážové osušky. Pokud byste měli žízeň nebo hlad, pak Vás obslouží bar s chlazenými nápoji a lehkým občerstvením.

Pokud byste chtěli více objevovat zdejší pobřeží, můžete navštívit také další krásné pláže, které se nacházejí v okolí. Jen několik metrů od hotelu je možné najít dlouhé písčité pláže, jenž jsou ale veřejné. Na recepci hotelu se můžete zeptat na informace a rady ohledně pláží, a také na cesty vedoucí k nim.

Online cena a slevy Grand Relais dei Nuraghi Hotel ****

Profi foto hotelu Grand Relais dei Nuraghi ****

Naše foto hotelu Grand Relais dei Nuraghi ****

Gastronomie a hotelové restaurace Grand Relais dei Nuraghi Hotel

Restaurace v hotelu Grand Relais dei Nuraghi kladou důraz na vysokou kvalitu italské kuchyně. Vysoce kvalifikovaný a zdvořilý personál je vždy po ruce a společně s podávanými pokrmy je zárukou jedinečného kulinářského zážitku. Můžete se těšit na mezinárodní i kontinentální snídaně, večeře na terase s panoramatickými výhledy a mnohé další.

Restaurant Tramonti

Tramonti je oblíbenou destinací pro milovníky pravého gurmánství, kde Vás kuchař překvapí těmi nejlepšími produkty v duchu středomořských tradic. Pokrmy se zde připravují podle pravidel moderní kuchyně, která je vždy rafinovaná a originální. Příjemná terasa u bazénu je hlavním znakem elegantní restaurace, kde si můžete vychutnat večeři při svíčkách. Všudypřítomná je romantická atmosféra s dech beroucími výhledy na západ slunce za souostroví La Maddalena. Zdvořilost a pozorný přístup k hostům jsou charakteristiky personálu restaurace. Nic není necháno na náhodě, ba naopak, vše je dokonale připraveno a promyšleno s vysokou dávkou profesionalismu.

Snídaně na terase

Zažijte příjemné ranní okamžiky s nádechem nekonečného horizontu. Hotelová snídaně je podávána na panoramatické terase u bazénu a poskytuje opravdu bezkonkurenční výhledy na moře, abyste si připomněli už hned z rána, že dovolená zde je zkrátka nezapomenutelná. Ke snídani si budete moci pochutnat na čerstvých croissantech, koláčích, ovoci a mnohých dalších lahodných pokrmech společně s džusy, kávou, mlékem a cappuccinem.

Beach Snack Bar

Jen 200 metrů od hotelu najdete bar zasazený v malebném prostředí menší písečné pláže Kokka Beach. Bar je plně vybavený a rezervovaný pro hosty hotelu Grand Relais dei Nuraghi. V nabídce jsou lahodné pokrmy a osvěžující nápoje, abyste si naplno užili svůj den strávený u moře.

Golf v hotelu Grand Relais dei Nuraghi Hotel

Golfisté nepochybně ocení hřiště na pobřeží Costa Smeralda. Jen několik kilometrů od hotelů v Cala di Volpe se anchází Pevero Golf Club navržený v roce 1972 Robertem Trentem Jonesem. Golfové hřiště je považováno za jedno z nejkrásnějších na světě. Můžete se těšit na 18 jamek rozprostřených na 6000 metrech s přírodními překážkami a dalšími tradičními prvky. Golfový klub zahrnuje také bar, bazén, půjčovnu vybavení a poskytuje všechny ostatní požadované služby spojené s golfem.

Aktivity

Bazén

Exkluzivní střešní bazén představuje skvělou alternativu k soukromé pláži. Jeho kouzelná poloha je přesně tím, co si mnoho hostů představuje pod slovem luxus. Nabízí možnost relaxace na pohodlných lehátkách se slunečníky, a to bez jakéhokoliv poplatku navíc. Obklopovat Vás budou nádherné výhledy a relaxační zóna s elegantním vybavením, kde si můžete vychutnat oblíbený drink.

Recepce

Recepce hotelu je otevřená 24 hod denně, aby bylo zajištěno maximální pohodlí a spokojenost hostů a vyřízení požadavků kdykoliv během dne i noci.

Vodní aktivity

Výlety lodí - Výlety skrze nedotčené křišťálové vody a dech beroucí zálivy na palubě exkluzivních lodí. Je to jedna z neodmyslitelných součástí dovolené na Sardinii – na místě, kde můžete spatřit krásu Středozemního moře v plné své kráse z paluby motorové jachty. Vydat se můžete také na kratší plavby kolem souostroví La Maddalena. Na palubě se můžete těšit na sangrii, kytaru a lahodnou kuchyni, což vytvoří ideální podmínky pro nezapomenutelný výlet do ráje.

Výlety s potápěním – Potápějte se ve vodách Sardinie s nádherným podmořským prostředím, které nabízí mnoho dobrodružných okamžiků a překvapení. Je to unikátní příležitost k objevování podmořského života s nespočtem ryb a živočichů.

Lekce potápění – Pokud nemáte zkušenosti s potápěním a chtěli byste také zažít krásy podmořského světa, můžete se spolehnout na profesionální instruktory a jejich rady během lekcí potápění.

Škola plachtění – Severní pobřeží Sardinie bylo vždy oblíbenou lokalitou pro nadšené milovníky jachtaření a plachtění. Přirozená krása pobřeží, mnoho okouzlujících zálivů, svěží vegetace a mořské prostředí se stálými větry vytvářejí ideální podmínky i pro začátečníky.

Rybolov – Pobřeží severní Sardinie a jižní Korsiky je známé pro své rybářské zázemí a podmínky. Zažijte to vzrušení při zkoušení různých rybářských technik z paluby motorové jachty. K dispozici budete mít nejlepší vybavení a je možné vyzkoušet různé způsoby rybolovu. Po ruce Vám budou zkušení rybáři, abyste si užili tyto nezapomenutelné okamžiky.

Vodní sporty – Pro sportovní a plážové nadšence nabízí Sardinie spoustu zábavy a vyžití. Vítr, slunce, voda a přírodní krásy Vám umožní vyzkoušet vodní sporty a zažít mnoho skvělých chvil v dech beroucím prostředí. Severní pobřeží nabízí rozmanité možnosti s moderními centry provozujícími kitesurfing, vodní lyžování, windsurfing či kajaky. Využijte svůj volný čas během dovolené a dopřejte si trochu adrenalinu.

Pozemní aktivity

Sardinie nenabízí pouze aktivity spojené s mořem, ale také možnosti objevování a poznávání vnitrozemí. Barvy, vůně a krajina na Vás zapůsobí tak, že na ně jen tak nezapomenete. Prozkoumejte početné aktivity, které můžete zažít během své dovolené na Sardinii.

Trekking – Kromě aktivit na pláži se můžete mimo jiné vydat také na výšlap do nedotčené sardinské krajiny s nekonečnými horizonty, archeologickými lokalitami a městy s bohatými tradicemi.

Horská kola – Pobřeží a přirozené přírodní prostředí je ideální pro výlety na horských kolech. Dostanete se do kontaktu s přírodou, zatímco si budete užívat vůní středomořské vegetace a dalších emotivních charakteristik, které tento ostrov může nabídnout.

Tenis – Tenisový klub v Porto Piccolo se dvěma osvětlenými kurty a výhledem na moře je ideálním místem pro ty, kteří se bez tenisu neobejdou ani při dovolené.

Motocykly a čtyřkolky – Nastartujte motorku nebo čtyřkolku a vydejte se na vzrušující vyjížďku na pobřeží severní Sardinie.

Jízda na koni – Pláže s křišťálově čistými vodami a jemným pískem, stezky lemovány středomořskou vegetací, žulové kameny tvarované větrem a slovy nepopsatelné západy slunce – to vše můžete spatřit z koňského sedla.

Výlet zeleným vlakem – Jedním z nejlepších způsobů pro obdivování sardinského vnitrozemí s divokou přírodou, starými usedlostmi, jezery, mosty a dalšími atraktivitami je bez pochyby výlet zeleným vlakem s tradiční lokomotivou.

Výlet k jezeru Liscia – Jezero Liscia je místem, které zkrátka nelze nenavštívit během výletu v regionu Gallura.

Lezení – Sardinie není pouze domovem pro překrásné pláže a úžasné moře, ale také zemí mnoha přírodních krás, mezi které patří i útesy se žulovými skalami nad mořem. Ty jsou perfektní pro milovníky lezení a nabízení unikátní zážitky s výhledy na mořské dálky.

Kultura – Na rozloze několika málo kilometrů budete mít možnost navštívit archeologické naleziště a kolébku nuragské civilizace v oblasti Arzachena a také srdce pobřeží Costa Smeralda s elegantním přístavem pro jachty v Porto Cervo. Najdete zde také butiky, obchody a restaurace a budete moci nasát kouzelnou a luxusní atmosféru. Pokud máte rádi umění, pak musíte navštívit městečko San Pantaleo s řemeslnými butiky. Každý čtvrtek ráno se zde konají známé a tradiční lokální trhy.

Doprava do hotelu Grand Relais dei Nuraghi Hotel

Mapa - Grand Relais dei Nuraghi Hotel ****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Sardínii do hotelu Grand Relais dei Nuraghi Hotel ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Grand Relais dei Nuraghi Hotel ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
 
Ing. Radka Holasová
Ing. Radka Holasová 724 730 013

Recenze hotelu Grand Relais dei Nuraghi Hotel ****

Podobný hotel

Letová spojení na Sardínii

Ing. Radka Holasová
Grand Relais dei Nuraghi Hotel
„Hotel jsem osobně navštívila.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.